Josef Vojtek | Celebwiki.cz

Josef Vojtek

Datum narození: 21.6.1965
Místo narození: Teplice
Profese: zpěvák
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Josef Vojtek (jehož fanoušci titulují familiérně Pepa Vojtek) je členem jedné z nejúspěšnějších českých rockových kapel Kabát, s níž prodal víc než milion desek.

Vyučil se opravářem telefonů. Do Kabátů Pepa Vojtek vstoupil v roce 1988 a od té doby kapela vyhrála celou letku hudebních Andělů následovanou řadou Slavíků. Mezi nejznámější písně Kabátů patří Corrida, Dole v dole, Colorado nebo Malá dáma.

PEPA VOJTEK - JAK PŘESTAL KOUŘIT? A CO S PIVEM!

V roce 2007 skupina Kabát uspěla v českém kole mezinárodní soutěže Eurovision. V helsinském semifinále však u publika pohořela. 

Kromě drsných melodií se Josef Vojtek věnuje i muzikálu. Předvedl se v Krysařovi, v Hamletovi nebo ve Třech mušketýrech. Zahrál si také v komedii Jak se krotí krokodýli a v hudebním snímku V peřině, který ozdobila hlavní rolí zpěvačka Lucie Bílá. V roce 2012 usedl Pepa Vojtek do poroty talentové soutěže Hlas Česko Slovenska.

O JOSEFU VOJTKOVI ČTĚTE ZDE>>

Z prvního manželství, které trvalo třináct let, má Pepa Vojtek syna Josefa. Dceru Valentýnu má pak s moderátorkou a herečkou Sabinou Laurinovou. S druhou ženou, tanečnicí Libuší Vojtkovou, vychovával syna Matyáše. V roce 2010 se za něj provdala další tanečnice, Jovanka Skrčeská, která mu o dva roky později porodila syna Adama a roku 2016 syna Alberta (ROZHOVOR S VOJTKEM NEJEN O TŘETÍM MANŽELSTVÍ ZDE).

 

Články o celebritě

Jako by si z oka vypadly! Slavné matky a dcery českého showbyznysu Jako by si z oka vypadly! Slavné matky a dcery českého showbyznysu Celá maminka! Dcery slavných krásek zdědily geny právě po nich a není překvapení, že například Leona… číst článek
Kubelková, Laurinová, Machálková, Šeredová a spol.: Jaká matka, taková Katka! Kubelková, Laurinová, Machálková, Šeredová a spol.: Jaká matka, taková Katka! Krásné po maminkách! Slavné krásky zdědily geny právě po nich a není divu, že například Sabina Laurinová,… číst článek
Rozzářená exmanželka Vojtka Libuška: Promluvila o synovi i o vztahu s Pepou! Rozzářená exmanželka Vojtka Libuška: Promluvila o synovi i o vztahu s Pepou! I když se říká, že není dobré vstupovat víckrát do stejné řeky, tak bývalá tanečnice Libuška Rohlíčková… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Michaela Gemrotová
Michaela Gemrotová
zobrazit profil Johny Machette
Johny Machette
zobrazit profil Magda Malá
Magda Malá
zobrazit profil Plácido Domingo
Plácido Domingo
zobrazit profil Lenka Dusilová
Lenka Dusilová
zobrazit profil George Michael
George Michael
zobrazit profil Jana Rybníčková
Jana Rybníčková
zobrazit profil Naďa Válová
Naďa Válová