Martin Prágr | Celebwiki.cz
Martin Prágr

Martin Prágr

Datum narození: 18. 10. 1994
Místo narození: Hodonín
Profese: tanečník, lektor
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Tanečník a lektor Martin Prágr v roce 2019 přijal nabídku ČT účastnit se 10. ročníku soutěže StarDance. Jeho partnerkou se stala bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová.

Martin Prágr a jeho již léta nejen taneční partnerka Denisa Galandžárová jako lektoři začali působit od svých 18 letech, kdy v obci Hnojník nedaleko Českého Těšína a Třince založili klub Happydance. Bylo to roku 2013.

MARTIN PRÁGR PO BOKU GABRIELY KOUKALOVÉ

Mezi největší úspěchy Martina Prágra a Denisy Galandžárové patří: mistři ČR v kategorii mládeže a družtev, 34. místo na ME, 30. příčka na German youth open, bronz na Ostrava youth open. Pár se může pochlubit také titulem vicemistři kategorie U21 a 8. místem na MČR 2017 v kategorii dospělých.

Klub Happydance vedoucích lektorů Martina Prágra a Denisy Galandžárové nabízí výuku společenských tanců pro manželské a přátelské páry s ochutnávkou vína z rodinného sklípku, dále pak kroužky pro děti, sportovní páry a předtančení na akcích.

V roce 2019 Martin Prágr přijal nabídku České televize účastnit se jubilejního desátého ročníku úspěšné a diváky oblíbené soutěže StarDance …když hvězdy tančí.

 

Články o celebritě

Setkání hvězd StarDance po půl roce: Prágr zazdil Koukalovou, Vágner zase tanečnici! Setkání hvězd StarDance po půl roce: Prágr zazdil Koukalovou, Vágner zase tanečnici! Z rivalů na tanečním parketu se stali přátelé a šest měsíců po skončení ročníku se nebojí použít ani... číst článek
Velké shledání hvězd StarDance: Vágner neplní sliby! A Koukalová... Velké shledání hvězd StarDance: Vágner neplní sliby! A Koukalová... Z rivalů na tanečním parketu se stali přátelé a šest měsíců po skončení ročníku se nebojí použít ani... číst článek
Ples plný překvapení: Výměna partnerů ze StarDance a Burešová královnou! Ples plný překvapení: Výměna partnerů ze StarDance a Burešová královnou! Montérky, jež nosí na statku v seriálu Slunečná, vyměnila Eva Burešová (26) za plesové šaty. A Veron... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Jiří Srnec
Jiří Srnec
zobrazit profil Bohumil Fencl
Bohumil Fencl
zobrazit profil Marek Zelinka
Marek Zelinka
zobrazit profil Bohdan Karásek
Bohdan Karásek
zobrazit profil Jaz z Oprásků
Jaz z Oprásků
zobrazit profil Kamila Tománková
Kamila Tománková
zobrazit profil Petr Faltus
Petr Faltus
zobrazit profil Michaela Krupičková
Michaela Krupičková