Alice Bendová

Datum narození: 1.11.1973
Místo narození: Praha
Výška: 165 cm
Profese: herečka, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Herečka Alice Bendová je půvabná, svůdná a nebojí se před kamerou ukázat nahá. Takže si ji nevšimli jen čeští filmaři, ale i jejich kolegové z Německa, Kanady či USA.

Alice Bendová, rozená Veselá, na herectví původně vůbec nepomýšlela. Naopak, studovala umělecko-průmyslovou školu a pak prodávala v galerii Heleny Fejkové. Tam si jí všiml fotograf Jadran Šetlík a tak začala její cesta k modelingu a herectví, s nímž začínala v reklamách a později se dostala i před televizní kameru.

ALICE BENDOVÁ - KDYŽ U VODY, TAK NAHOŘE BEZ

Atraktivní Alice Bendová si Zahrála si seriáech Rodinná pouta, Velmi křehké vztahy, Hop nebo trop, Svatby v Benátkách či Modrý kód nebo ve filmech Báječná léta pod psa, Sametoví vrazi, Duše jako kaviár, Kajínek či Kameňák 4.

Půvabů Alice Bendové si všimli i zahraniční filmaři, objevila se třeba v německé Studené válce, kanadském The Immortal či amerických Lovely Bleading nebo Příběh rytíře.

Mezi koníčky Alice Bendové patří snowboarding, tenis a jízda na koni.

O ALICI BENDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2004 se Alice Bendová vdala za o dva roky mladšího hokejistu Václava Bendu, v červenci 2007 mu porodila syna Václava a o tři roky později ještě dceru Aničku, v roce 2013 se ale rozvedli. Poté začala randit s o 13 let mladším Michalem Topolem. Ale ani s ním jí vztah nevydržel.

 

Články o celebritě

Na rodině Krejzových se pěkně šetřilo: Postránecký sedí na Štěpánkovi! Na rodině Krejzových se pěkně šetřilo: Postránecký sedí na Štěpánkovi! Posbírali, co se dalo! Tak by se dalo charakterizovat vybavení seriálového domu Krejzových, kterým… číst článek
Sexbomba Alice Bendová: Pořídila si luxusní byt na Kanárech. Podívejte! Sexbomba Alice Bendová: Pořídila si luxusní byt na Kanárech. Podívejte! Sexy Alice Bendová (44) své bronzově opálené křivky velmi ráda vystavuje v plavkách. Teď už nejen… číst článek
Bendová na »nákupech«: Luxusní byt u moře za miliony! Bendová na »nákupech«: Luxusní byt u moře za miliony! Po celý rok má kůži opálenou do bronzova. Každé delší volno totiž Alice Bendová (44) tráví na ostrově… číst článek

Další Herci

zobrazit profil František Němec
František Němec
zobrazit profil Maisie Williams
Maisie Williams
zobrazit profil Pavel Trávníček
Pavel Trávníček
zobrazit profil Miloš Kopecký
Miloš Kopecký
zobrazit profil Kelly Bishop
Kelly Bishop
zobrazit profil Jakub Nvota
Jakub Nvota
zobrazit profil Simona Vrbická-Koptová
Simona Vrbická-Koptová
zobrazit profil Jana Hlaváčová
Jana Hlaváčová