Kazma (Kamil Bartošek) | Celebwiki.cz

Kazma (Kamil Bartošek)

Datum narození: 26. 5. 1985
Přezdívka: Kamza
Místo narození: Kroměříž
Profese: moderátor
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Moderátor Kamil Bartošek, známý pod pseudonymem Kazma, se proslavil jako tvůrce virálních videí a hlavní protagonista internetového pořadu One Man Show.

Kazma, vlastním jménem Kamil Bartošek, vystudoval sociální a mediální komunikaci. Zabývá se tvorbou komerčních videí a virálním marketingem. Spolupracuje s předními reklamními agenturami a podílí se na internetových kampaních a projektech řady významných společností.

KAMZA MĚL BOURAČKU

Do povědomí diváků se dostal za pomoci internetovém pořadu One Man Show. Ten se, díky Kazmově prostořekosti, vypracoval na nejsledovanější pořad, sledovaný na českém internetu. Od října 2008 vyzpovídal přes 100 hostů. Andrej Babiš, Iveta Bartošová, Karel Janeček, Jiří Paroubek nebo i Jaromír Jágr. Ti všichni Kazmovu One Man Show navštívili.

Na předávání cen Českého lva 2015 zinscenoval Kazma návštěvu Jima Carreyho. Všechny přítomné zmátl natolik, že i moderátorka Lucie Výborná nebo Zdeněk Svěrák potvrdili, že se opravdu jedná o hollywoodského herce. Později se ukázalo, že šlo o dvojníka.

O KAMZOVI ČTĚTE ZDE>>

V červenci 2012 se Kazma poprvé ukázal na veřejnosti po boku tehdejší přítelkyně Kateřiny Kristelové. Zamilovanost ale vydržela sotva rok a půl a rozešli se. V roce 2016 začal chodit s modelkou Andreou Kalousovou.

 

Články o celebritě

Psychopat z MasterChefa v Prostřenu: Teror, urážky, převleky a „mluvící“ pes! Psychopat z MasterChefa v Prostřenu: Teror, urážky, převleky a „mluvící“ pes! Tento týden bude v kulinářském pořadu Prostřeno! hodně veselo. Bude za to moct především extrovertní... číst článek
Ewa Farna se těsně před porodem nešetří! Bříško má, jak kdyby čekala dvojčata Ewa Farna se těsně před porodem nešetří! Bříško má, jak kdyby čekala dvojčata Zpěvačka Ewa Farna (25) pomalu míří do cílové rovinky a co nevidět přivede na svět syna. S manželem ... číst článek
Kamarád Nekonečného (†52) DJ Uwa přiznal vážnou nemoc: Drogy neberu, bránil se! Kamarád Nekonečného (†52) DJ Uwa přiznal vážnou nemoc: Drogy neberu, bránil se! Král diskoték DJ Uwa dlouho tajil onemocnění, které ho trápí. Když ale po nečekané smrti svého příte... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Lejla Abbasová
Lejla Abbasová
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Pavel Poulíček
Pavel Poulíček
zobrazit profil Stanislava Lekešová
Stanislava Lekešová
zobrazit profil Nikol Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Petra  Svoboda
Petra Svoboda