Martina Pártlová

Datum narození: 28. 5. 1979
Místo narození: České Budějovice
Profese: zpěvačka, vyučená prodavačka ve zlatnictví
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Martina Pártlová se díky úspěch v soutěži X–Factor dostala do povědomí široké veřejnosti a posléze získala roli v muzikálu Johanka z Arku.

Jako malá chtěla Martina Pártlová být cvičitelkou delfínu. Vyučila se ale prodavačkou ve zlatnictví a pracovala jako barmanka. Roku 2008 jí změnila život soutěž X–Factor, v níž skončila na 4. místě.

MARTINA PÁRTLOVÁ UKÁZALA PRSA A TETOVÁNÍ

Skladatel Ondřej Soukup a textařka Gabriela Osvaldová talentovanou Martinu Pártlovou obsadili do svého muzikálu Johanka z Arku. Dále se předvedla v muzikálech Sněhová královna či Královna Kapeska (premiéra březen 2018), v němž již byla obsazena do jedné z ústředních postav.

Atraktivní Martina Pártlová spolupracovala s Rudou z Ostravy, úspěšně se uplatnila coby moderátorka v rádiu a zazářila v triu 3v1 s herečkami Nikol Štíbrovou a Veronikou Arichtevou.

Martina Pártlová je stálým hostem skupiny Čechomor.

Kromě zpěvu Martina Pártlová ráda jezdí na koni a hraje beach volejbal.

O MARTINĚ PÁRTLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Začátkem roku 2018 se Martina Pártlová pochlubila novým vztahem s mužem, s nímž byli léta kamarádi. Nedlouho poté oznámila, že je opět singl.

V červnu 2021 Martina Pártlová porodila dceru Stellu svému o 14 let mladšímu příteli, muzikantovi Josefu Vařekovi.

 

 

Články o celebritě

Olga Lounová po porodu dojemně o dceři: Nejkrásnější árie! Olga Lounová po porodu dojemně o dceři: Nejkrásnější árie! Zpěvačka Olga Lounová (41), rodným jménem Pytlounová, teď prožívá to nejkrásnější životní období. St... číst článek
Martina Pártlová popsala akci s dcerou (1): Halloweenský horor trochu jinak! Martina Pártlová popsala akci s dcerou (1): Halloweenský horor trochu jinak! Zpěvačka Martina Pártlová (43) se pravidelně dělí o své životní eskapády s vtipem sobě vlastním a ne... číst článek
Pláč, řev a rychlý úprk: Hororové chvíle pro Pártlovou Pláč, řev a rychlý úprk: Hororové chvíle pro Pártlovou Rodičovství není med, zvlášť, když se sotva roční dítě rozhodne, že spolupracovat nebude. Zpěvačka a... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Ruda z Ostravy (Michal Kavalčík)
Ruda z Ostravy (Michal Kavalčík)
zobrazit profil Jakub Smolík
Jakub Smolík
zobrazit profil Milan Chladil
Milan Chladil
zobrazit profil Hana Zagorová
Hana Zagorová
zobrazit profil David  Gránský
David Gránský
zobrazit profil Thom Artway (Tomáš Maček)
Thom Artway (Tomáš Maček)
zobrazit profil Gyöngyi Bodišová
Gyöngyi Bodišová
zobrazit profil Karolína Chytilová
Karolína Chytilová