Claudia Zounarová

Datum narození: 4. 11. 2008
Profese: herečka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Herečka Claudia Zounarová se vydala ve šlépějích svého otce Martina Zounara již v dětství. První větší hereckou příležitost dostala od TV Prima v seriálovém hitu Slunečná.

Dcera Martina Zounara, proslulého doktora Boba Švarce z Ordinace v růžové zahradě, ve Slunečné nestála před kamerou poprvé. Již dříve se Claudia Zounarová objevila v seriálech Přístav a Krejzovi.

CLAUDIA ZOUNAROVÁ - JAKO PRVŇAČKA S OBĚMA RODIČI

Až ve Slunečné dostala Claudia Zounarová větší prostor, a to ve svých jedenácti letech. „Moc se mi tehdy natáčení líbilo, a tak mě potěšilo, že si mě vybrali,“ vyjádřila se seriálová Anežka, jejímiž rodiči se stali Jana Stryková a Karel Zima.

Do seriálu si Claudii Zounarovou vybrala produkce. Jedním z členů týmu je její matka Simona Brdičková. Školačka se tak mohla přímo na place setkat se svými oblíbenci Evou Burešovou a Markem Lamborou.

Kromě otce herce a matky producentky (produkovala také Přístav a Krejzovi, kde se její dcera objevila) měla Cludia Zounarová do kumštu zapáleného dědečka Miroslava Zounara, který se proslavil zejména rolí předsedy JZD v trilogii Zdeňka Trošky Slunce, seno....

 

Další Herci

zobrazit profil Eliška Křenková
Eliška Křenková
zobrazit profil Michaela Kudláčková
Michaela Kudláčková
zobrazit profil James McAvoy
James McAvoy
zobrazit profil Vladimír Javorský
Vladimír Javorský
zobrazit profil Miroslav Hanuš
Miroslav Hanuš
zobrazit profil Jana Prachařová
Jana Prachařová
zobrazit profil Tomáš Červinek
Tomáš Červinek
zobrazit profil Ján Jackuliak
Ján Jackuliak