Hana Svobodová | Celebwiki.cz

Hana Svobodová

Datum narození: 30. 7. 1988
Místo narození: Praha
Výška: 176 cm
Profese: modelka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Modelka Hana Svobodová, 1. česká vicemiss 2008, v ČR proslula především reklamou na minerálku, v níž je téměř nahá – oblečená do speciálních vodních šatů.

Po soukromé střední škole ekonomiky a cestovního ruchu v Žďáru nad Sázavou začala Hana Svobodová studovat Vysokou školu aplikovaného práva. Po roce z ní ale odešla. V soutěži krásy byla zvolena 1. českou vicemiss 2008 a následně se v Miss Earth z 85 dívek celého světa probojovala do TOP 16.

V modelingu se Hana Svobodová prosadila jako jedna z uznávaných českých topmodelek. Působila nejen v Evropě, ale též v USA. Své dokonalé tělo a fotogeničnost předvedla v kultovním reklamním spotu na minerálku, který vytvořil slavný německý režisér Matthias Zentner, jenž českou krásku oděl do speciálních vodních šatů. Při natáčení tak musela být téměř nahá.

Od jara 2010 do října 2011 tvořila Hana Svobodová výstavní pár s o třináct let starším moderátorem Leošem Marešem. V roce 2012 začala chodit s podnikatelem, majitelem zdravotnického holdingu Tomášem Horáčkem. Roku 2014 se jim narodil syn. 

 

Další Modelky

zobrazit profil Daniela Frantzová
Daniela Frantzová
zobrazit profil Gabriela Bendová
Gabriela Bendová
zobrazit profil Karolína Mališová
Karolína Mališová
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková
zobrazit profil Cindy Crawford
Cindy Crawford
zobrazit profil Kristýna Kubíčková
Kristýna Kubíčková
zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
zobrazit profil Ester Berdych Sátorová
Ester Berdych Sátorová