Adela Vinczeová | Celebwiki.cz

Adela Vinczeová

Datum narození: 12.10.1980
Místo narození: Bratislava
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Adela Vinczeová se do povědomí českých diváků dostal zejména díky soutěži Česko Slovenská SuperStar 2009, tehdy ještě pod jménem Banášová.

Atraktivní Adela Banášová, dcera slovenského spisovatele a diplomata Jozefa Banáše, vystudovala kulturologii na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. S moderováním začala ve Fun Radiu; na obrazovce v humoristickém pořadu TV Markíza Sedem s r.o.

ADELA BANÁŠOVÁ - SUPERMAN V SUKNI

Mezi slovenské moderátorské hvězdy se Adela Banášová zařadila uváděním tří sérií pořadu Slovensko hľadá Superstar, a to společně s Martinem „Pyco“ Rauschem. Poté na Markíze moderovala dva ročníky soutěže Let’s Dance, což je slovenská obdoba StarDance. V třetím pokračování této taneční show se předvedla jako soutěžící. V pořadu Slovensko má talent působila pro změnu jako porotkyně.

Českým divákům se Adela Banášová představila ve společných projektech TV Nova a TV Markíza. Šlo o Test národa (2006, moderování s Daliborem Gondíkem) a Česko Slovenskou Superstar (2009, s Leošem Marešem). Roku 2010 byla porotkyní česko-slovenské show Talentmania. V roce 2012 spolu s Petrem Vágnerem uváděla "kulinářskou" show Recept na bohatství na TV Barrandov. V roce 2013 účinkovala jako host v pořadu QI – Na vše máme odpověď.

ADELA BANÁŠOVÁ A ČESKÝ LEV

Osobní život Adely Banášové není tak bez mráčků, jak na první pohled působí ten její pracovní. Sympatický pár tvořila s tanečníkem Petrem Modravským - plánovali svatbu a čekali rodinu. O vytoužené miminko však přišli. Jejich vztah po sedmi letech skončil rozchodem.

Adela Banášové se časem začala objevovat s dalším známým mužem po boku, s o jedenáct let mladším moderátorem Viktorem Vinczem, který účinkoval v slovenské verzi zábavné soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Na Valentýna 2017 se pár zasnoubil. V červnu téhož roku se konala svatba na zámečku v Tomášově nedaleko Bratislavy.

O ADELE VINCZEOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Články o celebritě

Budou mít miminko? Adela Vinczeová s manželem prý vyřizují adopci! Budou mít miminko? Adela Vinczeová s manželem prý vyřizují adopci! Už dlouhé roky Slovensko pošilhává po břiše Adely Vinczeové (39) s otázkou a nadějí, zda v něm konečně… číst článek
Oběť manželů Vinczeových kvůli přírodě: Odhodlali se k drastickému kroku! Oběť manželů Vinczeových kvůli přírodě: Odhodlali se k drastickému kroku! Z jejich přístupu by si měli vzít příklad i ostatní! Moderátorka Adela Vinczeová (39) se svým o 10… číst článek
Recept na šťastné manželství? Manžel Adely Vinczeové má vskutku zvláštní radu Recept na šťastné manželství? Manžel Adely Vinczeové má vskutku zvláštní radu Už to jsou dva roky, co se Adela Banášová (39) provdala za mladšího reportéra Viktora Vinczeho (28).… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Michaela Ochotská
Michaela Ochotská
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová
zobrazit profil Jan Kraus
Jan Kraus
zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová