Miluše Bittnerová

Datum narození: 10. 12. 1977
Přezdívka: Marilyn Monroe
Místo narození: Jičín
Profese: herečka, dabérka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Herečka Miluše Bittnerová, žena s vražedným dekoltem, dostala přezdívku Česká Marilyn Monroe.

Herectví se Miluše Bittnerová věnuje od svých patnácti let, kdy působila v poloprofesionálním divadle Jesličky v Hradci Králové. V dětství také začala s hrou na klavír, ovládá i kytaru či flétnu. Po maturitě se přihlásila do Prahy na DAMU, kde byl jejím školitelem režisér Ivan Rajmont.

MILUŠ BITTNEROVÁ SKONČILA NA VOZÍKU

Už během studií začala Miluše Bittnerová spolupracovat s divadelními režiséry Michalem Dočekalem či J. A. Pitínským a objevila se na scénách divadla Komedie či Národního divadla. Moderovala také ranní show na ztřeštěném Rádiu Limonádový Joe, bývá zvána k moderování společenských a charitativních akcí (je rovněž spoluzakladatelkou Nadačního fondu Pepina) a svůj hlas také propůjčuje dabingu.

Pro své velmi vyvinuté poprsí bývá Miluše Bittnerová označována za nejvnadnější českou herečku, někdy také za Českou Marilyn Monroe.

Miluše Bittnerová se objevila v řadě filmů či seriálů, např. Modrý kámen, Dámský gambit, Život na zámku, Bakaláři, Bankrotáři, VyprávějDobrá čtvrť, Poste restante, Ulice, Expozitura či Ordinace v růžové zahradě 2. Roli dostala i v několika zahraničních snímcích, jako třeba ve francouzské detektivce Maigret či německých snímcích Silný tým nebo Rebelka.

O MILUŠI BITTNEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Od roku 2008 se Miluše Bittnerová vdala za partnera Lukáše. Manželství nevydrželo. Začátkem září 2019 herečka přivedla na svět dceru Alžbětu, a to pouhé dva dny poté, co se tajně provdala za jejího otce, podnikatele Rendu.

 

Články o celebritě

Dohra zmatené Patrasové na Nově: Prudká reakce moderátorů po Dádině útoku! Dohra zmatené Patrasové na Nově: Prudká reakce moderátorů po Dádině útoku! Po delší době se Dáda Patrasová (66) objevila na veřejnosti, a byl z toho pořádný poprask. Ve Víkend... číst článek
Patrasová v přímém přenosu na Nově: PŘED DIVÁKY TAJILI JEJÍ STAV! Patrasová v přímém přenosu na Nově: PŘED DIVÁKY TAJILI JEJÍ STAV! Nedělní výstup Dády Patrasové (66) ve Víkendové snídani na TV Nova nevyděsil jen diváky, ale hlavně ... číst článek
Dohra rozpačitého návratu Patrasové na obrazovku: Co se dělo v zákulisí! Dohra rozpačitého návratu Patrasové na obrazovku: Co se dělo v zákulisí! Nedělní výstup Dády Patrasové (66) ve Víkendové Snídani na TV Nova nevyděsil jen diváky, ale hlavně ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Michelle Pfeiffer
Michelle Pfeiffer
zobrazit profil Felix Holzmann
Felix Holzmann
zobrazit profil Dana Bartůňková
Dana Bartůňková
zobrazit profil Miloš Hlavica
Miloš Hlavica
zobrazit profil Vladimír Menšík
Vladimír Menšík
zobrazit profil Kateřina  Janečková
Kateřina Janečková
zobrazit profil Anastasia Hagen
Anastasia Hagen
zobrazit profil Matěj Anděl
Matěj Anděl