Ondřej Koptík

Profese: expřítel Hany Gregorové

Související celebrity

Životopis

Ondřej Koptík se stal milencem Hany Gregorové. Slovenská herečka si o 32 let mladšího zajíce nabrnkla čtyři roky po smrti svého manžela Radoslava Brzobohatého.

Herečka Hana Gregorová se se svým objevem, Ondřejem Koptíkem, jehož by mohla být i babičkou, veřejně pochlubila na svatbě svého syna Ondřeje B. Gregora a modelky Taťány Kuchařové.

A jak se k sobě měli – nebylo pochyb, že jsou milenci. Fotografové si jejich štěstí samozřejmě nenechali ujít. Ondřej Koptík si zájem médií evidentně užíval. Blesku poskytl velmi otevřený rozhovor, v němž mimo jiné řekl, že „Hanku“ miluje a že by si ji rád vzal.

ONDŘEJ KOPTÍK – PSYCHOLOG ZVEDÁ PRST

Sebevědomě vystupující Ondřej Koptík, který podle médií pracoval pro jednoho mobilního operátora, byl ženatý a má dvě děti. Jak v tisku řekl, rád by své děti vychovával s Hanou Gregorovou. Prozradil, že si s herečkou své potomky navzájem představili. Ti jeho ji prý začali oslovovat teto Hanko.

„Je velice výchovná a své děti vychovala perfektně. Moc bych si přál, aby alespoň půlku toho, co dokázala zanechat u svých dětí, dala i těm mým. To bych si přál,“ pochvaloval si Ondřej Koptík svou zkušenou - o 32 let starší - partnerku. S Hanou Gregorovou a boxerem Pepou (toho si herečka pořídila ještě s Radkem Brzobohatým) bydlí od té doby, co ho manželka vyhodila. A chodil venčit Pepu.

O ONDŘEJI KOPTÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Vztah slovenské herečky a jejího kolouška, s nímž se dokonce zasnoubila, podle informací Blesku skončil v září 2017, kdy Hana Gregorová Ondřeje Koptíka vykopla z bytu.

 

Články o celebritě

Koptík v podmínce! Prst je pořád zdvižený, tvrdí Gregorová Koptík v podmínce! Prst je pořád zdvižený, tvrdí Gregorová „Žijeme dobře, jsme v Rajce. Já stále točím v Bratislavě," popsala Hana Gregorová soužití s o více n... číst článek
Hana Gregorová vytáhla zajíčka: Premiéra s Koptíkem! Hana Gregorová vytáhla zajíčka: Premiéra s Koptíkem! Slavnostní premiéra komedie Cirkus Maximum přilákala do kin mnoho hvězdných tváří. Dokonce i těch, k... číst článek
Ina T. hodnotí slavné ženy nad 60! Žilková v boho šatech a Gregorová v leginách Ina T. hodnotí slavné ženy nad 60! Žilková v boho šatech a Gregorová v leginách Jsou společností označovány za odkvétající dámy, často odsouzeny do životních rolí babiček, ač i po ... číst článek

Další Všichni

zobrazit profil Lucie Černá
Lucie Černá
zobrazit profil Monika Vrágová
Monika Vrágová
zobrazit profil Miroslav David
Miroslav David
zobrazit profil Vivien Babišová
Vivien Babišová
zobrazit profil Markéta Jiránková
Markéta Jiránková
zobrazit profil Sabina Slonková
Sabina Slonková
zobrazit profil Michaela Habáňová
Michaela Habáňová
zobrazit profil Lukáš Nečesaný
Lukáš Nečesaný