Dalibor Gondík | Celebwiki.cz

Dalibor Gondík

Datum narození: 14. 3. 1970
Místo narození: Sokolov
Profese: moderátor, herec, zpěvák
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Oblíbený český moderátor Dalibor Gondík tvoří oblíbenou dvojici se sestrou Adélou. Společně působili třeba v zábavné GoGo Show či pořadu pro kutily Rady ptáka Loskutáka.

Ve svých 24ti letech dostal Dalibor Gondík své první angažmá, a to v souboru ABC. Působil ve stejných vystoupeních, jako kdysi Voskovec a Werich. Jeho komediálním partnerem se stal Otakar Brousek ml. Široce známým se stal až po boku své sestry Adély Gondíkové. Sourozenci Gondíkovi tvořili moderátorstkou dvojici, která si získala oblíbenost pro svou sehranost a vtip.

Dalibor Gondík je stále se svou první ženou, s níž má syna Theodora. Dalibor není znám žádným skandálem. Šokoval jen svou proměnou týkající se zdravotních problémů. Dostihla ho totiž zákeřná epilepsie. Poprvé se u něj ukázala v 29ti letech a po 14ti letech se projevuje častěji. S veřejným vyjádřením o své nemoci otálel. Rozruch způsobil svým zjevem, kdy se objevil vyhublý na kost. Spekulovalo se i o rakovině, nakonec šlo ale jen o úmyslné zhubnutí kvůli zdravému životnímu stylu. Záchvat ho totiž zastihl i na ulici, kde mu naštěstí kolemjdoucí pomohli.

„Musím se léčit, i když mám všechna neurologická vyšetření v pořádku. Záchvaty jsou nejspíš následkem stresu a psychického vyčerpání,“ přiznal Dalibor Gondík v pořadu 13. komnata. Kvůli nemoci však nevede ani zdaleka běžný život jako dříve. Bylo mu odebráno i řidičské oprávnění, které lidé s epilepsií mít nesmějí. Musel se tedy vzdát i vášně k motorkám.

Dalibor Gondík se věnuje i milované hudbě, dokonce míval kapelu Gondiks Boy a pak učinkoval v kapele Hamleti společně s Alešem Hámou a Jakubem Wehrenbergem.

 

Články o celebritě

Gondík přiběhl na zádušní mši Pilarové (†80) ve „šponovkách“! Měl zvláštní roli Gondík přiběhl na zádušní mši Pilarové (†80) ve „šponovkách“! Měl zvláštní roli Dalo by se říct, že herec, moderátor a muzikant Dalibor Gondík (50) vlastně ani auto nepotřebuje. Vš... číst článek
Druhý pohřeb Pilarové (†80): Černé roušky se zlatým písmem a scénář připravený zesnulou! Druhý pohřeb Pilarové (†80): Černé roušky se zlatým písmem a scénář připravený zesnulou! Konečně se dočká pocty, jakou si zaslouží! Eva Pilarová (†80) zemřela už před 11 týdny, ale opatření... číst článek
Eva Pilarová (†80): DRUHÝ POHŘEB 81 DNÍ PO SMRTI  Eva Pilarová (†80): DRUHÝ POHŘEB 81 DNÍ PO SMRTI Konečně se lidé mohou přijít rozloučit. Od smrti zpěvačky Evy Pilarové (†80) uplynulo už 11 týdnů, a... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
zobrazit profil Heda Čechová
Heda Čechová
zobrazit profil Michaela Šmídová
Michaela Šmídová
zobrazit profil Sara Carbonero
Sara Carbonero
zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Karel Kopeček
Karel Kopeček