Miluše Bittnerová | Celebwiki.cz

Miluše Bittnerová

Datum narození: 10. 12. 1977
Přezdívka: Marilyn Monroe
Místo narození: Jičín
Profese: herečka, dabérka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Herečka Miluše Bittnerová, žena s vražedným dekoltem, dostala přezdívku Česká Marilyn Monroe.

Herectví se Miluše Bittnerová věnuje od svých patnácti let, kdy působila v poloprofesionálním divadle Jesličky v Hradci Králové. V dětství také začala s hrou na klavír, ovládá i kytaru či flétnu. Po maturitě se přihlásila do Prahy na DAMU, kde byl jejím školitelem režisér Ivan Rajmont.

MILUŠ BITTNEROVÁ SKONČILA NA VOZÍKU

Už během studií začala Miluše Bittnerová spolupracovat s divadelními režiséry Michalem Dočekalem či J. A. Pitínským a objevila se na scénách divadla Komedie či Národního divadla. Moderovala také ranní show na ztřeštěném Rádiu Limonádový Joe, bývá zvána k moderování společenských a charitativních akcí (je rovněž spoluzakladatelkou Nadačního fondu Pepina) a svůj hlas také propůjčuje dabingu.

Pro své velmi vyvinuté poprsí bývá Miluše Bittnerová označována za nejvnadnější českou herečku, někdy také za Českou Marilyn Monroe.

Miluše Bittnerová se objevila v řadě filmů či seriálů, např. Modrý kámen, Dámský gambit, Život na zámku, Bakaláři, Bankrotáři, VyprávějDobrá čtvrť, Poste restante, Ulice, Expozitura či Ordinace v růžové zahradě 2. Roli dostala i v několika zahraničních snímcích, jako třeba ve francouzské detektivce Maigret či německých snímcích Silný tým nebo Rebelka.

O MILUŠI BITTNEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Od roku 2008 se Miluše Bittnerová vdala za partnera Lukáše. Manželství nevydrželo. Začátkem září 2019 herečka přivedla na svět dceru Alžbětu, a to pouhé dva dny poté, co se tajně provdala za jejího otce, podnikatele Rendu.

 

Články o celebritě

Miluška Bittnerová prozradila: Po smrti táty (†68) další svatba maminky! Miluška Bittnerová prozradila: Po smrti táty (†68) další svatba maminky! To nikdo nečekal! Vnadná herečka nebyla první, kdo v rodině řekl ANO. Před ní to pár měsíců řekla je... číst článek
Česká Marilyn Monroe a „blbá blondýna“ Miluše Bittnerová: Po porodu ještě blbější! Česká Marilyn Monroe a „blbá blondýna“ Miluše Bittnerová: Po porodu ještě blbější! Nechala se pokřtít, získala otčíma, kterému říká macešák, přestěhovala se, vdala se a porodila dítě.... číst článek
Bittnerová se obula do maminek na síti: To už je na mě moc Bittnerová se obula do maminek na síti: To už je na mě moc Miluše Bittnerová (42) porodila loni v září v naprostém utajení dceru Betynku. Přestože herečka a mo... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ladislav Potměšil
Ladislav Potměšil
zobrazit profil Eva Jakoubková
Eva Jakoubková
zobrazit profil Jakub Štěpán
Jakub Štěpán
zobrazit profil Martina Krátká
Martina Krátká
zobrazit profil Gabriela Míčová
Gabriela Míčová
zobrazit profil René Slováčková
René Slováčková
zobrazit profil Josef Polášek
Josef Polášek
zobrazit profil Marek Holý
Marek Holý