Kateřina Cajthamlová | Celebwiki.cz
Kateřina Cajthamlová

Kateřina Cajthamlová

Datum narození: 7. 6. 1962
Místo narození: Praha
Profese: doktorka, moderátorka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Výživová poradkyně a doktorka Kateřina Cajthamlová je známa především díky úspěšnému pořadu Jste to, co jíte, který moderovala sedm let.

Kateřina Cajthamlová se narodila 7. července 1962 v Praze a vystudovala lékařskou fakultu univerzity Karlovy v Praze. Od roku 1997 provozuje soukromou lékařskou praxi, kde se věnuje především tématům jako je zdravý životní styl či prevence syndromu vyhoření. Sama přesto někdy se svými kily bojuje. Svými články také připívá do titulů jako Moje psychologie či MF Dnes. Vydala i dvě odborné knížky. Svou činností popularuiju zdravý životní styl v médiích. V roce 2014 se vrátila na obrazovky s inspirativní talk show o zdraví a léčbě nemocí s názvem DoktroKA. Pořad je inspirovaný americkou verzí a nezřídka se zabývá kontroverzními tématy.

Účastnila se sedmé řady taneční soutěže Stardance, kde tančila s Petrem Čadkem, současným manželem oblíbené herečky Jitky Čvančarové. V tanečním souboji se zde utkávala například s populárním moderátorem Leošem Marešem, romským hudebníkem Radkem Bangou alias Gipsy.cz nebo zpěvačkou Leonou Machálkovou. V roce 2007 se umístila na 3. místě soutěže Týtý jako osobnost roku. V říjnu 2015 byla hostem talk show Markéta dráždí celebrity.

 

Další Ostatní

zobrazit profil Zdeněk Hřib
Zdeněk Hřib
zobrazit profil Jiří Strýček
Jiří Strýček
zobrazit profil Jitka Zikmundová
Jitka Zikmundová
zobrazit profil Roman Zarzycký
Roman Zarzycký
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel
zobrazit profil Jaroslav  Doubrava
Jaroslav Doubrava
zobrazit profil Jitka Minková
Jitka Minková
zobrazit profil Marek Navrátil
Marek Navrátil