Veronika Lálová

Datum narození: 31. 10. 1991
Místo narození: Hradec Králová
Profese: tanečnice, lektorka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Veronika Lálová, vícenásobná mistryně ČR v párové i sólo salse, roku 2016 poprvé zvítězila v taneční soutěži České televize StarDance.

tancem Veronika Lálová začínala v sedmi letech. Nejprve s klasikou, tedy latinou a standardem. Později se věnovala párové salse. Po rozchodu s partnerem se pustila na sólovou dráhu. Začala i soutěžit a vyhrávat.

VERONIKA LÁLOVÁ PŘEDVEDLA SEXY ZADEČEK

Sambu Lálová studovala v Brazílii

Stala se několikanásobnou mistryní ČR v párové i sólo salse. Spolupracuje s kubánskou a brazilskou skupinou. Kromě salsy se Veronika Lálová věnuje všem latino stylům a karnevalové sambě, kterou studovala na taneční stáži  přímo v Brazílii.

Veronika Lálová je certifikovanou lektorkou zumby, fitness a držitelkou mezinárodní třídy v latinsko-amerických a standardních tancích. Vede kurzy tance pro začátečníky i pokročilé všech věkových kategorii v Praze a v Hradci Králové, kde učí zejména karibské a latinskoamerické tance.

O VERONICE LÁLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Veronika Lálová vyhrála s Piškulou

Účast v úspěšné soutěži StarDance …když hvězdy tančí Veronika Lálová považuje nejen za zábavu, ale též za novou pracovní zkušenost. Jako partnera v osmém ročníku soutěže, tedy roku 2016, dostala herce Zdeňka Piškulu, jehož dovedla k vítězství.

S moderním pětibojařem Davidem Svobodou v 9. řadě StarDance obsadili třetí příčku. V 11. sérii v roce 2021 se partnerem Veroniky Lálové stal herec Pavel Trávníček. Vypadli jako první.

 

 

Články o celebritě

Černochová a Vodička na pokraji sil: Dřina od rána až do noci! Černochová a Vodička na pokraji sil: Dřina od rána až do noci! Ve StarDance pomalu ale jistě přituhuje a soutěžních párů zůstává čím dál méně. Všichni se proto mus... číst článek
Pátý večer StarDance má svou oběť: V soutěži dotančila Marika Šoposká alias Bibi z Ordinace Pátý večer StarDance má svou oběť: V soutěži dotančila Marika Šoposká alias Bibi z Ordinace Divácky velice oblíbená taneční soutěž StarDance …když hvězdy tančí je během tohoto ročníku plná pře... číst článek
Překvapivý čtvrtý večer StarDance: Soutěž opustili Babčáková a Godla! Překvapivý čtvrtý večer StarDance: Soutěž opustili Babčáková a Godla! Populární soutěž StarDance, letos zkomplikovaná koronavirem, je vždy plná tance a elegantní zábavy. ... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Monika Asterová
Monika Asterová
zobrazit profil Daniel Dangl
Daniel Dangl
zobrazit profil Michael Kratochvíl
Michael Kratochvíl
zobrazit profil Roman Pomajbo
Roman Pomajbo
zobrazit profil David Kraus
David Kraus
zobrazit profil Marie Míková
Marie Míková
zobrazit profil Marek Brodský
Marek Brodský