Adela Vinczeová | Celebwiki.cz

Adela Vinczeová

Datum narození: 12.10.1980
Místo narození: Bratislava
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Adela Vinczeová se do povědomí českých diváků dostal zejména díky soutěži Česko Slovenská SuperStar 2009, tehdy ještě pod jménem Banášová.

Atraktivní Adela Banášová, dcera slovenského spisovatele a diplomata Jozefa Banáše, vystudovala kulturologii na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. S moderováním začala ve Fun Radiu; na obrazovce v humoristickém pořadu TV Markíza Sedem s r.o.

ADELA BANÁŠOVÁ - SUPERMAN V SUKNI

Mezi slovenské moderátorské hvězdy se Adela Banášová zařadila uváděním tří sérií pořadu Slovensko hľadá Superstar, a to společně s Martinem „Pyco“ Rauschem. Poté na Markíze moderovala dva ročníky soutěže Let’s Dance, což je slovenská obdoba StarDance. V třetím pokračování této taneční show se předvedla jako soutěžící. V pořadu Slovensko má talent působila pro změnu jako porotkyně.

Českým divákům se Adela Banášová představila ve společných projektech TV Nova a TV Markíza. Šlo o Test národa (2006, moderování s Daliborem Gondíkem) a Česko Slovenskou Superstar (2009, s Leošem Marešem). Roku 2010 byla porotkyní česko-slovenské show Talentmania. V roce 2012 spolu s Petrem Vágnerem uváděla "kulinářskou" show Recept na bohatství na TV Barrandov. V roce 2013 účinkovala jako host v pořadu QI – Na vše máme odpověď.

ADELA BANÁŠOVÁ A ČESKÝ LEV

Osobní život Adely Banášové není tak bez mráčků, jak na první pohled působí ten její pracovní. Sympatický pár tvořila s tanečníkem Petrem Modravským - plánovali svatbu a čekali rodinu. O vytoužené miminko však přišli. Jejich vztah po sedmi letech skončil rozchodem.

Adela Banášové se časem začala objevovat s dalším známým mužem po boku, s o jedenáct let mladším moderátorem Viktorem Vinczem, který účinkoval v slovenské verzi zábavné soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Na Valentýna 2017 se pár zasnoubil. V červnu téhož roku se konala svatba na zámečku v Tomášově nedaleko Bratislavy.

O ADELE VINCZEOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Články o celebritě

Adela Vinczeová má protekci? První role na divadle je »rodinný podnik«! Adela Vinczeová má protekci? První role na divadle je »rodinný podnik«! Plavovlasá slovenská moderátorka Adela Vinczeová (38), které byly u našich slovenských sousedů zrušeny… číst článek
Moderátorská hvězda poprvé otcem: Porod vyšel na desítky tisíc! Moderátorská hvězda poprvé otcem: Porod vyšel na desítky tisíc! Slovenský moderátor Matej Cifra (40) alias Sajfa, který dlouhá léta moderoval v rádiu s Adelou Vinczeovou… číst článek
Porotce The Voice se oženil! Potetovaný rapper Kali předvedl tanec, který ho naučil ex Banášové Porotce The Voice se oženil! Potetovaný rapper Kali předvedl tanec, který ho naučil ex Banášové Slovenský rapper Kali (36), který byl jedním z porotců talentové soutěže The Voice, se v sobotu oženil.… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková
zobrazit profil Nikol Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Alexandra Mynářová
Alexandra Mynářová
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Jiří Chum
Jiří Chum
zobrazit profil Bořek Slezáček
Bořek Slezáček