Zorka Hejdová

Datum narození: 2. 7. 1990
Místo narození: Plzeň
Výška: 173 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Profesní dráhu započala Zorka Hejdová v raném věku. Již v osmnácti letech byl slyšet její hlas v éteru. Od té doby se z ní stala velmi vyhledávaná moderátorka.

Energií Zorka Hejdová sršela nejen v rádiu Evropa 2, ale svým úsměvem rozzářila i mnohé televizní pořady. Roku 2009 začala probouzet české domácnosti v pořadu Snídaně s Novou.

ZORKA HEJDOVÁ V SEVY PRÁDLE

Se svým manželem Mirkem Hejdou se Zorka Hejdová seznámila během práce a o ruku Mirek Zorku požádal právě v Snídani s Novou. Svatba byla utajovaná - proběhla v červnu 2013, ale nakonec okouzlující fotografie nevěsty s ženichem spatřila i široká veřejnost. V dubnu 2021 se páru narodil syn Nikolas.

Vlastním jménem Zorka Kepková se narodila 2. července 1990 v Plzni. Během dospívání si přivydělávala jako hosteska a také díky této práci se ocitla v prostorách rádia Kiss Proton. V roce 2011 dostala Zora Hejdová nabídku stát se moderátorkou v rádiu Evropa 2. Ve známém rádiu pracuje po boku Leoše Mareše nebo Patrika Hezuckého, kteří uvádějí již několik let ranní show. Mladá moderátorka spolu se svými kolegy Tomášem Zástěrou a Jindrou Eklem uváděla konkurenční ranní vysílání v sobotu a v neděli.

I přesto že je Zorka Hejdová žena, která si dá k obědu i kachnu se šesti, stále má krásnou figuru. Nejen díky tomu okouzlila v roce 2012 v televizním zábavném pořadu SuperStar statisíce diváků.

O ZORCE HEJDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

 

Články o celebritě

Hejdovi se pochlubili synem, jenže... TRAPAS JAKO HROM! Hejdovi se pochlubili synem, jenže... TRAPAS JAKO HROM! Přestože se půlroční syn moderátorského dua Zorky Hejdové (31) a Míry Hejdy (38) nedávno poprvé potý... číst článek
Chcete na maturiťáku kapelu snů, sto tisíc korun nebo moderátory Evropy 2? Chcete na maturiťáku kapelu snů, sto tisíc korun nebo moderátory Evropy 2? Studenti maturitních ročníků středních škol mohou letos již podesáté soutěžit o kapelu, zpěváka či z... číst článek
Slavní burcují k volbám: Machálkové dělal společnost syn, Bílé testosteronový anděl, Poláková provokovala tričkem! Slavní burcují k volbám: Machálkové dělal společnost syn, Bílé testosteronový anděl, Poláková provokovala tričkem! Volby vypukly a politici nyní netrpělivě vyhlížejí obsah volebních uren. Mnohé celebrity se rozhodly... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková
zobrazit profil Sara Carbonero
Sara Carbonero
zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil Michaela Jílková
Michaela Jílková