Alice Bendová | Celebwiki.cz

Alice Bendová

Datum narození: 1. 11. 1973
Místo narození: Praha
Výška: 165 cm
Profese: herečka, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Herečka Alice Bendová je půvabná, svůdná a nebojí se před kamerou ukázat nahá. Takže si ji nevšimli jen čeští filmaři, ale i jejich kolegové z Německa, Kanady či USA.

Alice Bendová, rozená Veselá, na herectví původně vůbec nepomýšlela. Naopak, studovala umělecko-průmyslovou školu a pak prodávala v galerii Heleny Fejkové. Tam si jí všiml fotograf Jadran Šetlík a tak začala její cesta k modelingu a herectví, s nímž začínala v reklamách a později se dostala i před televizní kameru.

ALICE BENDOVÁ - KDYŽ U VODY, TAK NAHOŘE BEZ

Atraktivní Alice Bendová si zahrála v seriáech Rodinná pouta, Velmi křehké vztahy, Hop nebo trop, Svatby v Benátkách či Modrý kód nebo ve filmech Báječná léta pod psa, Sametoví vrazi, Duše jako kaviár, Kajínek či Kameňák 4.

Půvabů Alice Bendové si všimli i zahraniční filmaři, objevila se třeba v německé Studené válce, kanadském The Immortal či amerických Lovely Bleading nebo Příběh rytíře.

Mezi koníčky Alice Bendové patří snowboarding, tenis a jízda na koni.

O ALICI BENDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2004 se Alice Bendová vdala za o dva roky mladšího hokejistu Václava Bendu, v červenci 2007 mu porodila syna Václava a o tři roky později ještě dceru Aničku, v roce 2013 se ale rozvedli. Poté začala randit s o 13 let mladším Michalem Topolem. Ale ani s ním jí vztah nevydržel.

 

Články o celebritě

Bořek Slezáček z Tvoje tvář má známý hlas: Z pupkáče je vysekanec! A není sám Bořek Slezáček z Tvoje tvář má známý hlas: Z pupkáče je vysekanec! A není sám Když se chce, tak jde všechno! I zhubnout a mít dokonalou postavu. Své o tom ví například soutěžící ... číst článek
Drogami poznamenaná sestra Jiřího Korna Yvetta (58): Přišla o vlasy jako brácha! Drogami poznamenaná sestra Jiřího Korna Yvetta (58): Přišla o vlasy jako brácha! Slezly jí sice všechny vlasy, avšak po 34 letech dostala opět velkou roli! V právě natáčeném mysteri... číst článek
Léto končí, Alice Bendová přitvrzuje! Bujné poprsí ozvláštnila hned několika barvami Léto končí, Alice Bendová přitvrzuje! Bujné poprsí ozvláštnila hned několika barvami Léto pomalu končí a prsatice českého šoubyznysu se mohou přetrhnout, aby stihly poslední pěkné dny v... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lucie Černíková
Lucie Černíková
zobrazit profil Jiřina Švorcová
Jiřina Švorcová
zobrazit profil Čestmír Řanda jr.
Čestmír Řanda jr.
zobrazit profil Ivan Lupták
Ivan Lupták
zobrazit profil Michaela Doležalová
Michaela Doležalová
zobrazit profil Pavlína Filipovská
Pavlína Filipovská
zobrazit profil Silvia Petöová
Silvia Petöová
zobrazit profil Pavel Trávníček
Pavel Trávníček