Alice Bendová | Celebwiki.cz

Alice Bendová

Datum narození: 1.11.1973
Místo narození: Praha
Výška: 165 cm
Profese: herečka, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Herečka Alice Bendová je půvabná, svůdná a nebojí se před kamerou ukázat nahá. Takže si ji nevšimli jen čeští filmaři, ale i jejich kolegové z Německa, Kanady či USA.

Alice Bendová, rozená Veselá, na herectví původně vůbec nepomýšlela. Naopak, studovala umělecko-průmyslovou školu a pak prodávala v galerii Heleny Fejkové. Tam si jí všiml fotograf Jadran Šetlík a tak začala její cesta k modelingu a herectví, s nímž začínala v reklamách a později se dostala i před televizní kameru.

ALICE BENDOVÁ - KDYŽ U VODY, TAK NAHOŘE BEZ

Atraktivní Alice Bendová si Zahrála si seriáech Rodinná pouta, Velmi křehké vztahy, Hop nebo trop, Svatby v Benátkách či Modrý kód nebo ve filmech Báječná léta pod psa, Sametoví vrazi, Duše jako kaviár, Kajínek či Kameňák 4.

Půvabů Alice Bendové si všimli i zahraniční filmaři, objevila se třeba v německé Studené válce, kanadském The Immortal či amerických Lovely Bleading nebo Příběh rytíře.

Mezi koníčky Alice Bendové patří snowboarding, tenis a jízda na koni.

O ALICI BENDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2004 se Alice Bendová vdala za o dva roky mladšího hokejistu Václava Bendu, v červenci 2007 mu porodila syna Václava a o tři roky později ještě dceru Aničku, v roce 2013 se ale rozvedli. Poté začala randit s o 13 let mladším Michalem Topolem. Ale ani s ním jí vztah nevydržel.

 

Články o celebritě

Alice Bendová umí potěšit své fanoušky: Další rajcovní fotka z nudapláže! Alice Bendová umí potěšit své fanoušky: Další rajcovní fotka z nudapláže! Na sociálních sítích potěšila herečka Alice Bendová (46) své fanoušky snímkem, ze kterého se tají… číst článek
Záchvat a slova o nouzovém přistání! Bendová zažila hrůzu na palubě letadla Záchvat a slova o nouzovém přistání! Bendová zažila hrůzu na palubě letadla Cesta letadlem na „chalupu" na kanárský ostrov Tenerife se pěkně zdramatizovala. Na palubě, kde byla… číst článek
Pohřeb expřítele Dary Rolins Petra Vlasáka (†45): Srdce od dcery i podnikatel Kočka Pohřeb expřítele Dary Rolins Petra Vlasáka (†45): Srdce od dcery i podnikatel Kočka V pondělí dopoledne se manželka Gabriela s dcerou Simonkou (8) naposledy rozloučily s milovaným Petrem… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Karel Fiala
Karel Fiala
zobrazit profil Lenka Termerová
Lenka Termerová
zobrazit profil Julius Neumann
Julius Neumann
zobrazit profil Anna Fixová
Anna Fixová
zobrazit profil Olga Blechová Matušková
Olga Blechová Matušková
zobrazit profil Marie Tomášová
Marie Tomášová
zobrazit profil Karel Hábl
Karel Hábl
zobrazit profil Nina Divíšková
Nina Divíšková