Michal Necpál

Váha: 180 kg
Profese: tanečník, podnikatel, herec

Související celebrity

Životopis

Tanečník, pedagog, podnikatel a herec Michal Necpál se ve StarDance …když hvězdy tančí České televize poprvé objevil roku 2008. V osmém pokračování se stal soutěžícím již potřetí.

Dvojnásobný vicemistr ČR ve standardních tancích i v deseti tancích Michal Necpál (narozen 1987), Českou republiku dvakrát reprezentoval na Mistrovství světa v Moskvě. Vystudoval obchodní akademii a kromě výuky tance se živí také podnikáním.

MICHAL NECPÁL: ZAČÍT TANČIT SE DÁ KDYKOLI

Léta tance Michal Necpál doplnil studiem činoherního herectví na pražské DAMU. Hostoval v Národním divadle v Podivuhodných cestách Julese Verna, účinkoval v několika divadlech, např. Divadlo DISK či BodyVoiceBand (předsvatební Depeše pro Jarku Horákovou, Negativ, Letovisko). V televizi se mihl v seriálu ČT Vyprávěj, kde si zahrál spolužáka z vysoké školy Honzy Dvořáka, vypravěče celého příběhu, jemuž hlas propůjčil Matěj Hádek.

Poprvé Michal Necpál v soutěži StarDance …když hvězdy tančí vystupoval roku 2008, a to po boku Miss ČR 2004 Jany Doležalové, se kterou se protančil do pátého kola. V sedmé řadě show byl partnerem zpěvačky Leony Machálkové, s níž jej přízeň diváků opustila v polovině listopadu 2015, kdy naprosto nečekaně vypadli.

Ještě horšího výsledku se dlouholetý profesionální tanečník a pedagog Michal Necpál dopracoval roku 2016 - s o dvacet let straší herečkou Miluší Bittnerovou byli vyřazani hned v prvním kole. V deváté řadě roztančil herečku Veroniku Arichtevu.

O MICHALU NECPÁLOVI ČTĚTE ZDE>>

Na jaře 2018 média zjistila, že partnarkou Michala Necpála je herečka Sára Affasová.

 

Články o celebritě

Vyměňte necitlivou Kostkovou, zuří diváci StarDance! Kvůli čachrům se jmény Vyměňte necitlivou Kostkovou, zuří diváci StarDance! Kvůli čachrům se jmény Rozhodování mezi dvěma Veronikami a velké zmatky! Přesně tak to vypadalo v samém závěru semifinále… číst článek
Hnusný útok na Tomicovou: Do finále StarDance ji poslaly tlusťošky a fanynky Ulice! Hnusný útok na Tomicovou: Do finále StarDance ji poslaly tlusťošky a fanynky Ulice! Před nástupem do StarDance nikdo nevěřil, že by mohla Pavla Tomicová (56) zazářit, jenže ona se v podstatě… číst článek
Chlopčík o konci Arichtevy ve StarDance: Vyhazov podle drsného zákona! Chlopčík o konci Arichtevy ve StarDance: Vyhazov podle drsného zákona! Veronika Arichteva (32) s Michalem Necpálem (31) ještě před startem letošní řady StarDance patřili… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Richard Pogoda
Richard Pogoda
zobrazit profil Jef Kratochvil
Jef Kratochvil
zobrazit profil David Kraus
David Kraus
zobrazit profil Jan Kolomazník
Jan Kolomazník
zobrazit profil Tomáš Smička
Tomáš Smička
zobrazit profil Lucie Gelemová
Lucie Gelemová
zobrazit profil Tereza Vu Hanč
Tereza Vu Hanč
zobrazit profil Jana Zelenková
Jana Zelenková