Hana Gregorová

Datum narození: 20. 8. 1952
Místo narození: Bratislava
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Hana Gregorová filmové zkušenosti sbírala už od dvaceti let. Mihla se tehdy v dramatu Letokruhy. Osudový byl pro ni film Noční jezdci, díky němuž poznala svého budoucího manžela, herce Radoslava Brzobohatého.

Hana Gregorová vystudovala Vysokou školu múzických umění v Bratislavě. Kromě filmů zářila i v seriálech. Neminuly ji Četnické humoresky, Panelák, Odsouzené, Gympl s (r)učením omezenýmSvatby v Benátkách nebo PřístavV 90. letech 20. století podnikala – vedla cestovní kancelář a solárium. V roce 2004 založila spolu s tehdejším manželem Divadlo Radka Brzobohatého, kde si zahrála v Barmankách, Kleci bláznů nebo v Tančírně.

HANA GREGOROVÁ A O 32 LET MLADŠÍ PARTNER

S prvním manželem, jordánským lékařem Gassanem, má Hana Gregorová dceru Rolu. S Radoslavem Brzobohatým vychovali syna Ondřeje. O své divadlo se nyní stará sama. Radek Brzobohatý zemřel na výduť aorty v roce 2012.

Syn Ondřej se čtyři roky po smrti otce rozhodl vzít si jméno matky. Koncem června 2016 se oženil se svou dlouholetou přítelkyní Miss World 2006, modelkou Taťánou Kuchařovou.

O HANĚ GREGOROVÉ ČTĚTE ZDE>>

S 32 let mladším kolouškem Ondřejem Koptíkem se Hana Gregorová dokonce zasnoubila. Podle informací Blesku jejich vztah skončil v září 2017, kdy ho vykopla z bytu.

 

Články o celebritě

První slova Gregorové k synovi Ondřejovi! Jsem na tebe pyšná stejně, jako by byl táta (†79) První slova Gregorové k synovi Ondřejovi! Jsem na tebe pyšná stejně, jako by byl táta (†79) Pondělní den patřil Ondřeji Brzobohatému (40), který veřejnosti přiznal, že se rád převléká za ženu!... číst článek
Brzobohatý po osudovém přiznání: Táta by byl pyšný! Brzobohatý po osudovém přiznání: Táta by byl pyšný! Poté, co se v pondělí ve velmi otevřeném rozhovoru pro Blesk přiznal, že se rád převléká za ženu, al... číst článek
Brzobohatého se zastala Rola: Ostrá hádka sestry s farářem! Brzobohatého se zastala Rola: Ostrá hádka sestry s farářem! Jako správná starší sestra se Rola Brzobohatá (45) zastává a podporuje svého bratra Ondřeje (40), kt... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Daniel Tůma
Daniel Tůma
zobrazit profil David Matásek
David Matásek
zobrazit profil Jan Kuželka
Jan Kuželka
zobrazit profil Jan Novotný
Jan Novotný
zobrazit profil Jana Kolesárová
Jana Kolesárová
zobrazit profil Milan Šteindler
Milan Šteindler
zobrazit profil Lucie Černíková
Lucie Černíková