Anna Kadeřávková | Celebwiki.cz

Anna Kadeřávková

Datum narození: 24. 7. 1997
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Anna Kadeřávková na sebe upozornila zejména rolí Roziny v nekonečném nováckém seriálu Ulice a ústřední postavou ve filmu Andílek na nervy.

Ve svých devatenácti letech se herečka Anna Kadeřávková rozhodla pro velkou změnu – opustit roli Roziny Maléřové v seriálu Ulice, která ji přinesla popularitu mezi televizními diváky, a odcestovat do Ameriky. „Rozhodla jsem se udělat velkej krok kupředu a po tolika letech snění o tom, podívat se do Los Angeles, to fakt uskutečnit,“ napsala v lednu 2017 na sociální síti. 

ANNA KADEŘÁVKOVÁ - POLONAHÁ PŘI HŘE NA BATMANA

Kromě Ulice z produkce Televize Nova se Anna Kadeřávková mihla v seriálu Škoda lásky. Objevila se v romantické komedii Jiřího Vejdělka Něžné vlny (2013), který do ústředních postav svého snímku obsadil Táňu Pauhofovou, Hynka Čermáka, Roberta Cejnara a Lucii Šteflovou.

Jednu z hlavních rolí po boku Pavla Řezníčka a Adama Mišíka Anna Kadeřávková ztvárnila v rodinném filmu Andílek na nervy (2015), kde si ztvárnila městskou teenagerku absolutně závislou na módě a sociálních sítích, která je nucena se přestěhovat na vesnici.

Anna Kadeřávková si před televizní kamerou zahrála také v psychologickém dramatu Zdeňka Zelenky Každý milion dobrý (2016) s Jiřinou Bohdalovou a Ondřejem Vetchým v hlavních rolích.

O ANNĚ KADEŘÁVKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V Ulici si Anna Kareřávková našla také přítele, a to kolegu Johana Mádra. Po 2,5 letech se v létě 2018 rozešli. A začala chodit s o 16 let starším hudebníkem, hercem a producentem Danielem Bartákem.

 

Články o celebritě

Kadeřávková štěstím bez sebe: Má další novou lásku! Kadeřávková štěstím bez sebe: Má další novou lásku! Nejdřív společné bydlení a teď i nový přírůstek do rodiny. Anička Kadeřávková (22) má doma štěně Cae... číst článek
Prostopášná Kadeřávková nezná stud: Divoké orgie s rapperem a odhalené prso! Prostopášná Kadeřávková nezná stud: Divoké orgie s rapperem a odhalené prso! Z Aničky Kadeřávkové (22) se s přibývajícími roky klube pořádná divoška. Vypláznutý jazýček, sexy pó... číst článek
Sedni na vlak a nevracej se! Kadeřávková z Ulice to drsně schytala od Slováků Sedni na vlak a nevracej se! Kadeřávková z Ulice to drsně schytala od Slováků Byla zvyklá na Prahu a její nezměrné možnosti, proto po stěhování na Slovensko zůstala herečka Anna ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Alena  Mihulová
Alena Mihulová
zobrazit profil František Švihlík
František Švihlík
zobrazit profil Kateřina  Janečková
Kateřina Janečková
zobrazit profil Jan Tříska
Jan Tříska
zobrazit profil Gabriela Míčová
Gabriela Míčová
zobrazit profil David Prachař
David Prachař
zobrazit profil Boris Rösner
Boris Rösner
zobrazit profil Jan Kolařík
Jan Kolařík