Zorka Hejdová | Celebwiki.cz

Zorka Hejdová

Datum narození: 2.7.1990
Místo narození: Plzeň
Výška: 173 cm
Profese: Moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Profesní dráhu započala Zorka Hejdová v raném věku. Již v osmnácti letech byl slyšet její hlas v éteru. Od té doby se z ní stala velmi vyhledávaná moderátorka.

Energií srší nejen v rádiu Evropa 2, ale svým úsměvem rozzářila i mnohé televizní pořady. Od roku 2009 probouzí české domácnosti v pořadu Snídaně s Novou.

Okouzlující moderátorku s vytříbeným vkusem známe v tuto chvíli pod jménem Zorka Hejdová. Se svým manželem Mirkem Hejdou se seznámila během práce a o ruku Mirek Zorku požádal právě v Snídani s Novou. Svatba byla utajovaná - proběhla v červnu 2013, ale nakonec okouzlující fotografie nevěsty s ženichem spatřila i široká veřejnost.

Vlastním jménem Zorka Kepková se narodila 2. července 1990 v Plzni. Během dospívání si přivydělávala jako hosteska a také díky této práci se ocitla v prostorách rádia Kiss Proton. V roce 2011 dostala Zora Hejdová nabídku stát se moderátorkou v rádiu Evropa 2. Ve známém rádiu pracuje po boku Leoše Mareše nebo Patrika Hezuckého, kteří uvádějí již několik let ranní show. Mladá moderátorka spolu se svými kolegy Tomášem Zástěrou a Jindrou Eklem v tuto chvíli uvádí konkurenční ranní vysílání v sobotu a neděli.

I přesto že je Zorka dívka, která si dá k obědu i kachnu se šesti, stále má krásnou figuru. Nejen díky tomu okouzlila v roce 2012 v televizním zábavném pořadu Superstar statisíce diváků.

 

Články o celebritě

Na předání Hudebních cen Evropy 2 dorazí Dyk, Klus, Marpo nebo Pokáč! Kdo další? Na předání Hudebních cen Evropy 2 dorazí Dyk, Klus, Marpo nebo Pokáč! Kdo další? Slavnostní vyhlášení 8. ročníku prestižních Hudebních cen Evropy 2 proběhne již 26. února přímo v rádiovém… číst článek
Libor Bouček končí na Evropě 2! Odchod po 15 letech Libor Bouček končí na Evropě 2! Odchod po 15 letech Po 15 letech oznámil konec! Oblíbený moderátor Libor Bouček (39) skončil v rádiu Evropa 2 a na sociální… číst článek
Zorka Hejdová pod palbou kritiky: Záchodová aféra! Zorka Hejdová pod palbou kritiky: Záchodová aféra! Známé osobnosti nebo vlivné postavy sociálních sítí se občas musí pořádně obrnit proti kritickým… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský
zobrazit profil Martin Smolík
Martin Smolík
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Bořek Slezáček
Bořek Slezáček
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá
zobrazit profil Petr Vydra
Petr Vydra