Adela Vinczeová

Datum narození: 12. 10. 1980
Místo narození: Bratislava
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Adela Vinczeová se do povědomí českých diváků dostal zejména díky soutěži Česko Slovenská SuperStar 2009, tehdy ještě pod jménem Banášová.

Atraktivní Adela Vinczeová, rozená Adela Banášová, dcera slovenského spisovatele a diplomata Jozefa Banáše, vystudovala kulturologii na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. S moderováním začala ve Fun Radiu; na obrazovce v humoristickém pořadu TV Markíza Sedem s r.o.

ADELA BANÁŠOVÁ - SUPERMAN V SUKNI

Mezi slovenské moderátorské hvězdy se Adela Vinczeová zařadila uváděním tří sérií pořadu Slovensko hľadá Superstar, a to společně s Martinem „Pyco“ Rauschem. Poté na Markíze moderovala dva ročníky soutěže Let’s Dance, což je slovenská obdoba StarDance. V třetím pokračování této taneční show se předvedla jako soutěžící. V pořadu Slovensko má talent působila pro změnu jako porotkyně.

Českým divákům se Adela Vinczeová představila ve společných projektech TV Nova a TV Markíza. Šlo o Test národa (2006, moderování s Daliborem Gondíkem) a Česko Slovenskou Superstar (2009, s Leošem Marešem). Roku 2010 byla porotkyní česko-slovenské show Talentmania. V roce 2012 spolu s Petrem Vágnerem uváděla "kulinářskou" show Recept na bohatství na TV Barrandov. V roce 2013 účinkovala jako host v pořadu QI – Na vše máme odpověď.

O ADELE VINCZEOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Osobní život Adely Vinczeové, tehdy ještě Banášové, nebyl tak bez mráčků, jak na první pohled působil ten její pracovní. Sympatický pár tvořila s tanečníkem Petrem Modravským - plánovali svatbu a čekali rodinu. O vytoužené miminko však přišli. Jejich vztah po sedmi letech skončil rozchodem.

Adela Banášové se časem začala objevovat s dalším známým mužem po boku, s o jedenáct let mladším moderátorem Viktorem Vinczem, který účinkoval v slovenské verzi zábavné soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Na Valentýna 2017 se pár zasnoubil. V červnu téhož roku se konala svatba na zámečku v Tomášově nedaleko Bratislavy. Koncem roku 2022 manželé adoptovali miminko.

 



 

Další Moderátoři

zobrazit profil Nikol Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová
zobrazit profil Světlana Zárubová-Witowská
Světlana Zárubová-Witowská
zobrazit profil Jasmina Alagič
Jasmina Alagič
zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo
zobrazit profil Jiří Chum
Jiří Chum
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík