Martina Viktorie Kopecká

Martina Viktorie Kopecká

Datum narození: 4. 7. 1986
Místo narození: Louny
Profese: farářka Církve československé husitské
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Farářka Církve československé husitské Martina Viktorie Kopecká v roce 2021 přijala nabídku ČT účastnit se show StarDance. S tanečníkem Markem Dědíkem skončili na druhém místě.

Po gymnáziu v rodných Lounech vystudovala teologii na Husitské teologické fakultě Univerzity Karlovy, posléze pak psychologii a speciální pedagogiku. Poté Martina Viktorie Kopecká pracovala v nadnárodní korporaci.

V roce 2011 byla Martina Viktorie Kopecká pokřtěna v Církvi československé husitské. Po praxi v náboženské obci v Horních Počernicích začala působit jako farářka v kostele svatého Mikuláše na Staroměstském náměstí v Praze a ve Strašnicích.

Od konce roku 2014 Martina Viktorie Kopecká zastupuje Církev československou husitskou ve Světové radě církví (World Council of Churces) a předsedá jednomu z jejích poradních orgánů, konkrétně jde o Ozvěny hlasu mladých (ECHOS).

V roce 2020 byla Martina Viktorie Kopecká prezidentkou festivalu Meeting Brno. V roce 2021 přijala nabídku České televize účastnit se show StarDance ...když hvězdy tančí. S tanečníkem Markem Dědíkem skončili na druhém místě.

Martina Viktorie Kopecká má svůj blog Deník farářky, kam píše vše, co ji zajímá, kudy chodí a běhá a také o tom, co čte a co jí.

 

Články o celebritě

Odvážná hvězda 1. MISE Kristýna Leichtová (36): Jsem, jaká jsem! Odvážná hvězda 1. MISE Kristýna Leichtová (36): Jsem, jaká jsem! Bujné slovanské tvary a zaoblené ženské křivky s hrdostí předvádí Kristýna Leichtová (36). Oblíbená ... číst článek
Kristýna Leichtová se ukázala po dvou porodech: Mé tělo není ideál! Kristýna Leichtová se ukázala po dvou porodech: Mé tělo není ideál! Seriálová hvězda Kristýna Leichtová (36), která je aktuálně k vidění na televizních obrazovkáchv ser... číst článek
Herečka Kristýna Leichtová: Potíže s hlídáním dětí! Herečka Kristýna Leichtová: Potíže s hlídáním dětí! Tím, že se nastěhovala do Ostravy, kde žije se svým partnerem Vojtěchem Štěpánem, si herečka Kristýn... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Iva Kalátová
Iva Kalátová
zobrazit profil Lenny Filipová
Lenny Filipová
zobrazit profil Rostislav Koštial
Rostislav Koštial
zobrazit profil Tomáš Fleischmann
Tomáš Fleischmann
zobrazit profil Václav Jelínek
Václav Jelínek
zobrazit profil Jakub Unucka
Jakub Unucka
zobrazit profil Martina Krátká
Martina Krátká
zobrazit profil Bořivoj Navrátil
Bořivoj Navrátil