Michaela Pártlová | Celebwiki.cz

Michaela Pártlová

Datum narození: 28.5.1979
Místo narození: České Budějovice
Profese: zpěvačka, vyučená prodavačka ve zlatnictví
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Martina Pártlová se díky úspěch v soutěži X–Factor dostala do povědomí široké veřejnosti a posléze získala roli v muzikálu Johanka z Arku.

Jako malá chtěla Martina Pártlová být cvičitelkou delfínu. Vyučila se ale prodavačkou ve zlatnictví a pracovala jako barmanka. Roku 2008 jí změnila život soutěž X–Factor, v níž skončila na 4. místě.

MARTINA PÁRTLOVÁ UKÁZALA PRSA A TETOVÁNÍ

Skladatel Ondřej Soukup a textařka Gabriela Osvaldová talentovanou Martinu Pártlovou obsadili do svého muzikálu Johanka z Arku. Dále se předvedla v muzikálech Sněhová královna či Královna Kapeska (premiéra březen 2018), v němž již byla obsazena do jedné z ústředních postav.

Atraktivní Martina Pártlová spolupracovala s Rudou z Ostravy, úspěšně se uplatnila coby moderátorka v rádiu a zazářila v triu 3v1 s herečkami Nikol Štíbrovou a Veronikou Arichtevou.

Martina Pártlová je stálým hostem skupiny Čechomor.

Kromě zpěvu Martina Pártlová ráda jezdí na koni a hraje beach volejbal.

O MARTINĚ PÁRTLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Začátkem roku 2018 se Martina Pártlová pochlubila novým vztahem s mužem, s nímž byli léta kamarádi. Nedlouho poté oznámila, že je opět singl.

 

Články o celebritě

Veronika Arichteva proti koronaviru bojuje humorem: Rouška má netušené výhody! Veronika Arichteva proti koronaviru bojuje humorem: Rouška má netušené výhody! Oblíbená herečka Veronika Arichteva (33), o jejímž těhotenství si nyní švitoří už i vrabci na střeše,… číst článek
Drsná slova rozčílené Nikol Štíbrové: Koronavirus? Nesmějte se, víme ho*no! Drsná slova rozčílené Nikol Štíbrové: Koronavirus? Nesmějte se, víme ho*no! Nikol Štíbrová (33) už nechtěla přihlížet tomu, co se děje na internetu kolem koronaviru a řekla… číst článek
Dámská jízda Štíbrové, Pártlové a Arichtevy u moře: Bez make-upu šmírují turisty! Dámská jízda Štíbrové, Pártlové a Arichtevy u moře: Bez make-upu šmírují turisty! Slavná trojka 3v1 Nikol Štíbrová (33), Martina Pártlová (40) a Veronika Arichteva (33) vyrazila na… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Debbie Harry
Debbie Harry
zobrazit profil Nela Pocisková
Nela Pocisková
zobrazit profil Justin Timberlake
Justin Timberlake
zobrazit profil Sagvan Tofi
Sagvan Tofi
zobrazit profil Bill Kaulitz
Bill Kaulitz
zobrazit profil Magda Malá
Magda Malá
zobrazit profil Tereza Kerndlová
Tereza Kerndlová
zobrazit profil Tomáš Savka
Tomáš Savka