Veronika Lálová

Datum narození: 31. 10. 1991
Místo narození: Hradec Králová
Profese: tanečnice, lektorka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Veronika Lálová, vícenásobná mistryně ČR v párové i sólo salse, roku 2016 poprvé zvítězila v taneční soutěži České televize StarDance.

tancem Veronika Lálová začínala v sedmi letech. Nejprve s klasikou, tedy latinou a standardem. Později se věnovala párové salse. Po rozchodu s partnerem se pustila na sólovou dráhu. Začala i soutěžit a vyhrávat.

VERONIKA LÁLOVÁ PŘEDVEDLA SEXY ZADEČEK

Sambu Lálová studovala v Brazílii

Stala se několikanásobnou mistryní ČR v párové i sólo salse. Spolupracuje s kubánskou a brazilskou skupinou. Kromě salsy se Veronika Lálová věnuje všem latino stylům a karnevalové sambě, kterou studovala na taneční stáži  přímo v Brazílii.

Veronika Lálová je certifikovanou lektorkou zumby, fitness a držitelkou mezinárodní třídy v latinsko-amerických a standardních tancích. Vede kurzy tance pro začátečníky i pokročilé všech věkových kategorii v Praze a v Hradci Králové, kde učí zejména karibské a latinskoamerické tance.

O VERONICE LÁLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Veronika Lálová vyhrála s Piškulou

Účast v úspěšné soutěži StarDance …když hvězdy tančí Veronika Lálová považuje nejen za zábavu, ale též za novou pracovní zkušenost. Jako partnera v osmém ročníku soutěže, tedy roku 2016, dostala herce Zdeňka Piškulu, jehož dovedla k vítězství.

S moderním pětibojařem Davidem Svobodou v 9. řadě StarDance obsadili třetí příčku. V 11. sérii v roce 2021 se partnerem Veroniky Lálové stal herec Pavel Trávníček. Vypadli jako první.

 

 

Články o celebritě

Tanečnice ze StarDance Veronika Lálová: Rozpálila Rio! A ukázala sexy zadeček Tanečnice ze StarDance Veronika Lálová: Rozpálila Rio! A ukázala sexy zadeček Zářila jako sluníčko. A svými paprsky to pořádně rozpálila. Veronika Lálová (32) byla i letos tzv. m... číst článek
Gregorová jde do StarDance: Jediná stará raketa! Gregorová jde do StarDance: Jediná stará raketa! Tomu se říká odvaha! Hana Gregorová (71) kývla na účast ve slovenské obdobě StarDance! Herečka se ta... číst článek
Česká tanečnice Veronika Lálová: Rozzáří brazilský karneval! Česká tanečnice Veronika Lálová: Rozzáří brazilský karneval! Připsala si na konto další velký úspěch! Tanečnice Veronika Lálová (32), která v roce 2016 dovedla k... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Adéla Šeďová
Adéla Šeďová
zobrazit profil Alexandre Katsapov
Alexandre Katsapov
zobrazit profil Adam Plachetka
Adam Plachetka
zobrazit profil Sabrina Harris
Sabrina Harris
zobrazit profil Dagmar Kludská
Dagmar Kludská
zobrazit profil Karel Štědrý
Karel Štědrý
zobrazit profil Andrea Opavská
Andrea Opavská