Martin Prágr | Celebwiki.cz

Martin Prágr

Datum narození: 18.10.1994
Místo narození: Hodonín
Profese: tanečník, lektor
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Tanečník a lektor Martin Prágr v roce 2019 přijal nabídku ČT účastnit se 10. ročníku soutěže StarDance. Jeho partnerkou se stala bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová.

Martin Prágr a jeho již léta nejen taneční partnerka Denisa Galandžárová jako lektoři začali působit od svých 18 letech, kdy v obci Hnojník nedaleko Českého Těšína a Třince založili klub Happydance. Bylo to roku 2013.

MARTIN PRÁGR PO BOKU GABRIELY KOUKALOVÉ

Mezi největší úspěchy Martina Prágra a Denisy Galandžárové patří: mistři ČR v kategorii mládeže a družtev, 34. místo na ME, 30. příčka na German youth open, bronz na Ostrava youth open. Pár se může pochlubit také titulem vicemistři kategorie U21 a 8. místem na MČR 2017 v kategorii dospělých.

Klub Happydance vedoucích lektorů Martina Prágra a Denisy Galandžárové nabízí výuku společenských tanců pro manželské a přátelské páry s ochutnávkou vína z rodinného sklípku, dále pak kroužky pro děti, sportovní páry a předtančení na akcích.

V roce 2019 Martin Prágr přijal nabídku České televize účastnit se jubilejního desátého ročníku úspěšné a diváky oblíbené soutěže StarDance …když hvězdy tančí.

 

Články o celebritě

Revoluce ve StarDance: Na parket vtrhnou porotci! To bude mela! Revoluce ve StarDance: Na parket vtrhnou porotci! To bude mela! Jubilejní řada StarDance přináší i spoustu novinek. Letos se poprvé v sobotním díle zapojí do choreografií… číst článek
Ze StarDance vyřazená Koukalová. Na manžela teď s tanečníkem chystá past! Ze StarDance vyřazená Koukalová. Na manžela teď s tanečníkem chystá past! I když Gabriela Koukalová (30) ve StarDance skončila před branami semifinále, tak s tancem rozhodně… číst článek
Boj o finále StarDance: Manévr s porotci! Boj o finále StarDance: Manévr s porotci! Jubilejní řada StarDance přináší i spoustu novinek. Letos se poprvé v sobotním díle zapojí do choreografií… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Dušan Chrástek
Dušan Chrástek
zobrazit profil Bohumil Fencl
Bohumil Fencl
zobrazit profil Marcela Karleszová
Marcela Karleszová
zobrazit profil Lela Lenka Geislerová
Lela Lenka Geislerová
zobrazit profil Adam Plachetka
Adam Plachetka
zobrazit profil Jiří Srnec
Jiří Srnec
zobrazit profil Adam Holý
Adam Holý
zobrazit profil Pavel Kožíšek
Pavel Kožíšek