Martin Prágr

Martin Prágr

Datum narození: 18. 10. 1994
Místo narození: Hodonín
Profese: tanečník, lektor
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Tanečník a lektor Martin Prágr v roce 2021 podruhé přijal nabídku ČT účastnit se soutěže StarDance ...když hvězdy tančí. Jeho partnerkou se v ní stala herečka Simona Babčáková. Vyřazeni byli ze zdravotních důvodů.

Martin Prágr a jeho nejen taneční partnerka Denisa Galandžárová jako lektoři začali působit v osmnácti letech, kdy v obci Hnojník nedaleko Českého Těšína založili klub Happydance. Bylo to roku 2013.

Mezi největší úspěchy Martina Prágra a Denisy Galandžárové patří to, ze byli mistry ČR v kategorii mládeže a družtev, dále pak 34. místo na ME, 30. příčka na German youth open, bronz z Ostrava youth open. Pár se může pochlubit také titulem vicemistři kategorie U21 a 8. místem na MČR 2017 v kategorii dospělých.

Klub Happydance vedoucích lektorů Martina Prágra a Denisy Galandžárové nabízí výuku společenských tanců pro manželské a přátelské páry s ochutnávkou vína z rodinného sklípku, dále pak kroužky pro děti, sportovní páry a předtančení na akcích.

V roce 2019 se Marin Prágr poprvé objevil v show České televize StarDance ...když hvězdy tančí. S bývalou bitlonistka Gabrielou Koukalovou vypadli v osmém kole. V 11. sérii se jeho partnerkou stala herečka Simona Babčáková. Soutěž ve čtvrtém kole opustili ze zdravotních důvodů.

 

 

Články o celebritě

Poslední večer StarDance: Babčáková s tanečníkem v posteli, Mirai si pochvaloval holky Poslední večer StarDance: Babčáková s tanečníkem v posteli, Mirai si pochvaloval holky Jak prožívali poslední večer 11. ročníku taneční soutěže StarDance ti, kteří byli ze soutěže vyřazen... číst článek
StarDance: Strach z finálového večera! StarDance: Strach z finálového večera! Ve StarDance začaly naplno přípravy na finálový večer! Ten má podle plánu proběhnout příští týden v ... číst článek
StarDance aneb když covid řádí! Kdo všechno už ohlásil nákazu? StarDance aneb když covid řádí! Kdo všechno už ohlásil nákazu? Letošní ročník populární soutěže StarDance …když hvězdy tančí rozhodně není, nebyl a (doufejme!) sna... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Lucie Hunčárová
Lucie Hunčárová
zobrazit profil Julie Svěcená
Julie Svěcená
zobrazit profil Barbora Mottlová
Barbora Mottlová
zobrazit profil Bohdan Karásek
Bohdan Karásek
zobrazit profil Pavel Kožíšek
Pavel Kožíšek
zobrazit profil Lenka Nora Návorková
Lenka Nora Návorková
zobrazit profil Jovanka Skrčeská
Jovanka Skrčeská