Markéta Procházková | Celebwiki.cz

Markéta Procházková

Datum narození: 25.2.1986
Místo narození: Jihlava
Výška: 165 cm
Profese: muzikálová zpěvačka, herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka a zpěvačka Markéta Procházková je známá ze seriálů Ulice, Gympl, prošla i nejeden muzikál. Na šest let uchvátila srdce zpěváka Tomáše Savky.

Krásná Esmeralda z muzikálu Quasimodo patří k nejvýraznějším rolím, které muzikálová zpěvačka Markéta Procházková ztvárnila. Bětušku si zahrála v Katu Mydlářovi, Constance ve Třech mušketýrech nebo Gigi v Miss Saigon. Objevila se ale i v mnoha dalších, namátkou zmiňmě: Adéla ještě nevečeřela, Mona Lisa, Touha, Bílý Dalmatin, Příběh ulice, Baron Prášil, Ať žije rockenroll, Pomáda, Krysař či Mata-Hari.

MARKÉTA PROCHÁZKOVÁ - ROZHOVOR PRO NEDĚLNÍ AHA!

Markéta Procházková je ovšem svému publiku známá i z televizních obrazovek. Objevila se v nekonečném seriálu Ulice i seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde se předvedla jako sympatická a svérázná romská kuchařka Zuzana Červeňáková. Zahrála si třeba také v První republice.

V roce 2003 Markéta Procházková vyhrála Jihlavského slavíka. Na nejvyšší příčku dosáhla i v televizní soutěži Rozjezdy pro hvězdy. V roce 2016 byla vybrána do druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas.

O MARKÉTĚ PROCHÁZKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka, kterou vystudovala, se s ní seznámil Tomáš Savka, zpěvák a finalista první řady pěvecké show Česko hledá SuperStar. Markéta Procházková s ním chodila šest let.

V červenci 2017 se Markéta Procházková provdala za svého přítele Davida Schimmera. V létě 2018 mu porodila syna Teodora.

 

Články o celebritě

Berenika Kohoutová je těhotná! Dítě rok od rozvodu s Čechákem Berenika Kohoutová je těhotná! Dítě rok od rozvodu s Čechákem Loni v říjnu se rozváděla, teď už čeká dítě s jiným! Herečka Berenika Kohoutová (28) je těhotná.… číst článek
Muzikálový Krysař je podruhé tátou! Miminko dostalo vskutku zvláštní jméno Muzikálový Krysař je podruhé tátou! Miminko dostalo vskutku zvláštní jméno Muzikálový představitel Krysaře Přemysl Pálek (28) se stal podruhé otcem. Jemu a jeho partnerce Charlotte… číst článek
Procházková zpívala pro Kubišovou a ukázala syna! Procházková zpívala pro Kubišovou a ukázala syna! Jen tři měsíce po porodu syna Teodora je Markéta Schimmerová Procházková (32) opět jako proutek.… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Jiří Schelinger
Jiří Schelinger
zobrazit profil Cher Lloyd
Cher Lloyd
zobrazit profil Eliška Ochmanová
Eliška Ochmanová
zobrazit profil Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
zobrazit profil Monika Sommerová
Monika Sommerová
zobrazit profil Pink
Pink
zobrazit profil Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
zobrazit profil Jarmila Šuláková
Jarmila Šuláková