Martina Pártlová zpěvačka | Celebwiki.cz

Michaela Pártlová

Datum narození: 28.5.1979
Místo narození: České Budějovice
Profese: zpěvačka, vyučená prodavačka ve zlatnictví
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Martina Pártlová se díky úspěch v soutěži X–Factor dostala do povědomí široké veřejnosti a posléze získala roli v muzikálu Johanka z Arku.

Jako malá chtěla Martina Pártlová být cvičitelkou delfínu. Vyučila se ale prodavačkou ve zlatnictví a pracovala jako barmanka. Roku 2008 jí změnila život soutěž X–Factor, v níž skončila na 4. místě.

MARTINA PÁRTLOVÁ UKÁZALA PRSA A TETOVÁNÍ

Skladatel Ondřej Soukup a textařka Gabriela Osvaldová talentovanou Martinu Pártlovou obsadili do svého muzikálu Johanka z Arku. Dále se předvedla v muzikálech Sněhová královna či Královna Kapeska (premiéra březen 2018), v němž již byla obsazena do jedné z ústředních postav.

Atraktivní Martina Pártlová spolupracovala s Rudou z Ostravy, úspěšně se uplatnila coby moderátorka v rádiu a zazářila v triu 3v1 s herečkami Nikol Štíbrovou a Veronikou Arichtevou.

Martina Pártlová je stálým hostem skupiny Čechomor.

Kromě zpěvu Martina Pártlová ráda jezdí na koni a hraje beach volejbal.

O MARTINĚ PÁRTLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Začátkem roku 2018 se Martina Pártlová pochlubila novým vztahem s mužem, s nímž byli léta kamarádi. Nedlouho poté oznámila, že je opět singl.

 

Články o celebritě

Zpěvačka Martina Pártlová po botoxu: Nechala si přifouknout rty! Zpěvačka Martina Pártlová po botoxu: Nechala si přifouknout rty! Doufejme, že si brzy nevyslouží přezdívku královna kačeřího pysku. Martina Pártlová (39) se opět… číst článek
Bude z ní královna kačeřího pysku? Pártlová si po botoxu nechává přifouknout rty! Bude z ní královna kačeřího pysku? Pártlová si po botoxu nechává přifouknout rty! Doufejme, že si brzy nevyslouží přezdívku královna kačeřího pysku. Zpěvačka Martina Pártlová (39)… číst článek
Anička Slováčková přiznala, jak jí instagram devastoval život! Stačilo listovat... Anička Slováčková přiznala, jak jí instagram devastoval život! Stačilo listovat... Těžko uvěřit, že i půvabná dcera saxofonisty Felixe Slováčka (75) a herečky Dagmar Patrasové (63)… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Magdalena Kožená
Magdalena Kožená
zobrazit profil Martha Elefteriadu
Martha Elefteriadu
zobrazit profil Ike Turner
Ike Turner
zobrazit profil Jana Kratochvílová
Jana Kratochvílová
zobrazit profil Bohouš Josef
Bohouš Josef
zobrazit profil Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
zobrazit profil Kanye West
Kanye West
zobrazit profil Tony  Bennett
Tony Bennett