Patrik Hezucký | Celebwiki.cz

Patrik Hezucký

Datum narození: 12.1.1969
Profese: moderátor

Související celebrity

Životopis

Patrik Hezucký je populární český moderátor, známý především z Ranní show Evropy 2, kterou uvádí s Leošem Marešem. Úspěch měl i jeho pořad Mrázek, ústředna.

Už v osmi letech si Patrik Hezucký zahrál v televizních Bakalářích. Svou skutečnou kariéru ale začínal v hudebním televizním pořadu Eso, který moderoval od roku 1994. V hudební branži se seznámil se svým budoucím kolegou Leošem Marešem.

Patrik Hezucký společně s Marešem od roku 1997 moderují rozhlasovou Ranní show na Evropě 2. V rádiu také vystupuje jako fiktivní postava pana Mrázka v pravidelném pořadu Mrázek, ústředna. Pod tímto fiktivním jménem volá lidem a snaží se je vtipnou formou nachytat na žertovném příběhu.

Dalším úspěchem Patrika Hezuckého se stal televizní pořad Tenkrát na východě, který moderoval v roce 2004, kde se snažil vtipně glosovat události socialistického Československa. Patrik Hezucký se objevuje i jako host v mnoha zábavných pořadech jako je QI – na vše máme odpověď Leoše Mareše nebo v soutěžním pořadu Pekelná výzva. Zahrál si i v televizním seriálu Redakce.

Patrik Hezucký miluje Francii, kde dva roky žil a studoval. Jeho vášní jsou rychlá auta a potrpí si na luxus. Může si ho dovolit, za akci si neváhá říci o 60 tisíc korun. Chodí s blonďatou kráskou Nikolou.

 

Články o celebritě

Moderátor Hezucký v dětství: Jako „malý Menšík“ ve slavném seriálu! Moderátor Hezucký v dětství: Jako „malý Menšík“ ve slavném seriálu! Bavič, dabér a moderátor Evropy 2 Patrik Hezucký (49) se pochlubil na sociální síti roztomilou fotkou… číst článek
Czech Social Awards: Vyhrál i moderátor Blesku! Czech Social Awards: Vyhrál i moderátor Blesku! Vyhlášení cen Czech Social Awards, které proběhlo… číst článek
Herce Miroslava Vladyku v noci okradli! Zlodějům nabízí neuvěřitelnou odměnu Herce Miroslava Vladyku v noci okradli! Zlodějům nabízí neuvěřitelnou odměnu Herce Miroslava Vladyku (58) si bez jízdního kola už nikdo neumí představit. Proslavený Karfík se… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Jan Kraus
Jan Kraus
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová