Maroš Kramár | Celebwiki.cz

Maroš Kramár

Datum narození: 26.4.1959
Místo narození: Bratislava
Profese: herec, moderátor
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Slovenský herec Maroš Kramár se stal idolem mnoha žen. Češky jeho šarm mohly obdivovat v Ordinaci v růžové zahradě 2 nebo v pořadu Zázraky přírody.

Maroš Kramár pochází z „komediantské“ rodiny. Jeho otec Ján Kramár i dědeček Ján Klimo byli také herci. Takže není divu, že s divadlem začal již jako malý chlapec. V roce 1978 úspěšně ukončil studium herectví na Státní konzervatoři v Brně, rok působil v tamním divadle a poté šest let v Nitře.

MAROŠ KRAMÁR - OSTUDA KVŮLI PŘIROZENÍ

V letech 1985 až 2008 byl Maroš Kramár členem činohry SND, kde ztvárnil desítky rolí. Posléze si v Bratislavě založil Divadlo ve věži. Na prknech, která znamenají svět, jej stále častěji můžeme vidět i v Česku. Třeba ve Studiu Dva Divadlo v tragikomedii chorvatského dramatika Miro Gavrana Vše o mužích, v níž mu sekundují Filip Blažek a Michal Slaný.

I před kamerou se Maroš Kramár začal více objevovat v české produkci. Třeba v seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 si zahrál okouzlujícího svůdníka a výborného lékaře Richarda Vargu. V novácké Ordinačce zamotal hlavu doktorce Zdeně Suché v podání Dany Morávkové.

Jednu z ústředních postav si Maroš Kramár zahrál např. v komedii Dva na schodišti (2005) nebo v pohádce Princezna a písař (2014). Objevil se i v úspěšném seriálu ExpozituraHanou Vagnerovou a Robertem Jaškówem v hlavních rolích. Nejednu z žen okouzlil jako moderátor pořadu Zázraky přírody.

O MAROŠI KRAMÁROVI ČTĚTE ZDE>>

Maroš Kramár se v roce 1999 oženil s právničkou Natašou Nikitinovou. Mají spolu dceru Tamaru a syny Timura a Marka. V roce 2019 se pár rozvedl.

 

Články o celebritě

Rozvedený Maroš Kramár rozhodně nestrádá: V tomhle luxusu si žije! Rozvedený Maroš Kramár rozhodně nestrádá: V tomhle luxusu si žije! Přestože se charismatický slovenský herec Maroš Kramár (60) v dubnu rozvedl, není pochyb o tom, že… číst článek
Burešová z Modrého kódu zběhla do Slunečné: Kvůli jiskření s mladším fešákem! Burešová z Modrého kódu zběhla do Slunečné: Kvůli jiskření s mladším fešákem! Tak už je to jasné! Dlouho bylo tajemstvím, proč sympatická herečka a zpěvačka Eva Burešová (26)… číst článek
Brodská se vrací do Slunečné: Chalupu po tátovi prodala, ale ... Brodská se vrací do Slunečné: Chalupu po tátovi prodala, ale ... O víkendu padla první klapka nového primáckého seriálu Slunečná, který v příštím roce nahradí seriál… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Pavla Dostálová
Pavla Dostálová
zobrazit profil Emil Horváth
Emil Horváth
zobrazit profil Vanda Konečná
Vanda Konečná
zobrazit profil Jarmila Bursová
Jarmila Bursová
zobrazit profil Marko Igonda
Marko Igonda
zobrazit profil Alexej Pyško
Alexej Pyško
zobrazit profil Milan Šimáček
Milan Šimáček
zobrazit profil Simona Kollárová
Simona Kollárová