Kristýna Coufalová

Datum narození: 17. 10. 1985
Místo narození: Olomouc
Profese: tanečnice, lektorka, choreografka, právnička
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Kristýna Coufalová, tanečnice, lektorka a choreografka, v soutěži StarDance v roce 2006 k vítězství dovedla herce, zpěváka a moderátora Romana Vojtka.

Po gymnáziu v Olomouci Kristýna Coufalová vystudovala obor Právo a právní věda na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

V roce 2004 Kristýna Coufalová úspěšně zakončila kvalifikační studium pro porotce a trenéry III. třídy tanečního sportu a získala průkaz cvičitele aerobiku III. kvalifikační třídy. V roce 2013 zakončila studium pro porotce a trenéry II. třídy tanečního sportu.

Prošla řadou tanečních kurzů a workshopů. V roce 2008 začala Kristýna Coufalová spolupracovat s předními českými tanečními trenéry, jako jsou Petr Odstrčil, Jan Tománek, Martin Odstrčil, Kamila Tománková nebo Zdeněk Landsfeld.

Členka tanečního klubu (DSP Kometa Brno) Kristýna Coufalová dále je také choreografkou a lektorkou.

V třetí řadě pořadu České televize StarDance ...když hvězdy tančí, tedy v roce 2006, Kristýna Coufalová zvítězila s hercem, zpěvákem, tanečníkem a moderátorem Romanem Vojtkem.

V roce 2021 Kristýna Coufalová přijala další nabídku předvést se v této soutěži. V 11. řadě StarDance s bývalým krasobruslařem Tomášem Vernerem skončili třetí.

 

Články o celebritě

Poslední večer StarDance: Babčáková s tanečníkem v posteli, Mirai si pochvaloval holky Poslední večer StarDance: Babčáková s tanečníkem v posteli, Mirai si pochvaloval holky Jak prožívali poslední večer 11. ročníku taneční soutěže StarDance ti, kteří byli ze soutěže vyřazen... číst článek
Cina po vítězství ve StarDance překvapil: Omluva divákům! Co se stalo? Cina po vítězství ve StarDance překvapil: Omluva divákům! Co se stalo? Vítěz 11. ročníku taneční soutěže StarDance Jan Cina (33) a jeho tanečníce Adriana Mašková po vyhláš... číst článek
StarDance finišuje: Poslední trénink, Dědík děkoval královně! StarDance finišuje: Poslední trénink, Dědík děkoval královně! StarDance se blíží do finále a již v sobotu večer se ukáže, kdo je králem parketu! Všechny tři zbýva... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Roman Pomajbo
Roman Pomajbo
zobrazit profil Tomáš Smička
Tomáš Smička
zobrazit profil Petr Poledňák
Petr Poledňák
zobrazit profil Robin Ondráček
Robin Ondráček
zobrazit profil David Moješčík
David Moješčík
zobrazit profil Galla Macků
Galla Macků