Michaela Pártlová | Celebwiki.cz

Michaela Pártlová

Datum narození: 28.5.1979
Místo narození: České Budějovice
Profese: zpěvačka, vyučená prodavačka ve zlatnictví
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Martina Pártlová se díky úspěch v soutěži X–Factor dostala do povědomí široké veřejnosti a posléze získala roli v muzikálu Johanka z Arku.

Jako malá chtěla Martina Pártlová být cvičitelkou delfínu. Vyučila se ale prodavačkou ve zlatnictví a pracovala jako barmanka. Roku 2008 jí změnila život soutěž X–Factor, v níž skončila na 4. místě.

MARTINA PÁRTLOVÁ UKÁZALA PRSA A TETOVÁNÍ

Skladatel Ondřej Soukup a textařka Gabriela Osvaldová talentovanou Martinu Pártlovou obsadili do svého muzikálu Johanka z Arku. Dále se předvedla v muzikálech Sněhová královna či Královna Kapeska (premiéra březen 2018), v němž již byla obsazena do jedné z ústředních postav.

Atraktivní Martina Pártlová spolupracovala s Rudou z Ostravy, úspěšně se uplatnila coby moderátorka v rádiu a zazářila v triu 3v1 s herečkami Nikol Štíbrovou a Veronikou Arichtevou.

Martina Pártlová je stálým hostem skupiny Čechomor.

Kromě zpěvu Martina Pártlová ráda jezdí na koni a hraje beach volejbal.

O MARTINĚ PÁRTLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Začátkem roku 2018 se Martina Pártlová pochlubila novým vztahem s mužem, s nímž byli léta kamarádi. Nedlouho poté oznámila, že je opět singl.

 

Články o celebritě

Zdrcená Martina Pártlová: Stačila chvíle a přišla o všechno! Zdrcená Martina Pártlová: Stačila chvíle a přišla o všechno! Zpěvačka Martina Pártlová (40) cestovala vlakem z Prahy do Košic v lůžkovém vagonu, aby se před koncertem… číst článek
Pártlová mezi modelkami: Jako trpaslík! Pártlová mezi modelkami: Jako trpaslík! Humoru má Martina Pártlová (40) na rozdávání, výšky už ale tolik ne. Sympatická zpěvačka šla zapařit… číst článek
Martina Pártlová po rozchodu: S novým chlapem v posteli! Martina Pártlová po rozchodu: S novým chlapem v posteli! Dva měsíce po rozchodu se Martina Pártlová (40) samotou rozhodně netrápí. Zpěvačka se pochlubila… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Věra Bílá
Věra Bílá
zobrazit profil Lenka Dusilová
Lenka Dusilová
zobrazit profil Eva Urbanová
Eva Urbanová
zobrazit profil Heidi Janků
Heidi Janků
zobrazit profil Majk Spirit (Michal Dušička)
Majk Spirit (Michal Dušička)
zobrazit profil Jessie J
Jessie J
zobrazit profil Sagvan Tofi
Sagvan Tofi
zobrazit profil Lenny Filipová
Lenny Filipová