Michal Necpál

Váha: 180 kg
Profese: tanečník, podnikatel, herec

Související celebrity

Životopis

Tanečník, pedagog, podnikatel a herec Michal Necpál se ve StarDance …když hvězdy tančí České televize poprvé objevil roku 2008. V osmém pokračování se stal soutěžícím již potřetí.

Dvojnásobný vicemistr ČR ve standardních tancích i v deseti tancích Michal Necpál (narozen 1987), Českou republiku dvakrát reprezentoval na Mistrovství světa v Moskvě. Vystudoval obchodní akademii a kromě výuky tance se živí také podnikáním.

MICHAL NECPÁL: ZAČÍT TANČIT SE DÁ KDYKOLI

Léta tance Michal Necpál doplnil studiem činoherního herectví na pražské DAMU. Hostoval v Národním divadle v Podivuhodných cestách Julese Verna, účinkoval v několika divadlech, např. Divadlo DISK či BodyVoiceBand (předsvatební Depeše pro Jarku Horákovou, Negativ, Letovisko). V televizi se mihl v seriálu ČT Vyprávěj, kde si zahrál spolužáka z vysoké školy Honzy Dvořáka, vypravěče celého příběhu, jemuž hlas propůjčil Matěj Hádek.

Poprvé Michal Necpál v soutěži StarDance …když hvězdy tančí vystupoval roku 2008, a to po boku Miss ČR 2004 Jany Doležalové, se kterou se protančil do pátého kola. V sedmé řadě show byl partnerem zpěvačky Leony Machálkové, s níž jej přízeň diváků opustila v polovině listopadu 2015, kdy naprosto nečekaně vypadli.

Ještě horšího výsledku se dlouholetý profesionální tanečník a pedagog Michal Necpál dopracoval roku 2016 - s o dvacet let straší herečkou Miluší Bittnerovou byli vyřazani hned v prvním kole. V deváté řadě roztančil herečku Veroniku Arichtevu.

O MICHALU NECPÁLOVI ČTĚTE ZDE>>

Na jaře 2018 média zjistila, že partnarkou Michala Necpála je herečka Sára Affasová.

 

Články o celebritě

Kostková o svém trapasu s Arichtevou: Rozhodla jsem se v daném okamžiku! Kostková o svém trapasu s Arichtevou: Rozhodla jsem se v daném okamžiku! Na předposlední kolo taneční soutěže StarDance Veronika Arichteva (32) jen tak nezapomene. Moderátorka… číst článek
Odpadlík ze StarDance Kopta: Prozradil, komu přeje vítězství! Odpadlík ze StarDance Kopta: Prozradil, komu přeje vítězství! Kvůli nešťastnému zranění nohy musel Václav Kopta (53) odstoupit ze soutěže StarDance ještě dřív,… číst článek
Arichteva po konci ve StarDance: Vyřadilo nás upravené hlasování! Arichteva po konci ve StarDance: Vyřadilo nás upravené hlasování! Stáli před branami velkého finále StarDance, ale ty pro Veroniku Arichtevu (32) a jejího tanečníka… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Yemi Akinyemi
Yemi Akinyemi
zobrazit profil Vladimír Franz
Vladimír Franz
zobrazit profil Libuše Vojtková
Libuše Vojtková
zobrazit profil Yoko Ono
Yoko Ono
zobrazit profil Katarína Štumpfová
Katarína Štumpfová
zobrazit profil Marta Drastíková
Marta Drastíková
zobrazit profil Mirjam Müller Landa
Mirjam Müller Landa
zobrazit profil Jan Kolomazník
Jan Kolomazník