Martin Prágr | Celebwiki.cz

Martin Prágr

Datum narození: 18.10.1994
Místo narození: Hodonín
Profese: tanečník, lektor
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Tanečník a lektor Martin Prágr v roce 2019 přijal nabídku ČT účastnit se 10. ročníku soutěže StarDance. Jeho partnerkou se stala bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová.

Martin Prágr a jeho již léta nejen taneční partnerka Denisa Galandžárová jako lektoři začali působit od svých 18 letech, kdy v obci Hnojník nedaleko Českého Těšína a Třince založili klub Happydance. Bylo to roku 2013.

MARTIN PRÁGR PO BOKU GABRIELY KOUKALOVÉ

Mezi největší úspěchy Martina Prágra a Denisy Galandžárové patří: mistři ČR v kategorii mládeže a družtev, 34. místo na ME, 30. příčka na German youth open, bronz na Ostrava youth open. Pár se může pochlubit také titulem vicemistři kategorie U21 a 8. místem na MČR 2017 v kategorii dospělých.

Klub Happydance vedoucích lektorů Martina Prágra a Denisy Galandžárové nabízí výuku společenských tanců pro manželské a přátelské páry s ochutnávkou vína z rodinného sklípku, dále pak kroužky pro děti, sportovní páry a předtančení na akcích.

V roce 2019 Martin Prágr přijal nabídku České televize účastnit se jubilejního desátého ročníku úspěšné a diváky oblíbené soutěže StarDance …když hvězdy tančí.

 

Články o celebritě

Gabriela Koukalová ze StarDance: Vyjádření k fotkám s tanečníkem! Gabriela Koukalová ze StarDance: Vyjádření k fotkám s tanečníkem! Vztahy bývalé biatlonistky a současné hvězdy StarDance Gábiny Koukalové (30) zajímají poslední dobou… číst článek
Ples StarDance: Koukalová místo manžela s tanečníkem, Polívková s Kurtišem zase spolu! Ples StarDance: Koukalová místo manžela s tanečníkem, Polívková s Kurtišem zase spolu! Žhavé tango na charitativním plese StarDance předvedla Anna Polívková (40) s expartnerem, tanečníkem… číst článek
Vdaná hvězda StarDance Koukalová a její tanečník: Tři hodiny spolu v zapadlém penzionu! Vdaná hvězda StarDance Koukalová a její tanečník: Tři hodiny spolu v zapadlém penzionu! Celá země kouká, co se to děje u Koukalů! Už několikrát jsme naznačovali, že v manželství biatlonistky… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Adriana Mašková
Adriana Mašková
zobrazit profil Petr Čadek
Petr Čadek
zobrazit profil Bořek Šípek
Bořek Šípek
zobrazit profil Lenka Nora Návorková
Lenka Nora Návorková
zobrazit profil Jiří Dědeček
Jiří Dědeček
zobrazit profil Jana Holá
Jana Holá
zobrazit profil Jan Kolomazník
Jan Kolomazník
zobrazit profil Albert Samoura
Albert Samoura