Lucie Hunčárová

Místo narození: Most
Profese: tanečnice, lektorka

Související celebrity

Životopis

Tanečnice Lucie Hunčárová, zkušená matadorska show StarDance…když hvězdy tančí České televize, se v osmé sérii stala soutěžící již potřetí.

Rodačka z Mostu Lucie Hunčárová vytvořila úspěšný pár – nejen taneční – s Janem Onderem. Mistři ČR v latinskoamerických tancích družstev z roku 2012 patřili mezi elitní taneční páry u nás. Česko reprezentovali na zahraničních soutěžích, jako je Blackpool dance festival nebo Germany Open Championship Stuttgart.

LUCIE HUNČÁROVÁ – JAKÉ TO BYLO S PAVLÁSKEM

Vedle sportovní a soutěžní kariéry se Lucie Hunčárová a Jan Onder věnovali profesionálním tanečním vystoupením a show. Ročně zvládali desítky akcí po celé ČR i v zahraničí. Vyučovali ve vlastní soukromé škole s působením hned v několika městech. Na obrazovce se předvedli jako lektoři dětské taneční školičky vysílané na ČT:D.

Lucie Hunčárová je inženýrka ekonomie, Jan Onder studoval pedagogickou fakultu. Společně tančili od roku 2007. Jejich vztah se po letech rozpadl.

Nováčkem úspěšné soutěže StarDance…když hvězdy tančí byla Lucie Hunčárová v roce 2013. Tehdy tančila s hercem Pavlem Řezníčkem. Nejméně hlasů jim diváci poslali v polovině listopadu, takže vypadli.

O LUCII HUNČÁROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Roku 2015 dostala tanečnice přetěžký úkol, roztančit toporného moderátora a baviče Lukáše Pavláska. Ten sice udělal jisté pokroky, avšak tancem se zrovna život nemůže ani po nespočetných trénincích se zkušenou Lucií Hunčárovou. Avšak Lukáš Pavlásek si svým osobitým stylem získal přízeň diváků, díky níž pár obsadil nečekané třetí místo. Zvítězila svérázná dvojice - herečka Marie Doležalová s tanečníkem a choreografem Markem Zelinkou, z nichž se již během soutěže stal milenecký pár.

V roce 2016 byl Licii Hunčárové jako soutěžní partner vybrán italský kuchař Emanuele Ridi, snímž utvořila pár i mimo soutěž. Ale ani tento vztah nevydržel.

 

Články o celebritě

Veselka Hunčárové ze StarDance: Koho ze svých EX nepozvala? Veselka Hunčárové ze StarDance: Koho ze svých EX nepozvala? Osm let chodila s tanečníkem a choreografek Janem Onderem (35). Pak se ale během jedné z epizod Star... číst článek
Tanečnice ze StarDance Lucie Hunčárová se bude vdávat! Ukázala se ve svatebních šatech Tanečnice ze StarDance Lucie Hunčárová se bude vdávat! Ukázala se ve svatebních šatech Dva roky po rozchodu s televizním kuchařem Emanuelem Ridim (47) se tanečnice Lucie Hunčárová (35) ch... číst článek
Ital Emanuele Ridi (47) po covidu s kyslíkovou maskou: Cítím se ani ne na 50 procent! Ital Emanuele Ridi (47) po covidu s kyslíkovou maskou: Cítím se ani ne na 50 procent! Kuchař Emanuele Ridi (47), který je známý díky pořadu s Italem v kuchyni či díky taneční soutěži Sta... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Ivan Kotmel
Ivan Kotmel
zobrazit profil Jaroslav Němeček
Jaroslav Němeček
zobrazit profil Marta Drastíková
Marta Drastíková
zobrazit profil Lucie Hořčičková
Lucie Hořčičková
zobrazit profil Antonie Zacpalová
Antonie Zacpalová
zobrazit profil Štěpán Kozub
Štěpán Kozub
zobrazit profil Pavel Kožíšek
Pavel Kožíšek
zobrazit profil Marek Brodský
Marek Brodský