Ondřej Koptík

Profese: expřítel Hany Gregorové

Související celebrity

Životopis

Ondřej Koptík se stal milencem Hany Gregorové. Slovenská herečka si o 32 let mladšího zajíce nabrnkla čtyři roky po smrti svého manžela Radoslava Brzobohatého.

Herečka Hana Gregorová se se svým objevem, Ondřejem Koptíkem, jehož by mohla být i babičkou, veřejně pochlubila na svatbě svého syna Ondřeje B. Gregora a modelky Taťány Kuchařové.

A jak se k sobě měli – nebylo pochyb, že jsou milenci. Fotografové si jejich štěstí samozřejmě nenechali ujít. Ondřej Koptík si zájem médií evidentně užíval. Blesku poskytl velmi otevřený rozhovor, v němž mimo jiné řekl, že „Hanku“ miluje a že by si ji rád vzal.

ONDŘEJ KOPTÍK – PSYCHOLOG ZVEDÁ PRST

Sebevědomě vystupující Ondřej Koptík, který podle médií pracoval pro jednoho mobilního operátora, byl ženatý a má dvě děti. Jak v tisku řekl, rád by své děti vychovával s Hanou Gregorovou. Prozradil, že si s herečkou své potomky navzájem představili. Ti jeho ji prý začali oslovovat teto Hanko.

„Je velice výchovná a své děti vychovala perfektně. Moc bych si přál, aby alespoň půlku toho, co dokázala zanechat u svých dětí, dala i těm mým. To bych si přál,“ pochvaloval si Ondřej Koptík svou zkušenou - o 32 let starší - partnerku. S Hanou Gregorovou a boxerem Pepou (toho si herečka pořídila ještě s Radkem Brzobohatým) bydlí od té doby, co ho manželka vyhodila. A chodil venčit Pepu.

O ONDŘEJI KOPTÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Vztah slovenské herečky a jejího kolouška, s nímž se dokonce zasnoubila, podle informací Blesku skončil v září 2017, kdy Hana Gregorová Ondřeje Koptíka vykopla z bytu.

 

Články o celebritě

Slavná premiéra Brzobohatého: Pyšná máma Gregorová, Koptík jako kůl v plotě! Slavná premiéra Brzobohatého: Pyšná máma Gregorová, Koptík jako kůl v plotě! Těsně před začátkem premiéry muzikálu Anděl Páně, který zhudebnil a otextoval Ondřej Gregor Brzoboha... číst článek
Ondřej Brzobohatý a jeho nevěsty: Prostá Johana, sexy Kuchařová a ležérní Písařovicová! Které to nejvíc slušelo? Ondřej Brzobohatý a jeho nevěsty: Prostá Johana, sexy Kuchařová a ležérní Písařovicová! Které to nejvíc slušelo? Muzikant a syn legendárního herce Radka Brzobohatého (†79) Ondřej (40) dlouho s nálepkou svobodný mu... číst článek
Gregorová jako paní Koptíková? Slova o veselce s básníkem Gregorová jako paní Koptíková? Slova o veselce s básníkem Ačkoli vztahu Hany Gregorové (70) a kontroverzného básníka, který proslul zejména prozrazováním deta... číst článek

Další Všichni

zobrazit profil Ester Dee Dohnalová
Ester Dee Dohnalová
zobrazit profil Monika Vrágová
Monika Vrágová
zobrazit profil Michaela Šmejkalová
Michaela Šmejkalová
zobrazit profil Lucie Černá
Lucie Černá
zobrazit profil Kateřina Matásková
Kateřina Matásková
zobrazit profil Gabriela Kalábková
Gabriela Kalábková
zobrazit profil Lukáš Nečesaný
Lukáš Nečesaný