Zuzana Bydžovská

Datum narození: 10. 10. 1961
Místo narození: Most
Profese: herečka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Zuzana Bydžovská, herečka s nezaměnitelným hlasem, obdržela České lvy za role ve filmech Gympl, Venkovský učitel a Mamas & Papas.

Po studiu konzervatoře Zuzana Bydžovská nastoupila do Divadla  Na zábradlí. V letech 1990 až 2000 byla v angažmá v Národním divadle. Po této zkušenosti se vrátila do Divadla Na zábradlí a začala hostovat v Ungeltu a v Kalichu.

ZUZANA BYDŽOVSKÁ ÚPLMĚ NAHÁ

Kameru poznala už jako dítě. V 11 letech debutovala ve snímku Přijela k nám pouť. Poté si ji vytipoval do svých filmů režisér František Filip. Pod jeho taktovkou Zuzana Bydžovská zazářila ve snímcích Ten svetr si nesvlíkej, Jestli jednou odejdu a Případ platfus.

Bydžovská má tři sošky Českých lvů

Posléze se Zuzana Bydžovská stala jednou z nejobsazovanějších hereček. Sluší jí plátno i  televize, a tak na sebe nenechaly dlouho čekat ani seriály a televizní inscenace. Mezi seriály, v kterých hrála, patří Rozpaky kuchaře Svatopluka, Vlak dětství a naděje, Hospoda, Hotel Herbich, Letiště, Soukromé pasti, Expozitura, Gympl s (r)učením omezeným či Terapie.

Herečce se daří i na filmovém plátně. Zuzana Bydžovská je držitelkou tří Českých lvů. Prvního dostala za výkon ve vedlejší ve snímku Tomáše Vorla Gympl. Další dva za ztvárnění ústředních postav ve filmech Bohdana Slámy Venkovský učitel a Alice Nellis Mamas & Papas. 

O ZUZANĚ BYDŽOVSKÉ ČTĚTE ZDE>>

V soukromí Zuzaně Bydžovské štěstí moc nepřálo. Její životní láska Miroslav Etzler ji opustil kvůli Vilmě Cibulkové a nechal ji se synem Christiánem samotnou.

 

Články o celebritě

Přelétavý Etzler to schytal i s úroky! O ženské mstě ví už své Přelétavý Etzler to schytal i s úroky! O ženské mstě ví už své Už několik let žije spokojeně po boku partnerky Heleny Bartošové, s níž má syna Samuela (2). Z toho ... číst článek
Miroslav Etzler prolomil mlčení a přiznal: Syn (19 měs.) málem umřel! Miroslav Etzler prolomil mlčení a přiznal: Syn (19 měs.) málem umřel! Celých 19 měsíců o děsivém zážitku na porodním sále mlčel. Herec Miroslav Etzler (55) prozradil: „Sa... číst článek
Přiznání po 1,5 roce. Miroslav Etzler (55): BOJ O ŽIVOT MIMINKA! Přiznání po 1,5 roce. Miroslav Etzler (55): BOJ O ŽIVOT MIMINKA! Teprve 19 měsíců po děsivém zážitku na porodním sále Miroslav Etzler (55) promluvil. „Samuel nám při... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Marie-Luise Stockinger herečka
Marie-Luise Stockinger herečka
zobrazit profil Jan Dolanský
Jan Dolanský
zobrazit profil René Slováčková
René Slováčková
zobrazit profil Miloš Hlavica
Miloš Hlavica
zobrazit profil Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
zobrazit profil Vladimír Javorský
Vladimír Javorský
zobrazit profil Milan Šteindler
Milan Šteindler