Kristýna Leichtová | Celebwiki.cz

Kristýna Leichtová

Datum narození: 14. 8. 1985
Místo narození: Plzeň
Výška: 165 cm
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Kristýna Leichtová, populární kráska českého filmu a televize, je známá především ze seriálů, jako jsou Comeback, Gympl či Ohnivý kuře.

Kristýna Leichtová zkušenosti nabyté na Pražské konzervatoři pilovala na DAMU. Prošla se na prknech Národního divadla, Divadla Na zábradlí nebo v divadle Strašnickém. Předvedla se v dramatech Prvotřídní ženy, Gazdina roba i v muzikálech Obraz Doriana Graye a Němcová!.

LEICHTOVÁ OVLÁDLA ANKETU O NEJKRÁSNĚJŠÍ PRSA

Před kamerou se Kristýna Leichtová poprvé objevila v hororovém Hostelu, pak i v komediích Žralok v hlavě a Účastníci zájezdu. Od roku 2008 rozesmává diváky v sitcomu Comeback. Neminuly ji ani seriály Dokonalý svět, Gympl s (r)učením omezeným nebo drama Bastardi.

Kristýna Leichtová také hraje v muzikálech, například v Obrazu Doriana Graye, který uvedlo divadlo Ta Fantastika. Plzeňské krásce nedělá problém nahota. Právě ve zmíněném muzikálu se Kristýna Leichtová objevila i v nahé scéně, kdy její tělo halí jen kalhotky a barva, kterou je pomalovaná. Ostatně i ve filmu Účastníci zájezdu předvedla, že nemá problém ukázat své půvaby, když si sundala horní díl plavek.

Kristýna Leichtová by také chtěla založit organizaci starající se o oběti sexuálního zneužívání. Sama má totiž takovou děsivou zkušenost z mládí. Byla znásilněna v pouhých dvanácti letech.

O KRISTÝNĚ LEICHTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Sedm let chodil s Kristýnou Leichtovou herec Štěpán Benoni. Její srdce získal i hudební talent Lukáš Kantor. V roce 2011 se zamilovala do spolužáka z DAMU Filipa Kaňkovského.

S režisérem a hercem Vojtěchem Štěpánkem počala svého prvního potomka. Dceru Dorotku Kristýna Leichtová porodila v srpnu 2018. V červnu 2020 se páru narodila druhá dcera, která dostala jméno Rozárka.

 

Články o celebritě

Znechucená Alžběta II.: Z jejího majetku je žumpa! Lidé k ní chodí „na velkou“ Znechucená Alžběta II.: Z jejího majetku je žumpa! Lidé k ní chodí „na velkou“ Královna Alžběta II. (94) řeší další zapeklitý problém a s vévody ze Sussexu nebo pedofilním synem A... číst článek
Další šokující odchod! Královská dvojice po vzoru Harryho a Meghan utíká do Itálie Další šokující odchod! Královská dvojice po vzoru Harryho a Meghan utíká do Itálie Vévodský pár ze Sussexu možná nebude poslední, kdo zanechá královských povinností a vrhne se na sólo... číst článek
Witowská dostane nový pořad?! I přes aférku s diplomatem Witowská dostane nový pořad?! I přes aférku s diplomatem Zbrusu nový diskusní pořad. To prý přislíbil generální ředitel České televize Petr Dvořák (55) už v ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Eliška Balzerová
Eliška Balzerová
zobrazit profil Lenka Krobotová
Lenka Krobotová
zobrazit profil Shia LaBeouf
Shia LaBeouf
zobrazit profil Karolína Šafránková
Karolína Šafránková
zobrazit profil Martin Písařík
Martin Písařík
zobrazit profil Jaroslav Moučka
Jaroslav Moučka
zobrazit profil Evelyna Steimarová
Evelyna Steimarová
zobrazit profil Vica Kerekes
Vica Kerekes