Alice Bendová | Celebwiki.cz

Alice Bendová

Datum narození: 1. 11. 1973
Místo narození: Praha
Výška: 165 cm
Profese: herečka, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Herečka Alice Bendová je půvabná, svůdná a nebojí se před kamerou ukázat nahá. Takže si ji nevšimli jen čeští filmaři, ale i jejich kolegové z Německa, Kanady či USA.

Alice Bendová, rozená Veselá, na herectví původně vůbec nepomýšlela. Naopak, studovala umělecko-průmyslovou školu a pak prodávala v galerii Heleny Fejkové. Tam si jí všiml fotograf Jadran Šetlík a tak začala její cesta k modelingu a herectví, s nímž začínala v reklamách a později se dostala i před televizní kameru.

ALICE BENDOVÁ - KDYŽ U VODY, TAK NAHOŘE BEZ

Atraktivní Alice Bendová si zahrála v seriáech Rodinná pouta, Velmi křehké vztahy, Hop nebo trop, Svatby v Benátkách či Modrý kód nebo ve filmech Báječná léta pod psa, Sametoví vrazi, Duše jako kaviár, Kajínek či Kameňák 4.

Půvabů Alice Bendové si všimli i zahraniční filmaři, objevila se třeba v německé Studené válce, kanadském The Immortal či amerických Lovely Bleading nebo Příběh rytíře.

Mezi koníčky Alice Bendové patří snowboarding, tenis a jízda na koni.

O ALICI BENDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2004 se Alice Bendová vdala za o dva roky mladšího hokejistu Václava Bendu, v červenci 2007 mu porodila syna Václava a o tři roky později ještě dceru Aničku, v roce 2013 se ale rozvedli. Poté začala randit s o 13 let mladším Michalem Topolem. Ale ani s ním jí vztah nevydržel.

 

Články o celebritě

Jsem táta, zářil Muradov... Blahopřejí zpěvačky, modelky i Vémola s Véghem! Jsem táta, zářil Muradov... Blahopřejí zpěvačky, modelky i Vémola s Véghem! Zřejmě nejzářivější klenot současné tuzemské scény MMA slaví největší životní vítězství. Uzbecko-čes... číst článek
Režisér Petr Jákl o živočišném sexu ve filmu Kajínek: Sledoval je celý štáb! Režisér Petr Jákl o živočišném sexu ve filmu Kajínek: Sledoval je celý štáb! „Na erotických scénách je nejtěžší přemluvit herce, obzvlášť pak herečky, aby do toho vůbec šli,“ ří... číst článek
Nový přírůstek do rodiny Alice Bendové: Dala mu jméno Eda! Nový přírůstek do rodiny Alice Bendové: Dala mu jméno Eda! Už dlouhé roky, co si Alice Bendová (46) po rozvodu s manželem Václavem našla o dvanáct let mladšího... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jakub Štěpán
Jakub Štěpán
zobrazit profil Vincent Kartheiser
Vincent Kartheiser
zobrazit profil Antonie Talacková
Antonie Talacková
zobrazit profil Jiří Bilbo Reidinger
Jiří Bilbo Reidinger
zobrazit profil Ladislav Smoljak
Ladislav Smoljak
zobrazit profil Miroslav Saic
Miroslav Saic
zobrazit profil René Slováčková
René Slováčková
zobrazit profil Barbora Jánová
Barbora Jánová