Alice Bendová

Datum narození: 1.11.1973
Místo narození: Praha
Výška: 165 cm
Profese: herečka, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Herečka Alice Bendová je půvabná, svůdná a nebojí se před kamerou ukázat nahá. Takže si ji nevšimli jen čeští filmaři, ale i jejich kolegové z Německa, Kanady či USA.

Alice Bendová, rozená Veselá, na herectví původně vůbec nepomýšlela. Naopak, studovala umělecko-průmyslovou školu a pak prodávala v galerii Heleny Fejkové. Tam si jí všiml fotograf Jadran Šetlík a tak začala její cesta k modelingu a herectví, s nímž začínala v reklamách a později se dostala i před televizní kameru.

ALICE BENDOVÁ - KDYŽ U VODY, TAK NAHOŘE BEZ

Atraktivní Alice Bendová si Zahrála si seriáech Rodinná pouta, Velmi křehké vztahy, Hop nebo trop, Svatby v Benátkách či Modrý kód nebo ve filmech Báječná léta pod psa, Sametoví vrazi, Duše jako kaviár, Kajínek či Kameňák 4.

Půvabů Alice Bendové si všimli i zahraniční filmaři, objevila se třeba v německé Studené válce, kanadském The Immortal či amerických Lovely Bleading nebo Příběh rytíře.

Mezi koníčky Alice Bendové patří snowboarding, tenis a jízda na koni.

O ALICI BENDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2004 se Alice Bendová vdala za o dva roky mladšího hokejistu Václava Bendu, v červenci 2007 mu porodila syna Václava a o tři roky později ještě dceru Aničku, v roce 2013 se ale rozvedli. Poté začala randit s o 13 let mladším Michalem Topolem. Ale ani s ním jí vztah nevydržel.

 

Články o celebritě

Onder ze StarDance s přítelkyní: Kašlou na Vánoce, nemají dárky ani výzdobu! Onder ze StarDance s přítelkyní: Kašlou na Vánoce, nemají dárky ani výzdobu! I když Štědrý den už je v pondělí, a tak v podstatě číhá za rohem, některé známé osobnosti přípravy… číst článek
České hvězdy už mají nazdobené stromky. Kdo zdobí decentně a kdo v americkém stylu? České hvězdy už mají nazdobené stromky. Kdo zdobí decentně a kdo v americkém stylu? Světové celebrity se už několik dní na sociálních sítích chlubí svými vánočními stromky. Prim má… číst článek
Alice Bendová (45): Jak si udržuje sexy figuru! Alice Bendová (45): Jak si udržuje sexy figuru! Jedna z nejvíce sexy českých hereček Alice Bendová (45) měla vždy postavu jako proutek. Přestože… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Anife Vyskočilová
Anife Vyskočilová
zobrazit profil Robert Urban
Robert Urban
zobrazit profil Jiří Vyorálek
Jiří Vyorálek
zobrazit profil Angelina Jolie
Angelina Jolie
zobrazit profil Iva Janžurová
Iva Janžurová
zobrazit profil Jan Hofman
Jan Hofman
zobrazit profil Jacob Pitts
Jacob Pitts
zobrazit profil Lumíra Přichystalová
Lumíra Přichystalová