Maroš Kramár | Celebwiki.cz

Maroš Kramár

Datum narození: 26.4.1959
Místo narození: Bratislava
Profese: herec, moderátor
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Slovenský herec Maroš Kramár se stal idolem mnoha žen. Češky jeho šarm mohly obdivovat v Ordinaci v růžové zahradě 2 nebo v pořadu Zázraky přírody.

Maroš Kramár pochází z „komediantské“ rodiny. Jeho otec Ján Kramár i dědeček Ján Klimo byli také herci. Takže není divu, že s divadlem začal již jako malý chlapec. V roce 1978 úspěšně ukončil studium herectví na Státní konzervatoři v Brně, rok působil v tamním divadle a poté šest let v Nitře.

MAROŠ KRAMÁR - OSTUDA KVŮLI PŘIROZENÍ

V letech 1985 až 2008 byl Maroš Kramár členem činohry SND, kde ztvárnil desítky rolí. Posléze si v Bratislavě založil Divadlo ve věži. Na prknech, která znamenají svět, jej stále častěji můžeme vidět i v Česku. Třeba ve Studiu Dva Divadlo v tragikomedii chorvatského dramatika Miro Gavrana Vše o mužích, v níž mu sekundují Filip Blažek a Michal Slaný.

I před kamerou se Maroš Kramár začal více objevovat v české produkci. Třeba v seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 si zahrál okouzlujícího svůdníka a výborného lékaře Richarda Vargu. V novácké Ordinačce zamotal hlavu doktorce Zdeně Suché v podání Dany Morávkové.

Jednu z ústředních postav si Maroš Kramár zahrál např. v komedii Dva na schodišti (2005) nebo v pohádce Princezna a písař (2014). Objevil se i v úspěšném seriálu ExpozituraHanou Vagnerovou a Robertem Jaškówem v hlavních rolích. Nejednu z žen okouzlil jako moderátor pořadu Zázraky přírody.

O MAROŠI KRAMÁROVI ČTĚTE ZDE>>

Maroš Kramár se v roce 1999 oženil s právničkou Natašou Nikitinovou. Mají spolu dceru Tamaru a syny Timura a Marka. V roce 2019 se pár rozvedl.

 

Články o celebritě

Televize vytasily plány na léto! Víme, co budou vysílat ČT, Nova i Prima Televize vytasily plány na léto! Víme, co budou vysílat ČT, Nova i Prima Převážně s vlastními archivy si přes léto vystačí všechny tři hlavní české televizní stanice. Novinek… číst článek
Maroš Kramár po smrti hvězdy (†50) Ordinace: Přiznal mrazivé tajemství! Maroš Kramár po smrti hvězdy (†50) Ordinace: Přiznal mrazivé tajemství! Od smrti slovenské herečky Silvie Petöové (†50) sice již nějaký ten čas uplynul, všichni, co ji znali,… číst článek
Kramár ze Zázraků přírody a jeho drsná výchova: Na co můžou jeho synové zapomenout? Kramár ze Zázraků přírody a jeho drsná výchova: Na co můžou jeho synové zapomenout? Slovenská hvězda Maroš Kramár (60) je rád, že jeho dva synové Timur (17) a Marko (11) mají herecké… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Dana Bartůňková
Dana Bartůňková
zobrazit profil Rudolf Hrušínský st.
Rudolf Hrušínský st.
zobrazit profil Mariana Prachařová
Mariana Prachařová
zobrazit profil Sandra Pogodová
Sandra Pogodová
zobrazit profil Melissa McCarthy
Melissa McCarthy
zobrazit profil Jaromír Nosek
Jaromír Nosek
zobrazit profil Barbra Streisand
Barbra Streisand
zobrazit profil Vanda Chaloupková
Vanda Chaloupková