Johan Mádr

Datum narození: 31. 7. 1994
Místo narození: Opočno
Profese: herec
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herec Johan Mádr, který na sebe upozornil rolí grázlíka a potížisty Richarda v seriálu Ulice, jehož tvůrci nechali tragicky zemřít, se prosadil i jako moderátor.

Premiéru na televizní obrazovce si Johan Mádr odbyl rolí studenta v seriálu České televize Vyprávěj. Objevil se v jedné z epizod komediální fantasy série Radka Bajgara o soudobých vodnících mezi lidmi Neviditelní (2014) s Jiřím Langmajerem, Jiřím Bartoškou, Luďkem Sobotou a Simonou Babčákovou v hlavích rolích.

JOHAN MÁDR ZEMI KONTEJNERY

Do povědomí diváků se Johan Mádr dostal díky seriálu Ulice TV Nova, v němž si zahrál drsňáka, frajírka a hajzlíka Richarda Webera, jemuž se stala osudným láska k Rozině Maléřové v podání Anny Kadeřávkové v kombinaci s alkoholem. Zahynul poté, co opilý sedl za volant a nezvládl řízení.

Své moderátorské schopnosti si Johan Mádr poprvé vyzkoušel v Óčko TV v hudební talk-show MIXXXER (2012), dále pak ve Fajn rádiu.

O JOHANU MÁDROVI ČTĚTE ZDE

Mezi koníčky Johana Mádra patří florbal, v němž se uplatnil v FBC Dobruška.

S Annou Kadeřávkovou měl Johan Mádr v reálu daleko více štěstí, než jeho postava v Ulici. Pohledný pár spolu vytvořili koncem roku 2015. Rozešli se po 2,5 letech v létě 2018.

 

Články o celebritě

Škatulata ve Snídani! Nikol a Milana vystřídá kluk, co se natáčí na WC? Škatulata ve Snídani! Nikol a Milana vystřídá kluk, co se natáčí na WC? Vedení televize Nova sice ještě oficiálně nepotvrdilo, kdo bude snídat místo Nikoly Čechové a Milana... číst článek
Velký návrat hvězdy Ulice: Vašek Matějovský dráždí fanynky obřím přirozením! Velký návrat hvězdy Ulice: Vašek Matějovský dráždí fanynky obřím přirozením! Seriálový Miki z Ulice Vašek Matějovský (23) se přesně po roce rozhodl vrátit na instagram. A nebyl ... číst článek
Rozina z Ulice Kadeřávková: Předvedla vášeň s novým partnerem! Rozina z Ulice Kadeřávková: Předvedla vášeň s novým partnerem! Blonďatá hvězda Ulice Anna Kadeřávková (22) je už nějakou dobu zamilovaná, ovšem svého vyvoleného do... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Karel Heřmánek
Karel Heřmánek
zobrazit profil Zuzana Porubjaková
Zuzana Porubjaková
zobrazit profil Milan Ondrík
Milan Ondrík
zobrazit profil Kryštof Zapletal
Kryštof Zapletal
zobrazit profil Gabriela Míčová
Gabriela Míčová
zobrazit profil Evelyna Steimarová
Evelyna Steimarová
zobrazit profil Jiří Ornest
Jiří Ornest
zobrazit profil Tomáš Dalecký
Tomáš Dalecký