Maroš Kramár | Celebwiki.cz

Maroš Kramár

Datum narození: 26.4.1959
Místo narození: Bratislava
Profese: herec, moderátor
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Slovenský herec Maroš Kramár se stal idolem mnoha žen. Češky jeho šarm mohly obdivovat v Ordinaci v růžové zahradě 2, ve Slunečné nebo v pořadu Zázraky přírody.

Maroš Kramár pochází z „komediantské“ rodiny. Jeho otec Ján Kramár i dědeček Ján Klimo byli také herci. Takže není divu, že s divadlem začal již jako malý chlapec. V roce 1978 úspěšně ukončil studium herectví na Státní konzervatoři v Brně, rok působil v tamním divadle a poté šest let v Nitře.

MAROŠ KRAMÁR - OSTUDA KVŮLI PŘIROZENÍ

V letech 1985 až 2008 byl Maroš Kramár členem činohry SND, kde ztvárnil desítky rolí. Posléze si v Bratislavě založil Divadlo ve věži. Na prknech, která znamenají svět, jej stále častěji můžeme vidět i v Česku. Třeba ve Studiu Dva Divadlo v tragikomedii chorvatského dramatika Miro Gavrana Vše o mužích, v níž mu sekundují Filip Blažek a Michal Slaný.

I před kamerou se Maroš Kramár začal více objevovat v české produkci. Třeba v seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 si zahrál okouzlujícího svůdníka a výborného lékaře Richarda Vargu. V novácké Ordinačce zamotal hlavu doktorce Zdeně Suché v podání Dany Morávkové. Noblesního boháče si střihl v primácké Slunečné.

Jednu z ústředních postav si Maroš Kramár zahrál např. v komedii Dva na schodišti (2005) nebo v pohádkách Princezna a písař (2014). Objevil se i v úspěšném seriálu ExpozituraHanou Vagnerovou a Robertem Jaškówem v hlavních rolích. Nejednu z žen okouzlil jako moderátor pořadu Zázraky přírody.

O MAROŠI KRAMÁROVI ČTĚTE ZDE>>

Maroš Kramár se v roce 1999 oženil s právničkou Natašou Nikitinovou. Mají spolu dceru Tamaru a syny Timura a Marka. V roce 2019 se pár rozvedl.

 

Články o celebritě

Oslavenkyně Eva Holubová (60): Kolegové ze Slunečné ji zastihli nepřipravenou! Oslavenkyně Eva Holubová (60): Kolegové ze Slunečné ji zastihli nepřipravenou! Tak na takovouhle oslavu narozenin Eva Holubová (61) nejspíš hned tak nezapomene! Známá česká herečka,… číst článek
Milovník žen Maroš Kramár se těší z nové lásky: Svého syna extrémně pohoršil! Milovník žen Maroš Kramár se těší z nové lásky: Svého syna extrémně pohoršil! Herec Maroš Kramár (60) se těší z lásky svého nejstaršího syna Timura (18). I z toho důvodu, že dlouho… číst článek
Po Ordinaci si Maroš Kramár zahrál svůdníka i ve Slunečné Po Ordinaci si Maroš Kramár zahrál svůdníka i ve Slunečné Herec Maroš Kramár, který patří k nejvíce obsazovaným Slovákům v české zejména televizní produkci,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Petr Kostka
Petr Kostka
zobrazit profil Tim Robbins
Tim Robbins
zobrazit profil Karina Rchichev
Karina Rchichev
zobrazit profil Monika Horváthová
Monika Horváthová
zobrazit profil Jason Statham
Jason Statham
zobrazit profil Michalina Olszańska
Michalina Olszańska