Claudia Zounarová | Celebwiki.cz

Claudia Zounarová

Datum narození: 4. 11. 2008
Profese: herečka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Herečka Claudia Zounarová se vydala ve šlépějích svého otce Martina Zounara již v dětství. První větší hereckou příležitost dostala od TV Prima v seriálovém hitu Slunečná.

Dcera Martina Zounara, proslulého doktora Boba Švarce z Ordinace v růžové zahradě, ve Slunečné nestála před kamerou poprvé. Již dříve se Claudia Zounarová objevila v seriálech Přístav a Krejzovi.

CLAUDIA ZOUNAROVÁ - JAKO PRVŇAČKA S OBĚMA RODIČI

Až ve Slunečné dostala Claudia Zounarová větší prostor, a to ve svých jedenácti letech. „Moc se mi tehdy natáčení líbilo, a tak mě potěšilo, že si mě vybrali,“ vyjádřila se seriálová Anežka, jejímiž rodiči se stali Jana Stryková a Karel Zima.

Do seriálu si Claudii Zounarovou vybrala produkce. Jedním z členů týmu je její matka Simona Brdičková. Školačka se tak mohla přímo na place setkat se svými oblíbenci Evou Burešovou a Markem Lamborou.

Kromě otce herce a matky producentky (produkovala také Přístav a Krejzovi, kde se její dcera objevila) měla Cludia Zounarová do kumštu zapáleného dědečka Miroslava Zounara, který se proslavil zejména rolí předsedy JZD v trilogii Zdeňka Trošky Slunce, seno....

 

Další Herci

zobrazit profil Maisie Williams
Maisie Williams
zobrazit profil Marcel Bendig
Marcel Bendig
zobrazit profil Eliška Boušková
Eliška Boušková
zobrazit profil Bella Thorne
Bella Thorne
zobrazit profil Jiří Racek
Jiří Racek
zobrazit profil Miroslava Součková
Miroslava Součková
zobrazit profil Jorga Kotrbová
Jorga Kotrbová
zobrazit profil Lilian Malkina
Lilian Malkina