Zorka Hejdová

Datum narození: 2. 7. 1990
Místo narození: Plzeň
Výška: 173 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Profesní dráhu započala Zorka Hejdová v raném věku. Již v osmnácti letech byl slyšet její hlas v éteru. Od té doby se z ní stala velmi vyhledávaná moderátorka.

Energií Zorka Hejdová sršela nejen v rádiu Evropa 2, ale svým úsměvem rozzářila i mnohé televizní pořady. Roku 2009 začala probouzet české domácnosti v pořadu Snídaně s Novou.

ZORKA HEJDOVÁ V SEVY PRÁDLE

Se svým manželem Mirkem Hejdou se Zorka Hejdová seznámila během práce a o ruku Mirek Zorku požádal právě v Snídani s Novou. Svatba byla utajovaná - proběhla v červnu 2013, ale nakonec okouzlující fotografie nevěsty s ženichem spatřila i široká veřejnost. V dubnu 2021 se páru narodil syn Nikolas.

Vlastním jménem Zorka Kepková se narodila 2. července 1990 v Plzni. Během dospívání si přivydělávala jako hosteska a také díky této práci se ocitla v prostorách rádia Kiss Proton. V roce 2011 dostala Zora Hejdová nabídku stát se moderátorkou v rádiu Evropa 2. Ve známém rádiu pracuje po boku Leoše Mareše nebo Patrika Hezuckého, kteří uvádějí již několik let ranní show. Mladá moderátorka spolu se svými kolegy Tomášem Zástěrou a Jindrou Eklem uváděla konkurenční ranní vysílání v sobotu a v neděli.

I přesto že je Zorka Hejdová žena, která si dá k obědu i kachnu se šesti, stále má krásnou figuru. Nejen díky tomu okouzlila v roce 2012 v televizním zábavném pořadu SuperStar statisíce diváků.

O ZORCE HEJDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

 

Články o celebritě

Další Moderátoři

zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Eva Decastelo
Eva Decastelo
zobrazit profil Adela Vinczeová
Adela Vinczeová
zobrazit profil Ester Janečková
Ester Janečková
zobrazit profil Vera Renovica
Vera Renovica
zobrazit profil Brigita Zlámalová
Brigita Zlámalová
zobrazit profil Gabriela Kratochvílová Lašková
Gabriela Kratochvílová Lašková