Veronika Arichteva | Celebwiki.cz

Veronika Arichteva

Datum narození: 20.5.1986
Místo narození: Praha
Výška: 164 cm
Profese: herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Herečka Veronika Arichteva se proslavila díky rolím v seriálech Ordinace v růžové zahradě, to ještě pod dívčím příjmením Nová, a První republika.

Herečka Veronika Nová se už ve dvanácti objevila v pohádce Jezerní královna. Více ji ale proslavila až role Sylvy Petrové v divácky oblíbeném seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě. V seriálu tvořila partnerskou dvojici s Janem Šťastným. Svého času se dokonce spekulovalo, zda spolu nerandí i mimo natáčení.

VERONIKA ARICHTEVA - ROZHOVOR NEJEN O PROTEKCI

Veronika Nová byla u filmu už odmalička. Otec, producent Pavel Nový, ji často brával na natáčení. Z gymnastiky Veronika Nová přešla na hodiny piana a flétny a do dramatického kroužku. Poté nastoupila na konzervatoř. Zahrála si v Čarodějkách z předměstí nebo v pohádkách Dešťová víla a Čertova nevěsta. Ze seriálů to byla také První republika, kvůli které nesměla otěhotnět.

Krom toho se začala objevovat na divadelních prknech. V Divadle Metro v Dívčí válce nebo ve hře Hledám milence, zn. Spěchá! Veroniku Novou mohli diváci vidět v Divadle Pluto, Divadle Na Prádle nebo ve Východočeském divadle Pardubice. Společně s moderátorkou Evou Decastelo uváděla soutěž Muž roku 2011.

O VERONICE ARICHTEVĚ ČTĚTE ZDE>>

Mezi její expartnery patří házenkář a montér Jiří Havlát, písničkář Tomáš Klus nebo komik Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy. Její srdce získal i podnikatel Michal Rubešků. V létě 2013 se po půlročním randění provdala za o deset let staršího režiséra Bisera A. Arichteva, kterého poznala při natáčení seriálu Vyprávěj.

 

Články o celebritě

Ordinace končí, Slunečná jede dál: PŘEBERE JÍ DIVÁKY?! Ordinace končí, Slunečná jede dál: PŘEBERE JÍ DIVÁKY?! Snažili se lákat diváky zpátky. Jenže teď to Ordinaci v růžové zahradě 2 není vůbec nic platné. Nova… číst článek
Veronika Arichteva díky Slunečné rozšířila řadu svých atraktivních potvor Veronika Arichteva díky Slunečné rozšířila řadu svých atraktivních potvor Herečka Veronia Arichteva, známa z komického tria 3v1, se kvůli koronaviru rozhodla seknout s primáckým… číst článek
Veronika Arichteva proti koronaviru bojuje humorem: Rouška má netušené výhody! Veronika Arichteva proti koronaviru bojuje humorem: Rouška má netušené výhody! Oblíbená herečka Veronika Arichteva (33), o jejímž těhotenství si nyní švitoří už i vrabci na střeše,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Dagmar Čárová
Dagmar Čárová
zobrazit profil Pavla Drtinová
Pavla Drtinová
zobrazit profil Vincent Kartheiser
Vincent Kartheiser
zobrazit profil Anna Klausnerová
Anna Klausnerová
zobrazit profil Martin Písařík
Martin Písařík
zobrazit profil Hugh Grant
Hugh Grant
zobrazit profil Jaroslava Obermaierová
Jaroslava Obermaierová
zobrazit profil Matěj  Hádek
Matěj Hádek