Michaela Pártlová | Celebwiki.cz

Michaela Pártlová

Datum narození: 28. 5. 1979
Místo narození: České Budějovice
Profese: zpěvačka, vyučená prodavačka ve zlatnictví
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Martina Pártlová se díky úspěch v soutěži X–Factor dostala do povědomí široké veřejnosti a posléze získala roli v muzikálu Johanka z Arku.

Jako malá chtěla Martina Pártlová být cvičitelkou delfínu. Vyučila se ale prodavačkou ve zlatnictví a pracovala jako barmanka. Roku 2008 jí změnila život soutěž X–Factor, v níž skončila na 4. místě.

MARTINA PÁRTLOVÁ UKÁZALA PRSA A TETOVÁNÍ

Skladatel Ondřej Soukup a textařka Gabriela Osvaldová talentovanou Martinu Pártlovou obsadili do svého muzikálu Johanka z Arku. Dále se předvedla v muzikálech Sněhová královna či Královna Kapeska (premiéra březen 2018), v němž již byla obsazena do jedné z ústředních postav.

Atraktivní Martina Pártlová spolupracovala s Rudou z Ostravy, úspěšně se uplatnila coby moderátorka v rádiu a zazářila v triu 3v1 s herečkami Nikol Štíbrovou a Veronikou Arichtevou.

Martina Pártlová je stálým hostem skupiny Čechomor.

Kromě zpěvu Martina Pártlová ráda jezdí na koni a hraje beach volejbal.

O MARTINĚ PÁRTLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Začátkem roku 2018 se Martina Pártlová pochlubila novým vztahem s mužem, s nímž byli léta kamarádi. Nedlouho poté oznámila, že je opět singl.

 

Články o celebritě

Už si chová „miminko“! Těhotná Veronika Arichteva se pochlubila přírůstkem do rodiny Už si chová „miminko“! Těhotná Veronika Arichteva se pochlubila přírůstkem do rodiny Oblíbená herečka Veronika Arichteva (34), která aktuálně vstupuje do šestého měsíce těhotenství, se ... číst článek
Arichteva slavila narozeniny: Nečekaná reakce od fanoušků! Arichteva slavila narozeniny: Nečekaná reakce od fanoušků! Veronika Arichteva před pár dny oslavila 34. narozeniny. Její kamarádky a kolegyně z tria 3v1 Martin... číst článek
Hořkosladké narozeniny těhotné Arichtevy: »Zestárla« o šest let! Fanoušci nechápali Hořkosladké narozeniny těhotné Arichtevy: »Zestárla« o šest let! Fanoušci nechápali Vyslechnout si, že vypadá starší, než ve skutečnosti je, to děsí každou ženu. Když k letošním naroze... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Lemmy Kilmister
Lemmy Kilmister
zobrazit profil Stanislav Hložek
Stanislav Hložek
zobrazit profil Marta Beňáčková
Marta Beňáčková
zobrazit profil Nela Pocisková
Nela Pocisková
zobrazit profil Tamara Klusová
Tamara Klusová
zobrazit profil Bohouš Josef
Bohouš Josef
zobrazit profil Justin Bieber
Justin Bieber