Veronika Vařeková | Celebwiki.cz

Veronika Vařeková

Datum narození: 19. 6. 1977
Místo narození: Olomouc
Míry: 92-61-89
Výška: 178 cm
Profese: topmodelka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Veronika Vařeková žije v USA, jejím rodištěm je ale Olomouc. Za manželku si ji vzal hokejista Petr Nedvěd, po dvou letech je ale rozdělil rozvod.

Veronika Vařeková se v devatenácti letech přestěhovala se svým tehdejším partnerem do New Yorku, kde chtěla studovat dějiny umění. Jenže ji zlákal modeling a upsala se agentuře Next Models Management (agent společnosti ji oslovil v restauraci). Její ladné křivky se pak objevovaly na titulních stranách prestižních časopisů, jako jsou Vogue, Marie Claire, Elle či Cosmopolitan.

VERONIKA VAŘEKOVÁ A JEJÍ MILIARDÁŘI

Veronika Vařeková spolupracovala i se světovými fotografy, jako jsou např. Patrick Demarchelier, Gilles Bensimon či Ellen Von Unsworthová. Stala se tváří světových značek Chanel, Guess, Nivea, Escada či Hublot. Vzhledem k tomu, že celá její kariéra je spojena se zámořím, svět ji zná pod jménem Veronica Varekova.

Jak už to u topmodelek bývá, podílí se i na dobročinných akcích. V roce 2008 vystoupila Veronika Vařeková se zástupci nadace African Wildlife Foundation na Kilimandžáro. Dlouhodobě spolupracuje s SOS dětskými vesničkami a podporuje olomoucký Ústav pro kojence.

O VERONICE VAŘEKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2004 si Veronika Vařeková vzala českého hokejového reprezentanta Petra Nedvěda, který také působil téměř celou svoji kariéru v zámoří. Nicméně jejich svatba se konala v pražské katedrále sv. Víta. Po dvou letech ale jejich manželství skončilo rozvodem. Následoval poměr s dědicem automobilové společnosti Fiat, miliardářem Lapem Elkannem. V roce 2008 se dala dohromady s dalším hokejovým reprezentantem Martinem Ručinským. Ani jejich vztah nevydržel.

Na MFF v Karlových Varech 2017 Veronika Vařeková přijela sama, bez svého přítele. Její partner, italský miliardář, s ním žije již několik let, má, jak řekla Blesku, moc práce.

 

 

Články o celebritě

Petr Nedvěd na pohřbu táty (†74). Nečekané setkání s exmanželkou Petr Nedvěd na pohřbu táty (†74). Nečekané setkání s exmanželkou Smutnější kulisy jim bůh vybrat nemohl. Hokejový playboy Petr Nedvěd (47) se s bývalou manželkou Ver... číst článek
Pavlína Pořízková opět září! V 53 letech nahá ve Sports Illustrated! Pavlína Pořízková opět září! V 53 letech nahá ve Sports Illustrated! Modelka českého původu Pavlína Pořízková (53) se jako osmnáctiletá stala nejmladší ženou na titulní ... číst článek
Legendární playboy Nedvěd: Utajená láska! V Americe sbalil mladou Češku Legendární playboy Nedvěd: Utajená láska! V Americe sbalil mladou Češku Tak to je ona! Nová láska hokejové legendy Petra Nedvěda (46)! Jmenuje se Nicole Volfová, je jí 23 l... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Lucie Petrišková
Lucie Petrišková
zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková
zobrazit profil Adriana Lima
Adriana Lima
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá
zobrazit profil Simona Krainová
Simona Krainová
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Elisabett Canalis
Elisabett Canalis
zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková