Sabina Laurinová | Celebwiki.cz

Sabina Laurinová

Datum narození: 8. 4. 1972
Místo narození: Praha
Profese: herečka, zpěvačka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Herečka Sabina Laurinová, známá z mnoha filmů a televizních seriálů i pohádek, proslula také na divadle, moderováním a v dabingu.

Sabina Laurinová byla obdařena nejen půvabem, ale též příjemným, charakteristickým hlasem, což ji předurčilo k dabingu. Její hlas můžeme slyšet ve dvou stovkách zahraničních filmů. Propůjčila ho mj. herečkám Jodie Foster, Cameron Diaz nebo Marilyn Monroe, a to i v kultovním Někdo to rád horké

SABINA LAURINOVÁ - ROZHOVOR NEJEN O VESELCE

Pokud jde o její hereckou kariéru, Sabina Laurinová hrála na prknech Národního divadla, divadla Semafor, Divadle na Starém Městě a ABC. Před kamerou se poprvé objevila už v šestnácti letech v seriálu Chlapci a chlapi, ale větší příležitost dostala v seriálech Zdivočelá země a Konec velkých prázdnin.

Sabina Laurinová ztvárnila výraznou postavu alkoholičky v Doktorech z Počátků či vrchní sestry v Modrém kódů. Z filmů zmiňme Láska In Memoriam, Jak se krotí krokodýli, Konec velkých prázdnin či Dívčí válka. V pohádkách se objevila jako záporná princezna (Z pekla štěstí, Ošklivá princezna).

Jako moderátorka se Sabina Laurinová uplatnila především v hudební soutěži Televize Nova DO-RE-MI po boku Pavla Trávníčka.

Absolventka herectví na pražské konzervatoři Sabina Laurinová měla k této profesi blízko již od dětství, je totiž dcerou režiséra Františka Laurina.

O SABINĚ LAURINOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Řadu let Sabina Laurinová chodila s hercem Michalem Dlouhým, pak se zpěvákem skupiny Kabát Josefem Vojtkem, s nímž má dceru Valentinu (narozena 2002). Posléze žila se stomatologem Karlem Kameníkem, kterému v sprnu 2008 porodila dceru Mayu. Ale ani tento vztah nevydržel. Na konci roku 2014 to vypadalo, že sbalila o 13 let mladšího zpěváka Marka Ztraceného. Oba to ale popřeli s tím, že jsou jen kamarádi.

 

Články o celebritě

„Orouškovaná“ Janečkova oslava: Rebelka Pomeje, Michal David i „hašení“ Grossových! „Orouškovaná“ Janečkova oslava: Rebelka Pomeje, Michal David i „hašení“ Grossových! František Janeček pořádal v pondělí večer na terase hotelu NH Prague City velkolepou oslavu - nejen ... číst článek
Netradiční narozeniny Gondíkové: Jaký nečekaný dárek dostane od Langoše? Netradiční narozeniny Gondíkové: Jaký nečekaný dárek dostane od Langoše? Narozeniny by si asi rád každý užil s těmi nejbližšími a ideálně tak, aby ve slavný den nemusel prac... číst článek
Laurinová při natáčení dojala oslavenkyni Gondíkovou: Nečekaný dárek! Laurinová při natáčení dojala oslavenkyni Gondíkovou: Nečekaný dárek! Čas musí dělit mezi divadlo, rádio a hlavně natáčení nového seriálu Sestřičky Modrý kód. Nedalo se t... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Melissa McCarthy
Melissa McCarthy
zobrazit profil Erika Stárková
Erika Stárková
zobrazit profil Barbora Kodetová
Barbora Kodetová
zobrazit profil Lumír Olšovský
Lumír Olšovský
zobrazit profil Jiří Hromada
Jiří Hromada
zobrazit profil Anna Paquin
Anna Paquin
zobrazit profil Alena Antalová
Alena Antalová
zobrazit profil Jan Plouhar
Jan Plouhar