Marek Dědík

Profese: tanečník

Související celebrity

Životopis

Tanečník Marek Dědík do soutěže ČT StarDance v roce 2015 vyvedl herečku Jitku Schneiderovou. Přestože byli nejlepším párem - alespoň podle poroty -, diváci dali přednost jiné dvojici.

Mistr České republiky i Slovenska v latinskoamerických tancích Marek Dědík tančil v soutěži StarDance již v roce 2010. Jeho partnerkou byla herečka Veronika Žilková, s níž vypadli hned v prvním kole.

MAREK DĚDÍK - LÍBAČKA S CHLAPEM

V sedmé řadě této oblíbené taneční soutěže ČT Marek Dědík zkusil štěstí s herečkou Jitkou Schneiderovou. Měli skvěle našlápnuto na vítězství. Porotci se dokonce sázeli o to, co udělají, jestli se tento pár neprobojuje do finále. Jejich výkony hodnotili nejvýše ze všech. Avšak divácká obec si více oblíbila jinou dvojici - herečku a blogerku Marii Doležalovou a tanečníka a choreografa Marka Zelinku. A tak výtečný tanečník, pohledný Marek Dědík, opět nedosáhl na vrchol televizní estrády, moderované hereci Terezou KostkovouMarkem Ebenem.

V roce 2016 byla taneční partnerkou Marka Dědíka známá cvičitelka Olga Šípková. Vypadli ve čtvrtém kole.

Tanečník Marek Dědík novinářům přiznal, že tanec je jeho drogou: „Je to můj celý život od dvanácti let. A účinky této drogy stále přetrvávají.“ V pořadu StarDance vystupuje rád. „Je velkou propagací našeho umění, toho, co děláme pro veřejnost. To je skvělé a děkujeme za tento pořad!" řekl v médiích.

Přítelkyně Marka Dědíka Tereza i přesto, že byl její partner při a po StarDance 2015 „viděn“, jak s jinými ženami, tak s mužem, ho nezavrhla. „Zatím bydlíme v pronájmu, ale chceme si pořídit byt. Rozhlížíme se a hledáme. Co se týče vkusu, naprosto se shodneme. Stačí, abychom do nějakého bytu vešli, podívali se na sebe, a víme,“ promluvil Marek Dědík krátce po StarDance 2015 o jejich naprosté sehranosti s tehdy ještě přítelkyní, krásnou blondýnou Terezou Stařičnou. 

V deváté sérii StarDance, tedy v roce 2018, se Marek Dědík do finále protančil s herečkou Pavlou Tomicovou. Porazili je herec Jiří Dvořák s tanečnicí Lenkou Norou Návorkovou.

V roce 2021, v 11. řadě soutěže, se partnerkou Marka Dědíka stala farářka Martina Viktorie Kopecká.

Kromě práce s hvězdami se Marek Dědík věnuje škole, kde vyučuje laninskoamerické tance pro ženy, vede pohybové kurzy pro děti a společně s kolegyní pořádá taneční pro dospělé.

O MARKU DĚDÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Marek Dědík a Tereza Stařičná se vzali v roce 2018. Mají dva syny. 

 

 

Články o celebritě

Hvězda seriálů 1. MISE a Hvězdy nad hlavou Roman Zach: Jsme holky na zavolání! Hvězda seriálů 1. MISE a Hvězdy nad hlavou Roman Zach: Jsme holky na zavolání! Můžete ho vídat hned ve dvou seriálech, kromě 1. MISE také ve Hvězdách nad hlavou, kde hraje i se sv... číst článek
Godlovo »špionážní« video ze StarDance: Fanouškům ukázal, jak se žije »ve skříni«! Godlovo »špionážní« video ze StarDance: Fanouškům ukázal, jak se žije »ve skříni«! Svétázný herec Zdeněk Godla (46) je jedním ze soutěžících ve StarDance, na které jsou diváci zvědaví... číst článek
První kolo StarDance: Rozjetý Godla a zničená kariéra Marka Ebena! Kdo jsou favorité? První kolo StarDance: Rozjetý Godla a zničená kariéra Marka Ebena! Kdo jsou favorité? StarDance 2021 má za sebou své první kolo a diváci konečně viděli všechny soutěžní páry "v akci". A ... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Vladimír Renčín
Vladimír Renčín
zobrazit profil Renáta Suchánková
Renáta Suchánková
zobrazit profil Bohumil Hrabal
Bohumil Hrabal
zobrazit profil Michal Šeba
Michal Šeba
zobrazit profil Bohumil Fencl
Bohumil Fencl
zobrazit profil Zdenka Kratochvílová
Zdenka Kratochvílová
zobrazit profil František Ringo Čech
František Ringo Čech