Patrik Hezucký | Celebwiki.cz

Patrik Hezucký

Datum narození: 12.1.1969
Profese: moderátor

Související celebrity

Životopis

Patrik Hezucký je populární český moderátor, známý především z Ranní show Evropy 2, kterou uvádí s Leošem Marešem. Úspěch měl i jeho pořad Mrázek, ústředna.

Už v osmi letech si Patrik Hezucký zahrál v televizních Bakalářích. Svou skutečnou kariéru ale začínal v hudebním televizním pořadu Eso, který moderoval od roku 1994. V hudební branži se seznámil se svým budoucím kolegou Leošem Marešem.

Patrik Hezucký společně s Marešem od roku 1997 moderují rozhlasovou Ranní show na Evropě 2. V rádiu také vystupuje jako fiktivní postava pana Mrázka v pravidelném pořadu Mrázek, ústředna. Pod tímto fiktivním jménem volá lidem a snaží se je vtipnou formou nachytat na žertovném příběhu.

Dalším úspěchem Patrika Hezuckého se stal televizní pořad Tenkrát na východě, který moderoval v roce 2004, kde se snažil vtipně glosovat události socialistického Československa. Patrik Hezucký se objevuje i jako host v mnoha zábavných pořadech jako je QI – na vše máme odpověď Leoše Mareše nebo v soutěžním pořadu Pekelná výzva. Zahrál si i v televizním seriálu Redakce.

Patrik Hezucký miluje Francii, kde dva roky žil a studoval. Jeho vášní jsou rychlá auta a potrpí si na luxus. Může si ho dovolit, za akci si neváhá říci o 60 tisíc korun. Chodí s blonďatou kráskou Nikolou.

 

Články o celebritě

Jakube, co ta ruka? Prachař se na hostině Boučka nečekaně rozjel! Jakube, co ta ruka? Prachař se na hostině Boučka nečekaně rozjel! Moderátor Libor Bouček (38) chtěl klidnou svatbu, a tak svatební pozvánky poslal jen stovce hostů.… číst článek
Polonahý Prachař šokoval před Boučkovou svatbou: S Agátou to zabalil?!  Polonahý Prachař šokoval před Boučkovou svatbou: S Agátou to zabalil?! Dlouhá noc a pak zatraceně těžké ráno, to zná snad každý z nás. Výjimkou není ani Jakub Prachař (35),… číst článek
První slova Libora Boučka o svatbě: Naznačuje těhotenství nevěsty?! První slova Libora Boučka o svatbě: Naznačuje těhotenství nevěsty?! Sotva se oženil, už se spekuluje o tom, že se mu brzy narodí potomek. Moderátor Libor Bouček (38)… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jiří Chum
Jiří Chum
zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze
zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová
zobrazit profil Marie Retková
Marie Retková