Miluše Bittnerová

Datum narození: 10. 12. 1977
Přezdívka: Marilyn Monroe
Místo narození: Jičín
Profese: herečka, dabérka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Herečka Miluše Bittnerová, žena s vražedným dekoltem, dostala přezdívku Česká Marilyn Monroe.

Herectví se Miluše Bittnerová věnuje od svých patnácti let, kdy působila v poloprofesionálním divadle Jesličky v Hradci Králové. V dětství také začala s hrou na klavír, ovládá i kytaru či flétnu. Po maturitě se přihlásila do Prahy na DAMU, kde byl jejím školitelem režisér Ivan Rajmont.

MILUŠ BITTNEROVÁ SKONČILA NA VOZÍKU

Už během studií začala Miluše Bittnerová spolupracovat s divadelními režiséry Michalem Dočekalem či J. A. Pitínským a objevila se na scénách divadla Komedie či Národního divadla. Moderovala také ranní show na ztřeštěném Rádiu Limonádový Joe, bývá zvána k moderování společenských a charitativních akcí (je rovněž spoluzakladatelkou Nadačního fondu Pepina) a svůj hlas také propůjčuje dabingu.

Pro své velmi vyvinuté poprsí bývá Miluše Bittnerová označována za nejvnadnější českou herečku, někdy také za Českou Marilyn Monroe.

Miluše Bittnerová se objevila v řadě filmů či seriálů, např. Modrý kámen, Dámský gambit, Život na zámku, Bakaláři, Bankrotáři, VyprávějDobrá čtvrť, Poste restante, Ulice, Expozitura či Ordinace v růžové zahradě 2. Roli dostala i v několika zahraničních snímcích, jako třeba ve francouzské detektivce Maigret či německých snímcích Silný tým nebo Rebelka.

O MILUŠI BITTNEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Od roku 2008 se Miluše Bittnerová vdala za partnera Lukáše. Manželství nevydrželo. Začátkem září 2019 herečka přivedla na svět dceru Alžbětu, a to pouhé dva dny poté, co se tajně provdala za jejího otce, podnikatele Rendu.

 

Články o celebritě

Miluše Bittnerová přiznala: Po smrti otce jsem našla Boha! Četla jsem i Korán Miluše Bittnerová přiznala: Po smrti otce jsem našla Boha! Četla jsem i Korán Herečka Miluše Bittnerová (46) patří mezi menšinu českých známých osobností, které věří v Boha. Jak ... číst článek
Vánoční zázrak Blesku: Pavlínka (5) žije uzavřená ve svém světě. Maminka si přeje: Kéž ji rozmluví delfíni! Vánoční zázrak Blesku: Pavlínka (5) žije uzavřená ve svém světě. Maminka si přeje: Kéž ji rozmluví delfíni! „Pavlínko, koukni se na mě! Pavlínko!“ volá maminka Petra (32) na dívenku chodící s nepřítomným výra... číst článek
Uniklo ze zákulisí StarDance: »Neviditelní« kostyméři šijí šaty do poslední vteřiny! Uniklo ze zákulisí StarDance: »Neviditelní« kostyméři šijí šaty do poslední vteřiny! Úpravy na poslední chvíli! Kostýmy tanečníků ve StarDance se musí nejen hýbat, ale i blýskat a zářit... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jeremy Strong
Jeremy Strong
zobrazit profil Vica Kerekes
Vica Kerekes
zobrazit profil Kit Harington
Kit Harington
zobrazit profil Anna Polívková
Anna Polívková
zobrazit profil Pavla  Beretová
Pavla Beretová
zobrazit profil Renata Olárová
Renata Olárová