Leoš Mareš | Celebwiki.cz

Leoš Mareš

Datum narození: 27. 4. 1976
Místo narození: Beroun
Profese: moderátor, zpěvák
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Excentrický moderátor Leoš Mareš proslul avantýrami a milostnými románky. A také svými kožichy a luxusním vozem Lamborghini za 8,5 milionu korun.

Ekonomickou fakultu Západočeské univerzity vystudoval v Chebu. Kariéru začínal Leoš Mareš jako diskžokej na diskotékách. V roce 1994 přešel do chebského rádia Ergensis a z něho do Evropy 2 v Praze. S Patrikem Hezuckým začal excelovat v pořadu Ranní show. Postupně se Leoš Mareš propracoval do pozice nejvyhledávanějšího a nejlépe placeného moderátora v Česku.

LEOŠ MAREŠ - TREST ZA NAPADENÍ PRODUCENTA

Pak nasadil chundelatý kabát, za který by se nemusel stydět ani Yetti. Kožich byl Marešovou vizitkou. Vystupoval s ním ve svých rapperských klipech i na koncertech. Nazpíval v něm duet s Terezou Kerndlovou Nejlepší nápad i Svalnatce. Sundal ho až po reality show Big Brother. Uváděl ji v roce 2005.

Následovala pěvecká soutěž Česko hledá SuperStar, X Factor nebo Hlas Československa (spolu se slovenskou moderátorkou Tinou). Několik let Leoš Mareš moderoval hudební pořad Eso a předával i České slavíky. V roce 2020 usedl do poroty pěvecké show Česko Slovensko hledá SuperStar.

Zařadil se mezi nejlépe placené workoholiky u nás. V průměru prý Leoš Mareš spí čtyři hodiny denně.

O LEOŠI MAREŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Podstoupil vyšetření střev zvané kolonoskopie a podle svého vyjádření na Twitteru to bylo právě včas. Lékaři mu totiž našli polyp, což je výrůstek na střevní sliznici, ze kterého se může rozvinout i rakovinové onemocnění. Leoš Mareš se do péče lékařů svěřil poté, co mu na závažné onemocnění koncem roku 2015 zemřel jeho milovaný otec Ivo Mareš.

Leoš Mareš je znám svými románky s krásnými ženami. Začněme od svatby:

2008: Monika Poslušná později Monika Marešová s ním chodila od roku 1999 a o devět let později se vzali na zámku Jemniště u Benešova. Mají syny Jakuba a Matěje, ale jejich vztah se krátce po svatbě rozpadl. Rozvedli se v květnu 2017.

2008: Už v roce svatby se na scéně objevila finalistka Miss ČR z roku 2007 a pozdější modelka Lucie Petrišková.

2009: Po Marešově boku se po rozchodu s manželkou Monikou objevovala několik měsíců modelka Gabriela Dvořáková.

2010: Po rozchodu s Gabrielou se začal Leoš Mareš na veřejnosti objevovat s Vicemiss 2008 Hanou Svobodovou; vztah vydržel rok a půl.

2011: Následoval čtyřměsíční vztah Leoše Mareše a slovenské topmodelky Michaely Kociánové.

2012: Mareš se dal dohromady s modelko u Petrou Faltýnovou, na konci roku 2013 to mezi nimi ale začlo dost skřípat a během roku 2014 se vztah rozpadl.

2015: Mareš začal randit se stylistkou Monikou Koblížkovou. V říjnu 2017 ji požádal o ruku. V únoru 2018 se tajně vzali.

 

Články o celebritě

Jsem táta, zářil Muradov... Blahopřejí zpěvačky, modelky i Vémola s Véghem! Jsem táta, zářil Muradov... Blahopřejí zpěvačky, modelky i Vémola s Véghem! Zřejmě nejzářivější klenot současné tuzemské scény MMA slaví největší životní vítězství. Uzbecko-čes... číst článek
Marešova Monika o dětech: Počítá se s nimi?! Marešova Monika o dětech: Počítá se s nimi?! Manželská dvojice využila volný čas v karanténě k tomu, aby začala realizovat první vlastní bydlení.... číst článek
Ondráček z Pokondrů bez servítek: Drsný útok na Mareše! Ondráček z Pokondrů bez servítek: Drsný útok na Mareše! Roman Ondráček (53) na sebe v posledních měsících upozorňuje zejména svým vyjadřováním.  Nit suchou ... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Renáta Czadernová
Renáta Czadernová
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová
zobrazit profil Zdeněk Izer
Zdeněk Izer
zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala
zobrazit profil Eva Decastelo
Eva Decastelo