Clara McGregor

Profese: herečka, producentka

Související celebrity

Životopis

Clara McGregor se svým otcem Ewanem McGregorem na 57. MFF Karlovy Vary uvedla drama Druhá šance, v němž společně hráli. Podílela se i na jeho produkci.

Na filmovém plátně Clara McGregor (narozena v únoru 1996) debutovala v roce 2018 menší rolí ve fantasy komedii Kryštůfek Robin, kde hrál i její otec Ewan McGregor, a jednou z vedlejších postav v hudebním dramatu Groove.

O CLAŘE McGREGOR ČTĚTE ZDE>>

Zahrála si v několika krátkometrážních snímcích, jako např. Maestro (2020), v němž se Clara McGregor potkala s Karlem Dobrým.

S otcem se Clara McGregor objevila též v krimi thrilleru The Birthday Cake (2021). Jednu z ústředních postav ztvárnila v dramatu Reefa (2021).

Na 57. Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary Clara McGregor se svým otcem Ewanem McGregorem uvedla drama Druhá šance (2023). Snímek se stal jejím produkčním debutem.

V roadmovie Druhá šance Clara McGregor a Ewan McGregor zpodobnili otce a dceru, kteří od sebe byli dlouho odloučeni a vydávají se na cestu ze San Diega do Nového Mexika. Po letech k sobě hledají vztah skrze dívčiným problémům se závislostí.

 

Další Herci

zobrazit profil Čestmír Řanda jr.
Čestmír Řanda jr.
zobrazit profil Jaroslav Matějka
Jaroslav Matějka
zobrazit profil Lucie Černíková
Lucie Černíková
zobrazit profil Ladislav Trojan
Ladislav Trojan
zobrazit profil Colin Farrell
Colin Farrell
zobrazit profil Kristýna Kociánová
Kristýna Kociánová
zobrazit profil Chris Pratt
Chris Pratt