Dalibor Gondík | Celebwiki.cz

Dalibor Gondík

Datum narození: 14. 3. 1970
Místo narození: Sokolov
Profese: moderátor, herec, zpěvák
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Oblíbený český moderátor Dalibor Gondík tvoří oblíbenou dvojici se sestrou Adélou. Společně působili třeba v zábavné GoGo Show či pořadu pro kutily Rady ptáka Loskutáka.

Ve svých 24ti letech dostal Dalibor Gondík své první angažmá, a to v souboru ABC. Působil ve stejných vystoupeních, jako kdysi Voskovec a Werich. Jeho komediálním partnerem se stal Otakar Brousek ml. Široce známým se stal až po boku své sestry Adély Gondíkové. Sourozenci Gondíkovi tvořili moderátorstkou dvojici, která si získala oblíbenost pro svou sehranost a vtip.

Dalibor Gondík je stále se svou první ženou, s níž má syna Theodora. Dalibor není znám žádným skandálem. Šokoval jen svou proměnou týkající se zdravotních problémů. Dostihla ho totiž zákeřná epilepsie. Poprvé se u něj ukázala v 29ti letech a po 14ti letech se projevuje častěji. S veřejným vyjádřením o své nemoci otálel. Rozruch způsobil svým zjevem, kdy se objevil vyhublý na kost. Spekulovalo se i o rakovině, nakonec šlo ale jen o úmyslné zhubnutí kvůli zdravému životnímu stylu. Záchvat ho totiž zastihl i na ulici, kde mu naštěstí kolemjdoucí pomohli.

„Musím se léčit, i když mám všechna neurologická vyšetření v pořádku. Záchvaty jsou nejspíš následkem stresu a psychického vyčerpání,“ přiznal Dalibor Gondík v pořadu 13. komnata. Kvůli nemoci však nevede ani zdaleka běžný život jako dříve. Bylo mu odebráno i řidičské oprávnění, které lidé s epilepsií mít nesmějí. Musel se tedy vzdát i vášně k motorkám.

Dalibor Gondík se věnuje i milované hudbě, dokonce míval kapelu Gondiks Boy a pak učinkoval v kapele Hamleti společně s Alešem Hámou a Jakubem Wehrenbergem.

 

Články o celebritě

Blanka Bohdanová slavila 90. narozeniny: Věk neřeší! Věnuje se své vášni Blanka Bohdanová slavila 90. narozeniny: Věk neřeší! Věnuje se své vášni Ačkoliv Blanka Bohdanová oslavila devadesáté narozeniny, stále překypuje energií. A vděčí za to i sv... číst článek
Herečka Bohdanová oslavila 90: Malování je pojistkou pro mé zdraví! Herečka Bohdanová oslavila 90: Malování je pojistkou pro mé zdraví! Ačkoliv Blanka Bohdanová oslavila devadesáté narozeniny, stále překypuje energií. A vděčí za to i sv... číst článek
Lásky, nevěry a žárlivost ve StarDance: Podívejte se, komu soutěž obrátila život naruby Lásky, nevěry a žárlivost ve StarDance: Podívejte se, komu soutěž obrátila život naruby V sobotu večer odstartovala jubilejní desátá řada taneční soutěže StarDance. V minulých ročnících so... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Dalibor Gondík
Dalibor Gondík
zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková
zobrazit profil Karel Kopeček
Karel Kopeček
zobrazit profil Martin Smolík
Martin Smolík
zobrazit profil Sandra Parmová
Sandra Parmová
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková