Nikol Štíbrová

Datum narození: 4. 10. 1986
Místo narození: Rakovník
Profese: herečka, moderátorka, influencerka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Herectví bavilo Nikol Štíbrovou už od dětství. Proslavila ji role Karolíny Krasouvé, dcery rodičů v podání Miroslava Etzlera a Kateřiny Brožové, v seriálu Pojišťovna štěstí.

Od čtyř let navštěvovala dramatický kroužek. Poté se Nikol Štíbrová předvedla v pohádkách Dračí prsten a Jezerní královna či v televizní komedii Láska In Memoriam.

NIKOL ŠTÍBROVÁ - ROZHOVOR PRO SERVER MAMINKA.CZ

Po gymnáziu Nikol Štíbrová vystudovala mezinárodní vztahy na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2008 založila spolu s herečkou Markétou Procházkovou hudební skupinu MaNia. Nazpívaly písně Pilot či Týdny.

Nikol Štíbrová se věnuje také dabingu a moderování. Např. s herečkou Kateřinou Brožovou moderovala vyhlašování vítězů ankety Anno 2007 na TV Nova.

Coby influencerka Nikol Štíbrová zazářila v triu 3v1 s herečkou Veronikou Arichtevou a zpěvačkou Martinou Pártlovou.

O NIKOL ŠTÍBROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mezi partnery Nikol Štíbrové patřil mj. televizní kameraman Jozef Halász nebo zpěvák a tanečník Ben Cristovao.

V listpadu 2016 se Nikol Štíbrová na dovolené v Thajsku zasnoubila s přítelem Martinem Kynclem, jemuž koncem července 2017 porodila syna Mathiase. Vztah herečky s otcem jejího prvního potomka skončil rozchodem, a to podle informací Blesku v březnu 2018.

V květnu 2021 se Nikol Štíbrová provdala za partnera Petra Leitgeba. V červnu 2021 se páru narodil syn Tobias.

 

Články o celebritě

Rebelská dcerka Ivy Kubelkové překvapila: V puse má kus drátu! A vybrala si to sama... Rebelská dcerka Ivy Kubelkové překvapila: V puse má kus drátu! A vybrala si to sama... Karolína (12), mladší dcera modelky a moderátorky Ivy Kubelkové (44), bude pořádné číslo! Musí totiž... číst článek
Štíbrová tři měsíce po porodu v bikinách! Stále se mu ze mě podlamují kolena, libuje si Štíbrová tři měsíce po porodu v bikinách! Stále se mu ze mě podlamují kolena, libuje si Nikol Štíbrová (34), provdaná Leitgeb, si před dvěma týdny prožila děsivé chvilky strachu, když její... číst článek
První dovolená Pártlové (41) s Pepou (27) nebyla podle představ: Poštípaná dcera (3 měsíce) a nazí Němci! První dovolená Pártlové (41) s Pepou (27) nebyla podle představ: Poštípaná dcera (3 měsíce) a nazí Němci! První zahraniční dovolenou ve třech má za sebou zpěvačka Martina Pártlová (41) s přítelem Josefem Va... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Daniela Choděrová
Daniela Choděrová
zobrazit profil Jan Hraběta
Jan Hraběta
zobrazit profil Jaroslav Plesl
Jaroslav Plesl
zobrazit profil Sharon Stone
Sharon Stone
zobrazit profil Irena Máchová
Irena Máchová
zobrazit profil Robert Downey, Jr.
Robert Downey, Jr.
zobrazit profil Čestmír Řanda st.
Čestmír Řanda st.