Martin Prágr | Celebwiki.cz
Martin Prágr

Martin Prágr

Datum narození: 18. 10. 1994
Místo narození: Hodonín
Profese: tanečník, lektor
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Tanečník a lektor Martin Prágr v roce 2019 přijal nabídku ČT účastnit se 10. ročníku soutěže StarDance. Jeho partnerkou se stala bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová.

Martin Prágr a jeho již léta nejen taneční partnerka Denisa Galandžárová jako lektoři začali působit od svých 18 letech, kdy v obci Hnojník nedaleko Českého Těšína a Třince založili klub Happydance. Bylo to roku 2013.

MARTIN PRÁGR PO BOKU GABRIELY KOUKALOVÉ

Mezi největší úspěchy Martina Prágra a Denisy Galandžárové patří: mistři ČR v kategorii mládeže a družtev, 34. místo na ME, 30. příčka na German youth open, bronz na Ostrava youth open. Pár se může pochlubit také titulem vicemistři kategorie U21 a 8. místem na MČR 2017 v kategorii dospělých.

Klub Happydance vedoucích lektorů Martina Prágra a Denisy Galandžárové nabízí výuku společenských tanců pro manželské a přátelské páry s ochutnávkou vína z rodinného sklípku, dále pak kroužky pro děti, sportovní páry a předtančení na akcích.

V roce 2019 Martin Prágr přijal nabídku České televize účastnit se jubilejního desátého ročníku úspěšné a diváky oblíbené soutěže StarDance …když hvězdy tančí.

 

Články o celebritě

Konečně vydařený vztah! Koukalové to klaplo s tanečníkem! Konečně vydařený vztah! Koukalové to klaplo s tanečníkem! S kolegyněmi z biatlonu prý moc nevycházela, ale soutěž StarDance jí to vynahradila. Díky tvůrcům ob... číst článek
Gábina Koukalová po návratu z dovolené: Zpátky v náruči svého tanečníka! Gábina Koukalová po návratu z dovolené: Zpátky v náruči svého tanečníka! Myslela, že na taneční parket už se nevrátí! Gabriela Koukalová (30) se ale opět vlní v sevření svéh... číst článek
Koukalová po StarDance utekla za hranice a propadla nové vášni: Tohle je výzva! Koukalová po StarDance utekla za hranice a propadla nové vášni: Tohle je výzva! Během StarDance si Gabriela Koukalová (30) užila své nejen na parketu, ale i mimo něj. Po náročném o... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Michal Kurtiš
Michal Kurtiš
zobrazit profil Josef Rarach
Josef Rarach
zobrazit profil Michal Caban
Michal Caban
zobrazit profil Erika Bornová
Erika Bornová
zobrazit profil Marek Brodský
Marek Brodský
zobrazit profil Pavlína Pížová
Pavlína Pížová
zobrazit profil Václav Masaryk
Václav Masaryk