Lucie Hunčárová | Celebwiki.cz

Lucie Hunčárová

Místo narození: Most
Profese: tanečnice, lektorka

Související celebrity

Životopis

Tanečnice Lucie Hunčárová, zkušená matadorska show StarDance…když hvězdy tančí České televize, se v osmé sérii stala soutěžící již potřetí.

Rodačka z Mostu Lucie Hunčárová vytvořila úspěšný pár – nejen taneční – s Janem Onderem. Mistři ČR v latinskoamerických tancích družstev z roku 2012 patřili mezi elitní taneční páry u nás. Česko reprezentovali na zahraničních soutěžích, jako je Blackpool dance festival nebo Germany Open Championship Stuttgart.

LUCIE HUNČÁROVÁ – JAKÉ TO BYLO S PAVLÁSKEM

Vedle sportovní a soutěžní kariéry se Lucie Hunčárová a Jan Onder věnovali profesionálním tanečním vystoupením a show. Ročně zvládali desítky akcí po celé ČR i v zahraničí. Vyučovali ve vlastní soukromé škole s působením hned v několika městech. Na obrazovce se předvedli jako lektoři dětské taneční školičky vysílané na ČT:D.

Lucie Hunčárová je inženýrka ekonomie, Jan Onder studoval pedagogickou fakultu. Společně tančili od roku 2007. Jejich vztah se po letech rozpadl.

Nováčkem úspěšné soutěže StarDance…když hvězdy tančí byla Lucie Hunčárová v roce 2013. Tehdy tančila s hercem Pavlem Řezníčkem. Nejméně hlasů jim diváci poslali v polovině listopadu, takže vypadli.

O LUCII HUNČÁROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Roku 2015 dostala tanečnice přetěžký úkol, roztančit toporného moderátora a baviče Lukáše Pavláska. Ten sice udělal jisté pokroky, avšak tancem se zrovna život nemůže ani po nespočetných trénincích se zkušenou Lucií Hunčárovou. Avšak Lukáš Pavlásek si svým osobitým stylem získal přízeň diváků, díky níž pár obsadil nečekané třetí místo. Zvítězila svérázná dvojice - herečka Marie Doležalová s tanečníkem a choreografem Markem Zelinkou, z nichž se již během soutěže stal milenecký pár.

V roce 2016 byl Licii Hunčárové jako soutěžní partner vybrán italský kuchař Emanuele Ridi, snímž utvořila pár i mimo soutěž. Ale ani tento vztah nevydržel.

 

Články o celebritě

Onder zatáhl Otáhalovou i do byznysu! Vystřídala ex Hunčárovou Onder zatáhl Otáhalovou i do byznysu! Vystřídala ex Hunčárovou Kromě StarDance jí otevřel dveře i na dětský kanál. Jan Onder (34) si do pořadu Na plese s Honzou On... číst článek
Láska ze StarDance: Onder přistižen po boku Otáhalové! Doteky a polibky na rozhledně Láska ze StarDance: Onder přistižen po boku Otáhalové! Doteky a polibky na rozhledně Je skoro o generaci starší, ale láska hory přenáší! A právě na horách pozorný čtenář Blesku minulý t... číst článek
 Hunčárová odtajnila svoji lásku: Podoba čistě náhodná... Hunčárová odtajnila svoji lásku: Podoba čistě náhodná... S kuchařem Emanuelem Ridim (46) prožila intenzivní, ale nepříliš dlouhou lásku. Momentálně jsou už o... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Karel Štědrý
Karel Štědrý
zobrazit profil Robin Ondráček
Robin Ondráček
zobrazit profil Naděžda Munzarová
Naděžda Munzarová
zobrazit profil Jiří Havelka
Jiří Havelka
zobrazit profil Michael Kratochvíl
Michael Kratochvíl
zobrazit profil Ondřej Havelka
Ondřej Havelka