Claudia Zounarová | Celebwiki.cz

Claudia Zounarová

Datum narození: 4.11.2008
Profese: herečka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Herečka Claudia Zounarová se vydala ve šlépějích svého otce Martina Zounara již v dětství. První větší hereckou příležitost dostala od TV Prima v seriálovém hitu Slunečná.

Dcera Martina Zounara, proslulého doktora Boba Švarce z Ordinace v růžové zahradě, ve Slunečné nestála před kamerou poprvé. Již dříve se Claudia Zounarová objevila v seriálech Přístav a Krejzovi.

CLAUDIA ZOUNAROVÁ - JAKO PRVŇAČKA S OBĚMA RODIČI

Až ve Slunečné dostala Claudia Zounarová větší prostor, a to ve svých jedenácti letech. „Moc se mi tehdy natáčení líbilo, a tak mě potěšilo, že si mě vybrali,“ vyjádřila se seriálová Anežka, jejímiž rodiči se stali Jana Stryková a Karel Zima.

Do seriálu si Claudii Zounarovou vybrala produkce. Jedním z členů týmu je její matka Simona Brdičková. Školačka se tak mohla přímo na place setkat se svými oblíbenci Evou Burešovou a Markem Lamborou.

Kromě otce herce a matky producentky (produkovala také Přístav a Krejzovi, kde se její dcera objevila) měla Cludia Zounarová do kumštu zapáleného dědečka Miroslava Zounara, který se proslavil zejména rolí předsedy JZD v trilogii Zdeňka Trošky Slunce, seno....

 

Další Herci

zobrazit profil Kateřina Pechová
Kateřina Pechová
zobrazit profil Miloš Hlavica
Miloš Hlavica
zobrazit profil Petra Vraspírová
Petra Vraspírová
zobrazit profil Jacob Pitts
Jacob Pitts
zobrazit profil Erdogan Atalay
Erdogan Atalay
zobrazit profil Miroslav Hanuš
Miroslav Hanuš
zobrazit profil Vica Kerekes
Vica Kerekes
zobrazit profil Jan Teplý
Jan Teplý