Taťána Kuchařová | Celebwiki.cz

Taťána Kuchařová

Datum narození: 23. 12. 1987
Místo narození: Trnava, Československo
Váha: 54 kg
Míry: 90-63-91
Výška: 177 cm
Profese: modelka, Miss ČR 2006, Miss World 2006

Související celebrity

Životopis

Taťána Kuchařová je známá česká modelka, která se stala nejkrásnější ženou světa. Jejími největšími úspěchy jsou tituly Miss ČR a Miss World 2006.

Taťána Kuchařová vystudovala gymnázium, po kterém nastoupila na Vysokou školu finanční a správní. Fotomodelkou se stala už v jedenácti. A pak to v roce 2006 přišlo. Vyhrála Miss České republiky. Poté odjela na Miss World. V republice to vřelo. S napětím se čekalo na výsledky z polské Varšavy. Modelka Taťána Kuchařová tam porazila 103 dívek z celého světa. Stala se historicky první Češkou, která tuto soutěž vyhrála.

NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ

Taťána Kuchařová od té doby létá po celém světě, kde fotí kalendáře, předvádí nejznámější značky nebo zastupuje svou nadaci Krása pomoci. V ní se snaží Táňa Kuchařová pomáhat zdravotně, sociálně či ekonomicky znevýhodněným lidem jak v Česku, tak i v zahraničí. U nás se zaměřuje hlavně na zkvalitnění života seniorů.

Dva roky byla Taťána Kuchařová prezidentkou Miss České republiky. Nyní předsedá společnosti, která tuto soutěž provozuje. Zelenooká bohyně byla zařazena i mezi pět nejúspěšnějších mladých osobností světa. Zahrála si i v klipu Fascinated amerického zpěváka Justina Timberlakea. Do snímku Sukničkáři ji nabídl roli režisér Jiří Menzel.

Taťána Kuchařová randila s pražským radním Milanem Richterem. Po rozchodu (údajně kvůli Richterovým nevěrám) se zamilovala do amerického modela Lana Carlsona. Poznali se na charitativní akci v New Yorku. Táňa Kuchařová a Lan Carlson žili napůl v Americe a napůl v Česku, ale ani jejich vztah nevydržel.

Taťána Kuchařová není sama, od roku 2013 je jejím partnerem herec Ondřej Brzobohatý. V roce 2014 se dvojice dvojice zasnoubila. A v létě roku 2016 se Taťána a Ondřej vzali (zde najdete fotogalerii z jejich svatby).

Taťána Kuchařová má ráda historii, sport i tanec. V roce 2013 se dostala až do finále soutěže StarDance, skončila však druhá, za Annou Polívkovou. Jednou by se chtěla věnovat diplomacii.

 

Články o celebritě

„Čokoládové“ krásky ovládly velké soutěže: Nejkrásnější ženy? Z Jamajky i Jižní Afriky „Čokoládové“ krásky ovládly velké soutěže: Nejkrásnější ženy? Z Jamajky i Jižní Afriky Tento týden se uskutečnily hned dvě velké soutěže krásy. V pondělí 9. prosince zvítězila v Miss Univ... číst článek
Taťána a Ondřej přiznali příchod miminka: Brzobohatý se těší na... Taťána a Ondřej přiznali příchod miminka: Brzobohatý se těší na... Před třemi lety řekla Miss World 2006 Taťána Gregor Brzobohatá (31) své »ANO« Ondřejovi Brzobohatému... číst článek
Obávaný „kat“ Chlopčík: Za 10 let StarDance byla jen jedna hvězda jako profík! Obávaný „kat“ Chlopčík: Za 10 let StarDance byla jen jedna hvězda jako profík! Ve StarDance je jako doma. Obávaný a všemi respektovaný Zdeněk Chlopčík (62) je v porotě populární t... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
zobrazit profil Gabriela Kloučková
Gabriela Kloučková
zobrazit profil Lucia Javorčeková
Lucia Javorčeková
zobrazit profil Gemma Atkinson
Gemma Atkinson
zobrazit profil Petra Minářová
Petra Minářová
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová
zobrazit profil Renata Langmannová
Renata Langmannová