Martina Viktorie Kopecká

Martina Viktorie Kopecká

Datum narození: 4. 7. 1986
Místo narození: Louny
Profese: farářka Církve československé husitské
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Farářka Církve československé husitské Martina Viktorie Kopecká v roce 2021 přijala nabídku ČT účastnit se show StarDance. S tanečníkem Markem Dědíkem skončili na druhém místě.

Po gymnáziu v rodných Lounech vystudovala teologii na Husitské teologické fakultě Univerzity Karlovy, posléze pak psychologii a speciální pedagogiku. Poté Martina Viktorie Kopecká pracovala v nadnárodní korporaci.

V roce 2011 byla Martina Viktorie Kopecká pokřtěna v Církvi československé husitské. Po praxi v náboženské obci v Horních Počernicích začala působit jako farářka v kostele svatého Mikuláše na Staroměstském náměstí v Praze a ve Strašnicích.

Od konce roku 2014 Martina Viktorie Kopecká zastupuje Církev československou husitskou ve Světové radě církví (World Council of Churces) a předsedá jednomu z jejích poradních orgánů, konkrétně jde o Ozvěny hlasu mladých (ECHOS).

V roce 2020 byla Martina Viktorie Kopecká prezidentkou festivalu Meeting Brno. V roce 2021 přijala nabídku České televize účastnit se show StarDance ...když hvězdy tančí. S tanečníkem Markem Dědíkem skončili na druhém místě.

Martina Viktorie Kopecká má svůj blog Deník farářky, kam píše vše, co ji zajímá, kudy chodí a běhá a také o tom, co čte a co jí.

 

Články o celebritě

Finále StarDance provázely potíže s hlasováním: Jak to ovlivnilo výsledky? Finále StarDance provázely potíže s hlasováním: Jak to ovlivnilo výsledky? Překvapení! Vítězem 11. řady taneční show StarDance se stal herec Jan Cina (33). Králem a Královnou ... číst článek
Poslední večer StarDance: Babčáková s tanečníkem v posteli, Mirai si pochvaloval holky Poslední večer StarDance: Babčáková s tanečníkem v posteli, Mirai si pochvaloval holky Jak prožívali poslední večer 11. ročníku taneční soutěže StarDance ti, kteří byli ze soutěže vyřazen... číst článek
Cina po vítězství ve StarDance překvapil: Omluva divákům! Co se stalo? Cina po vítězství ve StarDance překvapil: Omluva divákům! Co se stalo? Vítěz 11. ročníku taneční soutěže StarDance Jan Cina (33) a jeho tanečníce Adriana Mašková po vyhláš... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Martha Elefteriadu
Martha Elefteriadu
zobrazit profil Amy Schumer
Amy Schumer
zobrazit profil Simeon Karamazov
Simeon Karamazov
zobrazit profil Vojtěch Záveský
Vojtěch Záveský
zobrazit profil Miloš Petera
Miloš Petera
zobrazit profil Lenka Zahradnická
Lenka Zahradnická
zobrazit profil Veronika Sandholzová
Veronika Sandholzová
zobrazit profil Eva Kristínová
Eva Kristínová