Patrik Hezucký

Patrik Hezucký

Datum narození: 12. 1. 1969
Místo narození: Praha
Profese: moderátor, herec

Související celebrity

Životopis

Patrik Hezucký se proslavil především moderováním Ranní show Evropy 2, a to společně s Leošem Marešem. Úspěch měl i jeho pořad Mrázek, ústředna.

Už v osmi letech si Patrik Hezucký zahrál v televizních Bakalářích. Svou skutečnou kariéru ale začínal v televizním pořadu Eso, který začal moderovat roku 1994. V hudební branži se seznámil se svým budoucím kolegou Leošem Marešem.

Hezucký bodoval v Tenkrát na východě

Společně s Leošem Marešem Patrik Hezucký od roku 1997 moderuje rozhlasovou Ranní show na Evropě 2. V rádiu také vystupoval jako fiktivní postava pana Mrázka v pravidelném pořadu Mrázek, ústředna. Pod tímto jménem volal lidem a snažil se je vtipnou formou nachytat na žertovném příběhu.

Dalším úspěchem Patrika Hezuckého se stal televizní pořad Tenkrát na východě, v němž se snažil vtipně glosovat události socialistického Československa.

Patrik Hezucký si zahrál v Redakci

Objevuje i jako host v mnoha zábavných pořadech, jako jsou QI - na vše máme odpověď, Pekelná výzva, či v talk-show Zase pondělí! nebo Marta. Patrik Hezucký si zahrál třeba v seriálu Redakce a v romantickém hudebním snímku Muzzikanti.

V roce 2014 Patrik Hezucký spolu s Heidi Janků uváděl na TV Barrandov pořad Nikdo není perfektní.

O PATRIKOVI HEZUCKÉM ČTĚTE ZDE>>

Miluje Francii, kde žil a studoval. Vášní Patrika Hezuckého, který si potrpí na luxus, jsou rychlá auta. Může si to dovolit, za akci si neváhá říci i o 60 tisíc korun.

V květnu 2019 se Patrik Hezucký oženil se svou dlouholetou přítelkyní Nikolou. V prosinci téhož roku se jim narodil syn Oliver.

 

Články o celebritě

Novopečený otec Libor Bouček (40):  Albert je celý táta! Novopečený otec Libor Bouček (40): Albert je celý táta! Dva týdny po narození syna Alberta se Libor Bouček (40) a jeho žena Gabriela (29) pochlubili svým »v... číst článek
»Voňavé štěstí« Libora Boučka: Manželka Gábina ukázala tvář novorozeného syna Alberta! »Voňavé štěstí« Libora Boučka: Manželka Gábina ukázala tvář novorozeného syna Alberta! Dva týdny po narození syna Alberta se manželka Libora Boučka (40) Gabriela (29) pochlubila jeho tvář... číst článek
Zemětřesení na Evropě 2? Do Ranní show se vrací Lucie Šilhánová! Zemětřesení na Evropě 2? Do Ranní show se vrací Lucie Šilhánová! Od března se do legendy českého éteru Ranní show Evropy 2 vrací Lucka Černá (39 - dříve Šilhánová). ... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marie Tomsová
Marie Tomsová
zobrazit profil Petr Vojnar
Petr Vojnar
zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec