Ondřej Rychlý

Ondřej Rychlý

Datum narození: 31. 8. 1992
Místo narození: Praha
Profese: herec
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Herec Ondřej Rychlý je synem „komedianta“ Petra Rychlého. Společně si s otcem, známým bavičem, zahrál v novácké Ordinaci v růžové zahradě. No a koho ztvárnili? Otce a syna.

Ondřej Rychlý se narodil v herecké rodině, a tak není divu, že šel cestou svých rodičů. Ale on není jediný, kdo si z jejich příbuzných zahrál v Ordinačce, byla to i sestra Petra Rychlého, Renata Rychlá. Ta vystupovala pouze v několika epizodách, a to na rozdíl od Ondřeje Rchlého, který v Ordinaci v řůžové zahradě po boku svého otce strávil dva roky. Tolik prostoru, jako bavič Rychlý, jenž je v seriálu od počátku, dostal zatím jen málokdo.

ONDŘEJ RYCHLÝ ZASKAKOVAL ZA ŽILKOVOU

Ondřej Rychlý hrál i ve Vyprávěj

Herec Ondřej Rychlý se zúčastnil mnoha komparzů. První opravdový film, v kterém si měl možnost zahrát, byla pohádka O komickém učni a dceři cukráře (2007). Dále jej televizní diváci mohli vidět například v seriálech Vyprávěj (2009), Gympl s (r)učením omezeným (2012) či ve filmu V tichu (2014).

Studoval konzervatoř. Kromě školních představení si Ondřej Rychlý zahrál v Divadle Na prádle, Na Vinohradech a Na Fidlovačce. Na Vinohradech třeba v inscenaci Vstupte!

O ONDŘEJOVI RYCHLÉM ČTĚTE ZDE>>

Mezi záliby Ondřeje Rychlého patří vše, co je spjato s hudbou či filmem. Od mala se věnuje hře na klavír, ale problém mu nedělá ani hra na kytaru nebo na bicí.

V srpnu 2022 se Ondřej Rychlý oženil s hečkou Terezu Krippnerovou, s níž má dvě děti.

 

 

Články o celebritě

Rychlý ženil syna: Hodně štěstí a lásky, popřál dojatý otec Rychlý ženil syna: Hodně štěstí a lásky, popřál dojatý otec Všemi oblíbený herec Petr Rychlý (57) má za sebou další krásný životní zážitek. Oženil totiž svého s... číst článek
Obrovská radost Petra Rychlého: Oženil se mu druhý syn! Svatba v teniskách Obrovská radost Petra Rychlého: Oženil se mu druhý syn! Svatba v teniskách Legendární představitel doktora Mázla v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě se pochlubil skv... číst článek
Seriálová hvězda Petr Rychlý: ŽIVOTNÍ TRAUMA KVŮLI RODIČŮM! Seriálová hvězda Petr Rychlý: ŽIVOTNÍ TRAUMA KVŮLI RODIČŮM! Životní trauma pronásleduje Petra Rychlého (56) alias Čestmíra Mázla z Ordinace v růžové zahradě už ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Dagmar Čárová
Dagmar Čárová
zobrazit profil Alena  Mihulová
Alena Mihulová
zobrazit profil Tomáš Měcháček
Tomáš Měcháček
zobrazit profil Anna Kadeřávková
Anna Kadeřávková
zobrazit profil Natalia Portman
Natalia Portman
zobrazit profil Michael Sheen
Michael Sheen
zobrazit profil Nataša Burger
Nataša Burger
zobrazit profil Brandon Lee
Brandon Lee