Veronika Lálová

Datum narození: 31. 10. 1991
Místo narození: Hradec Králová
Profese: tanečnice, lektorka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Veronika Lálová, vícenásobná mistryně ČR v párové i sólo salse, roku 2016 poprvé zvítězila v taneční soutěži České televize StarDance.

tancem Veronika Lálová začínala v sedmi letech. Nejprve s klasikou, tedy latinou a standardem. Později se věnovala párové salse. Po rozchodu s partnerem se pustila na sólovou dráhu. Začala i soutěžit a vyhrávat.

VERONIKA LÁLOVÁ PŘEDVEDLA SEXY ZADEČEK

Sambu Lálová studovala v Brazílii

Stala se několikanásobnou mistryní ČR v párové i sólo salse. Spolupracuje s kubánskou a brazilskou skupinou. Kromě salsy se Veronika Lálová věnuje všem latino stylům a karnevalové sambě, kterou studovala na taneční stáži  přímo v Brazílii.

Veronika Lálová je certifikovanou lektorkou zumby, fitness a držitelkou mezinárodní třídy v latinsko-amerických a standardních tancích. Vede kurzy tance pro začátečníky i pokročilé všech věkových kategorii v Praze a v Hradci Králové, kde učí zejména karibské a latinskoamerické tance.

O VERONICE LÁLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Veronika Lálová vyhrála s Piškulou

Účast v úspěšné soutěži StarDance …když hvězdy tančí Veronika Lálová považuje nejen za zábavu, ale též za novou pracovní zkušenost. Jako partnera v osmém ročníku soutěže, tedy roku 2016, dostala herce Zdeňka Piškulu, jehož dovedla k vítězství.

S moderním pětibojařem Davidem Svobodou v 9. řadě StarDance obsadili třetí příčku. V 11. sérii v roce 2021 se partnerem Veroniky Lálové stal herec Pavel Trávníček. Vypadli jako první.

 

 

Články o celebritě

Česká tanečnice Veronika Lálová: Rozzáří brazilský karneval! Česká tanečnice Veronika Lálová: Rozzáří brazilský karneval! Připsala si na konto další velký úspěch! Tanečnice Veronika Lálová (32), která v roce 2016 dovedla k... číst článek
PŘEHLEDNĚ: Všichni vítězové StarDance ...když hvězdy tančí od první řady v roce 2006. Bude show pokračovat i příští rok? PŘEHLEDNĚ: Všichni vítězové StarDance ...když hvězdy tančí od první řady v roce 2006. Bude show pokračovat i příští rok? Ve dvanácti řadách StarDance tančilo 108 mediálně známých osobností. Ve finálových kolech soutěže vá... číst článek
Lálová ze StarDance špulila zadek: Nakrucuje se v Riu! Lálová ze StarDance špulila zadek: Nakrucuje se v Riu! Půvabná Veronika Lálová (32) na sociální síti opět dokázala, že po právu patřila mezi nejvíce sexy t... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Pavel Opočenský
Pavel Opočenský
zobrazit profil David Černý
David Černý
zobrazit profil Michal Šeba
Michal Šeba
zobrazit profil Monika Asterová
Monika Asterová
zobrazit profil Tereza Hrzánová
Tereza Hrzánová
zobrazit profil Jan Tománek
Jan Tománek
zobrazit profil Václav Upír Krejčí
Václav Upír Krejčí
zobrazit profil Erika Bornová
Erika Bornová