Veronika Lálová

Datum narození: 31. 10. 1991
Místo narození: Hradec Králová
Profese: tanečnice, lektorka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Veronika Lálová, vícenásobná mistryně ČR v párové i sólo salse, roku 2016 poprvé zvítězila v taneční soutěži České televize StarDance.

tancem Veronika Lálová začínala v sedmi letech. Nejprve s klasikou, tedy latinou a standardem. Později se věnovala párové salse. Po rozchodu s partnerem se pustila na sólovou dráhu. Začala i soutěžit a vyhrávat.

VERONIKA LÁLOVÁ PŘEDVEDLA SEXY ZADEČEK

Sambu Lálová studovala v Brazílii

Stala se několikanásobnou mistryní ČR v párové i sólo salse. Spolupracuje s kubánskou a brazilskou skupinou. Kromě salsy se Veronika Lálová věnuje všem latino stylům a karnevalové sambě, kterou studovala na taneční stáži  přímo v Brazílii.

Veronika Lálová je certifikovanou lektorkou zumby, fitness a držitelkou mezinárodní třídy v latinsko-amerických a standardních tancích. Vede kurzy tance pro začátečníky i pokročilé všech věkových kategorii v Praze a v Hradci Králové, kde učí zejména karibské a latinskoamerické tance.

O VERONICE LÁLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Veronika Lálová vyhrála s Piškulou

Účast v úspěšné soutěži StarDance …když hvězdy tančí Veronika Lálová považuje nejen za zábavu, ale též za novou pracovní zkušenost. Jako partnera v osmém ročníku soutěže, tedy roku 2016, dostala herce Zdeňka Piškulu, jehož dovedla k vítězství.

S moderním pětibojařem Davidem Svobodou v 9. řadě StarDance obsadili třetí příčku. V 11. sérii v roce 2021 se partnerem Veroniky Lálové stal herec Pavel Trávníček. Vypadli jako první.

 

 

Články o celebritě

Hvězda StarDance Veronika Lálová ukázala vypracované tělo: Takhle se vrtěla mezi Španěly! Hvězda StarDance Veronika Lálová ukázala vypracované tělo: Takhle se vrtěla mezi Španěly! Půvabná tanečnice Veronika Lálová (30) je díky učení flamenca ve Španělsku každou chvíli. Před nepří... číst článek
Sexy tanečnice Veronika Lálová: Pobláznila Španěly! Sexy tanečnice Veronika Lálová: Pobláznila Španěly! Tanečnice Veronika Lálová (30) získala práci snů. Ve španělské Seville bude vyučovat flamenco! Ale n... číst článek
Tanečnice ze StarDance Veronika Lálová: Sexy zadečkem pobláznila Španěly! Tanečnice ze StarDance Veronika Lálová: Sexy zadečkem pobláznila Španěly! Tanečnice Veronika Lálová (30) získala džob snů, ve španělské Seville bude vyučovat flamenco! Ale ne... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Pavel Opočenský
Pavel Opočenský
zobrazit profil Iva Havránková
Iva Havránková
zobrazit profil Andrea Třeštiková
Andrea Třeštiková
zobrazit profil Renáta Suchánková
Renáta Suchánková
zobrazit profil Julie Svěcená
Julie Svěcená
zobrazit profil Michal Ožibko
Michal Ožibko
zobrazit profil Jovanka Skrčeská
Jovanka Skrčeská
zobrazit profil Marek Brodský
Marek Brodský