Michal Necpál | Celebwiki.cz

Michal Necpál

Váha: 180 kg
Profese: tanečník, podnikatel, herec

Související celebrity

Životopis

Tanečník, pedagog, podnikatel a herec Michal Necpál se ve StarDance …když hvězdy tančí České televize poprvé objevil roku 2008. V osmém pokračování se stal soutěžícím již potřetí.

Dvojnásobný vicemistr ČR ve standardních tancích i v deseti tancích Michal Necpál (narozen 1987), Českou republiku dvakrát reprezentoval na Mistrovství světa v Moskvě. Vystudoval obchodní akademii a kromě výuky tance se živí také podnikáním.

MICHAL NECPÁL: ZAČÍT TANČIT SE DÁ KDYKOLI

Léta tance Michal Necpál doplnil studiem činoherního herectví na pražské DAMU. Hostoval v Národním divadle v Podivuhodných cestách Julese Verna, účinkoval v několika divadlech, např. Divadlo DISK či BodyVoiceBand (předsvatební Depeše pro Jarku Horákovou, Negativ, Letovisko). V televizi se mihl v seriálu ČT Vyprávěj, kde si zahrál spolužáka z vysoké školy Honzy Dvořáka, vypravěče celého příběhu, jemuž hlas propůjčil Matěj Hádek.

Poprvé Michal Necpál v soutěži StarDance …když hvězdy tančí vystupoval roku 2008, a to po boku Miss ČR 2004 Jany Doležalové, se kterou se protančil do pátého kola. V sedmé řadě show byl partnerem zpěvačky Leony Machálkové, s níž jej přízeň diváků opustila v polovině listopadu 2015, kdy naprosto nečekaně vypadli.

Ještě horšího výsledku se dlouholetý profesionální tanečník a pedagog Michal Necpál dopracoval roku 2016 - s o dvacet let straší herečkou Miluší Bittnerovou byli vyřazani hned v prvním kole. V deváté řadě roztančil herečku Veroniku Arichtevu.

O MICHALU NECPÁLOVI ČTĚTE ZDE>>

Na jaře 2018 média zjistila, že partnarkou Michala Necpála je herečka Sára Affasová.

 

Články o celebritě

Dědík ani Lálová? StarDance se otřásá v základech! Šokující změny v nové řadě Dědík ani Lálová? StarDance se otřásá v základech! Šokující změny v nové řadě Česká televize se připravuje na podzimní vysílání jubilejní desáté řady taneční show StarDance! Odta... číst článek
Dlouhonohou Danielu Písařovicovou zradily šaty: Neuhlídala rozkrok! Dlouhonohou Danielu Písařovicovou zradily šaty: Neuhlídala rozkrok! Krásná moderátorka České televize Daniela Písařovicová (40) podcenila na poslední tiskové konferenci... číst článek
Arichteva s manželem Biserem: Návrat na místo činu! Arichteva s manželem Biserem: Návrat na místo činu! Podceňovaná hvězda StarDance, herečka Veronika Arichteva (32) odletěla s manželem Biserem (42) na za... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Géza Röhrig
Géza Röhrig
zobrazit profil Marta Drastíková
Marta Drastíková
zobrazit profil Tereza Hrzánová
Tereza Hrzánová
zobrazit profil Marcela Karleszová
Marcela Karleszová
zobrazit profil Sára Saudková
Sára Saudková
zobrazit profil Karel Ludwig
Karel Ludwig
zobrazit profil Nikola Márová
Nikola Márová
zobrazit profil Osmany Laffita
Osmany Laffita