Anna Kadeřávková herečka | Celebwiki.cz

Anna Kadeřávková

Datum narození: 24.7.1997
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Anna Kadeřávková na sebe upozornila zejména rolí Roziny v nekonečném nováckém seriálu Ulice a ústřední postavou ve filmu Andílek na nervy.

Ve svých devatenácti letech se herečka Anna Kadeřávková rozhodla pro velkou změnu – opustit roli Roziny Maléřové v seriálu Ulice, která ji přinesla popularitu mezi televizními diváky, a odcestovat do Ameriky. „Rozhodla jsem se udělat velkej krok kupředu a po tolika letech snění o tom, podívat se do Los Angeles, to fakt uskutečnit,“ napsala v lednu 2017 na sociální síti. 

ANNA KADEŘÁVKOVÁ - POLONAHÁ PŘI HŘE NA BATMANA

Kromě Ulice z produkce Televize Nova se Anna Kadeřávková mihla v seriálu Škoda lásky. Objevila se v romantické komedii Jiřího Vejdělka Něžné vlny (2013), který do ústředních postav svého snímku obsadil Táňu Pauhofovou, Hynka Čermáka, Roberta Cejnara a Lucii Šteflovou.

Jednu z hlavních rolí po boku Pavla Řezníčka a Adama Mišíka Anna Kadeřávková ztvárnila v rodinném filmu Andílek na nervy (2015), kde si ztvárnila městskou teenagerku absolutně závislou na módě a sociálních sítích, která je nucena se přestěhovat na vesnici.

Anna Kadeřávková si před televizní kamerou zahrála také v psychologickém dramatu Zdeňka Zelenky Každý milion dobrý (2016) s Jiřinou Bohdalovou a Ondřejem Vetchým v hlavních rolích.

O ANNĚ KADEŘÁVKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V Ulici si Anna Kareřávková našla také přítele, a to kolegu Johana Mádra. Po 2,5 letech se v létě 2018 rozešli. A začala chodit s o 16 let starším hudebníkem, hercem a producentem Danielem Bartákem.

 

Články o celebritě

Vážně nemocná kráska z Ulice Kadeřávková: Přišla o půl milionu! Vážně nemocná kráska z Ulice Kadeřávková: Přišla o půl milionu! Sedm tisíc každý týden, třicet tisíc měsíčně a na kontě o půl milionu korun méně! Kráska z Ulice… číst článek
Diváci běsní kvůli černochovi v Ulici! Kadeřávková řečem o multi kulti nasadila korunu Diváci běsní kvůli černochovi v Ulici! Kadeřávková řečem o multi kulti nasadila korunu Jméno krásné herečky Anny Kadeřávkové (21) se v poslední době nejčastěji skloňuje v souvislosti se… číst článek
Nový milenec Kadeřávkové z Ulice: Exotický hudebník Piqi Miqi! Nový milenec Kadeřávkové z Ulice: Exotický hudebník Piqi Miqi! Diváky seriálu Ulice nyní bude čekat seznámení s poněkud netradičním párem. Ten bude na obrazovkách… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Kateřina Brožová
Kateřina Brožová
zobrazit profil Mahulena Bočanová
Mahulena Bočanová
zobrazit profil Ljuba Krbová
Ljuba Krbová
zobrazit profil Talia Balsam
Talia Balsam
zobrazit profil Pavel Skřípal
Pavel Skřípal
zobrazit profil Ivan Vyskočil
Ivan Vyskočil
zobrazit profil Oldřich Nový
Oldřich Nový
zobrazit profil Jaroslav Šmíd
Jaroslav Šmíd