Markéta Procházková

Datum narození: 25. 2. 1986
Místo narození: Jihlava
Výška: 165 cm
Profese: muzikálová zpěvačka, herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka a zpěvačka Markéta Procházková je známá ze seriálů Ulice, Gympl, prošla i nejeden muzikál. Na šest let uchvátila srdce zpěváka Tomáše Savky.

Krásná Esmeralda z muzikálu Quasimodo patří k nejvýraznějším rolím, které muzikálová zpěvačka Markéta Procházková ztvárnila. Bětušku si zahrála v Katu Mydlářovi, Constance ve Třech mušketýrech nebo Gigi v Miss Saigon. Objevila se ale i v mnoha dalších, namátkou zmiňmě: Adéla ještě nevečeřela, Mona Lisa, Touha, Bílý Dalmatin, Příběh ulice, Baron Prášil, Ať žije rockenroll, Pomáda, Krysař či Mata-Hari.

MARKÉTA PROCHÁZKOVÁ - ROZHOVOR PRO NEDĚLNÍ AHA!

Markéta Procházková je ovšem svému publiku známá i z televizních obrazovek. Objevila se v nekonečném seriálu Ulice i seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde se předvedla jako sympatická a svérázná romská kuchařka Zuzana Červeňáková. Zahrála si třeba také v První republice.

V roce 2003 Markéta Procházková vyhrála Jihlavského slavíka. Na nejvyšší příčku dosáhla i v televizní soutěži Rozjezdy pro hvězdy. V roce 2016 byla vybrána do druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas.

O MARKÉTĚ PROCHÁZKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka, kterou vystudovala, se s ní seznámil Tomáš Savka, zpěvák a finalista první řady pěvecké show Česko hledá SuperStar. Markéta Procházková s ním chodila šest let.

V červenci 2017 se Markéta Procházková provdala za svého přítele Davida Schimmera. V létě 2018 mu porodila syna Teodora.

 

Články o celebritě

Rozmazlená sestřička z Ordinace je těhotná! Je to vesmírný zázrak... Rozmazlená sestřička z Ordinace je těhotná! Je to vesmírný zázrak... Do paměti televizních diváků se herečka Kristýna Janáčková (39) zapsala především rolí rozmazlené zd... číst článek
Objev soutěže Tvoje tvář má známý hlas o „peklu“  zákulisí: Co v televizi neuvidíte?  Objev soutěže Tvoje tvář má známý hlas o „peklu“ zákulisí: Co v televizi neuvidíte? V sobotu se rozjela už sedmá řada show Tvoje tvář má známý hlas. Když se na obrazovkách před čtyřmi ... číst článek
Markéta Procházková hvězda Tváře: Slzy, kvůli silonkám Markéta Procházková hvězda Tváře: Slzy, kvůli silonkám Včera se rozjela už sedmá řada show Tvoje tvář má známý hlas. Když se na obrazovkách před čtyřmi let... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Iva Frühlingová
Iva Frühlingová
zobrazit profil Shakira (Shakira Isabel Mebarak Ripoli)
Shakira (Shakira Isabel Mebarak Ripoli)
zobrazit profil Tereza Černochová
Tereza Černochová
zobrazit profil Hana Křížková
Hana Křížková
zobrazit profil Václav Neckář
Václav Neckář
zobrazit profil Pavel Bobek
Pavel Bobek
zobrazit profil Marie Rottrová
Marie Rottrová
zobrazit profil Marek Ztracený
Marek Ztracený