Sabina Laurinová

Datum narození: 8.4.1972
Místo narození: Praha
Profese: herečka, zpěvačka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Herečka Sabina Laurinová, známá z mnoha filmů a televizních seriálů i pohádek, proslula také na divadle, moderováním a v dabingu.

Sabina Laurinová byla obdařena nejen půvabem, ale též příjemným, charakteristickým hlasem, což ji předurčilo k dabingu. Její hlas můžeme slyšet ve dvou stovkách zahraničních filmů. Propůjčila ho mj. herečkám Jodie Foster, Cameron Diaz nebo Marilyn Monroe, a to i v kultovním Někdo to rád horké

SABINA LAURINOVÁ - ROZHOVOR NEJEN O VESELCE

Pokud jde o její hereckou kariéru, Sabina Laurinová hrála na prknech Národního divadla, divadla Semafor, Divadle na Starém Městě a ABC. Před kamerou se poprvé objevila už v šestnácti letech v seriálu Chlapci a chlapi, ale větší příležitost dostala v seriálech Zdivočelá země a Konec velkých prázdnin.

Sabina Laurinová ztvárnila výraznou postavu alkoholičky v Doktorech z Počátků či vrchní sestry v Modrém kódů. Z filmů zmiňme Láska In Memoriam, Jak se krotí krokodýli, Konec velkých prázdnin či Dívčí válka. V pohádkách se objevila jako záporná princezna (Z pekla štěstí, Ošklivá princezna).

Jako moderátorka se Sabina Laurinová uplatnila především v hudební soutěži Televize Nova DO-RE-MI po boku Pavla Trávníčka.

Absolventka herectví na pražské konzervatoři Sabina Laurinová měla k této profesi blízko již od dětství, je totiž dcerou režiséra Františka Laurina.

O SABINĚ LAURINOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Řadu let Sabina Laurinová chodila s hercem Michalem Dlouhým, pak se zpěvákem skupiny Kabát Josefem Vojtkem, s nímž má dceru Valentinu (narozena 2002). Posléze žila se stomatologem Karlem Kameníkem, kterému v sprnu 2008 porodila dceru Mayu. Ale ani tento vztah nevydržel. Na konci roku 2014 to vypadalo, že sbalila o 13 let mladšího zpěváka Marka Ztraceného. Oba to ale popřeli s tím, že jsou jen kamarádi.

 

Články o celebritě

Kráska Burešová z Modrého kódu si zoufá: Péče o dítě ji vyčerpává! Nemá čas na sebe Kráska Burešová z Modrého kódu si zoufá: Péče o dítě ji vyčerpává! Nemá čas na sebe Herečka a zpěvačka Eva Burešová (25) působí na první pohled jako nezkrotný živel, který se snad nikdy… číst článek
Novotný z Krejzových o incidentu ve fastfoodu: Nenechám se vychovávat od prodavačky! Novotný z Krejzových o incidentu ve fastfoodu: Nenechám se vychovávat od prodavačky! V opilosti nadával prodavačce a fyzicky ji napadal! Hvězdný český herec Michal Novotný (39) ale rok… číst článek
Bujaré veselí slavných: Jak oslavily konec roku 2018 české celebrity? Bujaré veselí slavných: Jak oslavily konec roku 2018 české celebrity? Konec roku je téměř pro každého důvod k velkým oslavám, bujarým večírkům a bilancování, co se stalo… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Juraj Ďurdiak
Juraj Ďurdiak
zobrazit profil Miroslav Krobot
Miroslav Krobot
zobrazit profil Bohumil Klepl
Bohumil Klepl
zobrazit profil Kristin Davis
Kristin Davis
zobrazit profil Salma Hayek
Salma Hayek
zobrazit profil Alena Štréblová
Alena Štréblová
zobrazit profil Jáchym Kraus
Jáchym Kraus
zobrazit profil Ladislav Frej
Ladislav Frej