Miroslav Etzler | Celebwiki.cz

Související celebrity

Životopis

Herec Miroslav Etzler, který je známý zejména ze seriálových a filmových rolí, má velmi pestré soukromí a netají se láskou k ženám.

Miroslav Etzler vyrůstal v Ostravě, kde studoval a účinkoval v amatérském divadelním souboru Depeše. Ztvárnil i menší role v operetě státního divadla Ostrava. Po Janáčkově konzervatoři působil ve Státním divadle v Brně. Zahrál si zde např. v inscenacích Zvěstování Panny Marie nebo Stavrogin.

MIROSLAV ETZLER V HLEDÁČKU EXEKUTORA

V letech 1992 až 2000 účinkoval v pražském Národním divadle, kde hrál mj. v představeních Sluha dvou pánů, Mnoho povyku pro nicVišňový sad, Rok na vsi nebo Kristinčin návratMiroslav Etzler také hostoval v divadle Ungelt.

Na televizní obrazovce Miroslava Etzlera asi nejvíce proslavila role v oblíbeném seriálu TV Nova  Pojišťovna štěstí, kde si zahrál jednu z hlavních postav, a to ředitele pojišťovny Tomáše Krause. Milovníci seriálů si jej jistě všimli také v Cestách domů nebo v Ordinaci v růžové zahradě.

Výčet filmů v nichž se Miroslav Etzler objevil je dlouhý. Jmenujme alespoň snímky Díky za každé nové ráno, Čas sluhů, Mazaný Filip, Jak se krotí krokodýli, Hranaři, Jak ulovit miliardáře nebo Naděje.

V roce 2016 si Miroslav Etzler zazpíval v druhé řadě show Tvoje tvář má známý hlas. Skončil osmý, tedy poslední.

O MIROSLAVU ETZLEROVI ČTĚTE ZDE>>

Soukromí Miroslava Etzlera je velmi pestré. Se svou první partnerkou má dcery Markétu a Magdalénu. Poté se jeho partnerkou stala herečka Zuzana Bydžovská. S ní má syna Kristiána.

Posléze se oženil s herečkou Vilmou Cibulkovou, která má z předchozího vztahu dceru Šimonu. Jejich vztah se zdál idylický až do roku 2011, kdy se na Miroslava Etzlera provalila nevěra. Jeho milenkou se stala o ředu let mladší kolegyně Radka Pavlovčinová, ale ani s tou mu vztah nevydržel. Miroslav Etzler s Vilmou Cibulkovou se sice snažili manželství zachránit, ale v roce 2012 se definitivně rozešli.

Další přítelkyní Miroslava Etzlera se stala o víc než generaci mladší Helena Bartalošová, která mu roku 2018 porodila syna Samuela

 

Články o celebritě

Etzler poprvé ve filmu nemusel hrát! Čerpal ze své alkoholické minulosti Etzler poprvé ve filmu nemusel hrát! Čerpal ze své alkoholické minulosti Šestnáct let neustálého pití jej tak ničilo, že se jednoho dne nechal zavřít do protialkoholní léčebny.… číst článek
Miroslav Etzler představoval nový film, ale... V hlavní roli byl jeho syn! Miroslav Etzler představoval nový film, ale... V hlavní roli byl jeho syn!  Stal se z něj tatínek na plný úvazek. Někdejší bouřlivák Miroslav Etzler (54) měl na představování… číst článek
Etzler poprvé ve filmu nemusel hrát! Čerpal ze své alkoholické minulosti Etzler poprvé ve filmu nemusel hrát! Čerpal ze své alkoholické minulosti Šestnáct let neustálého pití jej tak ničilo, že se jednoho dne nechal zavřít do protialkoholní léčebny.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Oleg Pavlovič Tabakov
Oleg Pavlovič Tabakov
zobrazit profil Chantal  Poullain
Chantal Poullain
zobrazit profil Pavel Neškudla
Pavel Neškudla
zobrazit profil Filip Tůma
Filip Tůma
zobrazit profil Hana Holišová
Hana Holišová
zobrazit profil Adam Novák
Adam Novák
zobrazit profil Jack Nicholson
Jack Nicholson
zobrazit profil Michal Nesvadba
Michal Nesvadba