Kristýna Leichtová | Celebwiki.cz

Kristýna Leichtová

Datum narození: 14. 8. 1985
Místo narození: Plzeň
Výška: 165 cm
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Kristýna Leichtová, populární kráska českého filmu a televize, je známá především ze seriálů, jako jsou Comeback, Gympl či Ohnivý kuře.

Kristýna Leichtová zkušenosti nabyté na Pražské konzervatoři pilovala na DAMU. Prošla se na prknech Národního divadla, Divadla Na zábradlí nebo v divadle Strašnickém. Předvedla se v dramatech Prvotřídní ženy, Gazdina roba i v muzikálech Obraz Doriana Graye a Němcová!.

LEICHTOVÁ OVLÁDLA ANKETU O NEJKRÁSNĚJŠÍ PRSA

Před kamerou se Kristýna Leichtová poprvé objevila v hororovém Hostelu, pak i v komediích Žralok v hlavě a Účastníci zájezdu. Od roku 2008 rozesmává diváky v sitcomu Comeback. Neminuly ji ani seriály Dokonalý svět, Gympl s (r)učením omezeným nebo drama Bastardi.

Kristýna Leichtová také hraje v muzikálech, například v Obrazu Doriana Graye, který uvedlo divadlo Ta Fantastika. Plzeňské krásce nedělá problém nahota. Právě ve zmíněném muzikálu se Kristýna Leichtová objevila i v nahé scéně, kdy její tělo halí jen kalhotky a barva, kterou je pomalovaná. Ostatně i ve filmu Účastníci zájezdu předvedla, že nemá problém ukázat své půvaby, když si sundala horní díl plavek.

Kristýna Leichtová by také chtěla založit organizaci starající se o oběti sexuálního zneužívání. Sama má totiž takovou děsivou zkušenost z mládí. Byla znásilněna v pouhých dvanácti letech.

O KRISTÝNĚ LEICHTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Sedm let chodil s Kristýnou Leichtovou herec Štěpán Benoni. Její srdce získal i hudební talent Lukáš Kantor. V roce 2011 se zamilovala do spolužáka z DAMU Filipa Kaňkovského.

S režisérem a hercem Vojtěchem Štěpánkem počala svého prvního potomka. Dceru Dorotku Kristýna Leichtová porodila v srpnu 2018. V červnu 2020 se páru narodila druhá dcera, která dostala jméno Rozárka.

 

Články o celebritě

Comeback herců z Comebacku? Ivuška, Tomi Paci a Ozzák se snad vůbec nezměnili! Comeback herců z Comebacku? Ivuška, Tomi Paci a Ozzák se snad vůbec nezměnili! Sitcom Comeback se těšil obrovské popularitě a hlášky z něj vysloveně zlidověly. I když se dočkal po... číst článek
Kristýna Leichtová se toho nebojí! Po nahé fotce na premiéře vytasila přednosti Kristýna Leichtová se toho nebojí! Po nahé fotce na premiéře vytasila přednosti Dva a půl měsíce po porodu dcery Rozárky vyrazila Kristýna Leichtová (34) do společnosti. Přítele ne... číst článek
Kristýna Leichtová a její další šokující foto: „Selfie“ 18 minut před porodem dcery! Kristýna Leichtová a její další šokující foto: „Selfie“ 18 minut před porodem dcery! Herečka Kristýna Leichtová (34) se od samého začátku s veřejností dělí o střípky a pocity ze svého d... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jiří Hromada
Jiří Hromada
zobrazit profil Jana Hlaváčová
Jana Hlaváčová
zobrazit profil Jiří Vyorálek
Jiří Vyorálek
zobrazit profil Michaela Kuklová
Michaela Kuklová
zobrazit profil Peter Dinklage
Peter Dinklage
zobrazit profil Alena Karešová
Alena Karešová
zobrazit profil Pavel Neškudla
Pavel Neškudla
zobrazit profil Cillian Murphy
Cillian Murphy