Martin Prágr

Datum narození: 18. 10. 1994
Místo narození: Hodonín
Profese: tanečník, lektor
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Tanečník a lektor Martin Prágr v roce 2023 potřetí přijal nabídku České televize účastnit se soutěže StarDance ...když hvězdy tančí.

Martin Prágr a jeho nejen taneční partnerka Denisa Galandžárová jako lektoři začali působit v osmnácti letech, kdy v obci Hnojník nedaleko Českého Těšína založili klub Happydance. Bylo to roku 2013.

Mezi největší úspěchy Martina Prágra a Denisy Galandžárové patří to, ze byli mistry ČR v kategorii mládeže a družtev, dále pak 34. místo na ME, 30. příčka na German youth open, bronz z Ostrava youth open. Pár se může pochlubit také titulem vicemistři kategorie U21 a 8. místem na MČR 2017 v kategorii dospělých.

Klub Happydance vedoucích lektorů Martina Prágra a Denisy Galandžárové nabízí výuku společenských tanců pro manželské a přátelské páry s ochutnávkou vína z rodinného sklípku, dále pak kroužky pro děti, sportovní páry a předtančení na akcích.

V roce 2019 se Martin Prágr poprvé objevil v show České televize StarDance ...když hvězdy tančí. S bývalou bitlonistka Gabrielou Koukalovou vypadli v osmém kole. V 11. sérii se Simonou Babčákovou soutěž ve čtvrtém kole opustili ze zdravotních důvodů.

V roce 2023 Martin Prágr již potřetí přijal nabítku ČT účastnit se StarDance. Jeho partnerou se v ní stala Iva Kubelková. Vypadli jako sedmí.

 

 

Články o celebritě

Tanečník Kubelkové ze StarDance Prágr: Láska na první pohled! Tanečník Kubelkové ze StarDance Prágr: Láska na první pohled! Vysoký tanečník Martin Prágr (29), který se s moderátorkou Ivou Kubelkovou (46) protančil v poslední... číst článek
StarDance 2023: Herečka porazila olympioniky! Zvítězila Darija Pavlovičová a taneční matador Dominik Vodička StarDance 2023: Herečka porazila olympioniky! Zvítězila Darija Pavlovičová a taneční matador Dominik Vodička Veleúspěšná show České televize StarDance ...když hvězdy tančí zakončila svůj 12. ročník. V něm se v... číst článek
Porotkyně Drexler prozradila fígle před finále StarDance: Důležitá rada, na čem to padá! Porotkyně Drexler prozradila fígle před finále StarDance: Důležitá rada, na čem to padá! Už jen pár okamžiků zbývá do velkého finále taneční soutěže StarDance, ve které zůstaly už jen tři p... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Zdenka Kratochvílová
Zdenka Kratochvílová
zobrazit profil Milan Knížák
Milan Knížák
zobrazit profil Andrea Tögel Kalivodová
Andrea Tögel Kalivodová
zobrazit profil Sabrina Harris
Sabrina Harris
zobrazit profil Sára Saudková
Sára Saudková
zobrazit profil Štěpán Kozub
Štěpán Kozub
zobrazit profil Andrea Opavská
Andrea Opavská
zobrazit profil Vladimír Franz
Vladimír Franz