Sienna Miller | Celebwiki.cz

Sienna Miller

Datum narození: 28. 12. 1981
Místo narození: New York, USA
Profese: herečka, modelka

Související celebrity

Životopis

Celým svým jménem Sienna Rose Miller je britsko-americká herečka, modelka a modní návrhářka, která se nebojí experimentovat s barvou svých vlasů.

Přestože se narodila v New Yorku, dětství strávila v Londýně. Svojí kariéru odstartovala jako fotomodelka. S cigaretou v ruce například pózovala pro Vanity Fair. Pro svůj výjimečný vkus a cit pro módu se stala tváří mladistvé značky Pepejeans London.

Na plátně jsme ji poprvé mohli spatřit ve filmu Klíč k lásce v roce 2001. Její první velký úspěch jí přinesl britský thriller Po krk v extázi. Sienna tvrdí, že si natáčení opravdu užívala, jelikož hrála s jejím idolem Danielem Craigem.

Její velkou láskou byl Jude Law. Jejich vztah byl ale jako na houpačce. Jude byl pěkný sukničkář a Siennu několikrát podvedl. Údajně ale byla nevěrná i Sienna. Prý měla románek s rapperem P. Diddym. Nutno říci, že jejich vztah byl na předních stranách bulvárních plátků probírán velmi často.

V roce 2005 Sienna Miller dostala roli Francescy Bruni v romantické komedii Casanova, kde hrála po boku Heatha Ledgera. V roce 2007 jsme ji mohli spatřit ve filmu Warholova múza.

Mezi její další herecké počiny patří role ve filmu Interwiev, Hvězdný prach, nebo G .I. Joe. Mezi její poslední role patří i postava manželky amerického snipera ve stejnojmenném filmu, který režíroval Clint Eastwood. Tento film byl natočen podle skutečné události. Zde si Sienna zahrála po boku Bradleyho Coopera.

 

Články o celebritě

Kráska z Hunger Games se vdala! Na svatbě měla slet hollywoodských hvězd Kráska z Hunger Games se vdala! Na svatbě měla slet hollywoodských hvězd Z herečky známé především rolí Katniss v Hunger Games je vdaná paní! Jennifer Lawrenceová (29) se o ... číst článek
Bývalka prince Harryho se vdala: Zpěvačka Ellie Gouldingová je pod čepcem! Bývalka prince Harryho se vdala: Zpěvačka Ellie Gouldingová je pod čepcem! Zpěvačka Ellie Gouldingová (32), se kterou v minulosti randil princ Harry (34), se vdala. Své „ano“ ... číst článek
Fanynky Juda Lawa v slzách! Hollywoodský fešák se dnes (opět) oženil! Fanynky Juda Lawa v slzách! Hollywoodský fešák se dnes (opět) oženil! Přestože má pětinásobný otec Jude Law (46), který se proslavil například jako John Watson v poslední... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Marie Kyselková
Marie Kyselková
zobrazit profil Jamie Dornan
Jamie Dornan
zobrazit profil Jaroslav Čejka
Jaroslav Čejka
zobrazit profil Karel Hábl
Karel Hábl
zobrazit profil Nelly Řehořová
Nelly Řehořová
zobrazit profil Denzel Washington
Denzel Washington
zobrazit profil Tereza Brodská
Tereza Brodská
zobrazit profil Marek Lambora
Marek Lambora