Ondřej Koptík | Celebwiki.cz

Ondřej Koptík

Profese: expřítel Hany Gregorové

Související celebrity

Životopis

Ondřej Koptík se stal milencem Hany Gregorové. Slovenská herečka si o 32 let mladšího zajíce nabrnkla čtyři roky po smrti svého manžela Radoslava Brzobohatého.

Herečka Hana Gregorová se se svým objevem, Ondřejem Koptíkem, jehož by mohla být i babičkou, veřejně pochlubila na svatbě svého syna Ondřeje B. Gregora a modelky Taťány Kuchařové.

A jak se k sobě měli – nebylo pochyb, že jsou milenci. Fotografové si jejich štěstí samozřejmě nenechali ujít. Ondřej Koptík si zájem médií evidentně užíval. Blesku poskytl velmi otevřený rozhovor, v němž mimo jiné řekl, že „Hanku“ miluje a že by si ji rád vzal.

ONDŘEJ KOPTÍK – PSYCHOLOG ZVEDÁ PRST

Sebevědomě vystupující Ondřej Koptík, který podle médií pracoval pro jednoho mobilního operátora, byl ženatý a má dvě děti. Jak v tisku řekl, rád by své děti vychovával s Hanou Gregorovou. Prozradil, že si s herečkou své potomky navzájem představili. Ti jeho ji prý začali oslovovat teto Hanko.

„Je velice výchovná a své děti vychovala perfektně. Moc bych si přál, aby alespoň půlku toho, co dokázala zanechat u svých dětí, dala i těm mým. To bych si přál,“ pochvaloval si Ondřej Koptík svou zkušenou - o 32 let starší - partnerku. S Hanou Gregorovou a boxerem Pepou (toho si herečka pořídila ještě s Radkem Brzobohatým) bydlí od té doby, co ho manželka vyhodila. A chodil venčit Pepu.

O ONDŘEJI KOPTÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Vztah slovenské herečky a jejího kolouška, s nímž se dokonce zasnoubila, podle informací Blesku skončil v září 2017, kdy Hana Gregorová Ondřeje Koptíka vykopla z bytu.

 

Články o celebritě

Gregorová po dlouhé době ve společnosti: S Koptíkem a slušivými kily navíc! Gregorová po dlouhé době ve společnosti: S Koptíkem a slušivými kily navíc! Finále soutěže Dívka roku 2019 přilákalo zvláštní sestavu českých celebrit. Po dlouhé době si vyrazila… číst článek
Tvrdý pád "hřebečka" od Hanky Gregorové: Šokující noční setkání! Tvrdý pád "hřebečka" od Hanky Gregorové: Šokující noční setkání! Partner Hany Gregorové byl svého času zvyklý, že když se někde objevil, objektivy fotoaparátů na… číst článek
Přítel Gregorové Koptík: Šok přišel po Česko-Slovenském plese! Přítel Gregorové Koptík: Šok přišel po Česko-Slovenském plese! O velké pozdvižení se postaral Ondřej Koptík. Mezi pozvanými na Česko-Slovenský ples tentokrát nebyl,… číst článek

Další Všichni

zobrazit profil Markéta Matoušová
Markéta Matoušová
zobrazit profil Lucie Černá
Lucie Černá
zobrazit profil Miroslav David
Miroslav David
zobrazit profil Monika Vrágová
Monika Vrágová
zobrazit profil Michaela Šmejkalová
Michaela Šmejkalová
zobrazit profil Tereza Vlčková
Tereza Vlčková
zobrazit profil Martin Čížek
Martin Čížek
zobrazit profil Lauren Sanchez
Lauren Sanchez