Miluše Bittnerová | Celebwiki.cz

Miluše Bittnerová

Datum narození: 10.12.1977
Přezdívka: Marilyn Monroe
Místo narození: Jičín
Profese: herečka, dabérka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Herečka Miluše Bittnerová, žena s vražedným dekoltem, dostala přezdívku Česká Marilyn Monroe.

Herectví se Miluše Bittnerová věnuje od svých patnácti let, kdy působila v poloprofesionálním divadle Jesličky v Hradci Králové. V dětství také začala s hrou na klavír, ovládá i kytaru či flétnu. Po maturitě se přihlásila do Prahy na DAMU, kde byl jejím školitelem režisér Ivan Rajmont.

MILUŠ BITTNEROVÁ SKONČILA NA VOZÍKU

Už během studií začala Miluše Bittnerová spolupracovat s divadelními režiséry Michalem Dočekalem či J. A. Pitínským a objevila se na scénách divadla Komedie či Národního divadla. Moderovala také ranní show na ztřeštěném Rádiu Limonádový Joe, bývá zvána k moderování společenských a charitativních akcí (je rovněž spoluzakladatelkou Nadačního fondu Pepina) a svůj hlas také propůjčuje dabingu.

Pro své velmi vyvinuté poprsí bývá Miluše Bittnerová označována za nejvnadnější českou herečku, někdy také za Českou Marilyn Monroe.

Miluše Bittnerová se objevila v řadě filmů či seriálů, např. Modrý kámen, Dámský gambit, Život na zámku, Bakaláři, Bankrotáři, VyprávějDobrá čtvrť, Poste restante, Ulice, Expozitura či Ordinace v růžové zahradě 2. Roli dostala i v několika zahraničních snímcích, jako třeba ve francouzské detektivce Maigret či německých snímcích Silný tým nebo Rebelka.

O MILUŠI BITTNEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Od roku 2008 se Miluše Bittnerová vdala za partnera Lukáše. Manželství nevydrželo. Začátkem září 2019 herečka přivedla na svět dceru Alžbětu, a to pouhé dva dny poté, co se tajně provdala za jejího otce, podnikatele Rendu.

 

Články o celebritě

Bittnerová maminkou: Porodila Betynku! Bittnerová maminkou: Porodila Betynku! V naprostém utajení přivedla herečka Miluška Bittnerová (41) na svět dceru Betynku! I když si do… číst článek
Miluše Bittnerová (41) je maminkou! Dceru musela rodit císařem Miluše Bittnerová (41) je maminkou! Dceru musela rodit císařem V naprostém utajení přivedla herečka Miluška Bittnerová (41) na svět dceru Betynku! I když si do… číst článek
Miluše Bittnerová šokuje: Už teď ze mě dělají špatnou matku! Miluše Bittnerová šokuje: Už teď ze mě dělají špatnou matku! Její první a vytoužený potomek se může narodit už prakticky každým dnem. Se vším, co mateřství obnáší… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Rupert Grint
Rupert Grint
zobrazit profil Marek Daniel
Marek Daniel
zobrazit profil Emil Horváth
Emil Horváth
zobrazit profil Ondřej Kavan
Ondřej Kavan
zobrazit profil Iva Janžurová
Iva Janžurová
zobrazit profil Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio
zobrazit profil Alexis Bledel
Alexis Bledel
zobrazit profil Emília Vášáryová
Emília Vášáryová