Anna Kadeřávková herečka | Celebwiki.cz

Anna Kadeřávková

Datum narození: 24.7.1997
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Anna Kadeřávková na sebe upozornila zejména rolí Roziny v nekonečném nováckém seriálu Ulice a ústřední postavou ve filmu Andílek na nervy.

Ve svých devatenácti letech se herečka Anna Kadeřávková rozhodla pro velkou změnu – opustit roli Roziny Maléřové v seriálu Ulice, která ji přinesla popularitu mezi televizními diváky, a odcestovat do Ameriky. „Rozhodla jsem se udělat velkej krok kupředu a po tolika letech snění o tom, podívat se do Los Angeles, to fakt uskutečnit,“ napsala v lednu 2017 na sociální síti. 

ANNA KADEŘÁVKOVÁ - POLONAHÁ PŘI HŘE NA BATMANA

Kromě Ulice z produkce Televize Nova se Anna Kadeřávková mihla v seriálu Škoda lásky. Objevila se v romantické komedii Jiřího Vejdělka Něžné vlny (2013), který do ústředních postav svého snímku obsadil Táňu Pauhofovou, Hynka Čermáka, Roberta Cejnara a Lucii Šteflovou.

Jednu z hlavních rolí po boku Pavla Řezníčka a Adama Mišíka Anna Kadeřávková ztvárnila v rodinném filmu Andílek na nervy (2015), kde si ztvárnila městskou teenagerku absolutně závislou na módě a sociálních sítích, která je nucena se přestěhovat na vesnici.

Anna Kadeřávková si před televizní kamerou zahrála také v psychologickém dramatu Zdeňka Zelenky Každý milion dobrý (2016) s Jiřinou Bohdalovou a Ondřejem Vetchým v hlavních rolích.

O ANNĚ KADEŘÁVKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V Ulici si Anna Kareřávková našla také přítele, a to kolegu Johana Mádra. Po 2,5 letech se v létě 2018 rozešli. A začala chodit s o 16 let starším hudebníkem, hercem a producentem Danielem Bartákem.

 

Články o celebritě

Největší propadáky vánočních pohádek! Uvidíme letos Slíbenou princeznu a Kouzelníka Žita? Největší propadáky vánočních pohádek! Uvidíme letos Slíbenou princeznu a Kouzelníka Žita? Česká televize sice každý rok přináší několik nových pohádek, ovšem ne vždy se trefí do vkusu vlastních… číst článek
Vážně nemocná Rozina z Ulice Kadeřávková: Riskovala v Tatrách! Vážně nemocná Rozina z Ulice Kadeřávková: Riskovala v Tatrách! Prošla velkou zkouškou. Anna Kadeřávková (22) alias Rozina ze seriálu Ulice natáčela v mrazivých… číst článek
Kadeřávková hledá pomoc: Sourozenci trpí od narození hroznou nemocí! Trhá mi to srdce Kadeřávková hledá pomoc: Sourozenci trpí od narození hroznou nemocí! Trhá mi to srdce Na pohled vypadá jako bezstarostná, možná až lehkomyslná bytost, kterou jen tak něco nerozhodí. Anička… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Barbora Hrzánová
Barbora Hrzánová
zobrazit profil Tereza Vítů
Tereza Vítů
zobrazit profil Aneta Vrzalová
Aneta Vrzalová
zobrazit profil Miley Cyrus
Miley Cyrus
zobrazit profil Lilian Malkina
Lilian Malkina
zobrazit profil Henrieta Hornáčková herečka
Henrieta Hornáčková herečka
zobrazit profil Petr Rychlý
Petr Rychlý
zobrazit profil Eva Vejmělková
Eva Vejmělková