Libor Stach | Celebwiki.cz

Libor Stach

Místo narození: České Budějovice
Profese: herec

Související celebrity

Životopis

Herec Libor Stach se po letní prázdninové pauze 2016 televizním divákům předvedl jako posila lékařského týmu seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2.

Po Obchodní akademii Libor Stach (narozen 1991) absolvoval brněnskou JAMU v Ateliéru činoherního herectví u prof. Ivo Krobota a semestrální stáž na VŠMU v Bratislavě, kde studoval v ročníku prof. Emílie Vášáryové. Poté krátce působil v Západočeském divadle v Chebu.

LIBOR STACH O SVÉ ROLI V ORDINACI

V lednu 2016 Libor Stach přijal angažmá v Městském divadle Mladá Boleslav. Zde dostal role v hrách Krás(k)a na scéně, Král Lear, S nebožtíkem v patách, Slídil, Balada pro banditu, Cyrano z Bergeracu, Úplné zatmění. Vyzkoušel si i režii, a to scénického čtení s názvem Iluze.

V dotazníku na stránkách Městského divadla Mladá Boleslav, co by si koupil, kdyby vyhrál v loterii odpověděl Libor Stach: „Roubenku v horách s vůní zašlých časů, starými kamny a zemitou atmosférou. A s loukou. A pak taky fabriku na všechny gumový kachny tohohle světa. A možná cestu kolem světa. Ale nechtěl bych vyhrát moc. Dostatek peněz přece nudí.“

Televizním divákům se Libor Stach předvedl coby doktor Adam Svoboda v novácké Ordinaci v růžové zahradě 2. Posílil tak tým tehdejšího primáře chirurgie Oty Kováře alias Martina Stránského. Hned první natáčecí den se uvedl tím, že omdlel na operačním sále a musely ho křísit skutečně sestřičky z pražské FN Motol.

O LIBORU STACHOVI ČTĚTE ZDE>>

Mezi oblíbené skladby Libora Stacha patří mj. Rozvod od Hany HegerovéDon´t cry for me Argentina z EvityMy way v podání Radka Brzobohatého, šansony Jacqua Brela a Edith Piaf. Nejraději má italskou kuchyni.

 

Články o celebritě

Další Herci

zobrazit profil Pamela  Anderson
Pamela Anderson
zobrazit profil Hedy Lamarr
Hedy Lamarr
zobrazit profil Hana Vagnerová
Hana Vagnerová
zobrazit profil Marie-Luise Stockinger herečka
Marie-Luise Stockinger herečka
zobrazit profil Josef Carda
Josef Carda
zobrazit profil Miroslav Šimůnek
Miroslav Šimůnek
zobrazit profil Zuzana Kajnarová
Zuzana Kajnarová
zobrazit profil Miluše Bittnerová
Miluše Bittnerová