Bára Štěpánová | Celebwiki.cz

Bára Štěpánová

Datum narození: 13.12.1959
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Rusovláska Bára Štěpánová hýří energií ve filmu i v divadle. Zahrála si v mnoha seriálech, pohádkách či televizních filmech. A vždy energické ženy.

Vystudovala hudebně-dramatické oddělení pražské Státní konzervatoře. Vystupovala v divadlech v Hradci Králové, Plzní nebo Praze. Herečka Bára Štěpánová se předvedla například ve hrách Dívčí válka, Amadeus nebo Vějíř.

V televizi začala seriálem Pan Tau. Následovala Tisícročná včela, Česká soda nebo Rodinná pouta. Proslavila se však zejména rolí Bedřišky v pásmu komedií o Básnících. Objevila se také v krimifilmu Smrt stopařek, komediálním Slaměném klobouku, či sci-fi Tajemství hradu v Karpatech. Diváky rozesmála Bára Štěpánová i ve snímku Jak se krotí krokodýli. Zahrála si také v divácky oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě. Moderovala pořady Gilotina, Bárymetr či Cestománie.

V roce 1986 podepsala Bára Štěpánová Chartu 77.  Za lepší zítřky bojovala za minulého režimu ve Společnosti pro veselejší současnost. Poté pracovala dva roky jako sekretářka prezidenta Václava Havla.

Bára Štěpánová je potřetí vdaná, a to za hudebníka Miroslava Barabáše, který si ji vzal v roce 2009. Oddal je bývalý pražský primátor Pavel Bém. S předchozím manželem, podnikatelem Lubošem Rychvalským, má herečka Štěpánová dceru Dominiku.

Své zážitky vtěsnala do autobiograficky laděné publikace O čem nesmí nikdo vědět. Ráda si dopřeje dobré víno, golf nebo jógu.

 

Články o celebritě

Vojta Kotek pohřbil tátu Václava (†66): Svěrák rozesmál pozůstalé, síň praskala ve švech! Vojta Kotek pohřbil tátu Václava (†66): Svěrák rozesmál pozůstalé, síň praskala ve švech! Právě prožívá ty nejtěžší okamžiky života. Herec Vojta Kotek (31) dnes hodinu po poledni pohřbil… číst článek
Bára Štěpánová: O Ordinaci, kariéře, slzách... Bára Štěpánová: O Ordinaci, kariéře, slzách... Diváci seriálové Ordinace ji znají jako trefnou, ráznou, přímou a v dobrém smyslu bláznivou vrchní… číst článek
Životní trauma hvězdy Případů 1. oddělení Stacha: Kvůli alkoholu! Životní trauma hvězdy Případů 1. oddělení Stacha: Kvůli alkoholu! Jako kapitán Anděl v Případech 1. oddělení stál na straně zákona a lapal padouchy. Na divadle teď… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Mel  Gibson
Mel Gibson
zobrazit profil Daniel Radcliffe
Daniel Radcliffe
zobrazit profil Pavel Nový
Pavel Nový
zobrazit profil Miloš Hlavica
Miloš Hlavica
zobrazit profil Sara Sandeva
Sara Sandeva
zobrazit profil Deana Horváthová Jakubisková
Deana Horváthová Jakubisková
zobrazit profil Dorota Nvotová
Dorota Nvotová
zobrazit profil Bruce Willis
Bruce Willis