Lenka Hlavičková

Lenka Hlavičková

Profese: terapeutka, mediátorka, lektorka jógy, vysokoškolská pedagožka

Související celebrity

Životopis

Terapeutka a lektorka Lenka Hlavičková po roce s covidem-19 přijala roku 2021 nabídku účastnit se projektu Psychoporadna Blesku.

Magisterské studium etopedie (obor zaměřený na poruchy chování) Lenka Hlavičková absolvovala na Univerzitě Hradec Králové.

Doktorát Lenka Hlavičková získala na Univerzitě Palackého v Olomouci. Má za sebou akreditovaný psychoterapeutický výcvik v humanistické terapii dle Carla Rogerse a řadu dalších kurzů u nás i v zahraničí. Např. výcvik v krizové intervenci, mediaci či v terapii hrou nebo kurz pro učitele jógy.

V letech 2008 až 2015 Lenka Hlavičková vyučovala na univerzitách v Ústí nad Labem a v Hradci Králové. Další praxi v oblasti terapie a poradenství získala díky práci v pedagogicko-psychologické poradně a v krizovém centru.

Přednášela na zahraničních univerzitách, např. ve Velké Británii, na Islandu, v Německu či v Turecku. Na svém kontě Lenka Hlavičková má také studijní stáž na univerzitě v Portugalsku. Jako dobrovolník působila v Litvě, v USA a v Mozambiku.

V roce 2021 Lenka Hlavičková, podobně jako internistka a terapeutka Kateřina Cajthamlová, přijala nabídku účastnit se unikátního projektu Psychoporadna Blesku!, odstartovaného rok po začátku koronavirové pandemie.

 

 

Další Osobnosti

zobrazit profil Owen Wilson
Owen Wilson
zobrazit profil Martina Formanová
Martina Formanová
zobrazit profil Magdaléna Sidonová
Magdaléna Sidonová
zobrazit profil Markéta Mayerová
Markéta Mayerová
zobrazit profil Karin Babinská
Karin Babinská
zobrazit profil Jaroslav Klaška
Jaroslav Klaška
zobrazit profil Tereza Švejdová
Tereza Švejdová