Lenka Hlavičková

Lenka Hlavičková

Profese: terapeutka, mediátorka, lektorka jógy, vysokoškolská pedagožka

Související celebrity

Životopis

Terapeutka a lektorka Lenka Hlavičková po roce s covidem-19 přijala roku 2021 nabídku účastnit se projektu Psychoporadna Blesku.

Magisterské studium etopedie (obor zaměřený na poruchy chování) Lenka Hlavičková absolvovala na Univerzitě Hradec Králové.

Doktorát Lenka Hlavičková získala na Univerzitě Palackého v Olomouci. Má za sebou akreditovaný psychoterapeutický výcvik v humanistické terapii dle Carla Rogerse a řadu dalších kurzů u nás i v zahraničí. Např. výcvik v krizové intervenci, mediaci či v terapii hrou nebo kurz pro učitele jógy.

V letech 2008 až 2015 Lenka Hlavičková vyučovala na univerzitách v Ústí nad Labem a v Hradci Králové. Další praxi v oblasti terapie a poradenství získala díky práci v pedagogicko-psychologické poradně a v krizovém centru.

Přednášela na zahraničních univerzitách, např. ve Velké Británii, na Islandu, v Německu či v Turecku. Na svém kontě Lenka Hlavičková má také studijní stáž na univerzitě v Portugalsku. Jako dobrovolník působila v Litvě, v USA a v Mozambiku.

V roce 2021 Lenka Hlavičková, podobně jako internistka a terapeutka Kateřina Cajthamlová, přijala nabídku účastnit se unikátního projektu Psychoporadna Blesku!, odstartovaného rok po začátku koronavirové pandemie.

 

 

Další Osobnosti

zobrazit profil Gabriela Soukalová
Gabriela Soukalová
zobrazit profil Milan Svoboda
Milan Svoboda
zobrazit profil Miloslav  Šimek
Miloslav Šimek
zobrazit profil Šárka Pančochová
Šárka Pančochová
zobrazit profil Miroslav Dopita
Miroslav Dopita
zobrazit profil Sting (Gordon M. T. Sumner)
Sting (Gordon M. T. Sumner)