Adela Vinczeová | Celebwiki.cz

Adela Vinczeová

Datum narození: 12. 10. 1980
Místo narození: Bratislava
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Adela Vinczeová se do povědomí českých diváků dostal zejména díky soutěži Česko Slovenská SuperStar 2009, tehdy ještě pod jménem Banášová.

Atraktivní Adela Banášová, dcera slovenského spisovatele a diplomata Jozefa Banáše, vystudovala kulturologii na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. S moderováním začala ve Fun Radiu; na obrazovce v humoristickém pořadu TV Markíza Sedem s r.o.

ADELA BANÁŠOVÁ - SUPERMAN V SUKNI

Mezi slovenské moderátorské hvězdy se Adela Banášová zařadila uváděním tří sérií pořadu Slovensko hľadá Superstar, a to společně s Martinem „Pyco“ Rauschem. Poté na Markíze moderovala dva ročníky soutěže Let’s Dance, což je slovenská obdoba StarDance. V třetím pokračování této taneční show se předvedla jako soutěžící. V pořadu Slovensko má talent působila pro změnu jako porotkyně.

Českým divákům se Adela Banášová představila ve společných projektech TV Nova a TV Markíza. Šlo o Test národa (2006, moderování s Daliborem Gondíkem) a Česko Slovenskou Superstar (2009, s Leošem Marešem). Roku 2010 byla porotkyní česko-slovenské show Talentmania. V roce 2012 spolu s Petrem Vágnerem uváděla "kulinářskou" show Recept na bohatství na TV Barrandov. V roce 2013 účinkovala jako host v pořadu QI – Na vše máme odpověď.

ADELA BANÁŠOVÁ A ČESKÝ LEV

Osobní život Adely Banášové není tak bez mráčků, jak na první pohled působí ten její pracovní. Sympatický pár tvořila s tanečníkem Petrem Modravským - plánovali svatbu a čekali rodinu. O vytoužené miminko však přišli. Jejich vztah po sedmi letech skončil rozchodem.

Adela Banášové se časem začala objevovat s dalším známým mužem po boku, s o jedenáct let mladším moderátorem Viktorem Vinczem, který účinkoval v slovenské verzi zábavné soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Na Valentýna 2017 se pár zasnoubil. V červnu téhož roku se konala svatba na zámečku v Tomášově nedaleko Bratislavy.

O ADELE VINCZEOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Články o celebritě

Přehlídka výstřihů na cenách Oto: Známá návrhářka (64) si zakryla jen bradavky! Přehlídka výstřihů na cenách Oto: Známá návrhářka (64) si zakryla jen bradavky! Dlouho nikde nebyly, a tak se chtěly předvést a hlavně ukázat co nejhlubší výstřih. Slovenské předáv... číst článek
Táta Adely Vinczeové se pochlubil vnučkou! Neuvěříte, jak už je ale veliká Táta Adely Vinczeové se pochlubil vnučkou! Neuvěříte, jak už je ale veliká Moderátorka Adela Vinczeová (39) s manželem Viktorem (29) se už smířili s tím, že zřejmě vlastní dít... číst článek
Mega změna u Vinczeové: Fanoušci si toho všimli hned! Mega změna u Vinczeové: Fanoušci si toho všimli hned! Slavná moderátorka Adela Vinczeová, dříve Banášová, nikdy nepatřila mezi povrchní ženy, kterým zálež... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Barbora Kroužková
Barbora Kroužková
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl