Veronika Vařeková | Celebwiki.cz

Veronika Vařeková

Datum narození: 19.6.1977
Místo narození: Olomouc
Míry: 92-61-89
Výška: 178 cm
Profese: topmodelka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Veronika Vařeková žije v USA, jejím rodištěm je ale Olomouc. Za manželku si ji vzal hokejista Petr Nedvěd, po dvou letech je ale rozdělil rozvod.

Veronika Vařeková se v devatenácti letech přestěhovala se svým tehdejším partnerem do New Yorku, kde chtěla studovat dějiny umění. Jenže ji zlákal modeling a upsala se agentuře Next Models Management (agent společnosti ji oslovil v restauraci). Její ladné křivky se pak objevovaly na titulních stranách prestižních časopisů, jako jsou Vogue, Marie Claire, Elle či Cosmopolitan.

VERONIKA VAŘEKOVÁ A JEJÍ MILIARDÁŘI

Veronika Vařeková spolupracovala i se světovými fotografy, jako jsou např. Patrick Demarchelier, Gilles Bensimon či Ellen Von Unsworthová. Stala se tváří světových značek Chanel, Guess, Nivea, Escada či Hublot. Vzhledem k tomu, že celá její kariéra je spojena se zámořím, svět ji zná pod jménem Veronica Varekova.

Jak už to u topmodelek bývá, podílí se i na dobročinných akcích. V roce 2008 vystoupila Veronika Vařeková se zástupci nadace African Wildlife Foundation na Kilimandžáro. Dlouhodobě spolupracuje s SOS dětskými vesničkami a podporuje olomoucký Ústav pro kojence.

O VERONICE VAŘEKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2004 si Veronika Vařeková vzala českého hokejového reprezentanta Petra Nedvěda, který také působil téměř celou svoji kariéru v zámoří. Nicméně jejich svatba se konala v pražské katedrále sv. Víta. Po dvou letech ale jejich manželství skončilo rozvodem. Následoval poměr s dědicem automobilové společnosti Fiat, miliardářem Lapem Elkannem. V roce 2008 se dala dohromady s dalším hokejovým reprezentantem Martinem Ručinským. Ani jejich vztah nevydržel.

Na MFF v Karlových Varech 2017 Veronika Vařeková přijela sama, bez svého přítele. Její partner, italský miliardář, s ním žije již několik let, má, jak řekla Blesku, moc práce.

 

 

Články o celebritě

Šťastná Tereza Maxová: Slaví roční výročí svatby! Šťastná Tereza Maxová: Slaví roční výročí svatby! Už rok je topmodelka Tereza Maxová (46) vdanou paní. I když nikdy nepřiznala, že by toužila po svatbě,… číst článek
Topmodelka Petra Němcová odhalila dokonalé nohy, až jí vyjel sval! Topmodelka Petra Němcová odhalila dokonalé nohy, až jí vyjel sval! Modelka Petra Němcová (38) si užívá léto na řeckém ostrově Mykonos. Její nohy musely zamotat hlavu… číst článek
Hogo fogo mejdan očima Františky: Boháči se neshodli Hogo fogo mejdan očima Františky: Boháči se neshodli Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, jenž na počátku prázdnin atraktivně uzavřel společenskou… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Diana Kratochvílová
Diana Kratochvílová
zobrazit profil Sarah Brandner
Sarah Brandner
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková
zobrazit profil Renata Langmannová
Renata Langmannová
zobrazit profil Kateřina Průšová
Kateřina Průšová
zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková
zobrazit profil Zuleyka Rivera
Zuleyka Rivera
zobrazit profil Barbora Podzimková
Barbora Podzimková