Martina Pártlová

Datum narození: 28. 5. 1979
Místo narození: České Budějovice
Profese: zpěvačka, vyučená prodavačka ve zlatnictví
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Martina Pártlová se díky úspěch v soutěži X–Factor dostala do povědomí široké veřejnosti a posléze získala roli v muzikálu Johanka z Arku.

Jako malá chtěla Martina Pártlová být cvičitelkou delfínu. Vyučila se ale prodavačkou ve zlatnictví a pracovala jako barmanka. Roku 2008 jí změnila život soutěž X–Factor, v níž skončila na 4. místě.

MARTINA PÁRTLOVÁ UKÁZALA PRSA A TETOVÁNÍ

Skladatel Ondřej Soukup a textařka Gabriela Osvaldová talentovanou Martinu Pártlovou obsadili do svého muzikálu Johanka z Arku. Dále se předvedla v muzikálech Sněhová královna či Královna Kapeska (premiéra březen 2018), v němž již byla obsazena do jedné z ústředních postav.

Atraktivní Martina Pártlová spolupracovala s Rudou z Ostravy, úspěšně se uplatnila coby moderátorka v rádiu a zazářila v triu 3v1 s herečkami Nikol Štíbrovou a Veronikou Arichtevou.

Martina Pártlová je stálým hostem skupiny Čechomor.

Kromě zpěvu Martina Pártlová ráda jezdí na koni a hraje beach volejbal.

O MARTINĚ PÁRTLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Začátkem roku 2018 se Martina Pártlová pochlubila novým vztahem s mužem, s nímž byli léta kamarádi. Nedlouho poté oznámila, že je opět singl.

V červnu 2021 Martina Pártlová porodila dceru Stellu svému o 14 let mladšímu příteli, muzikantovi Josefu Vařekovi.

 

 

Články o celebritě

Nepovedený start dovolené Martiny Pártlové: S malou dcerou skončila na Bali ve špitále! Nepovedený start dovolené Martiny Pártlové: S malou dcerou skončila na Bali ve špitále! Dovolená zpěvačky Martiny Pártlové (44) nezačíná zrovna nejlépe. Místo idylky na Bali zatím mají zku... číst článek
Nikol Leitgeb si s manželem vystřelila z luxusní značky: Kolekce, co dům dal! Nikol Leitgeb si s manželem vystřelila z luxusní značky: Kolekce, co dům dal! Herečka a influencerka Nikol Leitgeb (37), známá svým smyslem pro humor, má štěstí: v manželovi Petr... číst článek
Slavní chovatelé slepic: Kdákavé překvapení pro Pártlovou! Následuje Kluse i Noida Slavní chovatelé slepic: Kdákavé překvapení pro Pártlovou! Následuje Kluse i Noida Tak tohle zpěvačka opravdu, ale opravdu nečekala! Chalupa, která prochází nákladnou rekonstrukcí, je... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Václav Neckář
Václav Neckář
zobrazit profil Whitney Houston
Whitney Houston
zobrazit profil Věra Vlková
Věra Vlková
zobrazit profil Martin Chodúr
Martin Chodúr
zobrazit profil Miroslav Žbirka
Miroslav Žbirka
zobrazit profil Helena Vondráčková
Helena Vondráčková
zobrazit profil Tereza Anna Mašková
Tereza Anna Mašková
zobrazit profil Hana Křížková
Hana Křížková