Veronika Arichteva

Datum narození: 20. 5. 1986
Místo narození: Praha
Výška: 164 cm
Profese: herečka, influencerka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Herečka Veronika Arichteva se proslavila díky rolím v seriálech Ordinace v růžové zahradě a Vyprávěj, a to ještě pod svým dívčím příjmením Nová.

Herečka Veronika Nová se už ve dvanácti objevila v pohádce Jezerní královna. Více ji ale proslavila až role Sylvy Petrové v divácky oblíbeném seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě. V seriálu tvořila partnerskou dvojici s Janem Šťastným. Svého času se dokonce spekulovalo, zda spolu nerandí i mimo natáčení.

VERONIKA ARICHTEVA - ROZHOVOR NEJEN O PROTEKCI

Veronika Nová byla u filmu už odmalička. Otec, producent Pavel Nový, ji často brával na natáčení. Z gymnastiky Veronika Nová přešla na hodiny piana a flétny a do dramatického kroužku. Poté nastoupila na konzervatoř. Zahrála si v Čarodějkách z předměstí nebo v pohádkách Dešťová víla a Čertova nevěsta. Ze seriálů to byla také První republika, kvůli které nesměla otěhotnět.

Krom toho se začala objevovat na divadelních prknech. V Divadle Metro v Dívčí válce nebo ve hře Hledám milence, zn. Spěchá! Veroniku Novou mohli diváci vidět v Divadle Pluto, Divadle Na Prádle nebo ve Východočeském divadle Pardubice. Společně s moderátorkou Evou Decastelo uváděla soutěž Muž roku 2011.

Coby influencerka se Veronika Arichteva proslavla v triu 3v1 s herečkou Nikol Štíbrovou a zpěvačkou Martinou Pártlovou.

O VERONICE ARICHTEVĚ ČTĚTE ZDE>>

Mezi expartnery Veroniky Arichtevy patří házenkář a montér Jiří Havlát, písničkář Tomáš Klus nebo komik Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy. Její srdce získal i podnikatel Michal Rubešků.

V létě 2013 se herečka po půlročním randění provdala za o deset let staršího režiséra Bisera A. Arichteva, kterého poznala při natáčení seriálu Vyprávěj. Koncem září 2020 se páru narodil syn Luka Christo.

 

Články o celebritě

Rebelská dcerka Ivy Kubelkové překvapila: V puse má kus drátu! A vybrala si to sama... Rebelská dcerka Ivy Kubelkové překvapila: V puse má kus drátu! A vybrala si to sama... Karolína (12), mladší dcera modelky a moderátorky Ivy Kubelkové (44), bude pořádné číslo! Musí totiž... číst článek
Arichteva nechala nahlédnout do jejich vilky z 19. století. Dechberoucí původní vybavení, ale jedna věc musí pryč! Arichteva nechala nahlédnout do jejich vilky z 19. století. Dechberoucí původní vybavení, ale jedna věc musí pryč! Veronika (35) a Biser Arichtevovi (44) před časem investovali do koupě nemovitosti z 19. století. I ... číst článek
Poslední den Josefíkové ve Slunečné: Den jsem proležela v posteli! Poslední den Josefíkové ve Slunečné: Den jsem proležela v posteli! Byla v devátém měsíci, už na rozsypání, přesto dál natáčela seriál Slunečná. Scénář jí dokonce přisu... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jakub Žáček
Jakub Žáček
zobrazit profil Jaroslav Plesl
Jaroslav Plesl
zobrazit profil Tereza Srbová
Tereza Srbová
zobrazit profil Radim Fiala
Radim Fiala
zobrazit profil Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
zobrazit profil Jacob Pitts
Jacob Pitts
zobrazit profil Lucie Štěpánková
Lucie Štěpánková