Lucie Hunčárová | Celebwiki.cz

Lucie Hunčárová

Místo narození: Most
Profese: tanečnice, lektorka

Související celebrity

Životopis

Tanečnice Lucie Hunčárová, zkušená matadorska show StarDance…když hvězdy tančí České televize, se v osmé sérii stala soutěžící již potřetí.

Rodačka z Mostu Lucie Hunčárová vytvořila úspěšný pár – nejen taneční – s Janem Onderem. Mistři ČR v latinskoamerických tancích družstev z roku 2012 patřili mezi elitní taneční páry u nás. Česko reprezentovali na zahraničních soutěžích, jako je Blackpool dance festival nebo Germany Open Championship Stuttgart.

LUCIE HUNČÁROVÁ – JAKÉ TO BYLO S PAVLÁSKEM

Vedle sportovní a soutěžní kariéry se Lucie Hunčárová a Jan Onder věnovali profesionálním tanečním vystoupením a show. Ročně zvládali desítky akcí po celé ČR i v zahraničí. Vyučovali ve vlastní soukromé škole s působením hned v několika městech. Na obrazovce se předvedli jako lektoři dětské taneční školičky vysílané na ČT:D.

Lucie Hunčárová je inženýrka ekonomie, Jan Onder studoval pedagogickou fakultu. Společně tančili od roku 2007. Jejich vztah se po letech rozpadl.

Nováčkem úspěšné soutěže StarDance…když hvězdy tančí byla Lucie Hunčárová v roce 2013. Tehdy tančila s hercem Pavlem Řezníčkem. Nejméně hlasů jim diváci poslali v polovině listopadu, takže vypadli.

O LUCII HUNČÁROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Roku 2015 dostala tanečnice přetěžký úkol, roztančit toporného moderátora a baviče Lukáše Pavláska. Ten sice udělal jisté pokroky, avšak tancem se zrovna život nemůže ani po nespočetných trénincích se zkušenou Lucií Hunčárovou. Avšak Lukáš Pavlásek si svým osobitým stylem získal přízeň diváků, díky níž pár obsadil nečekané třetí místo. Zvítězila svérázná dvojice - herečka Marie Doležalová s tanečníkem a choreografem Markem Zelinkou, z nichž se již během soutěže stal milenecký pár.

V roce 2016 byl Licii Hunčárové jako soutěžní partner vybrán italský kuchař Emanuele Ridi, snímž utvořila pár i mimo soutěž. Ale ani tento vztah nevydržel.

 

Články o celebritě

Kuchař Ridi se ztrácí před očima: Vážné zdravotní problémy po rozchodu! Kuchař Ridi se ztrácí před očima: Vážné zdravotní problémy po rozchodu! Rozchod s tanečnicí ze StarDance a stres dohnaly kuchaře Emanuela Ridiho (46) do nemocnice! Lékaři… číst článek
Hunčárová a Onder: VELKÝ NÁVRAT?! Hunčárová a Onder: VELKÝ NÁVRAT?! Není to tak dlouho, kdy se provalilo, že Lucie Hunčárová (33) už netvoří partnerskou dvojici se známým… číst článek
Opět kopačky pro Ondera! Vrátí se teď k Hunčárové? Opět kopačky pro Ondera! Vrátí se teď k Hunčárové? Tanečník Jan Onder (34) má možná štěstí ve hře, jelikož v lásce má spíše smůlu. Po drsném rozchodu… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Pavel Kožíšek
Pavel Kožíšek
zobrazit profil Jindřiška Kikinčuková
Jindřiška Kikinčuková
zobrazit profil Dominik Vodička
Dominik Vodička
zobrazit profil Lucie Gelemová
Lucie Gelemová
zobrazit profil Andrea Nesvadbová
Andrea Nesvadbová
zobrazit profil Yemi Akinyemi
Yemi Akinyemi
zobrazit profil Jiří Dědeček
Jiří Dědeček
zobrazit profil Martin Janecký
Martin Janecký