Leoš Mareš

Datum narození: 27.4.1976
Místo narození: Beroun
Profese: moderátor, zpěvák
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Excentrický moderátor Leoš Mareš proslul avantýrami a milostnými románky. A také svými kožichy a luxusním vozem Lamborghini za 8,5 milionu korun.

Ekonomickou fakultu Západočeské univerzity vystudoval v Chebu. Kariéru začínal Leoš Mareš jako diskžokej na diskotékách. V roce 1994 přešel do chebského rádia Ergensis a z něho do Evropy 2 v Praze. S Patrikem Hezuckým tam dodnes uvádí pořad Ranní show. A postupně se Leoš Mareš propracoval do pozice nejvyhledávanějšího a nejlépe placeného moderátora v Česku.

LEOŠ MAREŠ - TREST ZA NAPADENÍ PRODUCENTA

Pak nasadil chundelatý kabát, za který by se nemusel stydět ani Yetti. Kožich byl Marešovou vizitkou. Vystupoval s ním ve svých rapperských klipech i na koncertech. Nazpíval v něm duet s Terezou Kerndlovou Nejlepší nápad i Svalnatce. Sundal ho až po reality show Big Brother. Uváděl ji v roce 2005.

Následovala pěvecká soutěž Česko hledá SuperStar, X Factor nebo Hlas Československa (spolu se slovenskou moderátorkou Tinou). Několik let moderoval Leoš Mareš hudební pořad Eso a předával i České slavíky. Patří mezi nejlépe placené workoholiky u nás. V průměru spí čtyři hodiny denně. Roku 2010 začal šéfovat týdeník Spy.

O LEOŠI MAREŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Leoš Mareš podstoupil vyšetření střev zvané kolonoskopie a podle svého vyjádření na Twitteru to bylo právě včas. Lékaři mu totiž našli polyp, což je výrůstek na střevní sliznici, ze kterého se může rozvinout i rakovinové onemocnění. Mareš se do péče lékařů svěřil poté, co mu na závažné onemocnění koncem roku 2015 zemřel jeho milovaný otec Ivo Mareš.

Leoš Mareš je znám svými románky s krásnými ženami. Začněme od svatby:

2008: Monika Poslušná později Monika Marešová s ním chodila od roku 1999 a o devět let později se vzali na zámku Jemniště u Benešova. Mají syny Jakuba a Matěje, ale jejich vztah se krátce po svatbě rozpadl. Rozvedli se v květnu 2017.

2008: Už v roce svatby se na scéně objevila finalistka Miss ČR z roku 2007 a pozdější modelka Lucie Petrišková.

2009: Po Marešově boku se po rozchodu s manželkou Monikou objevovala několik měsíců modelka Gabriela Dvořáková.

2010: Po rozchodu s Gabrielou se začal Leoš Mareš na veřejnosti objevovat s Vicemiss 2008 Hanou Svobodovou; vztah vydržel rok a půl.

2011: Následoval čtyřměsíční vztah Leoše Mareše a slovenské topmodelky Michaely Kociánové.

2012: Mareš se dal dohromady s modelko u Petrou Faltýnovou, na konci roku 2013 to mezi nimi ale začlo dost skřípat a během roku 2014 se vztah rozpadl.

2015: Mareš začal randit se stylistkou Monikou Koblížkovou. V říjnu 2017 ji požádal o ruku. V únoru 2018 se tajně vzali.

 

Články o celebritě

Marešová přišla o milovanou chalupu Marešová přišla o milovanou chalupu Pod pozlátkem stálo majetkové vyrovnání. Leoš Mareš neustále ukazuje na sociálních sítích, jaký má… číst článek
The Voice na Nově už má moderátorky! Potetovaná rapperka a éterická zpěvačka The Voice na Nově už má moderátorky! Potetovaná rapperka a éterická zpěvačka Světová pěvecká soutěž The Voice, kterou na jaře odvysílá Nova, už zná své čtyři kouče – Pepu Vojtka,… číst článek
Řídila žížala Julie, Dáda jako Limberský! Bouračka Patrasové baví internet Řídila žížala Julie, Dáda jako Limberský! Bouračka Patrasové baví internet Dříve královna dětských srdcí, dnes spíše královna průšvihů. Vánoční autonehoda Dády Patrasové (62)… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková
zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Alena Zárybnická
Alena Zárybnická
zobrazit profil Tina Pletánková
Tina Pletánková
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec