Ondřej Koptík | Celebwiki.cz

Ondřej Koptík

Profese: expřítel Hany Gregorové

Související celebrity

Životopis

Ondřej Koptík se stal milencem Hany Gregorové. Slovenská herečka si o 32 let mladšího zajíce nabrnkla čtyři roky po smrti svého manžela Radoslava Brzobohatého.

Herečka Hana Gregorová se se svým objevem, Ondřejem Koptíkem, jehož by mohla být i babičkou, veřejně pochlubila na svatbě svého syna Ondřeje B. Gregora a modelky Taťány Kuchařové.

A jak se k sobě měli – nebylo pochyb, že jsou milenci. Fotografové si jejich štěstí samozřejmě nenechali ujít. Ondřej Koptík si zájem médií evidentně užíval. Blesku poskytl velmi otevřený rozhovor, v němž mimo jiné řekl, že „Hanku“ miluje a že by si ji rád vzal.

ONDŘEJ KOPTÍK – PSYCHOLOG ZVEDÁ PRST

Sebevědomě vystupující Ondřej Koptík, který podle médií pracoval pro jednoho mobilního operátora, byl ženatý a má dvě děti. Jak v tisku řekl, rád by své děti vychovával s Hanou Gregorovou. Prozradil, že si s herečkou své potomky navzájem představili. Ti jeho ji prý začali oslovovat teto Hanko.

„Je velice výchovná a své děti vychovala perfektně. Moc bych si přál, aby alespoň půlku toho, co dokázala zanechat u svých dětí, dala i těm mým. To bych si přál,“ pochvaloval si Ondřej Koptík svou zkušenou - o 32 let starší - partnerku. S Hanou Gregorovou a boxerem Pepou (toho si herečka pořídila ještě s Radkem Brzobohatým) bydlí od té doby, co ho manželka vyhodila. A chodil venčit Pepu.

O ONDŘEJI KOPTÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Vztah slovenské herečky a jejího kolouška, s nímž se dokonce zasnoubila, podle informací Blesku skončil v září 2017, kdy Hana Gregorová Ondřeje Koptíka vykopla z bytu.

 

Články o celebritě

Gregorová se neudržela na Fantomovi: Úsměvy rychle vystřídaly hromy a blesky! Gregorová se neudržela na Fantomovi: Úsměvy rychle vystřídaly hromy a blesky! Příchod Hany Gregorové (66) s milencem Ondřejem Koptíkem (33) byl zalitý sluncem. Ale to se rychle… číst článek
Zamilované hrdličky Gregorová s Koptíkem: Svatba?! Zamilované hrdličky Gregorová s Koptíkem: Svatba?! Vztah Hany Gregorové (65) a Ondřeje Koptíka (34) byl v minulosti jako jízda na horské dráze. Žádost… číst článek
Gregorová s Koptíkem zase jako hrdličky: Kytička, cigárko a romantika! Gregorová s Koptíkem zase jako hrdličky: Kytička, cigárko a romantika! Svůj koktejl štěstí má Hana Gregorová (65) prý konečně dokonale namíchaný!  Se svým snoubencem se… číst článek

Další Všichni

zobrazit profil Markéta Matoušová
Markéta Matoušová
zobrazit profil Kevin Dahlgren
Kevin Dahlgren
zobrazit profil Jiří Král
Jiří Král
zobrazit profil Iva Uchytilová
Iva Uchytilová
zobrazit profil Ester Dee Dohnalová
Ester Dee Dohnalová
zobrazit profil Lilia Khousnoutdinové
Lilia Khousnoutdinové
zobrazit profil Petra Mácová
Petra Mácová
zobrazit profil Lucie Černá
Lucie Černá