Patrik Hezucký | Celebwiki.cz

Patrik Hezucký

Datum narození: 12.1.1969
Profese: moderátor

Související celebrity

Životopis

Patrik Hezucký je populární český moderátor, známý především z Ranní show Evropy 2, kterou uvádí s Leošem Marešem. Úspěch měl i jeho pořad Mrázek, ústředna.

Už v osmi letech si Patrik Hezucký zahrál v televizních Bakalářích. Svou skutečnou kariéru ale začínal v hudebním televizním pořadu Eso, který moderoval od roku 1994. V hudební branži se seznámil se svým budoucím kolegou Leošem Marešem.

Patrik Hezucký společně s Marešem od roku 1997 moderují rozhlasovou Ranní show na Evropě 2. V rádiu také vystupuje jako fiktivní postava pana Mrázka v pravidelném pořadu Mrázek, ústředna. Pod tímto fiktivním jménem volá lidem a snaží se je vtipnou formou nachytat na žertovném příběhu.

Dalším úspěchem Patrika Hezuckého se stal televizní pořad Tenkrát na východě, který moderoval v roce 2004, kde se snažil vtipně glosovat události socialistického Československa. Patrik Hezucký se objevuje i jako host v mnoha zábavných pořadech jako je QI – na vše máme odpověď Leoše Mareše nebo v soutěžním pořadu Pekelná výzva. Zahrál si i v televizním seriálu Redakce.

Patrik Hezucký miluje Francii, kde dva roky žil a studoval. Jeho vášní jsou rychlá auta a potrpí si na luxus. Může si ho dovolit, za akci si neváhá říci o 60 tisíc korun. Chodí s blonďatou kráskou Nikolou.

 

Články o celebritě

Moderátor Patrik Hezucký: Druhé dítě? Až manželka bude moct! Moderátor Patrik Hezucký: Druhé dítě? Až manželka bude moct! „Dvojky na online trhu s elektronikou si najaly mě, taky takovou dvojku,“ říká v televizní reklamě… číst článek
Libor Bouček končí na Evropě 2! Odchod po 15 letech Libor Bouček končí na Evropě 2! Odchod po 15 letech Po 15 letech oznámil konec! Oblíbený moderátor Libor Bouček (39) skončil v rádiu Evropa 2 a na sociální… číst článek
VIP svatby v roce 2019: Praštili do toho Básníci, Vilhelmová s Dykem a další! VIP svatby v roce 2019: Praštili do toho Básníci, Vilhelmová s Dykem a další! V roce 2019 do toho praštilo mnoho celebrit a osobností. Hned na jaře se oženili hlavní představitelé… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Alena Zárybnická
Alena Zárybnická
zobrazit profil Nikol Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
zobrazit profil Lejla Abbasová
Lejla Abbasová
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová