Kamil Bartošek | Celebwiki.cz

Kazma (Kamil Bartošek)

Datum narození: 26.5.1985
Přezdívka: Kamza
Místo narození: Kroměříž
Profese: moderátor
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Moderátor Kamil Bartošek, známý pod pseudonymem Kazma, se proslavil jako tvůrce virálních videí a hlavní protagonista internetového pořadu One Man Show.

Kazma, vlastním jménem Kamil Bartošek, vystudoval sociální a mediální komunikaci. Zabývá se tvorbou komerčních videí a virálním marketingem. Spolupracuje s předními reklamními agenturami a podílí se na internetových kampaních a projektech řady významných společností.

KAMZA MĚL BOURAČKU

Do povědomí diváků se dostal za pomoci internetovém pořadu One Man Show. Ten se, díky Kazmově prostořekosti, vypracoval na nejsledovanější pořad, sledovaný na českém internetu. Od října 2008 vyzpovídal přes 100 hostů. Andrej Babiš, Iveta Bartošová, Karel Janeček, Jiří Paroubek nebo i Jaromír Jágr. Ti všichni Kazmovu One Man Show navštívili.

V červenci 2012 se poprvé ukázal na veřejnosti po boku své přítelkyně Kateřiny Kristelové. Zamilovanost ale vydržela sotva rok a půl a rozešli se.

O KAMZOVI ČTĚTE ZDE>>

Na předávání cen Českého lva 2015 zinscenoval Kazma návštěvu Jima Carreyho. Všechny přítomné zmátl natolik, že i moderátorka Lucie Výborná nebo Zdeněk Svěrák potvrdili, že se opravdu jedná o hollywoodského herce. Později se ukázalo, že šlo o dvojníka.

 

Články o celebritě

Tropická bouře uvěznila české hvězdy na thajských ostrovech! Modlím se, říká Ztracený Tropická bouře uvěznila české hvězdy na thajských ostrovech! Modlím se, říká Ztracený Na thajské ostrovy na jižní straně se žene obří tropická bouře nazvaná Pabuk. Zrovna v téhle oblasti… číst článek
Celebrity prchají do tepla! Pártlová s tajným milencem na Bali, Jandová v Saigonu Celebrity prchají do tepla! Pártlová s tajným milencem na Bali, Jandová v Saigonu Ačkoli to při výhledu z okna tak nevypadá, zima je u nás v plném proudu. Některé… číst článek
Řídila žížala Julie, Dáda jako Limberský! Bouračka Patrasové baví internet Řídila žížala Julie, Dáda jako Limberský! Bouračka Patrasové baví internet Dříve královna dětských srdcí, dnes spíše královna průšvihů. Vánoční autonehoda Dády Patrasové (62)… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Bořek Slezáček
Bořek Slezáček
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Pavel Novotný
Pavel Novotný
zobrazit profil Terezie Kašparovská
Terezie Kašparovská
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Jana Adamcová Nováková
Jana Adamcová Nováková
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová