Leoš Mareš | Celebwiki.cz

Leoš Mareš

Datum narození: 27.4.1976
Místo narození: Beroun
Profese: moderátor, zpěvák
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Excentrický moderátor Leoš Mareš proslul avantýrami a milostnými románky. A také svými kožichy a luxusním vozem Lamborghini za 8,5 milionu korun.

Ekonomickou fakultu Západočeské univerzity vystudoval v Chebu. Kariéru začínal Leoš Mareš jako diskžokej na diskotékách. V roce 1994 přešel do chebského rádia Ergensis a z něho do Evropy 2 v Praze. S Patrikem Hezuckým tam dodnes uvádí pořad Ranní show. A postupně se Leoš Mareš propracoval do pozice nejvyhledávanějšího a nejlépe placeného moderátora v Česku.

LEOŠ MAREŠ - TREST ZA NAPADENÍ PRODUCENTA

Pak nasadil chundelatý kabát, za který by se nemusel stydět ani Yetti. Kožich byl Marešovou vizitkou. Vystupoval s ním ve svých rapperských klipech i na koncertech. Nazpíval v něm duet s Terezou Kerndlovou Nejlepší nápad i Svalnatce. Sundal ho až po reality show Big Brother. Uváděl ji v roce 2005.

Následovala pěvecká soutěž Česko hledá SuperStar, X Factor nebo Hlas Československa (spolu se slovenskou moderátorkou Tinou). Několik let moderoval Leoš Mareš hudební pořad Eso a předával i České slavíky. Patří mezi nejlépe placené workoholiky u nás. V průměru spí čtyři hodiny denně. Roku 2010 začal šéfovat týdeník Spy.

O LEOŠI MAREŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Leoš Mareš podstoupil vyšetření střev zvané kolonoskopie a podle svého vyjádření na Twitteru to bylo právě včas. Lékaři mu totiž našli polyp, což je výrůstek na střevní sliznici, ze kterého se může rozvinout i rakovinové onemocnění. Mareš se do péče lékařů svěřil poté, co mu na závažné onemocnění koncem roku 2015 zemřel jeho milovaný otec Ivo Mareš.

Leoš Mareš je znám svými románky s krásnými ženami. Začněme od svatby:

2008: Monika Poslušná později Monika Marešová s ním chodila od roku 1999 a o devět let později se vzali na zámku Jemniště u Benešova. Mají syny Jakuba a Matěje, ale jejich vztah se krátce po svatbě rozpadl. Rozvedli se v květnu 2017.

2008: Už v roce svatby se na scéně objevila finalistka Miss ČR z roku 2007 a pozdější modelka Lucie Petrišková.

2009: Po Marešově boku se po rozchodu s manželkou Monikou objevovala několik měsíců modelka Gabriela Dvořáková.

2010: Po rozchodu s Gabrielou se začal Leoš Mareš na veřejnosti objevovat s Vicemiss 2008 Hanou Svobodovou; vztah vydržel rok a půl.

2011: Následoval čtyřměsíční vztah Leoše Mareše a slovenské topmodelky Michaely Kociánové.

2012: Mareš se dal dohromady s modelko u Petrou Faltýnovou, na konci roku 2013 to mezi nimi ale začlo dost skřípat a během roku 2014 se vztah rozpadl.

2015: Mareš začal randit se stylistkou Monikou Koblížkovou. V říjnu 2017 ji požádal o ruku. V únoru 2018 se tajně vzali.

 

Články o celebritě

Mareš rozcupován na kousky: Návrhář Trumpové bez servítků Mareš rozcupován na kousky: Návrhář Trumpové bez servítků Leoš Mareš (43) je skvělý moderátor a dokonalá „mašina na peníze“. I když nezpěvák, dokáže vyprodat… číst článek
Moderátor StarDance Eben čelí útoku! Je sexistický starý kocour, říká kritik Moderátor StarDance Eben čelí útoku! Je sexistický starý kocour, říká kritik Již desátým ročníkem StarDance provádí jako obvykle společně s Terezou Kostkovou (43) také Marek… číst článek
Hezucký ukázal břicho těhotné manželky: Slova o tlusté ženě a zvláštní termín porodu! Hezucký ukázal břicho těhotné manželky: Slova o tlusté ženě a zvláštní termín porodu! Oblíbenému moderátorovi Patrikovi Hezuckému (49) se krátce před jeho významnými kulatinami (v únoru… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Jakub Železný
Jakub Železný
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Renáta Czadernová
Renáta Czadernová
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Sandra Parmová
Sandra Parmová
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička
zobrazit profil Leoš Mareš
Leoš Mareš