Markéta Procházková | Celebwiki.cz

Markéta Procházková

Datum narození: 25. 2. 1986
Místo narození: Jihlava
Výška: 165 cm
Profese: muzikálová zpěvačka, herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka a zpěvačka Markéta Procházková je známá ze seriálů Ulice, Gympl, prošla i nejeden muzikál. Na šest let uchvátila srdce zpěváka Tomáše Savky.

Krásná Esmeralda z muzikálu Quasimodo patří k nejvýraznějším rolím, které muzikálová zpěvačka Markéta Procházková ztvárnila. Bětušku si zahrála v Katu Mydlářovi, Constance ve Třech mušketýrech nebo Gigi v Miss Saigon. Objevila se ale i v mnoha dalších, namátkou zmiňmě: Adéla ještě nevečeřela, Mona Lisa, Touha, Bílý Dalmatin, Příběh ulice, Baron Prášil, Ať žije rockenroll, Pomáda, Krysař či Mata-Hari.

MARKÉTA PROCHÁZKOVÁ - ROZHOVOR PRO NEDĚLNÍ AHA!

Markéta Procházková je ovšem svému publiku známá i z televizních obrazovek. Objevila se v nekonečném seriálu Ulice i seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde se předvedla jako sympatická a svérázná romská kuchařka Zuzana Červeňáková. Zahrála si třeba také v První republice.

V roce 2003 Markéta Procházková vyhrála Jihlavského slavíka. Na nejvyšší příčku dosáhla i v televizní soutěži Rozjezdy pro hvězdy. V roce 2016 byla vybrána do druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas.

O MARKÉTĚ PROCHÁZKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka, kterou vystudovala, se s ní seznámil Tomáš Savka, zpěvák a finalista první řady pěvecké show Česko hledá SuperStar. Markéta Procházková s ním chodila šest let.

V červenci 2017 se Markéta Procházková provdala za svého přítele Davida Schimmera. V létě 2018 mu porodila syna Teodora.

 

Články o celebritě

Nová řada Tváře odstartuje žhavě! Jaké krasavice se převtělí do Pussycat Dolls? Nová řada Tváře odstartuje žhavě! Jaké krasavice se převtělí do Pussycat Dolls? Už v sobotu večer odstartuje na obrazovkách televize Nova šestá řada oblíbené show Tvoje tvář má zná... číst článek
Hvězda Tváře Berenika Kohoutová: Čeká miminko! Hvězda Tváře Berenika Kohoutová: Čeká miminko! A je to venku! Vítězka čtvrté Tváře Berenika Kohoutová (28) čeká dítě. Radostnou novinu vyzvonil Jan... číst článek
Berenika Kohoutová je těhotná! Dítě rok od rozvodu s Čechákem Berenika Kohoutová je těhotná! Dítě rok od rozvodu s Čechákem Loni v říjnu se rozváděla, teď už čeká dítě s jiným! Herečka Berenika Kohoutová (28) je těhotná. Rad... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Michal Malátný
Michal Malátný
zobrazit profil Pavel Vítek
Pavel Vítek
zobrazit profil Helena Zeťová
Helena Zeťová
zobrazit profil Dalibor Janda
Dalibor Janda
zobrazit profil Pavla Břínková
Pavla Břínková
zobrazit profil Petr Spálený
Petr Spálený
zobrazit profil František Nedvěd
František Nedvěd
zobrazit profil Vladimír Mišík
Vladimír Mišík