Lucie Hunčárová | Celebwiki.cz

Lucie Hunčárová

Místo narození: Most
Profese: tanečnice, lektorka

Související celebrity

Životopis

Tanečnice Lucie Hunčárová, zkušená matadorska show StarDance…když hvězdy tančí České televize, se v osmé sérii stala soutěžící již potřetí.

Rodačka z Mostu Lucie Hunčárová vytvořila úspěšný pár – nejen taneční – s Janem Onderem. Mistři ČR v latinskoamerických tancích družstev z roku 2012 patřili mezi elitní taneční páry u nás. Česko reprezentovali na zahraničních soutěžích, jako je Blackpool dance festival nebo Germany Open Championship Stuttgart.

LUCIE HUNČÁROVÁ – JAKÉ TO BYLO S PAVLÁSKEM

Vedle sportovní a soutěžní kariéry se Lucie Hunčárová a Jan Onder věnovali profesionálním tanečním vystoupením a show. Ročně zvládali desítky akcí po celé ČR i v zahraničí. Vyučovali ve vlastní soukromé škole s působením hned v několika městech. Na obrazovce se předvedli jako lektoři dětské taneční školičky vysílané na ČT:D.

Lucie Hunčárová je inženýrka ekonomie, Jan Onder studoval pedagogickou fakultu. Společně tančili od roku 2007. Jejich vztah se po letech rozpadl.

Nováčkem úspěšné soutěže StarDance…když hvězdy tančí byla Lucie Hunčárová v roce 2013. Tehdy tančila s hercem Pavlem Řezníčkem. Nejméně hlasů jim diváci poslali v polovině listopadu, takže vypadli.

O LUCII HUNČÁROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Roku 2015 dostala tanečnice přetěžký úkol, roztančit toporného moderátora a baviče Lukáše Pavláska. Ten sice udělal jisté pokroky, avšak tancem se zrovna život nemůže ani po nespočetných trénincích se zkušenou Lucií Hunčárovou. Avšak Lukáš Pavlásek si svým osobitým stylem získal přízeň diváků, díky níž pár obsadil nečekané třetí místo. Zvítězila svérázná dvojice - herečka Marie Doležalová s tanečníkem a choreografem Markem Zelinkou, z nichž se již během soutěže stal milenecký pár.

V roce 2016 byl Licii Hunčárové jako soutěžní partner vybrán italský kuchař Emanuele Ridi, snímž utvořila pár i mimo soutěž. Ale ani tento vztah nevydržel.

 

Články o celebritě

Hunčárová a Onder: VELKÝ NÁVRAT?! Hunčárová a Onder: VELKÝ NÁVRAT?! Není to tak dlouho, kdy se provalilo, že Lucie Hunčárová (33) už netvoří partnerskou dvojici se známým… číst článek
Opět kopačky pro Ondera! Vrátí se teď k Hunčárové? Opět kopačky pro Ondera! Vrátí se teď k Hunčárové? Tanečník Jan Onder (34) má možná štěstí ve hře, jelikož v lásce má spíše smůlu. Po drsném rozchodu… číst článek
Šokující důvod rozchodu Ridiho a Hunčarové: Za vším prý stojí třetí osoba! Šokující důvod rozchodu Ridiho a Hunčarové: Za vším prý stojí třetí osoba! Lucie Hunčarová (33) a Emanuel Ridi (45) před pár dny oznámili na sociální síti rozchod. Přestože… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Antonín Kratochvíl
Antonín Kratochvíl
zobrazit profil Marek Dědík
Marek Dědík
zobrazit profil Richard Pogoda
Richard Pogoda
zobrazit profil Tereza Hrzánová
Tereza Hrzánová
zobrazit profil Adam Plachetka
Adam Plachetka
zobrazit profil Bořek Šípek
Bořek Šípek
zobrazit profil Mirjam Müller Landa
Mirjam Müller Landa
zobrazit profil Lucie Hořčičková
Lucie Hořčičková