Anna Kadeřávková

Datum narození: 24. 7. 1997
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Anna Kadeřávková na sebe upozornila zejména rolí Roziny v nekonečném nováckém seriálu Ulice a ústřední postavou ve filmu Andílek na nervy.

Ve svých devatenácti letech se herečka Anna Kadeřávková rozhodla pro velkou změnu – opustit roli Roziny Maléřové v seriálu Ulice, která ji přinesla popularitu mezi televizními diváky, a odcestovat do Ameriky. „Rozhodla jsem se udělat velkej krok kupředu a po tolika letech snění o tom, podívat se do Los Angeles, to fakt uskutečnit,“ napsala v lednu 2017 na sociální síti. 

ANNA KADEŘÁVKOVÁ - POLONAHÁ PŘI HŘE NA BATMANA

Kromě Ulice z produkce Televize Nova se Anna Kadeřávková mihla v seriálu Škoda lásky. Objevila se v romantické komedii Jiřího Vejdělka Něžné vlny (2013), který do ústředních postav svého snímku obsadil Táňu Pauhofovou, Hynka Čermáka, Roberta Cejnara a Lucii Šteflovou.

Jednu z hlavních rolí po boku Pavla Řezníčka a Adama Mišíka Anna Kadeřávková ztvárnila v rodinném filmu Andílek na nervy (2015), kde si ztvárnila městskou teenagerku absolutně závislou na módě a sociálních sítích, která je nucena se přestěhovat na vesnici.

Anna Kadeřávková si před televizní kamerou zahrála také v psychologickém dramatu Zdeňka Zelenky Každý milion dobrý (2016) s Jiřinou Bohdalovou a Ondřejem Vetchým v hlavních rolích.

O ANNĚ KADEŘÁVKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V Ulici si Anna Kareřávková našla také přítele, a to kolegu Johana Mádra. Po 2,5 letech se v létě 2018 rozešli. A začala chodit s o 16 let starším hudebníkem, hercem a producentem Danielem Bartákem.

 

Články o celebritě

Kadeřávková z Ulice: Vytasila »zbraně« ve vířivce Kadeřávková z Ulice: Vytasila »zbraně« ve vířivce Dlouhé nohy, ploché bříško! Slunečné víkendové počasí vyhnalo do plavek Annu Kadeřávkovou (23). Býva... číst článek
Kadeřávková z Ulice po slovech o těhotenství: Fotkou v bikinách způsobila poprask! Kadeřávková z Ulice po slovech o těhotenství: Fotkou v bikinách způsobila poprask! Mladá herečka Anna Kadeřávková (23), kterou si televizní diváci zamilovali jako Rozinu v nekonečném ... číst článek
Kadeřávková z Ulice se ztrácí před očima: K borelióze se přidala další porucha! Kadeřávková z Ulice se ztrácí před očima: K borelióze se přidala další porucha! Herečka Anna Kadeřávková (23), kterou si televizní diváci zamilovali v seriálu Ulice coby Rozinu, má... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Richard Genzer
Richard Genzer
zobrazit profil Eva Horská
Eva Horská
zobrazit profil Daniel  Brühl
Daniel Brühl
zobrazit profil Jitka Molavcová
Jitka Molavcová
zobrazit profil Petr Vaněk
Petr Vaněk
zobrazit profil Rory Cochrane
Rory Cochrane
zobrazit profil Tomáš Maštalír
Tomáš Maštalír