Alice Bendová

Datum narození: 1. 11. 1973
Místo narození: Praha
Výška: 165 cm
Profese: herečka, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Herečka Alice Bendová je půvabná, svůdná a nebojí se před kamerou ukázat nahá. Takže si ji nevšimli jen čeští filmaři, ale i jejich kolegové z Německa, Kanady či USA.

Alice Bendová, rozená Veselá, na herectví původně vůbec nepomýšlela. Naopak, studovala umělecko-průmyslovou školu a pak prodávala v galerii Heleny Fejkové. Tam si jí všiml fotograf Jadran Šetlík a tak začala její cesta k modelingu a herectví, s nímž začínala v reklamách a později se dostala i před televizní kameru.

ALICE BENDOVÁ - KDYŽ U VODY, TAK NAHOŘE BEZ

Atraktivní Alice Bendová si zahrála v seriáech Rodinná pouta, Velmi křehké vztahy, Hop nebo trop, Svatby v Benátkách či Modrý kód nebo ve filmech Báječná léta pod psa, Sametoví vrazi, Duše jako kaviár, Kajínek či Kameňák 4.

Půvabů Alice Bendové si všimli i zahraniční filmaři, objevila se třeba v německé Studené válce, kanadském The Immortal či amerických Lovely Bleading nebo Příběh rytíře.

Mezi koníčky Alice Bendové patří snowboarding, tenis a jízda na koni.

O ALICI BENDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2004 se Alice Bendová vdala za o dva roky mladšího hokejistu Václava Bendu, v červenci 2007 mu porodila syna Václava a o tři roky později ještě dceru Aničku, v roce 2013 se ale rozvedli. Poté začala randit s o 13 let mladším Michalem Topolem. Ale ani s ním jí vztah nevydržel.

 

Články o celebritě

Zklamaná „realitní magnátka“ Alice Bendová: Pravda o jejích nemovitostech na Kanárech! Zklamaná „realitní magnátka“ Alice Bendová: Pravda o jejích nemovitostech na Kanárech! Jak je to s nemovitostmi Alice Bendové (48) na Kanárském ostrově? Momentálně herečka vlastní na Tene... číst článek
Hvězdné »postřižiny«: Novým mikádem se pyšní Brodská i Machálková! Kvůli chlapům? Hvězdné »postřižiny«: Novým mikádem se pyšní Brodská i Machálková! Kvůli chlapům? S létem přichází doba zkracování! Tohoto hesla se zřejmě drží zpěvačka Leona Machálková (54) a hereč... číst článek
Osmdesátkové retro! Sestra Alice Bendové vytáhla pořádný trumf Osmdesátkové retro! Sestra Alice Bendové vytáhla pořádný trumf Alici Bendovou (48) proslavila její role ve filmu Báječná léta pod psa z roku 1997. Známe ji tak pře... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Boris Hybner
Boris Hybner
zobrazit profil Veronika Zelníčková
Veronika Zelníčková
zobrazit profil Radoslav Brzobohatý
Radoslav Brzobohatý
zobrazit profil Vanda Chaloupková
Vanda Chaloupková
zobrazit profil Emilia Clarke
Emilia Clarke
zobrazit profil Brandon Lee
Brandon Lee
zobrazit profil Jaromír Nosek
Jaromír Nosek
zobrazit profil Jiří Maryško
Jiří Maryško