Marek Dědík

Datum narození: 6. 4. 1983
Profese: tanečník
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Tanečník Marek Dědík do soutěže ČT StarDance v roce 2015 vyvedl herečku Jitku Schneiderovou. Přestože byli nejlepším párem - alespoň podle poroty - diváci dali přednost jiné dvojici.

Mistr České republiky i Slovenska v latinskoamerických tancích Marek Dědík tančil v soutěži StarDance již v roce 2010. Jeho partnerkou byla herečka Veronika Žilková, s níž vypadli hned v prvním kole.

MAREK DĚDÍK - LÍBAČKA S CHLAPEM

V sedmé řadě této oblíbené taneční soutěže ČT Marek Dědík zkusil štěstí s herečkou Jitkou Schneiderovou. Měli skvěle našlápnuto na vítězství. Porotci se dokonce sázeli o to, co udělají, jestli se tento pár neprobojuje do finále. Jejich výkony hodnotili nejvýše ze všech. Avšak divácká obec si více oblíbila jinou dvojici - herečku a blogerku Marii Doležalovou a tanečníka a choreografa Marka Zelinku. A tak výtečný tanečník, pohledný Marek Dědík, opět nedosáhl na vrchol televizní estrády, moderované hereci Terezou KostkovouMarkem Ebenem.

V roce 2016 byla taneční partnerkou Marka Dědíka známá cvičitelka Olga Šípková. Vypadli ve čtvrtém kole.

Tanečník Marek Dědík novinářům přiznal, že tanec je jeho drogou: „Je to můj celý život od dvanácti let. A účinky této drogy stále přetrvávají.“ V pořadu StarDance vystupuje rád. „Je velkou propagací našeho umění, toho, co děláme pro veřejnost. To je skvělé a děkujeme za tento pořad!" řekl v médiích.

MAREK DĚDÍK PRO BLESK

Přítelkyně Marka Dědíka Tereza i přesto, že byl její partner při a po StarDance 2015 „viděn“, jak s jinými ženami, tak s mužem, ho nezavrhla. „Zatím bydlíme v pronájmu, ale chceme si pořídit byt. Rozhlížíme se a hledáme. Co se týče vkusu, naprosto se shodneme. Stačí, abychom do nějakého bytu vešli, podívali se na sebe, a víme,“ promluvil Marek Dědík krátce po StarDance 2015 o jejich naprosté sehranosti s tehdy ještě přítelkyní, krásnou blondýnou Terezou Stařičnou. 

V deváté sérii StarDance, tedy v roce 2018, se Marek Dědík do finále protančil s herečkou Pavlou Tomicovou. Porazili je herec Jiří Dvořák s tanečnicí Lenkou Norou Návorkovou.

V prosinci 2021, v 11. řadě soutěže StarDanceMarek Dědík skončil s farářkou Martinou Viktorií Kopeckou na druhém místě.

Kromě práce s hvězdami se Marek Dědík věnuje škole, kde vyučuje laninskoamerické tance pro ženy, vede pohybové kurzy pro děti a společně s kolegyní pořádá taneční pro dospělé.

O MARKU DĚDÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Marek Dědík a Tereza Stařičná se vzali v roce 2018. Mají dva syny. 

 

 

Články o celebritě

Tomicová má opět problém s váhou: Pavla se nejdříve zdráhala, ale ... Tomicová má opět problém s váhou: Pavla se nejdříve zdráhala, ale ... Zrada exmanžela Ondřeje Malého (58) se na herečce Pavle Tomicové (61) podepsala výrazným úbytkem na ... číst článek
O 35 kilo lehčí Tomicová se vrátila k tanci: Vystupuje v šatech pro dvacítky! O 35 kilo lehčí Tomicová se vrátila k tanci: Vystupuje v šatech pro dvacítky! Zrada manžela Ondřeje Malého (58) se na Pavle Tomicové (61) podepsala výrazným úbytkem na váze. Běhe... číst článek
Návrat ke staré lásce Tomicové: Teď učí ona mě Návrat ke staré lásce Tomicové: Teď učí ona mě Před pěti lety způsobila divákům pořadu StarDance doslova šok. Na parketu se dříve poněkud korpulent... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Erika Bornová
Erika Bornová
zobrazit profil Dagmar Kludská
Dagmar Kludská
zobrazit profil Vojtěch Mašek
Vojtěch Mašek
zobrazit profil Lela Lenka Geislerová
Lela Lenka Geislerová
zobrazit profil Petr Našic
Petr Našic
zobrazit profil Andrea Nesvadbová
Andrea Nesvadbová
zobrazit profil Jovanka Skrčeská
Jovanka Skrčeská