Anna Kadeřávková | Celebwiki.cz

Anna Kadeřávková

Datum narození: 24. 7. 1997
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Anna Kadeřávková na sebe upozornila zejména rolí Roziny v nekonečném nováckém seriálu Ulice a ústřední postavou ve filmu Andílek na nervy.

Ve svých devatenácti letech se herečka Anna Kadeřávková rozhodla pro velkou změnu – opustit roli Roziny Maléřové v seriálu Ulice, která ji přinesla popularitu mezi televizními diváky, a odcestovat do Ameriky. „Rozhodla jsem se udělat velkej krok kupředu a po tolika letech snění o tom, podívat se do Los Angeles, to fakt uskutečnit,“ napsala v lednu 2017 na sociální síti. 

ANNA KADEŘÁVKOVÁ - POLONAHÁ PŘI HŘE NA BATMANA

Kromě Ulice z produkce Televize Nova se Anna Kadeřávková mihla v seriálu Škoda lásky. Objevila se v romantické komedii Jiřího Vejdělka Něžné vlny (2013), který do ústředních postav svého snímku obsadil Táňu Pauhofovou, Hynka Čermáka, Roberta Cejnara a Lucii Šteflovou.

Jednu z hlavních rolí po boku Pavla Řezníčka a Adama Mišíka Anna Kadeřávková ztvárnila v rodinném filmu Andílek na nervy (2015), kde si ztvárnila městskou teenagerku absolutně závislou na módě a sociálních sítích, která je nucena se přestěhovat na vesnici.

Anna Kadeřávková si před televizní kamerou zahrála také v psychologickém dramatu Zdeňka Zelenky Každý milion dobrý (2016) s Jiřinou Bohdalovou a Ondřejem Vetchým v hlavních rolích.

O ANNĚ KADEŘÁVKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V Ulici si Anna Kareřávková našla také přítele, a to kolegu Johana Mádra. Po 2,5 letech se v létě 2018 rozešli. A začala chodit s o 16 let starším hudebníkem, hercem a producentem Danielem Bartákem.

 

Články o celebritě

Kadeřávková z Ulice pobavila: Neuvěříte, co umí její miláček! Kadeřávková z Ulice pobavila: Neuvěříte, co umí její miláček! Herečka Anna Kadeřávková (22) ví, jak popíchnout své fanoušky, příznivce i odpůrce! Poté, co nechala... číst článek
Kadeřávková z Ulice opět pod palbou kritiky: Pořídila si psa a už ho dává pryč! Kadeřávková z Ulice opět pod palbou kritiky: Pořídila si psa a už ho dává pryč! Mladá herečka Anna Kadeřávková (22), známá především jako Rozina z nekonečného seriálu Ulice, se pře... číst článek
Divoká líbačka Kadeřávkové: Orgáč na internetu! Divoká líbačka Kadeřávkové: Orgáč na internetu! Anna Kadeřávková (22) rozhodně není jako stydlivá Rózina z Ulice, kterou několik let hrála. To ukazu... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lukáš Pavlásek
Lukáš Pavlásek
zobrazit profil Zdeněk  Žák
Zdeněk Žák
zobrazit profil Pavel Šimčík
Pavel Šimčík
zobrazit profil Talia Balsam
Talia Balsam
zobrazit profil Jiří Hromada
Jiří Hromada
zobrazit profil Jiří Mádl
Jiří Mádl
zobrazit profil Ľuboš  Kostelný
Ľuboš Kostelný
zobrazit profil Nina Jiránková
Nina Jiránková