Michaela Pártlová | Celebwiki.cz

Michaela Pártlová

Datum narození: 28. 5. 1979
Místo narození: České Budějovice
Profese: zpěvačka, vyučená prodavačka ve zlatnictví
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Martina Pártlová se díky úspěch v soutěži X–Factor dostala do povědomí široké veřejnosti a posléze získala roli v muzikálu Johanka z Arku.

Jako malá chtěla Martina Pártlová být cvičitelkou delfínu. Vyučila se ale prodavačkou ve zlatnictví a pracovala jako barmanka. Roku 2008 jí změnila život soutěž X–Factor, v níž skončila na 4. místě.

MARTINA PÁRTLOVÁ UKÁZALA PRSA A TETOVÁNÍ

Skladatel Ondřej Soukup a textařka Gabriela Osvaldová talentovanou Martinu Pártlovou obsadili do svého muzikálu Johanka z Arku. Dále se předvedla v muzikálech Sněhová královna či Královna Kapeska (premiéra březen 2018), v němž již byla obsazena do jedné z ústředních postav.

Atraktivní Martina Pártlová spolupracovala s Rudou z Ostravy, úspěšně se uplatnila coby moderátorka v rádiu a zazářila v triu 3v1 s herečkami Nikol Štíbrovou a Veronikou Arichtevou.

Martina Pártlová je stálým hostem skupiny Čechomor.

Kromě zpěvu Martina Pártlová ráda jezdí na koni a hraje beach volejbal.

O MARTINĚ PÁRTLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Začátkem roku 2018 se Martina Pártlová pochlubila novým vztahem s mužem, s nímž byli léta kamarádi. Nedlouho poté oznámila, že je opět singl.

 

Články o celebritě

Místo koncertu musela Pártlová do špitálu! O diagnóze ale mlčí Místo koncertu musela Pártlová do špitálu! O diagnóze ale mlčí Těšila se na koncert s kapelou Čechomor, ale osud měl s ní jiné plány. Martina Pártlová (41) zašla n... číst článek
Dříve oplácaná Štíbrová je dnes jako proutek! Jak sundala deset kilo i bez diet? Dříve oplácaná Štíbrová je dnes jako proutek! Jak sundala deset kilo i bez diet? Půvabná herečka Nikol Štíbrová (33) má tělo, jaké by jí mohla závidět kdejaká, klidně i o deset let ... číst článek
Pártlová si staví sídlo s bazénem i sklípkem! Na kolik ji to vyjde? Pártlová si staví sídlo s bazénem i sklípkem! Na kolik ji to vyjde? Vlastnit v dnešní době nemovitost, to se nepoštěstí každému. Martina Pártlová (41) je ale hrdou maji... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Zuzana Kolářová
Zuzana Kolářová
zobrazit profil Ladislav Bubnár
Ladislav Bubnár
zobrazit profil Whitney Houston
Whitney Houston
zobrazit profil Šárka Rezková
Šárka Rezková
zobrazit profil Michal Hrůza
Michal Hrůza
zobrazit profil Eva Pilarová
Eva Pilarová
zobrazit profil Peter Cmorik
Peter Cmorik