Michal Necpál | Celebwiki.cz

Michal Necpál

Váha: 180 kg
Profese: tanečník, podnikatel, herec

Související celebrity

Životopis

Tanečník, pedagog, podnikatel a herec Michal Necpál se ve StarDance …když hvězdy tančí České televize poprvé objevil roku 2008. V osmém pokračování se stal soutěžícím již potřetí.

Dvojnásobný vicemistr ČR ve standardních tancích i v deseti tancích Michal Necpál (narozen 1987), Českou republiku dvakrát reprezentoval na Mistrovství světa v Moskvě. Vystudoval obchodní akademii a kromě výuky tance se živí také podnikáním.

MICHAL NECPÁL: ZAČÍT TANČIT SE DÁ KDYKOLI

Léta tance Michal Necpál doplnil studiem činoherního herectví na pražské DAMU. Hostoval v Národním divadle v Podivuhodných cestách Julese Verna, účinkoval v několika divadlech, např. Divadlo DISK či BodyVoiceBand (předsvatební Depeše pro Jarku Horákovou, Negativ, Letovisko). V televizi se mihl v seriálu ČT Vyprávěj, kde si zahrál spolužáka z vysoké školy Honzy Dvořáka, vypravěče celého příběhu, jemuž hlas propůjčil Matěj Hádek.

Poprvé Michal Necpál v soutěži StarDance …když hvězdy tančí vystupoval roku 2008, a to po boku Miss ČR 2004 Jany Doležalové, se kterou se protančil do pátého kola. V sedmé řadě show byl partnerem zpěvačky Leony Machálkové, s níž jej přízeň diváků opustila v polovině listopadu 2015, kdy naprosto nečekaně vypadli.

Ještě horšího výsledku se dlouholetý profesionální tanečník a pedagog Michal Necpál dopracoval roku 2016 - s o dvacet let straší herečkou Miluší Bittnerovou byli vyřazani hned v prvním kole. V deváté řadě roztančil herečku Veroniku Arichtevu.

O MICHALU NECPÁLOVI ČTĚTE ZDE>>

Na jaře 2018 média zjistila, že partnarkou Michala Necpála je herečka Sára Affasová.

 

Články o celebritě

Arichteva s manželem Biserem: Návrat na místo činu! Arichteva s manželem Biserem: Návrat na místo činu! Podceňovaná hvězda StarDance, herečka Veronika Arichteva (32) odletěla s manželem Biserem (42) na… číst článek
Veronika Arichteva pár měsíců po StarDance: Tělo jí dělá problémy! Veronika Arichteva pár měsíců po StarDance: Tělo jí dělá problémy! Maraton kolem taneční show StarDance jí změnil život i po soutěži. Herečka a hvězda seriálu První… číst článek
Leona Machálková „podědila“ šaty po Tereze Kostkové: Které ale sluší víc? Leona Machálková „podědila“ šaty po Tereze Kostkové: Které ale sluší víc? Návrhářce Taťáně Kovaříkové (51) vděčí taneční show StarDance za nádherné a honosné róby, které na… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Robin Ondráček
Robin Ondráček
zobrazit profil Jiří Dědeček
Jiří Dědeček
zobrazit profil Michaela Hořejší
Michaela Hořejší
zobrazit profil Géza Röhrig
Géza Röhrig
zobrazit profil Adriana Mašková
Adriana Mašková
zobrazit profil Irena Greifová
Irena Greifová
zobrazit profil Jindřiška Kikinčuková
Jindřiška Kikinčuková
zobrazit profil Jan Tománek
Jan Tománek