Hana Gregorová | Celebwiki.cz

Hana Gregorová

Datum narození: 20. 8. 1952
Místo narození: Bratislava
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Hana Gregorová filmové zkušenosti sbírala už od dvaceti let. Mihla se tehdy v dramatu Letokruhy. Osudový byl pro ni film Noční jezdci, díky němuž poznala svého budoucího manžela, herce Radoslava Brzobohatého.

Hana Gregorová vystudovala Vysokou školu múzických umění v Bratislavě. Kromě filmů zářila i v seriálech. Neminuly ji Četnické humoresky, Panelák, Odsouzené, Gympl s (r)učením omezenýmSvatby v Benátkách nebo PřístavV 90. letech 20. století podnikala – vedla cestovní kancelář a solárium. V roce 2004 založila spolu s tehdejším manželem Divadlo Radka Brzobohatého, kde si zahrála v Barmankách, Kleci bláznů nebo v Tančírně.

HANA GREGOROVÁ A O 32 LET MLADŠÍ PARTNER

S prvním manželem, jordánským lékařem Gassanem, má Hana Gregorová dceru Rolu. S Radoslavem Brzobohatým vychovali syna Ondřeje. O své divadlo se nyní stará sama. Radek Brzobohatý zemřel na výduť aorty v roce 2012.

Syn Ondřej se čtyři roky po smrti otce rozhodl vzít si jméno matky. Koncem června 2016 se oženil se svou dlouholetou přítelkyní Miss World 2006, modelkou Taťánou Kuchařovou.

O HANĚ GREGOROVÉ ČTĚTE ZDE>>

S 32 let mladším kolouškem Ondřejem Koptíkem se Hana Gregorová dokonce zasnoubila. Podle informací Blesku jejich vztah skončil v září 2017, kdy ho vykopla z bytu.

 

Články o celebritě

Další nečekaná královská svatba: Pravnučka (26) českého krále si vzala závodníka Formule! Další nečekaná královská svatba: Pravnučka (26) českého krále si vzala závodníka Formule! Jen pár dní po skromné svatbě princezny Beatrice (31) a italského miliardáře a podnikatele Edoarda M... číst článek
Drsná hvězda Dva a půl chlapa bojuje o život: Po těžkém infarktu je na přístrojích! Drsná hvězda Dva a půl chlapa bojuje o život: Po těžkém infarktu je na přístrojích! Představitelka sarkastické Berty ze sitcomu Dva a půl chlapa, herečka Conchata Ferrellová (77), prod... číst článek
Hvězdě s vaginální svíčkou roste konkurence: Byznys rozjíždí i »slušňačka« Beckhamová! Hvězdě s vaginální svíčkou roste konkurence: Byznys rozjíždí i »slušňačka« Beckhamová! Svět celebrit je občas opravdu podivný. Když uznávaná herečka Gwyneth Paltrowová (47) do oběhu uvedl... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jakub Zedníček
Jakub Zedníček
zobrazit profil Lukáš Pavlásek
Lukáš Pavlásek
zobrazit profil Lukáš Příkazký
Lukáš Příkazký
zobrazit profil Carey Lowell
Carey Lowell
zobrazit profil Jiří Hána
Jiří Hána
zobrazit profil Petr Vančura
Petr Vančura
zobrazit profil Filip Tůma
Filip Tůma