Adela Vinczeová | Celebwiki.cz

Adela Vinczeová

Datum narození: 12.10.1980
Místo narození: Bratislava
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Adela Vinczeová se do povědomí českých diváků dostal zejména díky soutěži Česko Slovenská SuperStar 2009, tehdy ještě pod jménem Banášová.

Atraktivní Adela Banášová, dcera slovenského spisovatele a diplomata Jozefa Banáše, vystudovala kulturologii na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. S moderováním začala ve Fun Radiu; na obrazovce v humoristickém pořadu TV Markíza Sedem s r.o.

ADELA BANÁŠOVÁ - SUPERMAN V SUKNI

Mezi slovenské moderátorské hvězdy se Adela Banášová zařadila uváděním tří sérií pořadu Slovensko hľadá Superstar, a to společně s Martinem „Pyco“ Rauschem. Poté na Markíze moderovala dva ročníky soutěže Let’s Dance, což je slovenská obdoba StarDance. V třetím pokračování této taneční show se předvedla jako soutěžící. V pořadu Slovensko má talent působila pro změnu jako porotkyně.

Českým divákům se Adela Banášová představila ve společných projektech TV Nova a TV Markíza. Šlo o Test národa (2006, moderování s Daliborem Gondíkem) a Česko Slovenskou Superstar (2009, s Leošem Marešem). Roku 2010 byla porotkyní česko-slovenské show Talentmania. V roce 2012 spolu s Petrem Vágnerem uváděla "kulinářskou" show Recept na bohatství na TV Barrandov. V roce 2013 účinkovala jako host v pořadu QI – Na vše máme odpověď.

ADELA BANÁŠOVÁ A ČESKÝ LEV

Osobní život Adely Banášové není tak bez mráčků, jak na první pohled působí ten její pracovní. Sympatický pár tvořila s tanečníkem Petrem Modravským - plánovali svatbu a čekali rodinu. O vytoužené miminko však přišli. Jejich vztah po sedmi letech skončil rozchodem.

Adela Banášové se časem začala objevovat s dalším známým mužem po boku, s o jedenáct let mladším moderátorem Viktorem Vinczem, který účinkoval v slovenské verzi zábavné soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Na Valentýna 2017 se pár zasnoubil. V červnu téhož roku se konala svatba na zámečku v Tomášově nedaleko Bratislavy.

O ADELE VINCZEOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Články o celebritě

Velká rána pro Adelu Vinczeovou: Přišla o další pořad! Můžou za to peníze Velká rána pro Adelu Vinczeovou: Přišla o další pořad! Můžou za to peníze Nejpopulárnější slovenská moderátorka Adela Vinczeová (38, dříve Banášová) nezažívá příliš zdařilé… číst článek
Adela Vinczeová sestřelila hvězdu Partičky: Vypadáš jako debil! Adela Vinczeová sestřelila hvězdu Partičky: Vypadáš jako debil! Nejpopulárnější slovenská moderátorka Adela Vinczeová (38, za svobodna Banášová) uvádí pořad 2 na… číst článek
Manžel Banášové se za slova o hysterii kolem Notre-Damu neomluvil. Naopak udeřil znovu! Manžel Banášové se za slova o hysterii kolem Notre-Damu neomluvil. Naopak udeřil znovu! Vyjádřil svůj názor nad pařížskou katastrofou, kdy v pondělí z části shořela ikonická katedrála Notre-Dame.… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
zobrazit profil Petra  Svoboda
Petra Svoboda
zobrazit profil Tomáš Hauptvogel
Tomáš Hauptvogel
zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico