Patrik Hezucký | Celebwiki.cz

Patrik Hezucký

Datum narození: 12. 1. 1969
Profese: moderátor

Související celebrity

Životopis

Patrik Hezucký je populární český moderátor, známý především z Ranní show Evropy 2, kterou uvádí s Leošem Marešem. Úspěch měl i jeho pořad Mrázek, ústředna.

Už v osmi letech si Patrik Hezucký zahrál v televizních Bakalářích. Svou skutečnou kariéru ale začínal v hudebním televizním pořadu Eso, který moderoval od roku 1994. V hudební branži se seznámil se svým budoucím kolegou Leošem Marešem.

Patrik Hezucký společně s Marešem od roku 1997 moderují rozhlasovou Ranní show na Evropě 2. V rádiu také vystupuje jako fiktivní postava pana Mrázka v pravidelném pořadu Mrázek, ústředna. Pod tímto fiktivním jménem volá lidem a snaží se je vtipnou formou nachytat na žertovném příběhu.

Dalším úspěchem Patrika Hezuckého se stal televizní pořad Tenkrát na východě, který moderoval v roce 2004, kde se snažil vtipně glosovat události socialistického Československa. Patrik Hezucký se objevuje i jako host v mnoha zábavných pořadech jako je QI – na vše máme odpověď Leoše Mareše nebo v soutěžním pořadu Pekelná výzva. Zahrál si i v televizním seriálu Redakce.

Patrik Hezucký miluje Francii, kde dva roky žil a studoval. Jeho vášní jsou rychlá auta a potrpí si na luxus. Může si ho dovolit, za akci si neváhá říci o 60 tisíc korun. Chodí s blonďatou kráskou Nikolou.

 

Články o celebritě

Perné chvilky Patrika Hezuckého: Jeho syn Oliver (3 měsíce) onemocněl! Perné chvilky Patrika Hezuckého: Jeho syn Oliver (3 měsíce) onemocněl! Moderátor Evropy 2 Patrik Hezucký (50) sice během svých ranních show působí jako veselý, pohodový tý... číst článek
Na předání Hudebních cen Evropy 2 dorazí Dyk, Klus, Marpo nebo Pokáč! Kdo další? Na předání Hudebních cen Evropy 2 dorazí Dyk, Klus, Marpo nebo Pokáč! Kdo další? Slavnostní vyhlášení 8. ročníku prestižních Hudebních cen Evropy 2 proběhne již 26. února přímo v rá... číst článek
Bujará oslava Hezuckého 50. narozenin: Pojal to v asijském stylu! Bujará oslava Hezuckého 50. narozenin: Pojal to v asijském stylu! Půl století se slaví jen jednou v životě, a tak moderátor Evropy 2 Patrik Hezucký (50) oslavil to sv... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Jolana Voldánová
Jolana Voldánová
zobrazit profil Ester  Kočičková
Ester Kočičková
zobrazit profil Zdeněk Izer
Zdeněk Izer
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička
zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný