Zorka Hejdová | Celebwiki.cz

Zorka Hejdová

Datum narození: 2. 7. 1990
Místo narození: Plzeň
Výška: 173 cm
Profese: Moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Profesní dráhu započala Zorka Hejdová v raném věku. Již v osmnácti letech byl slyšet její hlas v éteru. Od té doby se z ní stala velmi vyhledávaná moderátorka.

Energií srší nejen v rádiu Evropa 2, ale svým úsměvem rozzářila i mnohé televizní pořady. Od roku 2009 probouzí české domácnosti v pořadu Snídaně s Novou.

Okouzlující moderátorku s vytříbeným vkusem známe v tuto chvíli pod jménem Zorka Hejdová. Se svým manželem Mirkem Hejdou se seznámila během práce a o ruku Mirek Zorku požádal právě v Snídani s Novou. Svatba byla utajovaná - proběhla v červnu 2013, ale nakonec okouzlující fotografie nevěsty s ženichem spatřila i široká veřejnost.

Vlastním jménem Zorka Kepková se narodila 2. července 1990 v Plzni. Během dospívání si přivydělávala jako hosteska a také díky této práci se ocitla v prostorách rádia Kiss Proton. V roce 2011 dostala Zora Hejdová nabídku stát se moderátorkou v rádiu Evropa 2. Ve známém rádiu pracuje po boku Leoše Mareše nebo Patrika Hezuckého, kteří uvádějí již několik let ranní show. Mladá moderátorka spolu se svými kolegy Tomášem Zástěrou a Jindrou Eklem v tuto chvíli uvádí konkurenční ranní vysílání v sobotu a neděli.

I přesto že je Zorka dívka, která si dá k obědu i kachnu se šesti, stále má krásnou figuru. Nejen díky tomu okouzlila v roce 2012 v televizním zábavném pořadu Superstar statisíce diváků.

 

Články o celebritě

Móda za času korony s Inou T.: Jak slavní řeší karanténu? I tepláky mohou mít styl Móda za času korony s Inou T.: Jak slavní řeší karanténu? I tepláky mohou mít styl Život v karanténě mění návyky i zvyklosti nás všech. Všichni, kterým karanténa změnila běžný pracovn... číst článek
Koronavirus odhalil pravou tvář celebrit: Takové jsou, když se nedíváte! Koronavirus odhalil pravou tvář celebrit: Takové jsou, když se nedíváte! Nejdřív ušetřily za rtěnky, když si pod roušky nemalovaly rty. Teď mají nahý rovnou celý obličej! Če... číst článek
Koronavirus kosí Novu! Čtyři moderátoři Snídaně s Novou museli z obrazovky! Koronavirus kosí Novu! Čtyři moderátoři Snídaně s Novou museli z obrazovky! Moderátorka Snídaně s Novou Nikola Čechová (30) skončila v ochranné karanténě, jela totiž autem s je... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Michaela Ochotská
Michaela Ochotská
zobrazit profil Marie Tomsová
Marie Tomsová
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Sara Carbonero
Sara Carbonero
zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Matěj Misař
Matěj Misař
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička