Bára Štěpánová | Celebwiki.cz

Bára Štěpánová

Datum narození: 13.12.1959
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Rusovláska Bára Štěpánová hýří energií ve filmu i v divadle. Zahrála si v mnoha seriálech, pohádkách či televizních filmech. A vždy energické ženy.

Vystudovala hudebně-dramatické oddělení pražské Státní konzervatoře. Vystupovala v divadlech v Hradci Králové, Plzní nebo Praze. Herečka Bára Štěpánová se předvedla například ve hrách Dívčí válka, Amadeus nebo Vějíř.

V televizi začala seriálem Pan Tau. Následovala Tisícročná včela, Česká soda nebo Rodinná pouta. Proslavila se však zejména rolí Bedřišky v pásmu komedií o Básnících. Objevila se také v krimifilmu Smrt stopařek, komediálním Slaměném klobouku, či sci-fi Tajemství hradu v Karpatech. Diváky rozesmála Bára Štěpánová i ve snímku Jak se krotí krokodýli. Zahrála si také v divácky oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě. Moderovala pořady Gilotina, Bárymetr či Cestománie.

V roce 1986 podepsala Bára Štěpánová Chartu 77.  Za lepší zítřky bojovala za minulého režimu ve Společnosti pro veselejší současnost. Poté pracovala dva roky jako sekretářka prezidenta Václava Havla.

Bára Štěpánová je potřetí vdaná, a to za hudebníka Miroslava Barabáše, který si ji vzal v roce 2009. Oddal je bývalý pražský primátor Pavel Bém. S předchozím manželem, podnikatelem Lubošem Rychvalským, má herečka Štěpánová dceru Dominiku.

Své zážitky vtěsnala do autobiograficky laděné publikace O čem nesmí nikdo vědět. Ráda si dopřeje dobré víno, golf nebo jógu.

 

Články o celebritě

Bára »Prsánová« Štěpánová (59): Odhodila podprsenku i stud Bára »Prsánová« Štěpánová (59): Odhodila podprsenku i stud Odvaha jí rozhodně nechybí! Herečka Bára Štěpánová (59) došla zřejmě k přesvědčení, že podprsenka… číst článek
Bára Prsánová, pardon Štěpánová (59): Ňadry doslova rozmetala křest! Bára Prsánová, pardon Štěpánová (59): Ňadry doslova rozmetala křest! Odvaha jí rozhodně nechybí! Herečka Bára Štěpánová rok před šedesátkou došla k přesvědčení, že podprsenka… číst článek
Malíř Kristian Kodet slavil 70. narozeniny: Štaidl jako kůl v plotě Malíř Kristian Kodet slavil 70. narozeniny: Štaidl jako kůl v plotě Na narozeninách malíře se to hemžilo samými umělci! Kristian Kodet sedmdesátiny spojil s vernisáží… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Martina Krátká
Martina Krátká
zobrazit profil Radim Fiala
Radim Fiala
zobrazit profil Stanislav Majer
Stanislav Majer
zobrazit profil Ladislav Ondřej
Ladislav Ondřej
zobrazit profil Veronika Zelníčková
Veronika Zelníčková
zobrazit profil Zora Jandová
Zora Jandová
zobrazit profil Michael Madsen
Michael Madsen
zobrazit profil David Švehlík
David Švehlík