Veronika Arichteva

Datum narození: 20.5.1986
Místo narození: Praha
Výška: 164 cm
Profese: herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Herečka Veronika Arichteva se proslavila díky rolím v seriálech Ordinace v růžové zahradě, to ještě pod dívčím příjmením Nová, a První republika.

Herečka Veronika Nová se už ve dvanácti objevila v pohádce Jezerní královna. Více ji ale proslavila až role Sylvy Petrové v divácky oblíbeném seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě. V seriálu tvořila partnerskou dvojici s Janem Šťastným. Svého času se dokonce spekulovalo, zda spolu nerandí i mimo natáčení.

VERONIKA ARICHTEVA - ROZHOVOR NEJEN O PROTEKCI

Veronika Nová byla u filmu už odmalička. Otec, producent Pavel Nový, ji často brával na natáčení. Z gymnastiky Veronika Nová přešla na hodiny piana a flétny a do dramatického kroužku. Poté nastoupila na konzervatoř. Zahrála si v Čarodějkách z předměstí nebo v pohádkách Dešťová víla a Čertova nevěsta. Ze seriálů to byla také První republika, kvůli které nesměla otěhotnět.

Krom toho se začala objevovat na divadelních prknech. V Divadle Metro v Dívčí válce nebo ve hře Hledám milence, zn. Spěchá! Veroniku Novou mohli diváci vidět v Divadle Pluto, Divadle Na Prádle nebo ve Východočeském divadle Pardubice. Společně s moderátorkou Evou Decastelo uváděla soutěž Muž roku 2011.

O VERONICE ARICHTEVĚ ČTĚTE ZDE>>

Mezi její expartnery patří házenkář a montér Jiří Havlát, písničkář Tomáš Klus nebo komik Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy. Její srdce získal i podnikatel Michal Rubešků. V létě 2013 se po půlročním randění provdala za o deset let staršího režiséra Bisera A. Arichteva, kterého poznala při natáčení seriálu Vyprávěj.

 

Články o celebritě

Zpěvačka Daniela Šinkorová ve StarDance trpí jako zvíře! Zpěvačka Daniela Šinkorová ve StarDance trpí jako zvíře! Kromě krvavých puchýřů, kvůli kterým vykoupila lékárnu, se několikatýdenní trénování ve StarDance… číst článek
Křemílek a Vochomůrka slaví 50: Změna, kterou nikdo nečekal! Křemílek a Vochomůrka slaví 50: Změna, kterou nikdo nečekal! Na hlavě nosí špičatou čapku, jsou to roztomilí, dobrosrdeční popletové, ale ani fištrón jim nechybí.… číst článek
Krásná herečka Veronika Arichteva: Chlubí se cizím peřím! Krásná herečka Veronika Arichteva: Chlubí se cizím peřím! Hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva (32) se na sociálních sítích často objevuje v autech…… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Vlasta Burian
Vlasta Burian
zobrazit profil Frances Tomelty
Frances Tomelty
zobrazit profil Tomáš Matonoha
Tomáš Matonoha
zobrazit profil Petr Štěpánek
Petr Štěpánek
zobrazit profil Blanka Bohdanová
Blanka Bohdanová
zobrazit profil Jakub Žáček
Jakub Žáček
zobrazit profil Kristína Svarinská
Kristína Svarinská
zobrazit profil Zdeněk Hruška
Zdeněk Hruška