Miroslav Etzler | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Herec Miroslav Etzler, který je známý zejména ze seriálových a filmových rolí, má velmi pestré soukromí a netají se láskou k ženám.

Miroslav Etzler vyrůstal v Ostravě, kde studoval a účinkoval v amatérském divadelním souboru Depeše. Ztvárnil i menší role v operetě státního divadla Ostrava. Po Janáčkově konzervatoři působil ve Státním divadle v Brně. Zahrál si zde např. v inscenacích Zvěstování Panny Marie nebo Stavrogin.

MIROSLAV ETZLER V HLEDÁČKU EXEKUTORA

V letech 1992 až 2000 účinkoval v pražském Národním divadle, kde hrál mj. v představeních Sluha dvou pánů, Mnoho povyku pro nicVišňový sad, Rok na vsi nebo Kristinčin návratMiroslav Etzler také hostoval v divadle Ungelt.

Na televizní obrazovce Miroslava Etzlera asi nejvíce proslavila role v oblíbeném seriálu TV Nova  Pojišťovna štěstí, kde si zahrál jednu z hlavních postav, a to ředitele pojišťovny Tomáše Krause. Milovníci seriálů si jej jistě všimli také v Cestách domů nebo v Ordinaci v růžové zahradě.

Výčet filmů v nichž se Miroslav Etzler objevil je dlouhý. Jmenujme alespoň snímky Díky za každé nové ráno, Čas sluhů, Mazaný Filip, Jak se krotí krokodýli, Hranaři, Jak ulovit miliardáře nebo Naděje.

V roce 2016 si Miroslav Etzler zazpíval v druhé řadě show Tvoje tvář má známý hlas. Skončil osmý, tedy poslední.

O MIROSLAVU ETZLEROVI ČTĚTE ZDE>>

Soukromí Miroslava Etzlera je velmi pestré. Se svou první partnerkou má dcery Markétu a Magdalénu. Poté se jeho partnerkou stala herečka Zuzana Bydžovská. S ní má syna Kristiána.

Posléze se oženil s herečkou Vilmou Cibulkovou, která má z předchozího vztahu dceru Šimonu. Jejich vztah se zdál idylický až do roku 2011, kdy se na Miroslava Etzlera provalila nevěra. Jeho milenkou se stala o ředu let mladší kolegyně Radka Pavlovčinová, ale ani s tou mu vztah nevydržel. Miroslav Etzler s Vilmou Cibulkovou se sice snažili manželství zachránit, ale v roce 2012 se definitivně rozešli.

Další přítelkyní Miroslava Etzlera se stala o víc než generaci mladší Helena Bartalošová, která mu roku 2018 porodila syna Samuela

 

Články o celebritě

Komedie Ženská pomsta s Vejmělkovou, Paulovou a Bočanovou: Místo koupání osedlaly koně! Komedie Ženská pomsta s Vejmělkovou, Paulovou a Bočanovou: Místo koupání osedlaly koně! Moře musely Eva Vejmělková (51), Jana Paulová (65) a Mahulena Bočanová (53) vyměnit za hory. Závěr k... číst článek
Bořek Slezáček o temném období: Nechtěl jsem umřít na hajzlu udušen zvratky! Bořek Slezáček o temném období: Nechtěl jsem umřít na hajzlu udušen zvratky! Herec a moderátor Bořek Slezáček (52) si v životě prošel spoustou nelehkých období. Tím nejtěžším by... číst článek
Bořek Slezáček (52) o muzice a alkoholu: Proč sekl s pitím? Bořek Slezáček (52) o muzice a alkoholu: Proč sekl s pitím? Herec a moderátor Bořek Slezáček (52) si v životě prošel spoustou nelehkých období. Tím nejtěžším by... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ladislav Smoljak
Ladislav Smoljak
zobrazit profil Jiří Pecha
Jiří Pecha
zobrazit profil Lucia Bugalová
Lucia Bugalová
zobrazit profil Peter Dinklage
Peter Dinklage
zobrazit profil Sofía Vergara
Sofía Vergara
zobrazit profil Tomáš Petřík
Tomáš Petřík
zobrazit profil Lucia Siposová
Lucia Siposová
zobrazit profil Alexej Pyško
Alexej Pyško