Alice Bendová | Celebwiki.cz

Alice Bendová

Datum narození: 1.11.1973
Místo narození: Praha
Výška: 165 cm
Profese: herečka, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Herečka Alice Bendová je půvabná, svůdná a nebojí se před kamerou ukázat nahá. Takže si ji nevšimli jen čeští filmaři, ale i jejich kolegové z Německa, Kanady či USA.

Alice Bendová, rozená Veselá, na herectví původně vůbec nepomýšlela. Naopak, studovala umělecko-průmyslovou školu a pak prodávala v galerii Heleny Fejkové. Tam si jí všiml fotograf Jadran Šetlík a tak začala její cesta k modelingu a herectví, s nímž začínala v reklamách a později se dostala i před televizní kameru.

ALICE BENDOVÁ - KDYŽ U VODY, TAK NAHOŘE BEZ

Atraktivní Alice Bendová si zahrála v seriáech Rodinná pouta, Velmi křehké vztahy, Hop nebo trop, Svatby v Benátkách či Modrý kód nebo ve filmech Báječná léta pod psa, Sametoví vrazi, Duše jako kaviár, Kajínek či Kameňák 4.

Půvabů Alice Bendové si všimli i zahraniční filmaři, objevila se třeba v německé Studené válce, kanadském The Immortal či amerických Lovely Bleading nebo Příběh rytíře.

Mezi koníčky Alice Bendové patří snowboarding, tenis a jízda na koni.

O ALICI BENDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2004 se Alice Bendová vdala za o dva roky mladšího hokejistu Václava Bendu, v červenci 2007 mu porodila syna Václava a o tři roky později ještě dceru Aničku, v roce 2013 se ale rozvedli. Poté začala randit s o 13 let mladším Michalem Topolem. Ale ani s ním jí vztah nevydržel.

 

Články o celebritě

Bendová s rouškou v lese rozběsnila fanoušky i experty: Co udělala špatně?! Bendová s rouškou v lese rozběsnila fanoušky i experty: Co udělala špatně?! Když roušku, tak všude, myslí si kvůli nařízení vlády většina Čechů a nosí ji i tam, kde není potřeba… číst článek
Co dělají Lábus, Kuklová a další hvězdy: Moderují v roušce! Co dělají Lábus, Kuklová a další hvězdy: Moderují v roušce! Museli většinou »zavřít krám«. Ani s nasazením roušek a radikálními kroky české vlády proti nákaze… číst článek
Drsné žertíky Bendové: Neuvěříte, co práskla na půvabnou mladší sestru! Drsné žertíky Bendové: Neuvěříte, co práskla na půvabnou mladší sestru! Jak se na sociálních sítích dnes a denně ukazuje, Alice Bendová (46) má kromě hereckého talentu a… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Hana Brejchová
Hana Brejchová
zobrazit profil Trudie Styler
Trudie Styler
zobrazit profil Klára Cibulková
Klára Cibulková
zobrazit profil Aleš Háma
Aleš Háma
zobrazit profil Willem Dafoe
Willem Dafoe
zobrazit profil Alexis Bledel
Alexis Bledel
zobrazit profil Rossano Rubicondi
Rossano Rubicondi
zobrazit profil Robert Bárta
Robert Bárta