Petr Čadek

Datum narození: 29. 12. 1978
Místo narození: Liberec
Profese: tanečník, choreograf

Související celebrity

Životopis

Tanečník Petr Čadek je známý z pořadu České televize Star Dance...když hvězdy tančí a rovněž jako manžel herečky Jitky Čvančarové.

Do povědomí diváků se Petr Čadek zapsal v roce 2007 díky soutěži Star Dance II...když hvězdy tančí, ve které jeho partnerkou byla Tatiana Vilhelmová. Nakonec se probojovali až do finále, kde skončili na druhém místě. Charismatiského tanečníka si pak do slovenské obdoby soutěže vydupala Andrea Verešová.

PETR ČADEK - KDY MU PRASKLY KALHOTY?

S tancováním Petr Čadek začal už jako velmi mladý a za svou kariéru vystřídal mnoho tanečních partnerek. K jeho úspěchům patří 2. místo z republikového finále profesionálů 2006, je také mistrem republiky z roku 2007. V tomtéž roce se probojoval mezi 16 nejlepších profesionálních tanečníků světa.

Tanečník Petr Čadek si přičichl také k herectví, a to v divadelní inscenaci divadla Ponec Posedlost. Na dalších divadelních hrách spolupracoval hlavně jako choreograf.

Krom tance Petra Čadka baví i golf, lyže a jelikož je majitelem jednoho libereckého klubu, tak i práce za barem.

O PETRU ČADKOVI ČTĚTE ZDE>>

Dlouholetou přítelkyní i taneční partnerkou Petra Čadka byla Michaela Krupičková. V září roku 2011 se oženil s herečkou Jitkou Čvančarovou. O pět měsíců později se jim narodila dcera Elena Emílie. V červenci 2018 přišel na svět jejich druhý potomek, syn Theodor Christian.

 

Články o celebritě

Kdo se předvede v sedmé řadě Tváře? Zásadní změny se dočkáte v porotě, stejně jako ve výběru moderátora! Kdo se předvede v sedmé řadě Tváře? Zásadní změny se dočkáte v porotě, stejně jako ve výběru moderátora! Úspěšná show Tvoje tvář má známý hlas se opět vrací na TV Nova, a to 5. září 2020. Bavit svými neuvě... číst článek
Čvančarová slaví 42. narozeniny: Přehled největších výstřihů její kariéry! Čvančarová slaví 42. narozeniny: Přehled největších výstřihů její kariéry! Herečce Jitce Čvančarové, která dnes slaví 42. narozeniny, se muži jen těžko dívají do očí. Sama si ... číst článek
Rybář Vágner a tanečnice Míša: VELKÁ LÁSKA ZE STARDANCE! Rybář Vágner a tanečnice Míša: VELKÁ LÁSKA ZE STARDANCE! Tak přece jen?! Mezi bronzovým finalistou StarDance Jakubem Vágnerem (37) a jeho tanečnicí Michaelou... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Pavel Opočenský
Pavel Opočenský
zobrazit profil Richard Pogoda
Richard Pogoda
zobrazit profil Marek Dědík
Marek Dědík
zobrazit profil Lela Lenka Geislerová
Lela Lenka Geislerová
zobrazit profil Jaroslav Róna
Jaroslav Róna
zobrazit profil Lenka Bílková
Lenka Bílková