Maroš Kramár

Datum narození: 26. 4. 1959
Místo narození: Bratislava
Profese: herec, moderátor
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Slovenský herec Maroš Kramár se stal idolem mnoha žen. Češky jeho šarm mohly obdivovat v Ordinaci v růžové zahradě 2, ve Slunečné nebo v pořadu Zázraky přírody.

Maroš Kramár pochází z „komediantské“ rodiny. Jeho otec Ján Kramár i dědeček Ján Klimo byli také herci. Takže není divu, že s divadlem začal již jako malý chlapec. V roce 1978 úspěšně ukončil studium herectví na Státní konzervatoři v Brně, rok působil v tamním divadle a poté šest let v Nitře.

MAROŠ KRAMÁR - OSTUDA KVŮLI PŘIROZENÍ

V letech 1985 až 2008 byl Maroš Kramár členem činohry SND, kde ztvárnil desítky rolí. Posléze si v Bratislavě založil Divadlo ve věži. Na prknech, která znamenají svět, jej stále častěji můžeme vidět i v Česku. Třeba ve Studiu Dva Divadlo v tragikomedii chorvatského dramatika Miro Gavrana Vše o mužích, v níž mu sekundují Filip Blažek a Michal Slaný.

I před kamerou se Maroš Kramár začal více objevovat v české produkci. Třeba v seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 si zahrál okouzlujícího svůdníka a výborného lékaře Richarda Vargu. V novácké Ordinačce zamotal hlavu doktorce Zdeně Suché v podání Dany Morávkové. Noblesního boháče si střihl v primácké Slunečné.

Jednu z ústředních postav si Maroš Kramár zahrál např. v komedii Dva na schodišti (2005) nebo v pohádkách Princezna a písař (2014). Objevil se i v úspěšném seriálu ExpozituraHanou Vagnerovou a Robertem Jaškówem v hlavních rolích. Nejednu z žen okouzlil jako moderátor pořadu Zázraky přírody.

O MAROŠI KRAMÁROVI ČTĚTE ZDE>>

Maroš Kramár se v roce 1999 oženil s právničkou Natašou Nikitinovou. Mají spolu dceru Tamaru a syny Timura a Marka. V roce 2019 se pár rozvedl.

 

Články o celebritě

Sobotní večer patřil novinkám: Bodovala kriminálka Duch: A co zábavná show Na lovu? Sobotní večer patřil novinkám: Bodovala kriminálka Duch: A co zábavná show Na lovu? Pro sobotní večer proti sobě postavily konkurenční televizní stanice TV Nova a FTV Prima, které se n... číst článek
Ledový muž Maroš Kramár:  Po výšlapu v Krkonoších mu omrzl obličej!  Ledový muž Maroš Kramár: Po výšlapu v Krkonoších mu omrzl obličej! Slovenský herec Maroš Kramár (62) jde po hlavě do každé výzvy, kde je aspoň náznak adrenalinu. Napos... číst článek
Studená sprcha pro lásku Kramára! Kvůli ex-manželce se všechno mění Studená sprcha pro lásku Kramára! Kvůli ex-manželce se všechno mění Čerstvě rozvedený Maroš Kramár (62) se do další svatby moc nehrne a když už, udělal by prý nějaké zm... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jaroslava Hanušová
Jaroslava Hanušová
zobrazit profil Tomáš Dianiška
Tomáš Dianiška
zobrazit profil Filip Blažek
Filip Blažek
zobrazit profil Kryštof Rímský
Kryštof Rímský
zobrazit profil Václav Kotek
Václav Kotek
zobrazit profil Jaroslava Pokorná
Jaroslava Pokorná
zobrazit profil Jiří Lábus
Jiří Lábus
zobrazit profil Klára Jerneková
Klára Jerneková