Libor Stach

Místo narození: České Budějovice
Profese: herec

Související celebrity

Životopis

Herec Libor Stach se po letní prázdninové pauze 2016 televizním divákům předvedl jako posila lékařského týmu seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2.

Po Obchodní akademii Libor Stach (narozen 1991) absolvoval brněnskou JAMU v Ateliéru činoherního herectví u prof. Ivo Krobota a semestrální stáž na VŠMU v Bratislavě, kde studoval v ročníku prof. Emílie Vášáryové. Poté krátce působil v Západočeském divadle v Chebu.

LIBOR STACH O SVÉ ROLI V ORDINACI

V lednu 2016 Libor Stach přijal angažmá v Městském divadle Mladá Boleslav. Zde dostal role v hrách Krás(k)a na scéně, Král Lear, S nebožtíkem v patách, Slídil, Balada pro banditu, Cyrano z Bergeracu, Úplné zatmění. Vyzkoušel si i režii, a to scénického čtení s názvem Iluze.

V dotazníku na stránkách Městského divadla Mladá Boleslav, co by si koupil, kdyby vyhrál v loterii odpověděl Libor Stach: „Roubenku v horách s vůní zašlých časů, starými kamny a zemitou atmosférou. A s loukou. A pak taky fabriku na všechny gumový kachny tohohle světa. A možná cestu kolem světa. Ale nechtěl bych vyhrát moc. Dostatek peněz přece nudí.“

Televizním divákům se Libor Stach předvedl coby doktor Adam Svoboda v novácké Ordinaci v růžové zahradě 2. Posílil tak tým tehdejšího primáře chirurgie Oty Kováře alias Martina Stránského. Hned první natáčecí den se uvedl tím, že omdlel na operačním sále a musely ho křísit skutečně sestřičky z pražské FN Motol.

O LIBORU STACHOVI ČTĚTE ZDE>>

Mezi oblíbené skladby Libora Stacha patří mj. Rozvod od Hany HegerovéDon´t cry for me Argentina z EvityMy way v podání Radka Brzobohatého, šansony Jacqua Brela a Edith Piaf. Nejraději má italskou kuchyni.

 

Další Herci

zobrazit profil Sára Affašová
Sára Affašová
zobrazit profil Angus Sampson
Angus Sampson
zobrazit profil Lenka Plačková
Lenka Plačková
zobrazit profil Claudiu Bleont
Claudiu Bleont
zobrazit profil Antonio Banderas
Antonio Banderas
zobrazit profil Markéta Coufalová
Markéta Coufalová
zobrazit profil Predrag Bjelac
Predrag Bjelac
zobrazit profil Jaroslav Marvan
Jaroslav Marvan