Hana Gregorová

Datum narození: 20. 8. 1952
Místo narození: Bratislava
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Hana Gregorová filmové zkušenosti sbírala už od dvaceti let. Mihla se tehdy v dramatu Letokruhy. Osudový byl pro ni film Noční jezdci, díky němuž poznala svého budoucího manžela, herce Radoslava Brzobohatého.

Hana Gregorová vystudovala Vysokou školu múzických umění v Bratislavě. Kromě filmů zářila i v seriálech. Neminuly ji Četnické humoresky, Panelák, Odsouzené, Gympl s (r)učením omezenýmSvatby v Benátkách nebo PřístavV 90. letech 20. století podnikala – vedla cestovní kancelář a solárium. V roce 2004 založila spolu s tehdejším manželem Divadlo Radka Brzobohatého, kde si zahrála v Barmankách, Kleci bláznů nebo v Tančírně.

HANA GREGOROVÁ A O 32 LET MLADŠÍ PARTNER

S prvním manželem, jordánským lékařem Gassanem, má Hana Gregorová dceru Rolu. S Radoslavem Brzobohatým vychovali syna Ondřeje. O své divadlo se nyní stará sama. Radek Brzobohatý zemřel na výduť aorty v roce 2012.

Syn Ondřej se čtyři roky po smrti otce rozhodl vzít si jméno matky. Koncem června 2016 se oženil se svou dlouholetou přítelkyní Miss World 2006, modelkou Taťánou Kuchařovou.

O HANĚ GREGOROVÉ ČTĚTE ZDE>>

S 32 let mladším kolouškem Ondřejem Koptíkem se Hana Gregorová dokonce zasnoubila. Podle informací Blesku jejich vztah skončil v září 2017, kdy ho vykopla z bytu.

 

Články o celebritě

Nejlepší pohádkoví záporáci: Král Kazisvět, Dorota Máchalová i charismatický Mrakomor! Nejlepší pohádkoví záporáci: Král Kazisvět, Dorota Máchalová i charismatický Mrakomor! Kdo by nemiloval české pohádky... a ještě ke všemu na Vánoce. Ale nezajímá nás jen osud hodné Popelk... číst článek
Děsivá proměna Gregorové: Z dámy je stařena! Děsivá proměna Gregorové: Z dámy je stařena! Během let se z herečky stala elegantní štíhlá dáma, které to sluší čím dál víc. Doslova šokem přitom... číst článek
Úprk Gregorové do Maďarska! Co herečku vypudilo z Čech? Úprk Gregorové do Maďarska! Co herečku vypudilo z Čech? Vdova po Radoslavu Brzobohatém (†79) Hana Gregorová (69) je už delší dobu v Maďarsku, kde si prý kou... číst článek

Další Herci

zobrazit profil František Švihlík
František Švihlík
zobrazit profil Kateřina Táborská
Kateřina Táborská
zobrazit profil Miroslav Středa
Miroslav Středa
zobrazit profil Predrag Bjelac
Predrag Bjelac
zobrazit profil Světlana Nálepková
Světlana Nálepková
zobrazit profil Marie Drahokoupilová
Marie Drahokoupilová
zobrazit profil Pavel Kikinčuk
Pavel Kikinčuk