Anna Kadeřávková herečka | Celebwiki.cz

Anna Kadeřávková

Datum narození: 24.7.1997
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Anna Kadeřávková na sebe upozornila zejména rolí Roziny v nekonečném nováckém seriálu Ulice a ústřední postavou ve filmu Andílek na nervy.

Ve svých devatenácti letech se herečka Anna Kadeřávková rozhodla pro velkou změnu – opustit roli Roziny Maléřové v seriálu Ulice, která ji přinesla popularitu mezi televizními diváky, a odcestovat do Ameriky. „Rozhodla jsem se udělat velkej krok kupředu a po tolika letech snění o tom, podívat se do Los Angeles, to fakt uskutečnit,“ napsala v lednu 2017 na sociální síti. 

ANNA KADEŘÁVKOVÁ - POLONAHÁ PŘI HŘE NA BATMANA

Kromě Ulice z produkce Televize Nova se Anna Kadeřávková mihla v seriálu Škoda lásky. Objevila se v romantické komedii Jiřího Vejdělka Něžné vlny (2013), který do ústředních postav svého snímku obsadil Táňu Pauhofovou, Hynka Čermáka, Roberta Cejnara a Lucii Šteflovou.

Jednu z hlavních rolí po boku Pavla Řezníčka a Adama Mišíka Anna Kadeřávková ztvárnila v rodinném filmu Andílek na nervy (2015), kde si ztvárnila městskou teenagerku absolutně závislou na módě a sociálních sítích, která je nucena se přestěhovat na vesnici.

Anna Kadeřávková si před televizní kamerou zahrála také v psychologickém dramatu Zdeňka Zelenky Každý milion dobrý (2016) s Jiřinou Bohdalovou a Ondřejem Vetchým v hlavních rolích.

O ANNĚ KADEŘÁVKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V Ulici si Anna Kareřávková našla také přítele, a to kolegu Johana Mádra. Po 2,5 letech se v létě 2018 rozešli. A začala chodit s o 16 let starším hudebníkem, hercem a producentem Danielem Bartákem.

 

Články o celebritě

Velké přiznání Kadeřávkové z Ulice: Podvod u maturity! Velké přiznání Kadeřávkové z Ulice: Podvod u maturity! Představitelka seriálové Roziny z Ulice Anička Kadeřávková (22) dostudovala před více než dvěma lety… číst článek
Na co koukají Češi? Tvář opět ztrácela, Policie Modrava dominuje! Na co koukají Češi? Tvář opět ztrácela, Policie Modrava dominuje! Jak se zdá, dramaturgové TV Nova si mohou mnout ruce radostí. Přestože v sobotu byl sledovanější… číst článek
Průšvih Kadeřávkové z ULICE: Vyhazov kvůli této fotce! Průšvih Kadeřávkové z ULICE: Vyhazov kvůli této fotce! Má kolem sebe ráda rozruch a umí provokovat. Tentokrát si k tomu ale herečka Anna Kadeřávková (22)… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Catherine Deneuve
Catherine Deneuve
zobrazit profil Jan Tříska
Jan Tříska
zobrazit profil Jozef Kroner
Jozef Kroner
zobrazit profil Adam Sandler
Adam Sandler
zobrazit profil Jiří Laštovka
Jiří Laštovka
zobrazit profil Filip Antonio
Filip Antonio
zobrazit profil Matyáš  Valenta
Matyáš Valenta
zobrazit profil Ladislav Županič
Ladislav Županič