Kristýna Leichtová | Celebwiki.cz

Kristýna Leichtová

Datum narození: 14. 8. 1985
Místo narození: Plzeň
Výška: 165 cm
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Kristýna Leichtová, populární kráska českého filmu a televize, je známá především ze seriálů, jako jsou Comeback, Gympl či Ohnivý kuře.

Kristýna Leichtová zkušenosti nabyté na Pražské konzervatoři pilovala na DAMU. Prošla se na prknech Národního divadla, Divadla Na zábradlí nebo v divadle Strašnickém. Předvedla se v dramatech Prvotřídní ženy, Gazdina roba i v muzikálech Obraz Doriana Graye a Němcová!.

LEICHTOVÁ OVLÁDLA ANKETU O NEJKRÁSNĚJŠÍ PRSA

Před kamerou se Kristýna Leichtová poprvé objevila v hororovém Hostelu, pak i v komediích Žralok v hlavě a Účastníci zájezdu. Od roku 2008 rozesmává diváky v sitcomu Comeback. Neminuly ji ani seriály Dokonalý svět, Gympl s (r)učením omezeným nebo drama Bastardi.

Kristýna Leichtová také hraje v muzikálech, například v Obrazu Doriana Graye, který uvedlo divadlo Ta Fantastika. Plzeňské krásce nedělá problém nahota. Právě ve zmíněném muzikálu se Kristýna Leichtová objevila i v nahé scéně, kdy její tělo halí jen kalhotky a barva, kterou je pomalovaná. Ostatně i ve filmu Účastníci zájezdu předvedla, že nemá problém ukázat své půvaby, když si sundala horní díl plavek.

Kristýna Leichtová by také chtěla založit organizaci starající se o oběti sexuálního zneužívání. Sama má totiž takovou děsivou zkušenost z mládí. Byla znásilněna v pouhých dvanácti letech.

O KRISTÝNĚ LEICHTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Sedm let chodil s Kristýnou Leichtovou herec Štěpán Benoni. Její srdce získal i hudební talent Lukáš Kantor. V roce 2011 se zamilovala do spolužáka z DAMU Filipa Kaňkovského.

S režisérem a hercem Vojtěchem Štěpánkem počala svého prvního potomka. Dceru Dorotku Kristýna Leichtová porodila v srpnu 2018. V červnu 2020 se páru narodila druhá dcera, která dostala jméno Rozárka.

 

Články o celebritě

Míša Tomešová o domácím porodu ve stylu Leichtové: Strach o dítě! Míša Tomešová o domácím porodu ve stylu Leichtové: Strach o dítě! Když se Kristýna Leichtová (34) rozhodla přivést na svět své druhé dítě doma, kamarádky ji na rozdíl... číst článek
Johnny Depp čelil u soudu exmanželce: Lajny koksu, násilí a zdrogovaný herec na zemi! Johnny Depp čelil u soudu exmanželce: Lajny koksu, násilí a zdrogovaný herec na zemi! Další velkolepá soudní tahanice mezi Johnnym Deppem (57) a Amber Heardovou (34) právě započala. Tent... číst článek
Dojetí Leichtové po domácím porodu: Bez čeho by šestinedělí nedala?! Dojetí Leichtové po domácím porodu: Bez čeho by šestinedělí nedala?! Dvojnásobná maminka Kristýna Leichtová (34) si žije jako v pohádce. Obklopuje ji štěstí a láska její... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jitka Smutná
Jitka Smutná
zobrazit profil Jiří Krytinář
Jiří Krytinář
zobrazit profil Pamela  Anderson
Pamela Anderson
zobrazit profil Sabina Laurinová
Sabina Laurinová
zobrazit profil Lukáš Pavlásek
Lukáš Pavlásek
zobrazit profil Markéta Fišerová
Markéta Fišerová
zobrazit profil Radúz Mácha
Radúz Mácha
zobrazit profil Tomáš Dastlík
Tomáš Dastlík