Petr Čadek

Datum narození: 29. 12. 1978
Místo narození: Liberec
Profese: tanečník, choreograf

Související celebrity

Životopis

Tanečník Petr Čadek je známý z pořadu České televize Star Dance...když hvězdy tančí a rovněž jako manžel herečky Jitky Čvančarové.

Do povědomí diváků se Petr Čadek zapsal v roce 2007 díky soutěži Star Dance II...když hvězdy tančí, ve které jeho partnerkou byla Tatiana Vilhelmová. Nakonec se probojovali až do finále, kde skončili na druhém místě. Charismatiského tanečníka si pak do slovenské obdoby soutěže vydupala Andrea Verešová.

PETR ČADEK - KDY MU PRASKLY KALHOTY?

S tancováním Petr Čadek začal už jako velmi mladý a za svou kariéru vystřídal mnoho tanečních partnerek. K jeho úspěchům patří 2. místo z republikového finále profesionálů 2006, je také mistrem republiky z roku 2007. V tomtéž roce se probojoval mezi 16 nejlepších profesionálních tanečníků světa.

Tanečník Petr Čadek si přičichl také k herectví, a to v divadelní inscenaci divadla Ponec Posedlost. Na dalších divadelních hrách spolupracoval hlavně jako choreograf.

Krom tance Petra Čadka baví i golf, lyže a jelikož je majitelem jednoho libereckého klubu, tak i práce za barem.

O PETRU ČADKOVI ČTĚTE ZDE>>

Dlouholetou přítelkyní i taneční partnerkou Petra Čadka byla Michaela Krupičková. V září roku 2011 se oženil s herečkou Jitkou Čvančarovou. O pět měsíců později se jim narodila dcera Elena Emílie. V červenci 2018 přišel na svět jejich druhý potomek, syn Theodor Christian.

 

Články o celebritě

Óda porotce Tománka ze StarDance na moderátorku Kostkovou: Díky této krásce mám krásnější život! Óda porotce Tománka ze StarDance na moderátorku Kostkovou: Díky této krásce mám krásnější život! Před lety tančil ve StarDance po boku slavných dam, dnes sedí v křesle porotce. Jan Tománek (50) už ... číst článek
Láska kvete i ve StarDance: 4 páry, mezi nimiž to zajiskřilo na parketu!  Láska kvete i ve StarDance: 4 páry, mezi nimiž to zajiskřilo na parketu! Taneční show StarDance sblížila některé páry natolik, že se do sebe zamilovaly... i když ne všechny ... číst článek
Dcera expremiéra Grosse (†45) Denisa (23) po rozchodu: Už má jiného! Dcera expremiéra Grosse (†45) Denisa (23) po rozchodu: Už má jiného! Před rokem to vypadalo, že chystá svatbu s dlouholetým partnerem, dnes už netají lásku k jinému. Den... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Alice Stodůlková
Alice Stodůlková
zobrazit profil Štěpánka Pučálková
Štěpánka Pučálková
zobrazit profil Josef Fousek
Josef Fousek
zobrazit profil Kristýna Coufalová
Kristýna Coufalová
zobrazit profil Jaroslav Róna
Jaroslav Róna
zobrazit profil Josef Rarach
Josef Rarach
zobrazit profil David Moješčík
David Moješčík
zobrazit profil Lela Lenka Geislerová
Lela Lenka Geislerová