Lucie Hunčárová | Celebwiki.cz

Lucie Hunčárová

Místo narození: Most
Profese: tanečnice, lektorka

Související celebrity

Životopis

Tanečnice Lucie Hunčárová, zkušená matadorska show StarDance…když hvězdy tančí České televize, se v osmé sérii stala soutěžící již potřetí.

Rodačka z Mostu Lucie Hunčárová vytvořila úspěšný pár – nejen taneční – s Janem Onderem. Mistři ČR v latinskoamerických tancích družstev z roku 2012 patřili mezi elitní taneční páry u nás. Česko reprezentovali na zahraničních soutěžích, jako je Blackpool dance festival nebo Germany Open Championship Stuttgart.

LUCIE HUNČÁROVÁ – JAKÉ TO BYLO S PAVLÁSKEM

Vedle sportovní a soutěžní kariéry se Lucie Hunčárová a Jan Onder věnovali profesionálním tanečním vystoupením a show. Ročně zvládali desítky akcí po celé ČR i v zahraničí. Vyučovali ve vlastní soukromé škole s působením hned v několika městech. Na obrazovce se předvedli jako lektoři dětské taneční školičky vysílané na ČT:D.

Lucie Hunčárová je inženýrka ekonomie, Jan Onder studoval pedagogickou fakultu. Společně tančili od roku 2007. Jejich vztah se po letech rozpadl.

Nováčkem úspěšné soutěže StarDance…když hvězdy tančí byla Lucie Hunčárová v roce 2013. Tehdy tančila s hercem Pavlem Řezníčkem. Nejméně hlasů jim diváci poslali v polovině listopadu, takže vypadli.

O LUCII HUNČÁROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Roku 2015 dostala tanečnice přetěžký úkol, roztančit toporného moderátora a baviče Lukáše Pavláska. Ten sice udělal jisté pokroky, avšak tancem se zrovna život nemůže ani po nespočetných trénincích se zkušenou Lucií Hunčárovou. Avšak Lukáš Pavlásek si svým osobitým stylem získal přízeň diváků, díky níž pár obsadil nečekané třetí místo. Zvítězila svérázná dvojice - herečka Marie Doležalová s tanečníkem a choreografem Markem Zelinkou, z nichž se již během soutěže stal milenecký pár.

V roce 2016 byl Licii Hunčárové jako soutěžní partner vybrán italský kuchař Emanuele Ridi, snímž utvořila pár i mimo soutěž. Ale ani tento vztah nevydržel.

 

Články o celebritě

 Hunčárová odtajnila svoji lásku: Podoba čistě náhodná... Hunčárová odtajnila svoji lásku: Podoba čistě náhodná... S kuchařem Emanuelem Ridim (46) prožila intenzivní, ale nepříliš dlouhou lásku. Momentálně jsou už o... číst článek
Tanečnice Hunčárová přestala tajit přítele! Je kopií jejího ex Tanečnice Hunčárová přestala tajit přítele! Je kopií jejího ex Už dlouho naznačovala, že je v jejím životě nový chlap, ale pořád jeho tvář tajila. Před několika dn... číst článek
Zamilovaný kuchař Emanuel Ridi (46): Vnadnou Slovenku (28) rozmazluje luxusem! Zamilovaný kuchař Emanuel Ridi (46): Vnadnou Slovenku (28) rozmazluje luxusem! Půl roku po rozchodu s tanečnicí Lucií Hunčárovou (34) si Emanuel Ridi (46) hýčká krásnou Slovenku S... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Šimon Caban
Šimon Caban
zobrazit profil Jan Kolomazník
Jan Kolomazník
zobrazit profil Jiří Grossman
Jiří Grossman
zobrazit profil Vladimír Renčín
Vladimír Renčín
zobrazit profil Michal Necpál
Michal Necpál
zobrazit profil Jakub Klimo
Jakub Klimo
zobrazit profil Jaz z Oprásků
Jaz z Oprásků
zobrazit profil Martin Janecký
Martin Janecký