Marek Dědík | Celebwiki.cz

Marek Dědík

Profese: tanečník

Související celebrity

Životopis

Mistr ČR v latinskoamerických tancích Marek Dědík do úspěšné soutěže ČT StarDance v roce 2015 vyvedl herečku Jitku Schneiderovou. Přestože byli nejlepším párem – alespoň podle poroty -, diváci dali přednost jiné dvojici.

Marek Dědík, mistr České republiky i Slovenska v latinskoamerických tancích, tančil v soutěži StarDance již v roce 2010. Jeho partnerkou byla herečka Veronika Žilková, s níž vypadli hned v prvním kole. V sedmé řadě této oblíbené taneční soutěže ČT zkusil štěstí s herečkou Jitkou Schneiderovou. Měli skvěle našlápnuto na vítězství. Porotci se dokonce sázeli o to, co udělají, jestli se tento pár neprobojuje do finále. Jejich výkony hodnotili nejvýše ze všech. Avšak divácká obec si více oblíbila jinou dvojici – herečku a blogerku Marii Doležalovou a tanečníka a choreografa Marka Zelinku. A tak výtečný tanečník, pohledný Marek Dědík, opět nedosáhl na vrchol televizní estrády, moderované hereci Terezou KostkovouMarkem Ebenem. Přesto Marek Dědík získal jedno, a to neocenitelné prvenství. V době soutěže na jiných tanečních prknech zachránil kolegu a kamaráda, který při vystoupení upadl a přestal dýchat. Herečce Jitce Schneiderové se v době taneční kariéry podařilo se zamilovat. V roce 2016 byla jeho taneční partnerkou známá cvičitelka Olga Šípková. Vypadli ve čtvrtém kole.

MAREK DĚDÍK – LÍBAČKA S CHLAPEM

Tanečník Marek Dědík novinářům přiznal, že tanec je jeho drogou: „Je to můj celý život od dvanácti let. A účinky této drogy stále přetrvávají.“ V pořadu StarDance vystupuje rád. „Je velkou propagací našeho umění, toho, co děláme pro veřejnost. To je skvělé a děkujeme za tento pořad!" řekl v médiích.

Přítelkyně Marka Dědíka Tereza i přesto, že byl její partner při o po StarDance 2015 „viděn“, jak s jinými ženami, tak s mužem, ho nezavrhla. „Zatím bydlíme v pronájmu, ale chceme si pořídit byt. Rozhlížíme se a hledáme. Co se týče vkusu, naprosto se shodneme. Stačí, abychom do nějakého bytu vešli, podívali se na sebe, a víme,“ promluvil Dědík krátce po StarDance 2015 o jejich naprosté sehranosti s přítelkyní, krásnou blondýnou Terezou.

Marek Dědík se kromě práce s televizními hvězdami věnuje škole, kde vyučuje laninskoamerické tance pro ženy, pohybové kurzy pro děti a společně s kolegyní pořádá taneční pro dospělé.

STARDANCE A DALŠÍ TANČÍCÍ HVĚZDY

 

Články o celebritě

Tanečník ze StarDance Dědík bude podruhé tátou! O porodu i pohlaví dítěte má jasno Tanečník ze StarDance Dědík bude podruhé tátou! O porodu i pohlaví dítěte má jasno Známý tanečník, který dvakrát protančil parket s hvězdami ve StarDance, Marek Dědík (36) se nemůže… číst článek
Tohle neměl nikdo vidět! Co se děje v šatně StarDance? Tohle neměl nikdo vidět! Co se děje v šatně StarDance? Večer to známe z televize, na parket zasvítí reflektory, všichni jsou v nádherných róbách, hraje… číst článek
Odhalené zákulisí StarDance: Eben si zdřímne, Kubařová se ... Odhalené zákulisí StarDance: Eben si zdřímne, Kubařová se ... Večer to známe z televize, na parket zasvítí reflektory, všichni jsou v nádherných róbách, hraje… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Andrea Tögel Kalivodová
Andrea Tögel Kalivodová
zobrazit profil Vladimír Renčín
Vladimír Renčín
zobrazit profil Jovanka Skrčeská
Jovanka Skrčeská
zobrazit profil Lela Lenka Geislerová
Lela Lenka Geislerová
zobrazit profil Mirjam Müller Landa
Mirjam Müller Landa
zobrazit profil Dagmar Kludská
Dagmar Kludská
zobrazit profil Matěj Forman
Matěj Forman
zobrazit profil Marián Geišberg
Marián Geišberg