Alice Bendová

Datum narození: 1. 11. 1973
Místo narození: Praha
Výška: 165 cm
Profese: herečka, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Herečka Alice Bendová je půvabná, svůdná a nebojí se před kamerou ukázat nahá. Takže si ji nevšimli jen čeští filmaři, ale i jejich kolegové z Německa, Kanady či USA.

Alice Bendová, rozená Veselá, na herectví původně vůbec nepomýšlela. Naopak, studovala umělecko-průmyslovou školu a pak prodávala v galerii Heleny Fejkové. Tam si jí všiml fotograf Jadran Šetlík a tak začala její cesta k modelingu a herectví, s nímž začínala v reklamách a později se dostala i před televizní kameru.

ALICE BENDOVÁ - KDYŽ U VODY, TAK NAHOŘE BEZ

Atraktivní Alice Bendová si zahrála v seriáech Rodinná pouta, Velmi křehké vztahy, Hop nebo trop, Svatby v Benátkách či Modrý kód nebo ve filmech Báječná léta pod psa, Sametoví vrazi, Duše jako kaviár, Kajínek či Kameňák 4.

Půvabů Alice Bendové si všimli i zahraniční filmaři, objevila se třeba v německé Studené válce, kanadském The Immortal či amerických Lovely Bleading nebo Příběh rytíře.

Mezi koníčky Alice Bendové patří snowboarding, tenis a jízda na koni.

O ALICI BENDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2004 se Alice Bendová vdala za o dva roky mladšího hokejistu Václava Bendu, v červenci 2007 mu porodila syna Václava a o tři roky později ještě dceru Aničku, v roce 2013 se ale rozvedli. Poté začala randit s o 13 let mladším Michalem Topolem. Ale ani s ním jí vztah nevydržel.

 

Články o celebritě

Sexbomba Alice Bendová frnkla na Kanáry: Bojí se návratu do českého covidového pekla! Sexbomba Alice Bendová frnkla na Kanáry: Bojí se návratu do českého covidového pekla! Sexy herečka Alice Bendová (47) si právě teď užívá ve svém bytečku na Tenerife, kam se kvůli koronav... číst článek
Zasnoubená Alice Bendová o svém partnerovi: Je to blboun a pako! A ukázala prstýnek Zasnoubená Alice Bendová o svém partnerovi: Je to blboun a pako! A ukázala prstýnek Po deseti letech společného soužití už Alice Bendová (47) ani nedoufala, že ji Michal Topol (35) něk... číst článek
Alice Bendová se po roce dočkala: Na Kanárech oslavuje život! Co zapomněli doma? Alice Bendová se po roce dočkala: Na Kanárech oslavuje život! Co zapomněli doma? Ve svém apartmánu na Tenerife byla Alice Bendová (47) naposledy loni v únoru. I když si letenky něko... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Štěpán Benoni
Štěpán Benoni
zobrazit profil Jiří Racek
Jiří Racek
zobrazit profil Daniel  Brühl
Daniel Brühl
zobrazit profil Jiří Klem
Jiří Klem
zobrazit profil Iva Hüttnerová
Iva Hüttnerová
zobrazit profil Trudie Styler
Trudie Styler
zobrazit profil Miroslav Moravec
Miroslav Moravec