Michal Necpál

Váha: 180 kg
Profese: tanečník, podnikatel, herec

Související celebrity

Životopis

Tanečník, pedagog, podnikatel a herec Michal Necpál se ve StarDance …když hvězdy tančí České televize poprvé objevil roku 2008. V 11. řadě se stal soutěžícím již popáté.

Dvojnásobný vicemistr ČR ve standardních tancích i v deseti tancích Michal Necpál (narozen 1987), Českou republiku dvakrát reprezentoval na Mistrovství světa v Moskvě. Vystudoval obchodní akademii a kromě výuky tance se živí také podnikáním.

MICHAL NECPÁL: ZAČÍT TANČIT SE DÁ KDYKOLI

Michal Necpál se objevil ve Vyprávěj

Léta tance Michal Necpál doplnil studiem činoherního herectví na pražské DAMU. Hostoval v Národním divadle v Podivuhodných cestách Julese Verna, účinkoval v několika divadlech, např. Divadlo DISK či BodyVoiceBand (předsvatební Depeše pro Jarku Horákovou, Negativ, Letovisko). V televizi se mihl v seriálu ČT Vyprávěj, kde si zahrál spolužáka z vysoké školy Honzy Dvořáka, vypravěče celého příběhu, jemuž hlas propůjčil Matěj Hádek.

Poprvé Michal Necpál v soutěži StarDance …když hvězdy tančí vystupoval roku 2008, a to po boku Miss ČR 2004 Jany Doležalové, se kterou se protančil do pátého kola. V sedmé řadě show byl partnerem zpěvačky Leony Machálkové, s níž jej přízeň diváků opustila v polovině listopadu 2015, kdy naprosto nečekaně vypadli.

Ze StarDance Necpála vyřadil bratr

Ještě horšího výsledku se dlouholetý profesionální tanečník a pedagog Michal Necpál dopracoval roku 2016 - s o dvacet let straší herečkou Miluší Bittnerovou byli vyřazani hned v prvním kole. V deváté řadě roztančil herečku Veroniku Arichtevu. Soutěž opustili v devátem kole.

V roce 2021 se taneční partnerkou Michala Necpála v 11. řadě úspěšné show StarDance stala bývalá tenistka Andrea Sentini Hlaváčková. Ta vyladla v šestém díle, ale nikoli s Michalem Necpálem, ale jeho bratrem Jakubem.

O MICHALU NECPÁLOVI ČTĚTE ZDE>>

Na jaře 2018 média zjistila, že partnarkou Michala Necpála je herečka Sára Affasová. Jejich vztah nevydžel.

 

Články o celebritě

Atentát na finále StarDance: Viník se kaje Atentát na finále StarDance: Viník se kaje Koronavirus zasáhl i do velkého finále StarDance! Odstavil totiž z přímého přenosu tři tanečníky hvě... číst článek
Zásadní okamžiky 8. kola StarDance: Další covid pozitivní, rozjuchaný Chlopčík a slzy Černochové! Zásadní okamžiky 8. kola StarDance: Další covid pozitivní, rozjuchaný Chlopčík a slzy Černochové! V osmém díle se o další postup mezi sebou utkaly zbylé čtyři taneční páry. Předchozí kolo bylo chari... číst článek
Přípravy na StarDance vrcholí: Nastěnka Kostková, bolavé koleno farářky a testy na covid! Přípravy na StarDance vrcholí: Nastěnka Kostková, bolavé koleno farářky a testy na covid! V osmém kole mělo bojovat pět párů, ale Mirai (29) a tanečnice Lenka Nora Návorková měli pozitivní t... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Hana Fialová
Hana Fialová
zobrazit profil Eva Krejčířová
Eva Krejčířová
zobrazit profil Marta Drastíková
Marta Drastíková
zobrazit profil Naděžda Munzarová
Naděžda Munzarová
zobrazit profil Iva Havránková
Iva Havránková
zobrazit profil Dagmar Kludská
Dagmar Kludská
zobrazit profil Matěj Forman
Matěj Forman