Maroš Kramár

Datum narození: 26. 4. 1959
Místo narození: Bratislava
Profese: herec, moderátor
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Slovenský herec Maroš Kramár se stal idolem mnoha žen. Češky jeho šarm mohly obdivovat v Ordinaci v růžové zahradě 2, ve Slunečné nebo v pořadu Zázraky přírody.

Maroš Kramár pochází z „komediantské“ rodiny. Jeho otec Ján Kramár i dědeček Ján Klimo byli také herci. Takže není divu, že s divadlem začal již jako malý chlapec. V roce 1978 úspěšně ukončil studium herectví na Státní konzervatoři v Brně, rok působil v tamním divadle a poté šest let v Nitře.

MAROŠ KRAMÁR - OSTUDA KVŮLI PŘIROZENÍ

V letech 1985 až 2008 byl Maroš Kramár členem činohry SND, kde ztvárnil desítky rolí. Posléze si v Bratislavě založil Divadlo ve věži. Na prknech, která znamenají svět, jej stále častěji můžeme vidět i v Česku. Třeba ve Studiu Dva Divadlo v tragikomedii chorvatského dramatika Miro Gavrana Vše o mužích, v níž mu sekundují Filip Blažek a Michal Slaný.

I před kamerou se Maroš Kramár začal více objevovat v české produkci. Třeba v seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 si zahrál okouzlujícího svůdníka a výborného lékaře Richarda Vargu. V novácké Ordinačce zamotal hlavu doktorce Zdeně Suché v podání Dany Morávkové. Noblesního boháče si střihl v primácké Slunečné.

Jednu z ústředních postav si Maroš Kramár zahrál např. v komedii Dva na schodišti (2005) nebo v pohádkách Princezna a písař (2014). Objevil se i v úspěšném seriálu ExpozituraHanou Vagnerovou a Robertem Jaškówem v hlavních rolích. Nejednu z žen okouzlil jako moderátor pořadu Zázraky přírody.

O MAROŠI KRAMÁROVI ČTĚTE ZDE>>

Maroš Kramár se v roce 1999 oženil s právničkou Natašou Nikitinovou. Mají spolu dceru Tamaru a syny Timura a Marka. V roce 2019 se pár rozvedl.

 

Články o celebritě

Kramár proti Studenkové: I kdyby byl někdo natřený ho*nem… Kramár proti Studenkové: I kdyby byl někdo natřený ho*nem… Herec Miloš Kramár (63) patřil kdysi mezi vymetače večírků a ženy od sebe musel odhánět. Dnes dává p... číst článek
Herec Maroš Kramár (63) se pochlubil krásnou dcerou: Blondýnka s ostrým jazykem! Herec Maroš Kramár (63) se pochlubil krásnou dcerou: Blondýnka s ostrým jazykem! Bezesporu nejkrásnějším doprovodem se dnes večer v primáckém pořadu Můj muž to dokáže pochlubí Maroš... číst článek
Kramár se pochlubil krásnou dcerou: Blondýnka s ostrým jazykem Kramár se pochlubil krásnou dcerou: Blondýnka s ostrým jazykem Bezesporu nejkrásnějším doprovodem se dnes večer v primáckém pořadu Můj muž to dokáže pochlubí Maroš... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Catherine Blanchett
Catherine Blanchett
zobrazit profil Scarlett Johansson
Scarlett Johansson
zobrazit profil Ľubomír Roman
Ľubomír Roman
zobrazit profil Lubomír Lipský
Lubomír Lipský
zobrazit profil Marie Kyselková
Marie Kyselková
zobrazit profil Alice Bendová
Alice Bendová
zobrazit profil Simona Lewandowská
Simona Lewandowská