Lucie Hunčárová

Místo narození: Most
Profese: tanečnice, lektorka

Související celebrity

Životopis

Tanečnice Lucie Hunčárová, zkušená matadorska show StarDance…když hvězdy tančí České televize, se v osmé sérii stala soutěžící již potřetí.

Rodačka z Mostu Lucie Hunčárová vytvořila úspěšný pár – nejen taneční – s Janem Onderem. Mistři ČR v latinskoamerických tancích družstev z roku 2012 patřili mezi elitní taneční páry u nás. Česko reprezentovali na zahraničních soutěžích, jako je Blackpool dance festival nebo Germany Open Championship Stuttgart.

LUCIE HUNČÁROVÁ - JAKÉ TO BYLO S PAVLÁSKEM

Lucie Hunčárová je inženýrka ekonomie

Vedle sportovní a soutěžní kariéry se Lucie Hunčárová a Jan Onder věnovali profesionálním tanečním vystoupením a show. Ročně zvládali desítky akcí po celé ČR i v zahraničí. Vyučovali ve vlastní soukromé škole s působením hned v několika městech. Na obrazovce se předvedli jako lektoři dětské taneční školičky vysílané na ČT:D.

Lucie Hunčárová je inženýrka ekonomie, Jan Onder studoval pedagogickou fakultu. Společně tančili od roku 2007. Jejich vztah se po letech rozpadl.

Nováčkem úspěšné soutěže StarDance…když hvězdy tančí byla Lucie Hunčárová v roce 2013. Tehdy tančila s hercem Pavlem Řezníčkem. Nejméně hlasů jim diváci poslali v polovině listopadu, takže vypadli.

O LUCII HUNČÁROVÉ ČTĚTE ZDE>>

S Pavláskem byla Hunčárová třetí

Roku 2015 dostala tanečnice přetěžký úkol, roztančit toporného moderátora a baviče Lukáše Pavláska. Ten sice udělal jisté pokroky, avšak tancem se zrovna život nemůže ani po nespočetných trénincích se zkušenou Lucií Hunčárovou. Avšak Lukáš Pavlásek si svým osobitým stylem získal přízeň diváků, díky níž pár obsadil nečekané třetí místo. Zvítězila svérázná dvojice - herečka Marie Doležalová s tanečníkem a choreografem Markem Zelinkou, z nichž se již během soutěže stal milenecký pár.

Hunčárová chodila s Ridim

V roce 2016 byl Lucii Hunčárové jako soutěžní partner vybrán italský kuchař Emanuele Ridi, snímž utvořila pár i mimo soutěž. Ale ani tento vztah nevydržel.

V červnu 2022 se Lucie Hunčárová provdala za svého přítele Filipa.

 

Články o celebritě

Porotci StarDance Genzer a Drexler: Ukázali svůj vztah Porotci StarDance Genzer a Drexler: Ukázali svůj vztah Je už téměř pravidlem, že to nejsou pouze zážitky a zkušenosti, co si ze soutěže StarDance její účas... číst článek
100. díl StarDance: Kometa Kuchařová a chladné setkání Ridiho s exmilenkou! 100. díl StarDance: Kometa Kuchařová a chladné setkání Ridiho s exmilenkou! Zranění, drsné hodnocení, odhalené poprsí, ale i nešťastný přeřek ostříleného moderátora Marka Ebena... číst článek
Rodinná pouta ve StarDance: Trojice Kurtiš, Polívková a Černochová, Mišík a tchyně Kubelková, Kuchařová na přenosu, Písařovicová ne! Rodinná pouta ve StarDance: Trojice Kurtiš, Polívková a Černochová, Mišík a tchyně Kubelková, Kuchařová na přenosu, Písařovicová ne! Půl roku s jedním tanečním partnerem v jedné tělocvičně několikrát týdně udělá divy. StarDance už da... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Jiří Káš
Jiří Káš
zobrazit profil Eliška Podzimková
Eliška Podzimková
zobrazit profil Josef Rarach
Josef Rarach
zobrazit profil Anet Antošová
Anet Antošová
zobrazit profil Pavel Kožíšek
Pavel Kožíšek
zobrazit profil Theodor Pištěk
Theodor Pištěk
zobrazit profil Petr Čadek
Petr Čadek
zobrazit profil Bohumil Hrabal
Bohumil Hrabal