Martin Prágr | Celebwiki.cz

Martin Prágr

Datum narození: 18.10.1994
Místo narození: Hodonín
Profese: tanečník, lektor
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Tanečník a lektor Martin Prágr v roce 2019 přijal nabídku ČT účastnit se 10. ročníku soutěže StarDance. Jeho partnerkou se stala bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová.

Martin Prágr a jeho již léta nejen taneční partnerka Denisa Galandžárová jako lektoři začali působit od svých 18 letech, kdy v obci Hnojník nedaleko Českého Těšína a Třince založili klub Happydance. Bylo to roku 2013.

MARTIN PRÁGR PO BOKU GABRIELY KOUKALOVÉ

Mezi největší úspěchy Martina Prágra a Denisy Galandžárové patří: mistři ČR v kategorii mládeže a družtev, 34. místo na ME, 30. příčka na German youth open, bronz na Ostrava youth open. Pár se může pochlubit také titulem vicemistři kategorie U21 a 8. místem na MČR 2017 v kategorii dospělých.

Klub Happydance vedoucích lektorů Martina Prágra a Denisy Galandžárové nabízí výuku společenských tanců pro manželské a přátelské páry s ochutnávkou vína z rodinného sklípku, dále pak kroužky pro děti, sportovní páry a předtančení na akcích.

V roce 2019 Martin Prágr přijal nabídku České televize účastnit se jubilejního desátého ročníku úspěšné a diváky oblíbené soutěže StarDance …když hvězdy tančí.

 

Články o celebritě

Koukalová po StarDance utekla za hranice a propadla nové vášni: Tohle je výzva! Koukalová po StarDance utekla za hranice a propadla nové vášni: Tohle je výzva! Během StarDance si Gabriela Koukalová (30) užila své nejen na parketu, ale i mimo něj. Po náročném… číst článek
Nejemotivnější finále StarDance: Vyhrála Khek Kubařová, rozplakala i Havlovou! Nejemotivnější finále StarDance: Vyhrála Khek Kubařová, rozplakala i Havlovou! Velké finále ostře sledované taneční soutěže České televize StarDance...Když hvězdy tančí je za námi… číst článek
Rybář Vágner o lásce k tanečnici ze StarDance: Plazíme se po sobě! Rybář Vágner o lásce k tanečnici ze StarDance: Plazíme se po sobě! Kdykoli Jakub Vágner (37) tančí s Michaelou Novákovou (25), nejeden divák si říká, že tihle dva spolu… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Tomáš Smička
Tomáš Smička
zobrazit profil Lucie Hořčičková
Lucie Hořčičková
zobrazit profil Jindřiška Kikinčuková
Jindřiška Kikinčuková
zobrazit profil Martin Prágr
Martin Prágr
zobrazit profil Julie Svěcená
Julie Svěcená
zobrazit profil František Ringo Čech
František Ringo Čech
zobrazit profil Ida Saudková
Ida Saudková