Ondřej Koptík | Celebwiki.cz

Ondřej Koptík

Profese: expřítel Hany Gregorové

Související celebrity

Životopis

Ondřej Koptík se stal milencem Hany Gregorové. Slovenská herečka si o 32 let mladšího zajíce nabrnkla čtyři roky po smrti svého manžela Radoslava Brzobohatého.

Herečka Hana Gregorová se se svým objevem, Ondřejem Koptíkem, jehož by mohla být i babičkou, veřejně pochlubila na svatbě svého syna Ondřeje B. Gregora a modelky Taťány Kuchařové.

A jak se k sobě měli – nebylo pochyb, že jsou milenci. Fotografové si jejich štěstí samozřejmě nenechali ujít. Ondřej Koptík si zájem médií evidentně užíval. Blesku poskytl velmi otevřený rozhovor, v němž mimo jiné řekl, že „Hanku“ miluje a že by si ji rád vzal.

ONDŘEJ KOPTÍK – PSYCHOLOG ZVEDÁ PRST

Sebevědomě vystupující Ondřej Koptík, který podle médií pracoval pro jednoho mobilního operátora, byl ženatý a má dvě děti. Jak v tisku řekl, rád by své děti vychovával s Hanou Gregorovou. Prozradil, že si s herečkou své potomky navzájem představili. Ti jeho ji prý začali oslovovat teto Hanko.

„Je velice výchovná a své děti vychovala perfektně. Moc bych si přál, aby alespoň půlku toho, co dokázala zanechat u svých dětí, dala i těm mým. To bych si přál,“ pochvaloval si Ondřej Koptík svou zkušenou - o 32 let starší - partnerku. S Hanou Gregorovou a boxerem Pepou (toho si herečka pořídila ještě s Radkem Brzobohatým) bydlí od té doby, co ho manželka vyhodila. A chodil venčit Pepu.

O ONDŘEJI KOPTÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Vztah slovenské herečky a jejího kolouška, s nímž se dokonce zasnoubila, podle informací Blesku skončil v září 2017, kdy Hana Gregorová Ondřeje Koptíka vykopla z bytu.

 

Články o celebritě

Hana Gregorová nezapomene na větu Radka Brzobohatého (†79): Dechberoucí slova o smrti! Hana Gregorová nezapomene na větu Radka Brzobohatého (†79): Dechberoucí slova o smrti! Pro herečku Hanu Gregorovou (67) byl její manžel Radek Brzobohatý (†79) osudovým mužem. A ač je nyní... číst článek
Plesový víkend v Česku: Gott zpíval v Plzni Plesový víkend v Česku: Gott zpíval v Plzni Plesová sezona je v plném proudu a uplynulý víkend toho byl důkazem! A to jak v metropoli, tak i v d... číst článek
Kouzelná premiéra Čarodějky plná hvězd: Andrea s Pedritkem i Zounar jako hastroš! Kouzelná premiéra Čarodějky plná hvězd: Andrea s Pedritkem i Zounar jako hastroš! Rudý koberec před divadlem, majestátní výzdoba jako na Halloweenu a hlavně velkolepý program v podob... číst článek

Další Všichni

zobrazit profil Michaela Šmejkalová
Michaela Šmejkalová
zobrazit profil Ester Dee Dohnalová
Ester Dee Dohnalová
zobrazit profil Sabina Slonková
Sabina Slonková
zobrazit profil Mariem Mhadhbi
Mariem Mhadhbi
zobrazit profil Leo Steiner
Leo Steiner
zobrazit profil Barbora Lovasová
Barbora Lovasová
zobrazit profil Usáma bin Ládin
Usáma bin Ládin
zobrazit profil Martin Čížek
Martin Čížek