Martina Pártlová zpěvačka | Celebwiki.cz

Michaela Pártlová

Datum narození: 28.5.1979
Místo narození: České Budějovice
Profese: zpěvačka, vyučená prodavačka ve zlatnictví
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Martina Pártlová se díky úspěch v soutěži X–Factor dostala do povědomí široké veřejnosti a posléze získala roli v muzikálu Johanka z Arku.

Jako malá chtěla Martina Pártlová být cvičitelkou delfínu. Vyučila se ale prodavačkou ve zlatnictví a pracovala jako barmanka. Roku 2008 jí změnila život soutěž X–Factor, v níž skončila na 4. místě.

MARTINA PÁRTLOVÁ UKÁZALA PRSA A TETOVÁNÍ

Skladatel Ondřej Soukup a textařka Gabriela Osvaldová talentovanou Martinu Pártlovou obsadili do svého muzikálu Johanka z Arku. Dále se předvedla v muzikálech Sněhová královna či Královna Kapeska (premiéra březen 2018), v němž již byla obsazena do jedné z ústředních postav.

Atraktivní Martina Pártlová spolupracovala s Rudou z Ostravy, úspěšně se uplatnila coby moderátorka v rádiu a zazářila v triu 3v1 s herečkami Nikol Štíbrovou a Veronikou Arichtevou.

Martina Pártlová je stálým hostem skupiny Čechomor.

Kromě zpěvu Martina Pártlová ráda jezdí na koni a hraje beach volejbal.

O MARTINĚ PÁRTLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Začátkem roku 2018 se Martina Pártlová pochlubila novým vztahem s mužem, s nímž byli léta kamarádi. Nedlouho poté oznámila, že je opět singl.

 

Články o celebritě

Martina Pártlová po rozchodu: S novým chlapem v posteli! Martina Pártlová po rozchodu: S novým chlapem v posteli! Dva měsíce po rozchodu se Martina Pártlová (40) samotou rozhodně netrápí. Zpěvačka se pochlubila… číst článek
Tragédie životní lásky Pártlové: Byl to ten nejkrásnější chlap ... Tragédie životní lásky Pártlové: Byl to ten nejkrásnější chlap ... Zpěvačka kapely Čechomor na pódiích sbírá vavříny, v soukromí už to ale taková sláva bohužel není.… číst článek
Slavní ze sebe dělají dědky a báby: Důchodce Rytmus, stařenka Arichteva a další! Slavní ze sebe dělají dědky a báby: Důchodce Rytmus, stařenka Arichteva a další! Nejnovější trend mezi celebritami? Takzvaná „postaršovací“ aplikace FaceApp, s níž můžete svému obličeji… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Karel Gott
Karel Gott
zobrazit profil Tina
Tina
zobrazit profil Jana Kociánová
Jana Kociánová
zobrazit profil Marcela Březinová
Marcela Březinová
zobrazit profil Magda Malá
Magda Malá
zobrazit profil Markéta Procházková
Markéta Procházková
zobrazit profil Karolína Gudasová
Karolína Gudasová
zobrazit profil Voxel (Václav Lebeda)
Voxel (Václav Lebeda)