Kazma (Kamil Bartošek)

Datum narození: 26. 5. 1985
Přezdívka: Kamza
Místo narození: Kroměříž
Profese: moderátor
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Moderátor Kamil Bartošek, známý pod pseudonymem Kazma, se proslavil jako tvůrce virálních videí a hlavní protagonista internetového pořadu One Man Show.

Kazma, vlastním jménem Kamil Bartošek, vystudoval sociální a mediální komunikaci. Zabývá se tvorbou komerčních videí a virálním marketingem. Spolupracuje s předními reklamními agenturami a podílí se na internetových kampaních a projektech řady významných společností.

KAMZA MĚL BOURAČKU

Do povědomí diváků se dostal za pomoci internetovém pořadu One Man Show. Ten se, díky Kazmově prostořekosti, vypracoval na nejsledovanější pořad, sledovaný na českém internetu. Od října 2008 vyzpovídal přes 100 hostů. Andrej Babiš, Iveta Bartošová, Karel Janeček, Jiří Paroubek nebo i Jaromír Jágr. Ti všichni Kazmovu One Man Show navštívili.

Na předávání cen Českého lva 2015 zinscenoval Kazma návštěvu Jima Carreyho. Všechny přítomné zmátl natolik, že i moderátorka Lucie Výborná nebo Zdeněk Svěrák potvrdili, že se opravdu jedná o hollywoodského herce. Později se ukázalo, že šlo o dvojníka.

O KAMZOVI ČTĚTE ZDE>>

V červenci 2012 se Kazma poprvé ukázal na veřejnosti po boku tehdejší přítelkyně Kateřiny Kristelové. Zamilovanost ale vydržela sotva rok a půl a rozešli se. V roce 2016 začal chodit s modelkou Andreou Kalousovou.

 

Články o celebritě

Bartoška o idiocii a ničení životů: Dělám absolutní ho*no Bartoška o idiocii a ničení životů: Dělám absolutní ho*no Čtyřiasedmdesátiletý herec si zanadával na poměry v současné kinematografii a život v pandemii. Char... číst článek
Excentrický Kavalčík v Prostřenu láme rekordy! Válcuje Kazmu Excentrický Kavalčík v Prostřenu láme rekordy! Válcuje Kazmu Přestože si díky svému účinkování v pořadu Prostřeno! proti sobě postavil celou řadu svých příznivců... číst článek
Sexbomba Dominika Myslivcová slavila 27! Nafukovací panák a mlsné pohledy zadaného moderátora Sexbomba Dominika Myslivcová slavila 27! Nafukovací panák a mlsné pohledy zadaného moderátora Velká milovnice růžové barvy -  blondýna Dominika Myslivcová oslavila 27. narozeniny. Skvadra hostů ... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba
zobrazit profil Tomáš Hauptvogel
Tomáš Hauptvogel
zobrazit profil Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
zobrazit profil Ester Janečková
Ester Janečková
zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Gábina Partyšová
Gábina Partyšová
zobrazit profil Ján Zákopčaník
Ján Zákopčaník
zobrazit profil Petra Svoboda
Petra Svoboda