Petr Čadek | Celebwiki.cz

Petr Čadek

Datum narození: 29.12.1978
Místo narození: Liberec
Profese: tanečník, choreograf

Související celebrity

Životopis

Tanečník Petr Čadek je známý z pořadu České televize Star Dance...když hvězdy tančí a rovněž jako manžel herečky Jitky Čvančarové.

Do povědomí diváků se Petr Čadek zapsal v roce 2007 díky soutěži Star Dance II...když hvězdy tančí, ve které jeho partnerkou byla Tatiana Vilhelmová. Nakonec se probojovali až do finále, kde skončili na druhém místě. Charismatiského tanečníka si pak do slovenské obdoby soutěže vydupala Andrea Verešová.

PETR ČADEK - KDY MU PRASKLY KALHOTY?

S tancováním Petr Čadek začal už jako velmi mladý a za svou kariéru vystřídal mnoho tanečních partnerek. K jeho úspěchům patří 2. místo z republikového finále profesionálů 2006, je také mistrem republiky z roku 2007. V tomtéž roce se probojoval mezi 16 nejlepších profesionálních tanečníků světa.

Tanečník Petr Čadek si přičichl také k herectví, a to v divadelní inscenaci divadla Ponec Posedlost. Na dalších divadelních hrách spolupracoval hlavně jako choreograf.

Krom tance Petra Čadka baví i golf, lyže a jelikož je majitelem jednoho libereckého klubu, tak i práce za barem.

O PETRU ČADKOVI ČTĚTE ZDE>>

Dlouholetou přítelkyní i taneční partnerkou Petra Čadka byla Michaela Krupičková. V září roku 2011 se oženil s herečkou Jitkou Čvančarovou. O pět měsíců později se jim narodila dcera Elena Emílie. V červenci 2018 přišel na svět jejich druhý potomek, syn Theodor Christian.

 

Články o celebritě

Překvapení ve StarDance: Návrat starých hvězd! UŽ DNES! Překvapení ve StarDance: Návrat starých hvězd! UŽ DNES! To bude tanec! Pětice zbývajících párů to dnes večer ve StarDance roztočí s vozíčkáři. Místo ve třech,… číst článek
Dejdarovi se zhroutil svět: Neví, co bude dál... Dejdarovi se zhroutil svět: Neví, co bude dál... Oblíbený herec a bavič Martin Dejdar (54) kromě filmových a divadelních rolí zastává také tu úplně… číst článek
Lásky, nevěry a žárlivost ve StarDance: Podívejte se, komu soutěž obrátila život naruby Lásky, nevěry a žárlivost ve StarDance: Podívejte se, komu soutěž obrátila život naruby V sobotu večer odstartovala jubilejní desátá řada taneční soutěže StarDance. V minulých ročnících… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Monika Asterová
Monika Asterová
zobrazit profil Géza Röhrig
Géza Röhrig
zobrazit profil Dušan Soták
Dušan Soták
zobrazit profil Marek Epstein
Marek Epstein
zobrazit profil Václav Masaryk
Václav Masaryk
zobrazit profil Michael Klang
Michael Klang
zobrazit profil Blanka Kulínská
Blanka Kulínská
zobrazit profil Alexandre Katsapov
Alexandre Katsapov