Alice Bendová

Datum narození: 1. 11. 1973
Místo narození: Praha
Výška: 165 cm
Profese: herečka, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Herečka Alice Bendová je půvabná, svůdná a nebojí se před kamerou ukázat nahá. Takže si ji nevšimli jen čeští filmaři, ale i jejich kolegové z Německa, Kanady či USA.

Alice Bendová, rozená Veselá, na herectví původně vůbec nepomýšlela. Naopak, studovala umělecko-průmyslovou školu a pak prodávala v galerii Heleny Fejkové. Tam si jí všiml fotograf Jadran Šetlík a tak začala její cesta k modelingu a herectví, s nímž začínala v reklamách a později se dostala i před televizní kameru.

ALICE BENDOVÁ - KDYŽ U VODY, TAK NAHOŘE BEZ

Atraktivní Alice Bendová si zahrála v seriáech Rodinná pouta, Velmi křehké vztahy, Hop nebo trop, Svatby v Benátkách či Modrý kód nebo ve filmech Báječná léta pod psa, Sametoví vrazi, Duše jako kaviár, Kajínek či Kameňák 4.

Půvabů Alice Bendové si všimli i zahraniční filmaři, objevila se třeba v německé Studené válce, kanadském The Immortal či amerických Lovely Bleading nebo Příběh rytíře.

Mezi koníčky Alice Bendové patří snowboarding, tenis a jízda na koni.

O ALICI BENDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2004 se Alice Bendová vdala za o dva roky mladšího hokejistu Václava Bendu, v červenci 2007 mu porodila syna Václava a o tři roky později ještě dceru Aničku, v roce 2013 se ale rozvedli. Poté začala randit s o 13 let mladším Michalem Topolem. Ale ani s ním jí vztah nevydržel.

 

Články o celebritě

Alice Bendová vyzkoušela novou výzvu: Nechala si nafackovat tortillou! Alice Bendová vyzkoušela novou výzvu: Nechala si nafackovat tortillou! Alice Bendová (50) nezkazí žádnou legraci! Herečka naskočila na trend tzv. tortillové výzvy, která p... číst článek
Bendová vyzrála nad váhou: Prsa hodila na polici! Bendová vyzrála nad váhou: Prsa hodila na polici! A zase jde o prsa! Herečce Alici Bendové (50) příroda nadělila přírodní čtyřky, které ráda dává na o... číst článek
Chladova (61) »lumpárnička« při svatbě s dcerou (30) Blaženy ze Slunce, seno…: Dokonale utajené překvapení pro nevěstu! Chladova (61) »lumpárnička« při svatbě s dcerou (30) Blaženy ze Slunce, seno…: Dokonale utajené překvapení pro nevěstu! Miliardář Richard Chlad svou o 31 let mladší manželku Annu-Marii opravdu miluje, protože takové přek... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Matthew McConaughey
Matthew McConaughey
zobrazit profil Sabina Rojková
Sabina Rojková
zobrazit profil Jan Kolařík
Jan Kolařík
zobrazit profil Josef Abrhám
Josef Abrhám
zobrazit profil Věra Galatíková
Věra Galatíková
zobrazit profil Hana Kusnjerová
Hana Kusnjerová
zobrazit profil Jakub Štěpán
Jakub Štěpán
zobrazit profil Elden Henson
Elden Henson