Miluše Bittnerová

Datum narození: 10. 12. 1977
Přezdívka: Marilyn Monroe
Místo narození: Jičín
Profese: herečka, dabérka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Herečka Miluše Bittnerová, žena s vražedným dekoltem, dostala přezdívku Česká Marilyn Monroe.

Herectví se Miluše Bittnerová věnuje od svých patnácti let, kdy působila v poloprofesionálním divadle Jesličky v Hradci Králové. V dětství také začala s hrou na klavír, ovládá i kytaru či flétnu. Po maturitě se přihlásila do Prahy na DAMU, kde byl jejím školitelem režisér Ivan Rajmont.

MILUŠ BITTNEROVÁ SKONČILA NA VOZÍKU

Už během studií začala Miluše Bittnerová spolupracovat s divadelními režiséry Michalem Dočekalem či J. A. Pitínským a objevila se na scénách divadla Komedie či Národního divadla. Moderovala také ranní show na ztřeštěném Rádiu Limonádový Joe, bývá zvána k moderování společenských a charitativních akcí (je rovněž spoluzakladatelkou Nadačního fondu Pepina) a svůj hlas také propůjčuje dabingu.

Pro své velmi vyvinuté poprsí bývá Miluše Bittnerová označována za nejvnadnější českou herečku, někdy také za Českou Marilyn Monroe.

Miluše Bittnerová se objevila v řadě filmů či seriálů, např. Modrý kámen, Dámský gambit, Život na zámku, Bakaláři, Bankrotáři, VyprávějDobrá čtvrť, Poste restante, Ulice, Expozitura či Ordinace v růžové zahradě 2. Roli dostala i v několika zahraničních snímcích, jako třeba ve francouzské detektivce Maigret či německých snímcích Silný tým nebo Rebelka.

O MILUŠI BITTNEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Od roku 2008 se Miluše Bittnerová vdala za partnera Lukáše. Manželství nevydrželo. Začátkem září 2019 herečka přivedla na svět dceru Alžbětu, a to pouhé dva dny poté, co se tajně provdala za jejího otce, podnikatele Rendu.

 

Články o celebritě

Herečka Miluška Bittnerová 2 roky po porodu: Proměna v mumii kvůli kilům navíc! Herečka Miluška Bittnerová 2 roky po porodu: Proměna v mumii kvůli kilům navíc! Jako většina žen je i Miluška Bittnerová (43) nespokojená se svou postavou. Nejvyvinutější česká her... číst článek
Miluška Bittnerová 2 roky po porodu: Vyhlásila boj celulitidě! Miluška Bittnerová 2 roky po porodu: Vyhlásila boj celulitidě! Jako většina žen je i Miluška Bittnerová (43) nespokojená se svou postavou. Nejvyvinutější česká her... číst článek
Drsné obvinění Mirky Čejkové: Alkohol na porodním sále! Drsné obvinění Mirky Čejkové: Alkohol na porodním sále! Svého času byla Mirka Čejková (59) nejoblíbenější zprávařkou. Televizi ale poměrně rychle pověsila n... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Marie-Luise Stockinger herečka
Marie-Luise Stockinger herečka
zobrazit profil Jan Dolanský
Jan Dolanský
zobrazit profil René Slováčková
René Slováčková
zobrazit profil Miloš Hlavica
Miloš Hlavica
zobrazit profil Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
zobrazit profil Vladimír Javorský
Vladimír Javorský
zobrazit profil Milan Šteindler
Milan Šteindler