Heidi Klum | Celebwiki.cz

Heidi Klum

Datum narození: 1. 6. 1973
Místo narození: Bergisch-Gladbach, Německo
Výška: 177 cm
Profese: top modelka, herečka, moderátorka, módní návrhářka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Heidi Klum je jedna z nejúspěšnějších topmodelek, ale i herečka a také módní návrhářka. Ve světě módy se proslavila hlavně díky spolupráci se značkou Victoria’s Secret.

Podle časopisu Forbes je Heidi jedna z nejbohatších modelek. A není se čemu divit. Dostala se na obálku všech předních módních časopisů včetně Vogue, ELLE nebo Marie Claire. Celosvětový úspěch zaznamenala, když se dostala na titulní stránku prestižního plavkového vydání časopisu Sports Illustrated a následná spolupráce s Victoria's Secret, kde mezi andílky patří i modelka Adriana Lima

Tělo bohyně by ji mohl každý závidět. Svou postavu si Heidi udržuje během a jógou. Každodenní sportování doplňuje o nízkouhlohydrátovou dietu. Tráví také spoustu času se svými dětmi a nejoblíbenější činností je skákání na trampolíně a dlouhé procházky se psy Freddiem a Maxem.

K modelingu se Heidi dostala díky svému otci Güntherovi, který pracoval jako manažer v jedné kosmetické firmě. Heidi však uvádí, že jí k modelingu přivedla její kamarádka Karin, která ji přemluvila, aby vyplnila přihlášku z časopisu do soutěže Modelka roku 1992. Heidi celou soutěž vyhrála a byl ji nabídnut kontrakt ve výši 300,000 dolarů. Na kontrakt reagovala o několik měsíců později po dokončení studia.

Kromě modelingu se objevila i v seriálech jako Sex ve městě nebo How I Met Your Mother. Napsala předmluvu pro knihu o bodypaintingu a objevila se v reklamách pro H&M, Schwarzkopf a v mnoha dalších.

Heidi navrhla i vlastní kolekci oblečení, bot, šperků a plavek. Na trh uvedla i dvě vůně, které dostaly název Heidi Klum a Me.

Kromě jiného je i královnou každého Halloweenu a její kostýmy patří k těm nejlepším a nejoriginálnějším. Vidět jsme ji mohli v masce stařeny, kostýmu motýla nebo „oživlé mrtvoly“ bez kůže.  

V roce 2014 skončilo její manželství se zpěvákem Sealem, díky jejímu románku s bodyguardem Martinem Kristenem. Heidi a Seal mají tři děti- Henryho, Johana a Lou. Z předchozího vztahu s podnikatelem Flaviem Briatorem má dceru Leni, kterou Seal v roce 2009 adoptoval.

 

Články o celebritě

Heidi Klumová se dala na malování: Plátno ještě čisté, ale...už teď je pěkné Heidi Klumová se dala na malování: Plátno ještě čisté, ale...už teď je pěkné Renesanční člověk jako sám velký mistr Leonardo da Vinci, to je německá supermodelka Heidi Klumová (... číst článek
Přípravy Klumové během koronaviru: Heidi, hajdy ke kadeřníkovi! Přípravy Klumové během koronaviru: Heidi, hajdy ke kadeřníkovi! I když většinu času v karanténě tráví německá topmodelka Heidi Klumová (46) nenalíčená a s vlasy si ... číst článek
Heidi (46) je zase ukázala: Víkend podle topmodelky! Heidi (46) je zase ukázala: Víkend podle topmodelky! Je znát, že jsou svoji teprve něco málo přes rok a vášeň ještě nevyprchala. Německá topmodelka Heidi... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Karolína Kurková
Karolína Kurková
zobrazit profil Iveta Lutovská-Vítová
Iveta Lutovská-Vítová
zobrazit profil Cindy Crawford
Cindy Crawford
zobrazit profil Jitka Nováčková
Jitka Nováčková
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Karel Frýd
Karel Frýd
zobrazit profil Melanie Knaussová Trumpová
Melanie Knaussová Trumpová