Petr Čadek

Datum narození: 29. 12. 1978
Místo narození: Liberec
Profese: tanečník, choreograf

Související celebrity

Životopis

Tanečník Petr Čadek je známý z pořadu České televize Star Dance...když hvězdy tančí a rovněž jako manžel herečky Jitky Čvančarové.

Do povědomí diváků se Petr Čadek zapsal v roce 2007 díky soutěži Star Dance II...když hvězdy tančí, ve které jeho partnerkou byla Tatiana Vilhelmová. Nakonec se probojovali až do finále, kde skončili na druhém místě. Charismatiského tanečníka si pak do slovenské obdoby soutěže vydupala Andrea Verešová.

PETR ČADEK - KDY MU PRASKLY KALHOTY?

S tancováním Petr Čadek začal už jako velmi mladý a za svou kariéru vystřídal mnoho tanečních partnerek. K jeho úspěchům patří 2. místo z republikového finále profesionálů 2006, je také mistrem republiky z roku 2007. V tomtéž roce se probojoval mezi 16 nejlepších profesionálních tanečníků světa.

Tanečník Petr Čadek si přičichl také k herectví, a to v divadelní inscenaci divadla Ponec Posedlost. Na dalších divadelních hrách spolupracoval hlavně jako choreograf.

Krom tance Petra Čadka baví i golf, lyže a jelikož je majitelem jednoho libereckého klubu, tak i práce za barem.

O PETRU ČADKOVI ČTĚTE ZDE>>

Dlouholetou přítelkyní i taneční partnerkou Petra Čadka byla Michaela Krupičková. V září roku 2011 se oženil s herečkou Jitkou Čvančarovou. O pět měsíců později se jim narodila dcera Elena Emílie. V červenci 2018 přišel na svět jejich druhý potomek, syn Theodor Christian.

 

Články o celebritě

Herečka Jitka Čvančarová o svém »ex« Hofmannovi: Máme se rádi! Herečka Jitka Čvančarová o svém »ex« Hofmannovi: Máme se rádi! Spojení Jitky Čvančarové (44) s Martinem Hofmannem (44) před kamerou je vždy zárukou kvality. Možná ... číst článek
Skutečný důvod, proč Jitka Čvančarová nedorazila do Varů? Řeší problémy s manželem! Skutečný důvod, proč Jitka Čvančarová nedorazila do Varů? Řeší problémy s manželem! Po deseti letech Petr Čadek (43) definitivně skončil se svojí veleúspěšnou Tančírnou. Navíc se letos... číst článek
Tajemství Písařovicové a Kuchařové: Bývalé kamarádky válčí o chlapa! Tajemství Písařovicové a Kuchařové: Bývalé kamarádky válčí o chlapa! Fotka mluví za vše! Moderátorka Daniela Písařovicová (43), která v srdci Ondřeje Brzobohatého nahrad... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Marcela Karleszová
Marcela Karleszová
zobrazit profil Václav Upír Krejčí
Václav Upír Krejčí
zobrazit profil Robin Ondráček
Robin Ondráček
zobrazit profil Blanka Kulínská
Blanka Kulínská
zobrazit profil Daniel Dangl
Daniel Dangl
zobrazit profil Lela Lenka Geislerová
Lela Lenka Geislerová
zobrazit profil Dušan Soták
Dušan Soták