Ondřej Koptík

Profese: expřítel Hany Gregorové

Související celebrity

Životopis

Ondřej Koptík se stal milencem Hany Gregorové. Slovenská herečka si o 32 let mladšího zajíce nabrnkla čtyři roky po smrti svého manžela Radoslava Brzobohatého.

Herečka Hana Gregorová se se svým objevem, Ondřejem Koptíkem, jehož by mohla být i babičkou, veřejně pochlubila na svatbě svého syna Ondřeje B. Gregora a modelky Taťány Kuchařové.

A jak se k sobě měli – nebylo pochyb, že jsou milenci. Fotografové si jejich štěstí samozřejmě nenechali ujít. Ondřej Koptík si zájem médií evidentně užíval. Blesku poskytl velmi otevřený rozhovor, v němž mimo jiné řekl, že „Hanku“ miluje a že by si ji rád vzal.

ONDŘEJ KOPTÍK – PSYCHOLOG ZVEDÁ PRST

Sebevědomě vystupující Ondřej Koptík, který podle médií pracoval pro jednoho mobilního operátora, byl ženatý a má dvě děti. Jak v tisku řekl, rád by své děti vychovával s Hanou Gregorovou. Prozradil, že si s herečkou své potomky navzájem představili. Ti jeho ji prý začali oslovovat teto Hanko.

„Je velice výchovná a své děti vychovala perfektně. Moc bych si přál, aby alespoň půlku toho, co dokázala zanechat u svých dětí, dala i těm mým. To bych si přál,“ pochvaloval si Ondřej Koptík svou zkušenou - o 32 let starší - partnerku. S Hanou Gregorovou a boxerem Pepou (toho si herečka pořídila ještě s Radkem Brzobohatým) bydlí od té doby, co ho manželka vyhodila. A chodil venčit Pepu.

O ONDŘEJI KOPTÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Vztah slovenské herečky a jejího kolouška, s nímž se dokonce zasnoubila, podle informací Blesku skončil v září 2017, kdy Hana Gregorová Ondřeje Koptíka vykopla z bytu.

 

Články o celebritě

Hana Gregorová: Zbavuje se vily po  Brzobohatém! Hana Gregorová: Zbavuje se vily po Brzobohatém! Za 22 milionů korun prodává dům v Říčanech u Prahy. Léta v něm žila s manželem Radkem Brzobohatým (†... číst článek
Gregorová se zbavuje domu po Brzobohatém (†79)! Za co všechno žádá 22 milionů? Gregorová se zbavuje domu po Brzobohatém (†79)! Za co všechno žádá 22 milionů? Herečka Hana Gregorová (67) prodává svůj dům v Říčanech u Prahy, kde dlouhá léta žila se svým manžel... číst článek
Hana Gregorová nezapomene na větu Radka Brzobohatého (†79): Dechberoucí slova o smrti! Hana Gregorová nezapomene na větu Radka Brzobohatého (†79): Dechberoucí slova o smrti! Pro herečku Hanu Gregorovou (67) byl její manžel Radek Brzobohatý (†79) osudovým mužem. A ač je nyní... číst článek

Další Všichni

zobrazit profil Usáma bin Ládin
Usáma bin Ládin
zobrazit profil Tereza Vlčková
Tereza Vlčková
zobrazit profil Lilia Khousnoutdinové
Lilia Khousnoutdinové
zobrazit profil Milan Říha
Milan Říha
zobrazit profil Alena Bosáková
Alena Bosáková
zobrazit profil Michaela Šmejkalová
Michaela Šmejkalová
zobrazit profil Tereza Jedličková
Tereza Jedličková