Martin Prágr

Martin Prágr

Datum narození: 18. 10. 1994
Místo narození: Hodonín
Profese: tanečník, lektor
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Tanečník a lektor Martin Prágr v roce 2021 podruhé přijal nabídku ČT účastnit se soutěže StarDance ...když hvězdy tančí. Jeho partnerkou se v ní stala herečka Simona Babčáková. Vyřazeni byli ze zdravotních důvodů.

Martin Prágr a jeho nejen taneční partnerka Denisa Galandžárová jako lektoři začali působit v osmnácti letech, kdy v obci Hnojník nedaleko Českého Těšína založili klub Happydance. Bylo to roku 2013.

Mezi největší úspěchy Martina Prágra a Denisy Galandžárové patří to, ze byli mistry ČR v kategorii mládeže a družtev, dále pak 34. místo na ME, 30. příčka na German youth open, bronz z Ostrava youth open. Pár se může pochlubit také titulem vicemistři kategorie U21 a 8. místem na MČR 2017 v kategorii dospělých.

Klub Happydance vedoucích lektorů Martina Prágra a Denisy Galandžárové nabízí výuku společenských tanců pro manželské a přátelské páry s ochutnávkou vína z rodinného sklípku, dále pak kroužky pro děti, sportovní páry a předtančení na akcích.

V roce 2019 se Marin Prágr poprvé objevil v show České televize StarDance ...když hvězdy tančí. S bývalou bitlonistka Gabrielou Koukalovou vypadli v osmém kole. V 11. sérii se jeho partnerkou stala herečka Simona Babčáková. Soutěž ve čtvrtém kole opustili ze zdravotních důvodů.

 

 

Články o celebritě

Atentát na finále StarDance: Viník se kaje Atentát na finále StarDance: Viník se kaje Koronavirus zasáhl i do velkého finále StarDance! Odstavil totiž z přímého přenosu tři tanečníky hvě... číst článek
Poslední večer StarDance: Babčáková s tanečníkem v posteli, Mirai si pochvaloval holky Poslední večer StarDance: Babčáková s tanečníkem v posteli, Mirai si pochvaloval holky Jak prožívali poslední večer 11. ročníku taneční soutěže StarDance ti, kteří byli ze soutěže vyřazen... číst článek
StarDance: Strach z finálového večera! StarDance: Strach z finálového večera! Ve StarDance začaly naplno přípravy na finálový večer! Ten má podle plánu proběhnout příští týden v ... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Jaroslav Róna
Jaroslav Róna
zobrazit profil Libuše Domanínská
Libuše Domanínská
zobrazit profil Lucie Gelemová
Lucie Gelemová
zobrazit profil Tomáš Smička
Tomáš Smička
zobrazit profil Štěpán Hulík
Štěpán Hulík
zobrazit profil Josef Fousek
Josef Fousek
zobrazit profil Pavlína Pížová
Pavlína Pížová
zobrazit profil Lenka Nora Návorková
Lenka Nora Návorková