Kristýna Leichtová | Celebwiki.cz

Kristýna Leichtová

Datum narození: 14.8.1985
Místo narození: Plzeň
Výška: 165 cm
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Kristýna Leichtová, populární kráska českého filmu a televize, je známá především ze seriálů, jako jsou Comeback, Gympl či Ohnivý kuře.

Kristýna Leichtová zkušenosti nabyté na Pražské konzervatoři pilovala na DAMU. Prošla se na prknech Národního divadla, Divadla Na zábradlí nebo v divadle Strašnickém. Předvedla se v dramatech Prvotřídní ženy, Gazdina roba i v muzikálech Obraz Doriana Graye a Němcová!.

LEICHTOVÁ OVLÁDLA ANKETU O NEJKRÁSNĚJŠÍ PRSA

Před kamerou se Kristýna Leichtová poprvé objevila v hororovém Hostelu, pak i v komediích Žralok v hlavě a Účastníci zájezdu. Od roku 2008 rozesmává diváky v sitcomu Comeback. Neminuly ji ani seriály Dokonalý svět, Gympl s (r)učením omezeným nebo drama Bastardi.

Kristýna Leichtová také hraje v muzikálech, například v Obrazu Doriana Graye, který uvedlo divadlo Ta Fantastika. Plzeňské krásce nedělá problém nahota. Právě ve zmíněném muzikálu se Kristýna Leichtová objevila i v nahé scéně, kdy její tělo halí jen kalhotky a barva, kterou je pomalovaná. Ostatně i ve filmu Účastníci zájezdu předvedla, že nemá problém ukázat své půvaby, když si sundala horní díl plavek.

Kristýna Leichtová by také chtěla založit organizaci starající se o oběti sexuálního zneužívání. Sama má totiž takovou děsivou zkušenost z mládí. Byla znásilněna v pouhých dvanácti letech.

O KRISTÝNĚ LEICHTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Sedm let chodil s Kristýnou Leichtovou herec Štěpán Benoni. Její srdce získal i hudební talent Lukáš Kantor. V roce 2011 se zamilovala do spolužáka z DAMU Filipa Kaňkovského.

S režisérem a hercem Vojtěchem Štěpánkem počala svého prvního potomka. Dceru Dorotku Kristýna Leichtová porodila v srpnu 2018.

 

Články o celebritě

Kristýna Leichtová v slzách kvůli roční dcerce! Odstrčila mě a... Kristýna Leichtová v slzách kvůli roční dcerce! Odstrčila mě a... Krásná herečka Kristýna Leichtová (33), známá jako Ivuška z Comebacku, se v rámci světového týdne… číst článek
Pohled pro bohy! Takhle sexy „Ivuška z Comebacku" Leichtová ještě nebyla Pohled pro bohy! Takhle sexy „Ivuška z Comebacku" Leichtová ještě nebyla Pánové, připravte si kapesníky, jelikož nejspíš začnete slintat. Oblíbená herečka Kristýna Leichtová… číst článek
Neuvěřitelně sexy fotka Leichtové: Takhle se mám nejradši! Neuvěřitelně sexy fotka Leichtové: Takhle se mám nejradši! Odhalila své bujné křivky a tentokrát odvážněji, než kdy před tím. Kristýna Leichtová (33) se má… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Václav Helšus
Václav Helšus
zobrazit profil Rudolf Hrušínský nejml.
Rudolf Hrušínský nejml.
zobrazit profil Nelly Řehořová
Nelly Řehořová
zobrazit profil Kordula Stropnická
Kordula Stropnická
zobrazit profil Naďa Konvalinková
Naďa Konvalinková
zobrazit profil Anna Fixová
Anna Fixová
zobrazit profil Johana Matoušková
Johana Matoušková
zobrazit profil Marian Roden
Marian Roden