Martin Zounar | Celebwiki.cz

Martin Zounar

Datum narození: 26.5.1967
Místo narození: Hradec Králové
Profese: herec, moderátor, dabér, podnikatel
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herec Martin Zounar se prosadil také jako moderátor a dabér. Zato podnikání mu nevyšlo. Jeho typickým rysem je jizva na levé tváři.

Je synem herce Miroslava Zounara, který ho však k této branži nikdy nevedl. Martin Zounar se ale nakonec potatil a vystudoval Státní konzervatoř v Praze. Už během studií se objevil v několika seriálech. Jeho největší mladickou rolí byla postava Tomáše v propagandistickém seriálu Chlapci a chlapi.

MARTIN ZOUNAR - NA JEVIŠTI ÚPLNĚ NAHÝ

Po studiu především hostoval v Národním divadle, Divadle pod Palmovkou nebo v Divadle komedie. Ale po natočení filmu Vekslák aneb Staré zlaté časy, který se kvůli opožděnému zfilmování (1994) knihy Pavla Frýborta nesetkal s úspěchem, se Martin Zounar rozhodl opustit hereckou kariéru, a dál se na podnikání. To mu ale nevyšlo, jeho restaurace zkrachovala a dabingové studio také úspěšné nebylo. Martin Zounar hledal útěchu v alkoholu a propadl mu, naštěstí ho z nejhoršího vytáhla další práce a láska.

Od roku 2004 se objevoval v seriálu Rodinná pouta, který v roce 2007 volně přešel na jméno Velmi křehké vztahy, kde hrál Martin Zounar i nadále jednu z hlavních postav. Zazářil také v seriálu ČT Vyprávěj a v nováckém seriálu Ordinace v růžové zahradě. Jeho postava doktora Bobo Švarce si u diváků získala velkou oblibu.

Z  TVNova byla i jeho manželka, o jedenáct let mladší producentka Simona Brdičková, která ho vytáhla z alkoholu a s níž má dceru Claudii. Po několika letech se ale koncem roku 2013 jejich manželství dostalo do krize a začali bydlet každý zvlášť.

V roce 2016 se Martin Zounar dal dohromady s kolegyní Betkou Stankovou, s níž tvořil pár v seriálu Přístav.

O MARTINU ZOUNAROVI ČTĚTE ZDE>>

Typickým rysem Martina Zounara je jizva na levé tváři, kterou si přivodil, když jako malý boboval a roztrhl si ji o ostnatý drát.

 

Články o celebritě

Tak se nezlob, že jsem takovej vůl! zpívá Jarda Jágr a další v novém klipu Marka Ztraceného Tak se nezlob, že jsem takovej vůl! zpívá Jarda Jágr a další v novém klipu Marka Ztraceného Během pár dní vznikl nový videoklip na píseň s názvem Tak se nezlob, který se s humorem a nadsázkou… číst článek
Další nahatý Martin na jevišti: Maxa kopíruje Zounara! Další nahatý Martin na jevišti: Maxa kopíruje Zounara! Nejen Martin Zounar (52) pobíhá po divadelních prknech nahý. Své svalnaté tělo opásané jen prostěradlem… číst článek
Zounar zůstal sám: Je to hodně bolavý, zoufá si Zounar zůstal sám: Je to hodně bolavý, zoufá si Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Martin Zounar (52) prožívá velmi těžké období. Herec před… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Alice Bendová
Alice Bendová
zobrazit profil Robert Urban
Robert Urban
zobrazit profil Catherine Zeta-Jones
Catherine Zeta-Jones
zobrazit profil Vladimír Čapka
Vladimír Čapka
zobrazit profil Trine Dyrholm
Trine Dyrholm
zobrazit profil Leoš  Noha
Leoš Noha
zobrazit profil Ivan Trojan
Ivan Trojan
zobrazit profil Ayelet Zurerová
Ayelet Zurerová