Nikol Leitgeb Štíbrová

Datum narození: 4. 10. 1986
Místo narození: Rakovník
Profese: herečka, influencerka, moderátorka,
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Nikol Štíbrovou herectví bavilo už od dětství. Proslavila ji role Karolíny Krasouvé, dcery rodičů v podání Miroslava Etzlera a Kateřiny Brožové, v seriálu Pojišťovna štěstí.

Od čtyř let navštěvovala dramatický kroužek. Poté se Nikol Štíbrová předvedla v pohádkách Dračí prsten a Jezerní královna či v televizní komedii Láska In Memoriam.

NIKOL ŠTÍBROVÁ - ROZHOVOR PRO SERVER MAMINKA.CZ

Štíbrová zazářila coby influencerka

Po gymnáziu Nikol Štíbrová vystudovala mezinárodní vztahy na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2008 založila spolu s herečkou Markétou Procházkovou hudební skupinu MaNia. Nazpívaly písně Pilot či Týdny.

Nikol Štíbrová se věnuje také dabingu a moderování. Např. s herečkou Kateřinou Brožovou moderovala vyhlašování vítězů ankety Anno 2007 na TV Nova.

Coby influencerka Nikol Štíbrová zazářila v triu 3v1 s herečkou Veronikou Arichtevou a zpěvačkou Martinou Pártlovou.

O NIKOL ŠTÍBROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mezi partnery Nikol Štíbrové patřil mj. televizní kameraman Jozef Halász nebo zpěvák a tanečník Ben Cristovao.

Nikol Štíbrová se provdala tajně

V listpadu 2016 se Nikol Štíbrová na dovolené v Thajsku zasnoubila s přítelem Martinem Kynclem, jemuž koncem července 2017 porodila syna Mathiase. Vztah herečky s otcem jejího prvního potomka skončil rozchodem, a to podle informací Blesku v březnu 2018.

V květnu 2021 se Nikol Štíbrová tajně provdala těsně před porodem za svého partnera Petra Leitgeba. V červnu 2021 se páru narodil syn Tobias.

 

Články o celebritě

Farna, Remundová, Krejčíková a další: Kvůli podmínce za znásilnění zuří! Vrať talár, vzkazují soudci Farna, Remundová, Krejčíková a další: Kvůli podmínce za znásilnění zuří! Vrať talár, vzkazují soudci Český národ notně pobouřilo rozhodnutí soudu, co otci, jenž léta znásilňoval svou nevlastní dceru, p... číst článek
Nikol Leitgeb si s manželem vystřelila z luxusní značky: Kolekce, co dům dal! Nikol Leitgeb si s manželem vystřelila z luxusní značky: Kolekce, co dům dal! Herečka a influencerka Nikol Leitgeb (37), známá svým smyslem pro humor, má štěstí: v manželovi Petr... číst článek
Strach o Nikol Leitgeb: Zmodraly jí prsty! Strach o Nikol Leitgeb: Zmodraly jí prsty! Prošla si děsivými zdravotními problémy, které vyústily v kolaps! Jen 4 dny před Vánocemi Nikol Leit... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Evelyna Steimarová
Evelyna Steimarová
zobrazit profil Jiřina Krejčíková
Jiřina Krejčíková
zobrazit profil Liza Colón-Zayas
Liza Colón-Zayas
zobrazit profil Veronika Gajerová
Veronika Gajerová
zobrazit profil Cameron Boyce
Cameron Boyce
zobrazit profil Rupert Grint
Rupert Grint
zobrazit profil Skylar Gaertner
Skylar Gaertner