Patrik Hezucký

Patrik Hezucký

Datum narození: 12. 1. 1969
Místo narození: Praha
Profese: moderátor, herec

Související celebrity

Životopis

Patrik Hezucký se proslavil především moderováním Ranní show Evropy 2, a to společně s Leošem Marešem. Úspěch měl i jeho pořad Mrázek, ústředna.

Už v osmi letech si Patrik Hezucký zahrál v televizních Bakalářích. Svou skutečnou kariéru ale začínal v televizním pořadu Eso, který začal moderovat roku 1994. V hudební branži se seznámil se svým budoucím kolegou Leošem Marešem.

Hezucký bodoval v Tenkrát na východě

Společně s Leošem Marešem Patrik Hezucký od roku 1997 moderuje rozhlasovou Ranní show na Evropě 2. V rádiu také vystupoval jako fiktivní postava pana Mrázka v pravidelném pořadu Mrázek, ústředna. Pod tímto jménem volal lidem a snažil se je vtipnou formou nachytat na žertovném příběhu.

Dalším úspěchem Patrika Hezuckého se stal televizní pořad Tenkrát na východě, v němž se snažil vtipně glosovat události socialistického Československa.

Patrik Hezucký si zahrál v Redakci

Objevuje i jako host v mnoha zábavných pořadech, jako jsou QI - na vše máme odpověď, Pekelná výzva, či v talk-show Zase pondělí! nebo Marta. Patrik Hezucký si zahrál třeba v seriálu Redakce a v romantickém hudebním snímku Muzzikanti.

V roce 2014 Patrik Hezucký spolu s Heidi Janků uváděl na TV Barrandov pořad Nikdo není perfektní.

O PATRIKOVI HEZUCKÉM ČTĚTE ZDE>>

Miluje Francii, kde žil a studoval. Vášní Patrika Hezuckého, který si potrpí na luxus, jsou rychlá auta. Může si to dovolit, za akci si neváhá říci i o 60 tisíc korun.

V květnu 2019 se Patrik Hezucký oženil se svou dlouholetou přítelkyní Nikolou. V prosinci téhož roku se jim narodil syn Oliver.

 

Články o celebritě

Koranteng místo Mareše? Rey bude dokonalý, říká Hezucký Koranteng místo Mareše? Rey bude dokonalý, říká Hezucký Ranní show na Evropě 2 spolu Leoš Mareš (46) a Patrik Hezucký (52) moderují už 25 let. „On je hrozný... číst článek
Hrdý táta Leoš Mareš odhalil pohlaví miminka! Nejdřív ale Mesarošová »mlžila« Hrdý táta Leoš Mareš odhalil pohlaví miminka! Nejdřív ale Mesarošová »mlžila« Moderátor Leoš Mareš (45) se dočkal přírůstku do rodiny a ve čtvrtek novinku oznámil na sociální sít... číst článek
Hlasujte pro své favority ve výročních Hudebních cenách Evropy 2 Hlasujte pro své favority ve výročních Hudebních cenách Evropy 2 Hudební rádio dnes zveřejnilo nominace kulatého desátého ročníku Hudebních cen Evropy 2. Vítěze vybí... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel
zobrazit profil Nikol Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Leoš Mareš
Leoš Mareš