Hana Gregorová | Celebwiki.cz

Hana Gregorová

Datum narození: 20.8.1952
Místo narození: Bratislava
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Hana Gregorová filmové zkušenosti sbírala už od dvaceti let. Mihla se tehdy v dramatu Letokruhy. Osudový byl pro ni film Noční jezdci, díky němuž poznala svého budoucího manžela, herce Radoslava Brzobohatého.

Hana Gregorová vystudovala Vysokou školu múzických umění v Bratislavě. Kromě filmů zářila i v seriálech. Neminuly ji Četnické humoresky, Panelák, Odsouzené, Gympl s (r)učením omezenýmSvatby v Benátkách nebo PřístavV 90. letech 20. století podnikala – vedla cestovní kancelář a solárium. V roce 2004 založila spolu s tehdejším manželem Divadlo Radka Brzobohatého, kde si zahrála v Barmankách, Kleci bláznů nebo v Tančírně.

HANA GREGOROVÁ A O 32 LET MLADŠÍ PARTNER

S prvním manželem, jordánským lékařem Gassanem, má Hana Gregorová dceru Rolu. S Radoslavem Brzobohatým vychovali syna Ondřeje. O své divadlo se nyní stará sama. Radek Brzobohatý zemřel na výduť aorty v roce 2012.

Syn Ondřej se čtyři roky po smrti otce rozhodl vzít si jméno matky. Koncem června 2016 se oženil se svou dlouholetou přítelkyní Miss World 2006, modelkou Taťánou Kuchařovou.

O HANĚ GREGOROVÉ ČTĚTE ZDE>>

S 32 let mladším kolouškem Ondřejem Koptíkem se Hana Gregorová dokonce zasnoubila. Podle informací Blesku jejich vztah skončil v září 2017, kdy ho vykopla z bytu.

 

Články o celebritě

Z centra na periferii! Gregorová přesto jásá: Radek by byl pyšný Z centra na periferii! Gregorová přesto jásá: Radek by byl pyšný Exkluzivní prostory v centru metropole musela Hana Gregorová (67) přepustit jinému nájemci a coby… číst článek
 Gregorová  terčem oplzlých hnusáren: Kvůli Brzobohatému! Gregorová terčem oplzlých hnusáren: Kvůli Brzobohatému! Kolem temperamentní Hany Gregorové (67) nemůže být zřejmě chvíli klid. Poté, co se rozhádala s novou… číst článek
Kouzelná premiéra Čarodějky plná hvězd: Andrea s Pedritkem i Zounar jako hastroš! Kouzelná premiéra Čarodějky plná hvězd: Andrea s Pedritkem i Zounar jako hastroš! Rudý koberec před divadlem, majestátní výzdoba jako na Halloweenu a hlavně velkolepý program v podobě… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Zdeněk Junák
Zdeněk Junák
zobrazit profil Veronika Freimanová
Veronika Freimanová
zobrazit profil Zuzana Stavná
Zuzana Stavná
zobrazit profil Jenovéfa Boková
Jenovéfa Boková
zobrazit profil Tomáš Krejčíř
Tomáš Krejčíř
zobrazit profil Jan Fiala
Jan Fiala
zobrazit profil Marie-Luise Stockinger herečka
Marie-Luise Stockinger herečka
zobrazit profil Csongor Kassai
Csongor Kassai