Adela Vinczeová | Celebwiki.cz

Adela Vinczeová

Datum narození: 12. 10. 1980
Místo narození: Bratislava
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Adela Vinczeová se do povědomí českých diváků dostal zejména díky soutěži Česko Slovenská SuperStar 2009, tehdy ještě pod jménem Banášová.

Atraktivní Adela Banášová, dcera slovenského spisovatele a diplomata Jozefa Banáše, vystudovala kulturologii na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. S moderováním začala ve Fun Radiu; na obrazovce v humoristickém pořadu TV Markíza Sedem s r.o.

ADELA BANÁŠOVÁ - SUPERMAN V SUKNI

Mezi slovenské moderátorské hvězdy se Adela Banášová zařadila uváděním tří sérií pořadu Slovensko hľadá Superstar, a to společně s Martinem „Pyco“ Rauschem. Poté na Markíze moderovala dva ročníky soutěže Let’s Dance, což je slovenská obdoba StarDance. V třetím pokračování této taneční show se předvedla jako soutěžící. V pořadu Slovensko má talent působila pro změnu jako porotkyně.

Českým divákům se Adela Banášová představila ve společných projektech TV Nova a TV Markíza. Šlo o Test národa (2006, moderování s Daliborem Gondíkem) a Česko Slovenskou Superstar (2009, s Leošem Marešem). Roku 2010 byla porotkyní česko-slovenské show Talentmania. V roce 2012 spolu s Petrem Vágnerem uváděla "kulinářskou" show Recept na bohatství na TV Barrandov. V roce 2013 účinkovala jako host v pořadu QI – Na vše máme odpověď.

ADELA BANÁŠOVÁ A ČESKÝ LEV

Osobní život Adely Banášové není tak bez mráčků, jak na první pohled působí ten její pracovní. Sympatický pár tvořila s tanečníkem Petrem Modravským - plánovali svatbu a čekali rodinu. O vytoužené miminko však přišli. Jejich vztah po sedmi letech skončil rozchodem.

Adela Banášové se časem začala objevovat s dalším známým mužem po boku, s o jedenáct let mladším moderátorem Viktorem Vinczem, který účinkoval v slovenské verzi zábavné soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Na Valentýna 2017 se pár zasnoubil. V červnu téhož roku se konala svatba na zámečku v Tomášově nedaleko Bratislavy.

O ADELE VINCZEOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Články o celebritě

Porota SuperStar 2020: Stálice Habera vydržel, přibyli dokonce čtyři nováčci! Porota SuperStar 2020: Stálice Habera vydržel, přibyli dokonce čtyři nováčci! Televize Nova a Markíza milovníky úspěšné talentové pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar nezkla... číst článek
Adela Vinczeová s manželem řeší adopci dítěte! Začali ale psem Adela Vinczeová s manželem řeší adopci dítěte! Začali ale psem Už nějakou dobu mluví Adela Vinczeová (39) se svým manželem Viktorem Vinczem (29) poměrně otevřeně o... číst článek
Nenalíčená Adela s manželem nechali nahlédnout do karantény! Vánoce v březnu? Nenalíčená Adela s manželem nechali nahlédnout do karantény! Vánoce v březnu? Manželé Adela (39) a Viktor (29) Vinczeovi si málokdy nechají nahlédnout do soukromí, ale jelikož kv... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Terezie Kašparovská
Terezie Kašparovská
zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška