Malvína Pachlová | Celebwiki.cz

Malvína Pachlová

Datum narození: 4.2.1991
Místo narození: Mělník
Profese: herečka, dabérka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Malvína Pachlová svou první hlavní roli na filmovém plátně ztvárnila v erotickém thrilleru Raluca. Do povědomí veřejnosti se dostala též jako servírka Šárka v Ulici.

Absolvovala Pražskou konzervatoř, na jejímž Divadle Na Rejdiši Malvína Pachlová začínala. Milovníci prken, co znamenají svět, ji mohli vidět v Divadle J.K.Tyla Plzeň, v Strašnickém divadle, v Městském divadle Mladá Boleslav, v Divadle v Dlouhé nebo v Divadle Broadway.

MALVÍNA PACHLOVÁ - ROZHOVOR NAJDETE ZDE>>

Na filmovém plátně Malvína Pachlová debutovala v erotickém thrilleru Raluca (2014) režiséra a scenáristy Zdeňka Viktora po boku Jana Dolanského.

Objevila se v seriálech Comeback, Cukrárna, Cesty domá, Rapl, Drazí sousedé, Ohnivý kuře nebo Temný Kraj. Malvína Pachlová se živí také dabingem. 

Divákům novácké Ulice se Malvina Pachlová předvedla jako servírka Šárka Pospíšilová, která uhání ženáče Marina Maléře alias Tomáše Dastlíka a rozbije jeho manželství s Veronikou (Hana Holišová), s níž má dceru Rozálii (Anna Kadeřávková) a syna Filipa (Marek Salvet).

O MALVÍNĚ PACHLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na dotaz na své nevšední jméno pro server prozeny.blesk.cz Malvína Pachlová uvedla: „Měla jsem se jmenovat Josefa po babičce, ale ona s tím nesouhlasila, protože to jméno celý život nesnášela. Táta měl knihu Jak se bude jmenovat, dal ji bráškovi a mamince a oni v ní našli jméno Malvína a hrozně se jim zalíbilo. Je nejasného původu, ale nejspíš staročeské a vzniklo z Madalvíny a znamená to jasných očí a mysli.“

V prosinci 2018 Malvína Pachlová prozradila, že již několik let žije s kolumbijským přítelem Juanem, s nímž mluví česko-anglicko-španělsky. „Máme už takovou vlastní řeč a hrozně se tomu smějeme, protože během jedné věty použijeme všechny jazyky.“

 

Další Herci

zobrazit profil Catherine Deneuve
Catherine Deneuve
zobrazit profil Michele  Mercier
Michele Mercier
zobrazit profil Zdeněk Piškula
Zdeněk Piškula
zobrazit profil Scott Patterson
Scott Patterson
zobrazit profil Aleš Kubát
Aleš Kubát
zobrazit profil Petra Nesvačilová
Petra Nesvačilová
zobrazit profil Karel Fiala
Karel Fiala
zobrazit profil Jiří Maryško
Jiří Maryško