Juraj Loj | Celebwiki.cz

Juraj Loj

Datum narození: 20.2.1984
Místo narození:  Bratislava
Profese: herec
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herec Juraj Loj je partnerem slovenské hvězdy Zuzany Kanócz. Půvabná brunetka a slovenský sex symbol mají spolu tři potomky - syna a dvě dcery.

Slovenský herec Juraj Loj se stal známý díky seriálu TV Markíza Búrlivé víno (2012/2013), kde hraje jednu z hlavních postav, lékaře Martina Roznera. Slovenský sex symbol Juraj Loj si dále zahrál v seriálu Doktori (2014).

JURAJ LOJ ŠŤASTNÝM OTCEM

Předtím ztvárnil menši role, a to v seriálech Nesmrteľní (2009) a Ordinácia v ružovej záhrade (2008), kde hrála též jeho dlouholetá partnerka, půvabná brunetka Zuzana Kanócz, hvězda filmu Filipa Renče Román pro ženy, natočeném podle bestseleru Michala Viewegha.

Společně působili i v Divadle Andreja Bagara v Nitre. Zde se však Juraj Loj nepohodl s vedením. Názorové neshody mu v roce 2013 vynesly vyhazov. Stalo se tak poté, co otevřeně kritizoval managament divadla. Co konkrétně šéfům řekl, médiím prozradit nechtěl.

O JURAJI LOJOVI ČTĚTE ZDE>>

S dlouholetou partnerkou Zuzanou Kanócz prožil Juraj Loj i těžké chvíle, když v pátém měsíci těhotenství potratila jejich první miminko. Tři měsíce nato však opět přišla do jiného stavu a v srpnu 2013 přivedla na svět syna Lucase. Na čas se stáhla do ústraní a v roce 2015 porodila dceru Izabellu. Začátkem září 2018 se páru narodila dcera Leyla.

 

Další Herci

zobrazit profil Petr Brukner herec
Petr Brukner herec
zobrazit profil Eliška Balzerová
Eliška Balzerová
zobrazit profil Jakub Žáček
Jakub Žáček
zobrazit profil Ondřej Veselý
Ondřej Veselý
zobrazit profil Talia Balsam
Talia Balsam
zobrazit profil Viet Anh Doan
Viet Anh Doan
zobrazit profil František Peterka
František Peterka
zobrazit profil Marian Roden
Marian Roden