Patrik Hezucký | Celebwiki.cz

Patrik Hezucký

Datum narození: 12.1.1969
Profese: moderátor

Související celebrity

Životopis

Patrik Hezucký je populární český moderátor, známý především z Ranní show Evropy 2, kterou uvádí s Leošem Marešem. Úspěch měl i jeho pořad Mrázek, ústředna.

Už v osmi letech si Patrik Hezucký zahrál v televizních Bakalářích. Svou skutečnou kariéru ale začínal v hudebním televizním pořadu Eso, který moderoval od roku 1994. V hudební branži se seznámil se svým budoucím kolegou Leošem Marešem.

Patrik Hezucký společně s Marešem od roku 1997 moderují rozhlasovou Ranní show na Evropě 2. V rádiu také vystupuje jako fiktivní postava pana Mrázka v pravidelném pořadu Mrázek, ústředna. Pod tímto fiktivním jménem volá lidem a snaží se je vtipnou formou nachytat na žertovném příběhu.

Dalším úspěchem Patrika Hezuckého se stal televizní pořad Tenkrát na východě, který moderoval v roce 2004, kde se snažil vtipně glosovat události socialistického Československa. Patrik Hezucký se objevuje i jako host v mnoha zábavných pořadech jako je QI – na vše máme odpověď Leoše Mareše nebo v soutěžním pořadu Pekelná výzva. Zahrál si i v televizním seriálu Redakce.

Patrik Hezucký miluje Francii, kde dva roky žil a studoval. Jeho vášní jsou rychlá auta a potrpí si na luxus. Může si ho dovolit, za akci si neváhá říci o 60 tisíc korun. Chodí s blonďatou kráskou Nikolou.

 

Články o celebritě

První slova Libora Boučka o svatbě: Naznačuje těhotenství nevěsty?! První slova Libora Boučka o svatbě: Naznačuje těhotenství nevěsty?! Sotva se oženil, už se spekuluje o tom, že se mu brzy narodí potomek. Moderátor Libor Bouček (38)… číst článek
Libor Bouček se potřetí oženil! Dorazila i Bohdalová Libor Bouček se potřetí oženil! Dorazila i Bohdalová Moderátor Libor Bouček (38) oslavil tento víkend již třetí svatbu v životě. Nejprve se oddal na Okoři… číst článek
Libor Bouček je potřetí v chomoutu: Vzal si  finalistku České Miss 2014 Libor Bouček je potřetí v chomoutu: Vzal si finalistku České Miss 2014 Populární moderátor Libor Bouček (38) potřetí vstoupil do svazku manželského. Oženil se s finalistkou… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Jiří Chum
Jiří Chum
zobrazit profil Kateřina Kristelová
Kateřina Kristelová
zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Jolana Voldánová
Jolana Voldánová
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný