Olga Šípková | Celebwiki.cz

Olga Šípková

Datum narození: 12. 4. 1969
Profese: cvičitelka aerobiku
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Sportovní aerobik zahlédla jednou v televizi. Pak v něm vyhrála mistrovství světa. Vavříny ze soutěží v této disciplíně získávala Olga Šípková pravidelně i v Evropě a v Česku. Nahrála několik kazet a předcvičovala i v televizi. Jejím trenérem byl Ivan Šípek, její manžel.

Olga Šípková vystudovala pražskou Fakultu tělesné výchovy a sportu. Po vzoru rodičů se věnovala moderní gymnastice. Aerobik ji nadchl v roce 1992. Na první závody se vydala už o rok později. A uspěla. Poté, co získala v roce 1997 zlatou medaili na mistrovství světa v australském Sydney, s vrcholovým sportem skončila.

Své zkušenosti předávala Olga Šípková dále coby trenérka. Vystupovala v pořadech Buď fit s Olgou či V kondici. Čtyři roky uváděla televizní magazín Sama doma. Prodala desítky tisíc videokazet svého cvičení. O aerobiku napsala i dvě knihy.

OLGA ŠÍPKOVÁ - VŠE O TRENÉRCE NAJDETE ZDE

S manželem Ivanem Šípkem si založila tři fitcentra. Olga Šípková a Ivan Šípek spolu žijí přes dvacet let. Vychovali syna Michala a dceru Adélu.

V roce 2016 se Olga Šípková stala soutěžící StarDance České televice. Jejím partnerem byl tanečník Marek Dědík. Vypadli ve čtvrtém kole.

 

Články o celebritě

Kolegyně zesnulé Stáni Lekešové (†63) ze Sama doma: Rozloučí se smíchem! Kolegyně zesnulé Stáni Lekešové (†63) ze Sama doma: Rozloučí se smíchem! Ráda se smála. A tak se kolegyně Stanislavy Lekešové (†63) z pořadu Sama doma s ní chtějí i rozlouči... číst článek
Tanečník ze StarDance, co se líbal s mužem, se oženil! Nechyběla Pavla Tomicová Tanečník ze StarDance, co se líbal s mužem, se oženil! Nechyběla Pavla Tomicová I když ho stále provází historka, jak se po finále StarDance 2015 vášnivě „vykousl" s chlapem, tak s... číst článek
Hvězda StarDance Marek Dědík se oženil: Na svatbu pozval Tomicovou Hvězda StarDance Marek Dědík se oženil: Na svatbu pozval Tomicovou Než prošoupe boty na parketu StarDance, stihl do toho praštit. Tanečník Marek Dědík (35) se oženil s... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Josef Masopust
Josef Masopust
zobrazit profil Marek Jarolím
Marek Jarolím
zobrazit profil Jiří Parma
Jiří Parma
zobrazit profil Michal  Barinka
Michal Barinka
zobrazit profil Nikol Kučerová
Nikol Kučerová
zobrazit profil Nikola Mazurová
Nikola Mazurová
zobrazit profil Michel Platini
Michel Platini