Zorka Hejdová | Celebwiki.cz

Zorka Hejdová

Datum narození: 2.7.1990
Místo narození: Plzeň
Výška: 173 cm
Profese: Moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Profesní dráhu započala Zorka Hejdová v raném věku. Již v osmnácti letech byl slyšet její hlas v éteru. Od té doby se z ní stala velmi vyhledávaná moderátorka.

Energií srší nejen v rádiu Evropa 2, ale svým úsměvem rozzářila i mnohé televizní pořady. Od roku 2009 probouzí české domácnosti v pořadu Snídaně s Novou.

Okouzlující moderátorku s vytříbeným vkusem známe v tuto chvíli pod jménem Zorka Hejdová. Se svým manželem Mirkem Hejdou se seznámila během práce a o ruku Mirek Zorku požádal právě v Snídani s Novou. Svatba byla utajovaná - proběhla v červnu 2013, ale nakonec okouzlující fotografie nevěsty s ženichem spatřila i široká veřejnost.

Vlastním jménem Zorka Kepková se narodila 2. července 1990 v Plzni. Během dospívání si přivydělávala jako hosteska a také díky této práci se ocitla v prostorách rádia Kiss Proton. V roce 2011 dostala Zora Hejdová nabídku stát se moderátorkou v rádiu Evropa 2. Ve známém rádiu pracuje po boku Leoše Mareše nebo Patrika Hezuckého, kteří uvádějí již několik let ranní show. Mladá moderátorka spolu se svými kolegy Tomášem Zástěrou a Jindrou Eklem v tuto chvíli uvádí konkurenční ranní vysílání v sobotu a neděli.

I přesto že je Zorka dívka, která si dá k obědu i kachnu se šesti, stále má krásnou figuru. Nejen díky tomu okouzlila v roce 2012 v televizním zábavném pořadu Superstar statisíce diváků.

 

Články o celebritě

Šok pro diváky The Voice: Novou koučkou bude prsatice Queen Plačková! Šok pro diváky The Voice: Novou koučkou bude prsatice Queen Plačková! V soutěžní show The Voice Česko Slovensko jsou již kompletní pěvecké týmy jednotlivých koučů. Pěvecké… číst článek
Hejdová jako sexy andílek: V podprsence za 5000 Kč! Hejdová jako sexy andílek: V podprsence za 5000 Kč! V tomhle spí v posteli?! Zorka Hejdová (28) se v New Yorku nafotila ve třpytivé podprsence jako modelka-andílek… číst článek
Moderátoři Snídaně s Novou Hejdovi: Objevují Ameriku Moderátoři Snídaně s Novou Hejdovi: Objevují Ameriku  Kam se ztratili ze Snídaně s Novou moderátoři a manželé Zorka (28) a Míra (35) Hejdovi? Nikam! Jen… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jakub Železný
Jakub Železný
zobrazit profil Ornella Štiková
Ornella Štiková
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Gabriela Kratochvílová Lašková
Gabriela Kratochvílová Lašková
zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Karel Šíp
Karel Šíp
zobrazit profil Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová