Juraj Loj

Juraj Loj

Datum narození: 20. 2. 1984
Místo narození: Bratislava
Profese: herec
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herec Juraj Loj je partnerem slovenské hvězdy Zuzany Kanócz. Půvabná brunetka a slovenský sex symbol mají spolu tři potomky - syna a dvě dcery.

Slovenský herec Juraj Loj se stal známý díky seriálu TV Markíza Búrlivé víno (2012/2013), kde hraje jednu z hlavních postav, lékaře Martina Roznera. Slovenský sex symbol Juraj Loj si dále zahrál v seriálu Doktori (2014).

JURAJ LOJ ŠŤASTNÝM OTCEM

Předtím ztvárnil menši role, a to v seriálech Nesmrteľní (2009) a Ordinácia v ružovej záhrade (2008), kde hrála též jeho dlouholetá partnerka, půvabná brunetka Zuzana Kanócz, hvězda filmu Filipa Renče Román pro ženy, natočeném podle bestseleru Michala Viewegha.

Na filmovém plátně se Juraj Loj objevil např. v krimi komedii Tygři ve městě či v mysteriózním hororovém thrilleru Trhlina.

Příležitost dostat svého prvního Českého lva Juraj Loj dostal od režisérky Agnieszky Holland v jejím koprodukčním životopisném dramatu Šarlatán (2020) s Ivanem Trojanem v hlavní roli.

Společně působili i v Divadle Andreja Bagara v Nitre. Zde se však Juraj Loj nepohodl s vedením. Názorové neshody mu v roce 2013 vynesly vyhazov. Stalo se tak poté, co otevřeně kritizoval managament divadla. Co konkrétně šéfům řekl, médiím prozradit nechtěl.

O JURAJI LOJOVI ČTĚTE ZDE>>

S dlouholetou partnerkou Zuzanou Kanócz prožil Juraj Loj i těžké chvíle, když v pátém měsíci těhotenství potratila jejich první miminko. Tři měsíce nato však opět přišla do jiného stavu a v srpnu 2013 přivedla na svět syna Lucase. Na čas se stáhla do ústraní a v roce 2015 porodila dceru Izabellu. Začátkem září 2018 se páru narodila dcera Leyla.

 

Články o celebritě

V Tváři řádí covid-19: Vyřadil úřadující SuperStar Barboru Piešovou! Kdo ji nahradil? V Tváři řádí covid-19: Vyřadil úřadující SuperStar Barboru Piešovou! Kdo ji nahradil? První kolo slovenské verze Tvoje tvář má známý hlas se muselo obejít bez jedné soutěžící, a to posle... číst článek
ONLINE: Český lev covidu navzdory! Schneiderová odhalila úplně všechno! ONLINE: Český lev covidu navzdory! Schneiderová odhalila úplně všechno! Český lev se letos kvůli covidu odehrával v úplně jiných kulisách, než jsou všichni zvyklí. Bez opul... číst článek
Adept na Lva Trojan o sexu s mužem v Šarlatánovi: Nebylo to až tak nepříjemné, Juraj je fešný Adept na Lva Trojan o sexu s mužem v Šarlatánovi: Nebylo to až tak nepříjemné, Juraj je fešný Za svůj výkon ve strhujícím životopisném dramatu Šarlatán byl herec Ivan Trojan (56) nominován na Če... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jiří Pecha
Jiří Pecha
zobrazit profil Václav Knop
Václav Knop
zobrazit profil Chantal  Poullain
Chantal Poullain
zobrazit profil Jana Paulová
Jana Paulová
zobrazit profil Jiří Hrzán
Jiří Hrzán
zobrazit profil František Řehák
František Řehák
zobrazit profil Kateřina Marie Fialová
Kateřina Marie Fialová