Kristýna Leichtová

Datum narození: 14. 8. 1985
Místo narození: Plzeň
Výška: 165 cm
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Kristýna Leichtová, populární kráska českého filmu a televize, je známá především ze seriálů, jako jsou Comeback, Gympl či Ohnivý kuře.

Kristýna Leichtová zkušenosti nabyté na Pražské konzervatoři pilovala na DAMU. Prošla se na prknech Národního divadla, Divadla Na zábradlí nebo v divadle Strašnickém. Předvedla se v dramatech Prvotřídní ženy, Gazdina roba i v muzikálech Obraz Doriana Graye a Němcová!.

LEICHTOVÁ OVLÁDLA ANKETU O NEJKRÁSNĚJŠÍ PRSA

Před kamerou se Kristýna Leichtová poprvé objevila v hororovém Hostelu, pak i v komediích Žralok v hlavě a Účastníci zájezdu. Od roku 2008 rozesmává diváky v sitcomu Comeback. Neminuly ji ani seriály Dokonalý svět, Gympl s (r)učením omezeným nebo drama Bastardi.

Kristýna Leichtová také hraje v muzikálech, například v Obrazu Doriana Graye, který uvedlo divadlo Ta Fantastika. Plzeňské krásce nedělá problém nahota. Právě ve zmíněném muzikálu se Kristýna Leichtová objevila i v nahé scéně, kdy její tělo halí jen kalhotky a barva, kterou je pomalovaná. Ostatně i ve filmu Účastníci zájezdu předvedla, že nemá problém ukázat své půvaby, když si sundala horní díl plavek.

Kristýna Leichtová by také chtěla založit organizaci starající se o oběti sexuálního zneužívání. Sama má totiž takovou děsivou zkušenost z mládí. Byla znásilněna v pouhých dvanácti letech.

O KRISTÝNĚ LEICHTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Sedm let chodil s Kristýnou Leichtovou herec Štěpán Benoni. Její srdce získal i hudební talent Lukáš Kantor. V roce 2011 se zamilovala do spolužáka z DAMU Filipa Kaňkovského.

S režisérem a hercem Vojtěchem Štěpánkem počala svého prvního potomka. Dceru Dorotku Kristýna Leichtová porodila v srpnu 2018. V červnu 2020 se páru narodila druhá dcera, která dostala jméno Rozárka.

 

Články o celebritě

„Čarodky“ slavných: Kouzelná Lounová, pohanka Brožová a ježibaba Kalivodová! „Čarodky“ slavných: Kouzelná Lounová, pohanka Brožová a ježibaba Kalivodová! Popel už vychladl, buřtíky se snědly a alkohol vypil a v České republice je opět na rok klid od pále... číst článek
Potřetí těhotná Zahradnická: Realita v podobě totálního vyčerpání, zimnice a spánku ve stoje! Potřetí těhotná Zahradnická: Realita v podobě totálního vyčerpání, zimnice a spánku ve stoje! Hvězda retro seriálu Vyprávěj minulý týden sdílela s celým světem krásnou novinku: stane se trojnáso... číst článek
Traumatický zážitek Kristýny Leichtové z očkování malé dcery: Nezvládám naučené fráze! Traumatický zážitek Kristýny Leichtové z očkování malé dcery: Nezvládám naučené fráze! Herečka Kristýna Leichtová (38), která naposledy na televizních obrazovkách zazářila v seriálu Zalez... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Vendulka Křížová
Vendulka Křížová
zobrazit profil Jan Antonín Duchoslav
Jan Antonín Duchoslav
zobrazit profil Jeremy Renner
Jeremy Renner
zobrazit profil Kateřina Lojdová
Kateřina Lojdová
zobrazit profil Luke Thompson
Luke Thompson
zobrazit profil Lucie Černíková
Lucie Černíková
zobrazit profil Russell Crowe
Russell Crowe