Johan Mádr | Celebwiki.cz

Johan Mádr

Datum narození: 31. 7. 1994
Místo narození: Opočno
Profese: herec
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herec Johan Mádr, který na sebe upozornil rolí grázlíka a potížisty Richarda v seriálu Ulice, jehož tvůrci nechali tragicky zemřít, se prosadil i jako moderátor.

Premiéru na televizní obrazovce si Johan Mádr odbyl rolí studenta v seriálu České televize Vyprávěj. Objevil se v jedné z epizod komediální fantasy série Radka Bajgara o soudobých vodnících mezi lidmi Neviditelní (2014) s Jiřím Langmajerem, Jiřím Bartoškou, Luďkem Sobotou a Simonou Babčákovou v hlavích rolích.

JOHAN MÁDR ZEMI KONTEJNERY

Do povědomí diváků se Johan Mádr dostal díky seriálu Ulice TV Nova, v němž si zahrál drsňáka, frajírka a hajzlíka Richarda Webera, jemuž se stala osudným láska k Rozině Maléřové v podání Anny Kadeřávkové v kombinaci s alkoholem. Zahynul poté, co opilý sedl za volant a nezvládl řízení.

Své moderátorské schopnosti si Johan Mádr poprvé vyzkoušel v Óčko TV v hudební talk-show MIXXXER (2012), dále pak ve Fajn rádiu.

O JOHANU MÁDROVI ČTĚTE ZDE

Mezi koníčky Johana Mádra patří florbal, v němž se uplatnil v FBC Dobruška.

S Annou Kadeřávkovou měl Johan Mádr v reálu daleko více štěstí, než jeho postava v Ulici. Pohledný pár spolu vytvořili koncem roku 2015. Rozešli se po 2,5 letech v létě 2018.

 

Články o celebritě

Nemocná Kadeřávková z Ulice tají nového kluka! O koho jde? Nemocná Kadeřávková z Ulice tají nového kluka! O koho jde? Poslední dobou neměla zrovna štěstí v lásce, ale teď má podle všeho nový objev! Představitelka Rozin... číst článek
Vážně nemocná Kadeřávková z Ulice: Upřímně o tom, proč nemá chlapa Vážně nemocná Kadeřávková z Ulice: Upřímně o tom, proč nemá chlapa Hvězda Ulice Anna Kadeřávková (21) bojuje s lymskou boreliózou a ještě ke všemu v poslední době zaži... číst článek
Nemocná Kadeřávková na nože s expartnerem? Drsný vzkaz a hrozby exekucí! Nemocná Kadeřávková na nože s expartnerem? Drsný vzkaz a hrozby exekucí! Boj s nevyléčitelnou nemocí a k tomu ještě dva rozchody. Tak nějak by se dal shrnout letošní rok her... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Filip Čáp
Filip Čáp
zobrazit profil Jan Antonín Duchoslav
Jan Antonín Duchoslav
zobrazit profil Marek Adamczyk
Marek Adamczyk
zobrazit profil Keanu Reeves
Keanu Reeves
zobrazit profil Josef Carda
Josef Carda
zobrazit profil Renata Prokopová
Renata Prokopová
zobrazit profil Nataša Burger
Nataša Burger
zobrazit profil James McAvoy
James McAvoy