Anna Kadeřávková

Datum narození: 24. 7. 1997
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Anna Kadeřávková na sebe upozornila zejména rolí Roziny v nekonečném nováckém seriálu Ulice a ústřední postavou ve filmu Andílek na nervy.

Ve svých devatenácti letech se herečka Anna Kadeřávková rozhodla pro velkou změnu – opustit roli Roziny Maléřové v seriálu Ulice, která ji přinesla popularitu mezi televizními diváky, a odcestovat do Ameriky. „Rozhodla jsem se udělat velkej krok kupředu a po tolika letech snění o tom, podívat se do Los Angeles, to fakt uskutečnit,“ napsala v lednu 2017 na sociální síti. 

ANNA KADEŘÁVKOVÁ - POLONAHÁ PŘI HŘE NA BATMANA

Kromě Ulice z produkce Televize Nova se Anna Kadeřávková mihla v seriálu Škoda lásky. Objevila se v romantické komedii Jiřího Vejdělka Něžné vlny (2013), který do ústředních postav svého snímku obsadil Táňu Pauhofovou, Hynka Čermáka, Roberta Cejnara a Lucii Šteflovou.

Jednu z hlavních rolí po boku Pavla Řezníčka a Adama Mišíka Anna Kadeřávková ztvárnila v rodinném filmu Andílek na nervy (2015), kde si ztvárnila městskou teenagerku absolutně závislou na módě a sociálních sítích, která je nucena se přestěhovat na vesnici.

Anna Kadeřávková si před televizní kamerou zahrála také v psychologickém dramatu Zdeňka Zelenky Každý milion dobrý (2016) s Jiřinou Bohdalovou a Ondřejem Vetchým v hlavních rolích.

O ANNĚ KADEŘÁVKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V Ulici si Anna Kareřávková našla také přítele, a to kolegu Johana Mádra. Po dvou a půl letech se v létě 2018 rozešli. A začala chodit s o 16 let starším hudebníkem, hercem a producentem Danielem Bartákem.

Posléze se po boku Anny Kareřávkové objevoval rapper Ján Strapec, kterého vyměnila za youtubera Daniela Štraucha.

 

Články o celebritě

Potvrzeno! Tyhle celebrity se utkají v nejdrsnější reality show Survivor. Z čeho mají strach? Potvrzeno! Tyhle celebrity se utkají v nejdrsnější reality show Survivor. Z čeho mají strach? Fanoušci nejdrsnější reality show Survivor jásají radostí. Po roce totiž startuje další řada, kterou... číst článek
Vincent, syn Žilkové (61): Líbačka se známou herečkou Vincent, syn Žilkové (61): Líbačka se známou herečkou Oba na vyhlášení ankety Českého slavíka přišli »single«, tedy bez partnerů, z večírku už ale odcháze... číst článek
Anna Kadeřávková už ví! Není Navrátil jako Navrátil: S jedním laškovala, s druhým se líbala Anna Kadeřávková už ví! Není Navrátil jako Navrátil: S jedním laškovala, s druhým se líbala Oba na přímý přenos Českého slavíka přišli „single“, tedy bez partnerů, z večírku už pak odcházeli r... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lenka Plačková
Lenka Plačková
zobrazit profil Dagmar Čárová
Dagmar Čárová
zobrazit profil Daniela Šinkorová
Daniela Šinkorová
zobrazit profil Sophia Loren
Sophia Loren
zobrazit profil Jiří Racek
Jiří Racek
zobrazit profil Václav Postránecký
Václav Postránecký
zobrazit profil Réka  Derzsi
Réka Derzsi