Zorka Hejdová | Celebwiki.cz

Zorka Hejdová

Datum narození: 2.7.1990
Místo narození: Plzeň
Výška: 173 cm
Profese: Moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Profesní dráhu započala Zorka Hejdová v raném věku. Již v osmnácti letech byl slyšet její hlas v éteru. Od té doby se z ní stala velmi vyhledávaná moderátorka.

Energií srší nejen v rádiu Evropa 2, ale svým úsměvem rozzářila i mnohé televizní pořady. Od roku 2009 probouzí české domácnosti v pořadu Snídaně s Novou.

Okouzlující moderátorku s vytříbeným vkusem známe v tuto chvíli pod jménem Zorka Hejdová. Se svým manželem Mirkem Hejdou se seznámila během práce a o ruku Mirek Zorku požádal právě v Snídani s Novou. Svatba byla utajovaná - proběhla v červnu 2013, ale nakonec okouzlující fotografie nevěsty s ženichem spatřila i široká veřejnost.

Vlastním jménem Zorka Kepková se narodila 2. července 1990 v Plzni. Během dospívání si přivydělávala jako hosteska a také díky této práci se ocitla v prostorách rádia Kiss Proton. V roce 2011 dostala Zora Hejdová nabídku stát se moderátorkou v rádiu Evropa 2. Ve známém rádiu pracuje po boku Leoše Mareše nebo Patrika Hezuckého, kteří uvádějí již několik let ranní show. Mladá moderátorka spolu se svými kolegy Tomášem Zástěrou a Jindrou Eklem v tuto chvíli uvádí konkurenční ranní vysílání v sobotu a neděli.

I přesto že je Zorka dívka, která si dá k obědu i kachnu se šesti, stále má krásnou figuru. Nejen díky tomu okouzlila v roce 2012 v televizním zábavném pořadu Superstar statisíce diváků.

 

Články o celebritě

Bílá kápla božskou: Pravda o svatbě s Filipim! Bílá kápla božskou: Pravda o svatbě s Filipim! Lucie Bílá (53) poslední dobou jen září. Může za to její miláček Radek Filipi (36), který ji požádal… číst článek
Sladké tajemství rosničky z Novy: Dva měsíce po svatbě s fotbalistou je v tom! Sladké tajemství rosničky z Novy: Dva měsíce po svatbě s fotbalistou je v tom! Někdejší tvář Počasí na Nově Kateřina Němcová (28) se nedávno vdala za fotbalistu Mirka Podrazkého… číst článek
Vždy dokonalá Babišová tentokrát přestřelila! Co to má na zádech? Vždy dokonalá Babišová tentokrát přestřelila! Co to má na zádech? Manželka premiéra Andreje Babiše (64) Monika (45) si nenechala ujít finále prestižní modelingové… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Šárka Kubelková Volemanová
Šárka Kubelková Volemanová
zobrazit profil Alena Zárybnická
Alena Zárybnická
zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová
zobrazit profil Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
zobrazit profil Zuzana Tvarůžková
Zuzana Tvarůžková
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný