Kristýna Leichtová | Celebwiki.cz

Kristýna Leichtová

Datum narození: 14.8.1985
Místo narození: Plzeň
Výška: 165 cm
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Kristýna Leichtová, populární kráska českého filmu a televize, je známá především ze seriálů, jako jsou Comeback, Gympl či Ohnivý kuře.

Kristýna Leichtová zkušenosti nabyté na Pražské konzervatoři pilovala na DAMU. Prošla se na prknech Národního divadla, Divadla Na zábradlí nebo v divadle Strašnickém. Předvedla se v dramatech Prvotřídní ženy, Gazdina roba i v muzikálech Obraz Doriana Graye a Němcová!.

LEICHTOVÁ OVLÁDLA ANKETU O NEJKRÁSNĚJŠÍ PRSA

Před kamerou se Kristýna Leichtová poprvé objevila v hororovém Hostelu, pak i v komediích Žralok v hlavě a Účastníci zájezdu. Od roku 2008 rozesmává diváky v sitcomu Comeback. Neminuly ji ani seriály Dokonalý svět, Gympl s (r)učením omezeným nebo drama Bastardi.

Kristýna Leichtová také hraje v muzikálech, například v Obrazu Doriana Graye, který uvedlo divadlo Ta Fantastika. Plzeňské krásce nedělá problém nahota. Právě ve zmíněném muzikálu se Kristýna Leichtová objevila i v nahé scéně, kdy její tělo halí jen kalhotky a barva, kterou je pomalovaná. Ostatně i ve filmu Účastníci zájezdu předvedla, že nemá problém ukázat své půvaby, když si sundala horní díl plavek.

Kristýna Leichtová by také chtěla založit organizaci starající se o oběti sexuálního zneužívání. Sama má totiž takovou děsivou zkušenost z mládí. Byla znásilněna v pouhých dvanácti letech.

O KRISTÝNĚ LEICHTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Sedm let chodil s Kristýnou Leichtovou herec Štěpán Benoni. Její srdce získal i hudební talent Lukáš Kantor. V roce 2011 se zamilovala do spolužáka z DAMU Filipa Kaňkovského.

S režisérem a hercem Vojtěchem Štěpánkem počala svého prvního potomka. Dceru Dorotku Kristýna Leichtová porodila v srpnu 2018.

 

Články o celebritě

Kaiser 14 dní po infarktu - TAJNĚ SE OŽENIL: Neuvěříte, kde měl svatbu Kaiser 14 dní po infarktu - TAJNĚ SE OŽENIL: Neuvěříte, kde měl svatbu Po osmi letech společného zpívání i soužití do toho zřejmě praštili! Oldřich Kaiser (64) jen pár… číst článek
Zákaz partnera u porodu? Nejsme ve středověku, běsní těhotná Leichtová Zákaz partnera u porodu? Nejsme ve středověku, běsní těhotná Leichtová Všem dámám, které jsou právě teď ve vysokém stupni těhotenství, způsobilo pořádně těžkou hlavu jedno… číst článek
Těhotná Kristýna Leichtová si splnila přání: Nevyšlo to ale podle představ! Těhotná Kristýna Leichtová si splnila přání: Nevyšlo to ale podle představ! Hvězda seriálu Comeback a Ohnivý kuře Kristýna Leichtová (34) je podruhé v jiném stavu a neskutečně… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jiřina Švorcová
Jiřina Švorcová
zobrazit profil Patrik Holubář
Patrik Holubář
zobrazit profil Michal Dlouhý
Michal Dlouhý
zobrazit profil Pavel Landovský
Pavel Landovský
zobrazit profil Dana Hlaváčová
Dana Hlaváčová
zobrazit profil Ryan Gosling
Ryan Gosling
zobrazit profil Miluše Bittnerová
Miluše Bittnerová