Kristýna Leichtová

Datum narození: 14. 8. 1985
Místo narození: Plzeň
Výška: 165 cm
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Kristýna Leichtová, populární kráska českého filmu a televize, je známá především ze seriálů, jako jsou Comeback, Gympl či Ohnivý kuře.

Kristýna Leichtová zkušenosti nabyté na Pražské konzervatoři pilovala na DAMU. Prošla se na prknech Národního divadla, Divadla Na zábradlí nebo v divadle Strašnickém. Předvedla se v dramatech Prvotřídní ženy, Gazdina roba i v muzikálech Obraz Doriana Graye a Němcová!.

LEICHTOVÁ OVLÁDLA ANKETU O NEJKRÁSNĚJŠÍ PRSA

Před kamerou se Kristýna Leichtová poprvé objevila v hororovém Hostelu, pak i v komediích Žralok v hlavě a Účastníci zájezdu. Od roku 2008 rozesmává diváky v sitcomu Comeback. Neminuly ji ani seriály Dokonalý svět, Gympl s (r)učením omezeným nebo drama Bastardi.

Kristýna Leichtová také hraje v muzikálech, například v Obrazu Doriana Graye, který uvedlo divadlo Ta Fantastika. Plzeňské krásce nedělá problém nahota. Právě ve zmíněném muzikálu se Kristýna Leichtová objevila i v nahé scéně, kdy její tělo halí jen kalhotky a barva, kterou je pomalovaná. Ostatně i ve filmu Účastníci zájezdu předvedla, že nemá problém ukázat své půvaby, když si sundala horní díl plavek.

Kristýna Leichtová by také chtěla založit organizaci starající se o oběti sexuálního zneužívání. Sama má totiž takovou děsivou zkušenost z mládí. Byla znásilněna v pouhých dvanácti letech.

O KRISTÝNĚ LEICHTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Sedm let chodil s Kristýnou Leichtovou herec Štěpán Benoni. Její srdce získal i hudební talent Lukáš Kantor. V roce 2011 se zamilovala do spolužáka z DAMU Filipa Kaňkovského.

S režisérem a hercem Vojtěchem Štěpánkem počala svého prvního potomka. Dceru Dorotku Kristýna Leichtová porodila v srpnu 2018. V červnu 2020 se páru narodila druhá dcera, která dostala jméno Rozárka.

 

Články o celebritě

První role Patricie Pagáčové po mateřské: Sexbomba z benzinky První role Patricie Pagáčové po mateřské: Sexbomba z benzinky Pryč jsou doby, kdy hrála nevinnou Terezku v nekonečném seriálu Ulice. Teď se Patricie Pagáčová (34)... číst článek
Hvězda Comebacku Leichtová na dně! Ztrácím sílu, je toho moc... Hvězda Comebacku Leichtová na dně! Ztrácím sílu, je toho moc... Pořádnou životní krizí si nyní prochází herečka Kristýna Leichtová (37), která marně vyhlíží lepší z... číst článek
Kristýna Leichtová prožívá krizi: Padám hlouběji, než jsem si dokázala představit Kristýna Leichtová prožívá krizi: Padám hlouběji, než jsem si dokázala představit Práce, domácnost, dvě malé děti, to vše dává herečce Kristýně Leichtové (37) pořádně zabrat. Zdá se,... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Hana Brejchová
Hana Brejchová
zobrazit profil Sylvester Stallone
Sylvester Stallone
zobrazit profil Scott Patterson
Scott Patterson
zobrazit profil Ayelet Zurerová
Ayelet Zurerová
zobrazit profil Petr Vaněk
Petr Vaněk
zobrazit profil Renata Olárová
Renata Olárová
zobrazit profil Prokop Zach
Prokop Zach
zobrazit profil Jan Tříska
Jan Tříska