Maroš Kramár | Celebwiki.cz

Maroš Kramár

Datum narození: 26. 4. 1959
Místo narození: Bratislava
Profese: herec, moderátor
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Slovenský herec Maroš Kramár se stal idolem mnoha žen. Češky jeho šarm mohly obdivovat v Ordinaci v růžové zahradě 2, ve Slunečné nebo v pořadu Zázraky přírody.

Maroš Kramár pochází z „komediantské“ rodiny. Jeho otec Ján Kramár i dědeček Ján Klimo byli také herci. Takže není divu, že s divadlem začal již jako malý chlapec. V roce 1978 úspěšně ukončil studium herectví na Státní konzervatoři v Brně, rok působil v tamním divadle a poté šest let v Nitře.

MAROŠ KRAMÁR - OSTUDA KVŮLI PŘIROZENÍ

V letech 1985 až 2008 byl Maroš Kramár členem činohry SND, kde ztvárnil desítky rolí. Posléze si v Bratislavě založil Divadlo ve věži. Na prknech, která znamenají svět, jej stále častěji můžeme vidět i v Česku. Třeba ve Studiu Dva Divadlo v tragikomedii chorvatského dramatika Miro Gavrana Vše o mužích, v níž mu sekundují Filip Blažek a Michal Slaný.

I před kamerou se Maroš Kramár začal více objevovat v české produkci. Třeba v seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 si zahrál okouzlujícího svůdníka a výborného lékaře Richarda Vargu. V novácké Ordinačce zamotal hlavu doktorce Zdeně Suché v podání Dany Morávkové. Noblesního boháče si střihl v primácké Slunečné.

Jednu z ústředních postav si Maroš Kramár zahrál např. v komedii Dva na schodišti (2005) nebo v pohádkách Princezna a písař (2014). Objevil se i v úspěšném seriálu ExpozituraHanou Vagnerovou a Robertem Jaškówem v hlavních rolích. Nejednu z žen okouzlil jako moderátor pořadu Zázraky přírody.

O MAROŠI KRAMÁROVI ČTĚTE ZDE>>

Maroš Kramár se v roce 1999 oženil s právničkou Natašou Nikitinovou. Mají spolu dceru Tamaru a syny Timura a Marka. V roce 2019 se pár rozvedl.

 

Články o celebritě

Vzorný syn Maroš Kramár: S tatínkem (91) si dopřáli stejnou operaci! Vzorný syn Maroš Kramár: S tatínkem (91) si dopřáli stejnou operaci! O herci Maroši Kramárovi (61) se poslední dobou psalo především v souvislosti se „sexuálním skandále... číst článek
»Slunečná« oslava narozenin Evy Burešové: Polibek od Lambory, tajný vzkaz a překvapení! »Slunečná« oslava narozenin Evy Burešové: Polibek od Lambory, tajný vzkaz a překvapení! Ta mlaskla! Herečka Eva Burešová (27) oslavila své narozeniny na place Slunečné, a kromě nádherného ... číst článek
Taxikář vystrčil penis. Mačkal mi prsa: Slavné Češky o sexuálních predátorech Taxikář vystrčil penis. Mačkal mi prsa: Slavné Češky o sexuálních predátorech Sexuální napadení na táboře. Nemravnosti a sexuální výhrůžky šeptané dítěti do ucha v autobuse MHD. ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Hana Holišová
Hana Holišová
zobrazit profil Markéta Martiníková
Markéta Martiníková
zobrazit profil Vlasta Burian
Vlasta Burian
zobrazit profil Daniel Bambas
Daniel Bambas
zobrazit profil Zdeněk Bařinka
Zdeněk Bařinka
zobrazit profil Paolo Villaggio
Paolo Villaggio
zobrazit profil Milla Jovovich
Milla Jovovich
zobrazit profil Ladislav Županič
Ladislav Županič