Heidi Klum

Datum narození: 1. 6. 1973
Místo narození: Bergisch-Gladbach, Německo
Výška: 177 cm
Profese: top modelka, herečka, moderátorka, módní návrhářka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Heidi Klum je jedna z nejúspěšnějších topmodelek, ale i herečka a také módní návrhářka. Ve světě módy se proslavila hlavně díky spolupráci se značkou Victoria’s Secret.

Podle časopisu Forbes je Heidi jedna z nejbohatších modelek. A není se čemu divit. Dostala se na obálku všech předních módních časopisů včetně Vogue, ELLE nebo Marie Claire. Celosvětový úspěch zaznamenala, když se dostala na titulní stránku prestižního plavkového vydání časopisu Sports Illustrated a následná spolupráce s Victoria's Secret, kde mezi andílky patří i modelka Adriana Lima

Tělo bohyně by ji mohl každý závidět. Svou postavu si Heidi udržuje během a jógou. Každodenní sportování doplňuje o nízkouhlohydrátovou dietu. Tráví také spoustu času se svými dětmi a nejoblíbenější činností je skákání na trampolíně a dlouhé procházky se psy Freddiem a Maxem.

K modelingu se Heidi dostala díky svému otci Güntherovi, který pracoval jako manažer v jedné kosmetické firmě. Heidi však uvádí, že jí k modelingu přivedla její kamarádka Karin, která ji přemluvila, aby vyplnila přihlášku z časopisu do soutěže Modelka roku 1992. Heidi celou soutěž vyhrála a byl ji nabídnut kontrakt ve výši 300,000 dolarů. Na kontrakt reagovala o několik měsíců později po dokončení studia.

Kromě modelingu se objevila i v seriálech jako Sex ve městě nebo How I Met Your Mother. Napsala předmluvu pro knihu o bodypaintingu a objevila se v reklamách pro H&M, Schwarzkopf a v mnoha dalších.

Heidi navrhla i vlastní kolekci oblečení, bot, šperků a plavek. Na trh uvedla i dvě vůně, které dostaly název Heidi Klum a Me.

Kromě jiného je i královnou každého Halloweenu a její kostýmy patří k těm nejlepším a nejoriginálnějším. Vidět jsme ji mohli v masce stařeny, kostýmu motýla nebo „oživlé mrtvoly“ bez kůže.  

V roce 2014 skončilo její manželství se zpěvákem Sealem, díky jejímu románku s bodyguardem Martinem Kristenem. Heidi a Seal mají tři děti- Henryho, Johana a Lou. Z předchozího vztahu s podnikatelem Flaviem Briatorem má dceru Leni, kterou Seal v roce 2009 adoptoval.

 

Články o celebritě

Klumová se sexu nebojí a prozrazuje: Nejlepší párek je německý! Klumová se sexu nebojí a prozrazuje: Nejlepší párek je německý! Pestrý sexuální život topmodelky Heidi Klumové (50) není žádným tajemstvím. Naopak! Blonďatá kráska ... číst článek
Grammy 2024 utržené ze řetězu: Nestoudné bradavky Doji Cat, hastroš Billie Eilish i neslušná andělská mrcha Swiftová! Grammy 2024 utržené ze řetězu: Nestoudné bradavky Doji Cat, hastroš Billie Eilish i neslušná andělská mrcha Swiftová! Slavné dámy na udílení prestižních cen Grammy 2024 v Los Angeles nezklamaly. Tak jako předchozí ročn... číst článek
Přehlídka rób na Zlatých Glóbech 2024: Nestárnoucí Mirrenová a módní průšvih Billie Eilish! Přehlídka rób na Zlatých Glóbech 2024: Nestárnoucí Mirrenová a módní průšvih Billie Eilish! Prestižní 81. udílení hereckých a filmových cen Zlaté Glóby 2024 přilákalo řadu zvučných jmen stříbr... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková
zobrazit profil Hana Závodná
Hana Závodná
zobrazit profil Sarah Horáková
Sarah Horáková
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová
zobrazit profil Dominika Košťálová
Dominika Košťálová
zobrazit profil Angelika Kostyshynová
Angelika Kostyshynová
zobrazit profil Cicciolina Ilona Staller
Cicciolina Ilona Staller