Natálie Kocábová | Celebwiki.cz

Natálie Kocábová

Datum narození: 16.5.1984
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka, spisovatelka, scenáristka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka a spisovatelka Natálie Kocábová vydala své první album Fly Apple Pie už v šestnácti letech, a to spolu s otcem Michaelem Kocábem a matkou Marshou Kocábovou.

Na negativní kritiku svého prvního alba reagovala Natálie Kocábová po svém. Přestala se učit, provokovala pedagogy, válela se před nimi v blátě. Skončila v psychiatrické léčebně v Bohnicích. Během studia také otěhotněla. Syna Vincenta porodila Štěpánu Vránovi, svému budoucímu manželovi.

NATÁLIE KOCÁBOVÁ - ROZHOVOR PRO REFLEX

V showbyznysu se Natálie Kocábová začala pohybovat brzy. Už ve třinácti moderovala pořad se zpěvačkou a herečkou Dádou Patrasovou. V roce 2002 získala roli Hanky v muzikálu Starci na chmelu. Na pražské FAMU vystudovala dramaturgii a scenáristiku. Poté vyšly její dvě další alba – Hummingbirds in Iceland a Walking On The A-Bomb.

Natálie Kocábová vystupovala se skupinou Michala Pavlíčka. Víc než hudba ji ale začalo lákat psaní, a to zejména scénářů. Jeden napsala k filmu o Miladě Horákové, další k divadelní hře Na rohu světa. Sepsala i několik básnických sbírek a románů. Tím prvním byl román Monarcha Absint (2003), který svou „sprostotou“ a upřímností rozvířil literární vody. Další se jmenuje Veronika Beková. Začíná smrtí hlavní hrdinky.

O NATÁLII KOCÁBOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Natálie Kocábová má sestru Jessiku, bratra Michaela a nevlastního bratra Davida, kterého měl její otec Michael Kocábhudebnák a bývalý ministr, se svou milenkou (a někdejší ministerskou mluvčí) Lejlou Abbasovou. Když se rodiče rozešli, Natálie Kocábová to velmi těžce nesla, a nějaký čas se s otcem nestýkala.

Architekta Štěpána Vránu si Natálie Kocábová vzala v Thajsku roku 2011, a to syna Vincenta spolu vychovávali už od střední. Na nějaký čas se ovšem rozešli, pak vše urovnali. V dubnu roku 2012 se jim narodila dcera Mia. Roku 2015 se ale jejich vztah rozpadl definitivně.

V únoru 2018 Natálie Kocábová porodila třetího potomka, a to svému příteli Miloši Hoffmanovi. Chlapci dali jméno Elliot. V květnu 2019 si pár řekl své ANO.

 

Články o celebritě

Anife se obula do Geislerové a Čvančarové: TO JE POTUPA Anife se obula do Geislerové a Čvančarové: TO JE POTUPA Celebrity a politika. To je velmi aktuální a ožehavé téma. Mnoho lidí si totiž myslí, že by se celebrity… číst článek
Nepoučitelná Kocábová: Tajná svatba! Nepoučitelná Kocábová: Tajná svatba! Dcera legendárního Michaela Kocába (64) se v sobotu tajně provdala za Miloše Hoffmana, kterému před… číst článek
Detaily zmizení kamaráda slavných: S kým mluvil Martin jako poslední? Detaily zmizení kamaráda slavných: S kým mluvil Martin jako poslední? Telefon má vypnutý a nikdo neví, kde je. Po kamarádovi slavných a bývalém redaktorovi časopisu Elle… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Adéla Šeďová
Adéla Šeďová
zobrazit profil Jaroslav Filip
Jaroslav Filip
zobrazit profil Pavel Opočenský
Pavel Opočenský
zobrazit profil Libuše Vojtková
Libuše Vojtková
zobrazit profil Antonie Zacpalová
Antonie Zacpalová
zobrazit profil Hanno Brühl
Hanno Brühl
zobrazit profil Marek Epstein
Marek Epstein
zobrazit profil Osmany Laffita
Osmany Laffita