Zorka Hejdová | Celebwiki.cz

Zorka Hejdová

Datum narození: 2.7.1990
Místo narození: Plzeň
Výška: 173 cm
Profese: Moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Profesní dráhu započala Zorka Hejdová v raném věku. Již v osmnácti letech byl slyšet její hlas v éteru. Od té doby se z ní stala velmi vyhledávaná moderátorka.

Energií srší nejen v rádiu Evropa 2, ale svým úsměvem rozzářila i mnohé televizní pořady. Od roku 2009 probouzí české domácnosti v pořadu Snídaně s Novou.

Okouzlující moderátorku s vytříbeným vkusem známe v tuto chvíli pod jménem Zorka Hejdová. Se svým manželem Mirkem Hejdou se seznámila během práce a o ruku Mirek Zorku požádal právě v Snídani s Novou. Svatba byla utajovaná - proběhla v červnu 2013, ale nakonec okouzlující fotografie nevěsty s ženichem spatřila i široká veřejnost.

Vlastním jménem Zorka Kepková se narodila 2. července 1990 v Plzni. Během dospívání si přivydělávala jako hosteska a také díky této práci se ocitla v prostorách rádia Kiss Proton. V roce 2011 dostala Zora Hejdová nabídku stát se moderátorkou v rádiu Evropa 2. Ve známém rádiu pracuje po boku Leoše Mareše nebo Patrika Hezuckého, kteří uvádějí již několik let ranní show. Mladá moderátorka spolu se svými kolegy Tomášem Zástěrou a Jindrou Eklem v tuto chvíli uvádí konkurenční ranní vysílání v sobotu a neděli.

I přesto že je Zorka dívka, která si dá k obědu i kachnu se šesti, stále má krásnou figuru. Nejen díky tomu okouzlila v roce 2012 v televizním zábavném pořadu Superstar statisíce diváků.

 

Články o celebritě

Radikální proměna Miss Sokolové: Z dlouhovlasé brunetky je blond kluk! Radikální proměna Miss Sokolové: Z dlouhovlasé brunetky je blond kluk! Modelka Kateřina Sokolová (30) patřila vždy k těm vzácným kráskám, jejichž dlouhá kštice je přírodním… číst článek
Odstartovalo hlasování Czech Social Awards: Mezi finalisty je Kovy i popálená Týnuš! Odstartovalo hlasování Czech Social Awards: Mezi finalisty je Kovy i popálená Týnuš! Bojuje na dvou frontách! Karel Kovář (23) alias youtuber Kovy je nejen favoritem StarDance, ale také… číst článek
České krásky potkaly hvězdu Sexu ve městě: Šílenství a slova o umírání! České krásky potkaly hvězdu Sexu ve městě: Šílenství a slova o umírání! Módní show spodního prádla v italské Veroně se neobešla bez hlavních hvězd této značky Sarah Jesicy… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška
zobrazit profil Marek Eben
Marek Eben
zobrazit profil Pavel Novotný
Pavel Novotný
zobrazit profil Gábina Partyšová
Gábina Partyšová
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová