Veronika Arichteva

Datum narození: 20.5.1986
Místo narození: Praha
Výška: 164 cm
Profese: herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Herečka Veronika Arichteva se proslavila díky rolím v seriálech Ordinace v růžové zahradě, to ještě pod dívčím příjmením Nová, a První republika.

Herečka Veronika Nová se už ve dvanácti objevila v pohádce Jezerní královna. Více ji ale proslavila až role Sylvy Petrové v divácky oblíbeném seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě. V seriálu tvořila partnerskou dvojici s Janem Šťastným. Svého času se dokonce spekulovalo, zda spolu nerandí i mimo natáčení.

VERONIKA ARICHTEVA - ROZHOVOR NEJEN O PROTEKCI

Veronika Nová byla u filmu už odmalička. Otec, producent Pavel Nový, ji často brával na natáčení. Z gymnastiky Veronika Nová přešla na hodiny piana a flétny a do dramatického kroužku. Poté nastoupila na konzervatoř. Zahrála si v Čarodějkách z předměstí nebo v pohádkách Dešťová víla a Čertova nevěsta. Ze seriálů to byla také První republika, kvůli které nesměla otěhotnět.

Krom toho se začala objevovat na divadelních prknech. V Divadle Metro v Dívčí válce nebo ve hře Hledám milence, zn. Spěchá! Veroniku Novou mohli diváci vidět v Divadle Pluto, Divadle Na Prádle nebo ve Východočeském divadle Pardubice. Společně s moderátorkou Evou Decastelo uváděla soutěž Muž roku 2011.

O VERONICE ARICHTEVĚ ČTĚTE ZDE>>

Mezi její expartnery patří házenkář a montér Jiří Havlát, písničkář Tomáš Klus nebo komik Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy. Její srdce získal i podnikatel Michal Rubešků. V létě 2013 se po půlročním randění provdala za o deset let staršího režiséra Bisera A. Arichteva, kterého poznala při natáčení seriálu Vyprávěj.

 

Články o celebritě

Arichteva po konci ve StarDance: Vyřadilo nás upravené hlasování! Arichteva po konci ve StarDance: Vyřadilo nás upravené hlasování! Stáli před branami velkého finále StarDance, ale ty pro Veroniku Arichtevu (32) a jejího tanečníka… číst článek
Prokletý tanec StarDance: Zlomil vaz i Arichtevě Prokletý tanec StarDance: Zlomil vaz i Arichtevě Potvrzeno! Achillovou patou Michala Necpála (31) ze StarDance je samba. Na tento tanec s ním dojela… číst článek
StarDance pomalu končí, ale diváky baví stále víc: Každý týden sledovanější StarDance pomalu končí, ale diváky baví stále víc: Každý týden sledovanější Už jen jedno kolo zbývá do úplného konce deváté řady StarDance, a zdá se, že pořad dosáhne své největší… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Maisie Williams
Maisie Williams
zobrazit profil Pavel Zedníček
Pavel Zedníček
zobrazit profil Neil Patric Harris
Neil Patric Harris
zobrazit profil Lumír Olšovský
Lumír Olšovský
zobrazit profil Patrik Holubář
Patrik Holubář
zobrazit profil Petr Oliva
Petr Oliva
zobrazit profil Alexandr Postler mladší
Alexandr Postler mladší
zobrazit profil Stanislav Majer
Stanislav Majer