Kristýna Leichtová | Celebwiki.cz

Kristýna Leichtová

Datum narození: 14.8.1985
Místo narození: Plzeň
Výška: 165 cm
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Kristýna Leichtová, populární kráska českého filmu a televize, je známá především ze seriálů, jako jsou Comeback, Gympl či Ohnivý kuře.

Kristýna Leichtová zkušenosti nabyté na Pražské konzervatoři pilovala na DAMU. Prošla se na prknech Národního divadla, Divadla Na zábradlí nebo v divadle Strašnickém. Předvedla se v dramatech Prvotřídní ženy, Gazdina roba i v muzikálech Obraz Doriana Graye a Němcová!.

LEICHTOVÁ OVLÁDLA ANKETU O NEJKRÁSNĚJŠÍ PRSA

Před kamerou se Kristýna Leichtová poprvé objevila v hororovém Hostelu, pak i v komediích Žralok v hlavě a Účastníci zájezdu. Od roku 2008 rozesmává diváky v sitcomu Comeback. Neminuly ji ani seriály Dokonalý svět, Gympl s (r)učením omezeným nebo drama Bastardi.

Kristýna Leichtová také hraje v muzikálech, například v Obrazu Doriana Graye, který uvedlo divadlo Ta Fantastika. Plzeňské krásce nedělá problém nahota. Právě ve zmíněném muzikálu se Kristýna Leichtová objevila i v nahé scéně, kdy její tělo halí jen kalhotky a barva, kterou je pomalovaná. Ostatně i ve filmu Účastníci zájezdu předvedla, že nemá problém ukázat své půvaby, když si sundala horní díl plavek.

Kristýna Leichtová by také chtěla založit organizaci starající se o oběti sexuálního zneužívání. Sama má totiž takovou děsivou zkušenost z mládí. Byla znásilněna v pouhých dvanácti letech.

O KRISTÝNĚ LEICHTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Sedm let chodil s Kristýnou Leichtovou herec Štěpán Benoni. Její srdce získal i hudební talent Lukáš Kantor. V roce 2011 se zamilovala do spolužáka z DAMU Filipa Kaňkovského.

S režisérem a hercem Vojtěchem Štěpánkem počala svého prvního potomka. Dceru Dorotku Kristýna Leichtová porodila v srpnu 2018.

 

Články o celebritě

Všechno nejlepší ženy, přejí celebrity! Rolins s Hrubešovou se svlékly a Bílá se muchlovala! Všechno nejlepší ženy, přejí celebrity! Rolins s Hrubešovou se svlékly a Bílá se muchlovala! Dnes slaví svátek všechny, dívky, ženy, dámy nebo matky. Svůj obdiv ženskému pokolení vyjádřily také… číst článek
Kerestešová a manželka Renče se chlubily dětmi!  Nakupovaly od maminek Leichtové či Tomešové Kerestešová a manželka Renče se chlubily dětmi! Nakupovaly od maminek Leichtové či Tomešové Jsou velkými kamarádkami, kolegyněmi a dokonce se jim pořadilo sladit i to, že všechny tři rodily… číst článek
Kristýna Leichtová přiznala: S novorozenou dcerou cestuje ilegálně Kristýna Leichtová přiznala: S novorozenou dcerou cestuje ilegálně Už půl roku se Kristýna Leichtová (33) nemůže nabažit pohledu na svou dcerku Dorotku. Ta právě teď… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Kryštof Rímský
Kryštof Rímský
zobrazit profil Richard Genzer
Richard Genzer
zobrazit profil Jan Révai
Jan Révai
zobrazit profil Pavel Kříž
Pavel Kříž
zobrazit profil Lucia Siposová
Lucia Siposová
zobrazit profil Alena Štréblová
Alena Štréblová
zobrazit profil Josef Čáp
Josef Čáp
zobrazit profil Lucie Žáčková
Lucie Žáčková