Josef Vojtek | Celebwiki.cz

Josef Vojtek

Datum narození: 21. 6. 1965
Místo narození: Teplice
Profese: zpěvák
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Josef Vojtek (jehož fanoušci titulují familiérně Pepa Vojtek) je členem jedné z nejúspěšnějších českých rockových kapel Kabát, s níž prodal víc než milion desek.

Vyučil se opravářem telefonů. Do Kabátů Pepa Vojtek vstoupil v roce 1988 a od té doby kapela vyhrála celou letku hudebních Andělů následovanou řadou Slavíků. Mezi nejznámější písně Kabátů patří Corrida, Dole v dole, Colorado nebo Malá dáma.

PEPA VOJTEK - JAK PŘESTAL KOUŘIT? A CO S PIVEM!

V roce 2007 skupina Kabát uspěla v českém kole mezinárodní soutěže Eurovision. V helsinském semifinále však u publika pohořela. 

Kromě drsných melodií se Josef Vojtek věnuje i muzikálu. Předvedl se v Krysařovi, v Hamletovi nebo ve Třech mušketýrech. Zahrál si také v komedii Jak se krotí krokodýli a v hudebním snímku V peřině, který ozdobila hlavní rolí zpěvačka Lucie Bílá. V roce 2012 usedl Pepa Vojtek do poroty talentové soutěže Hlas Česko Slovenska.

O JOSEFU VOJTKOVI ČTĚTE ZDE>>

Z prvního manželství, které trvalo třináct let, má Pepa Vojtek syna Josefa. Dceru Valentýnu má pak s moderátorkou a herečkou Sabinou Laurinovou. S druhou ženou, tanečnicí Libuší Vojtkovou, vychovával syna Matyáše. V roce 2010 se za něj provdala další tanečnice, Jovanka Skrčeská, která mu o dva roky později porodila syna Adama a roku 2016 syna Alberta (ROZHOVOR S VOJTKEM NEJEN O TŘETÍM MANŽELSTVÍ ZDE).

 

Články o celebritě

Šestnáct let spolu! Výročí ale Popelka Hrušková s Přeučilem oslavili v rouškách Šestnáct let spolu! Výročí ale Popelka Hrušková s Přeučilem oslavili v rouškách Před dlouhými šestnácti let si své „ano“ před oltářem řekla herecká dvojice Eva Hrušková (68) a Jan ... číst článek
Ordinace rodištěm malých hvězd: V seriálu si zahraje přes 80 dětí za rok! Ordinace rodištěm malých hvězd: V seriálu si zahraje přes 80 dětí za rok! Děti jsou radost i starost a Ordinací v růžové zahradě 2 jich za jeden rok projde neuvěřitelných osm... číst článek
Syn lídra Kabátů v seriálu Modrý kód: Skončil na urgentu! Syn lídra Kabátů v seriálu Modrý kód: Skončil na urgentu! Přestože je mu teprve sedm, už se o něho přetahují televize! Syn Pepy Vojtka (54) Adam si odskočil z... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Milan Drobný
Milan Drobný
zobrazit profil Britney Spears
Britney Spears
zobrazit profil Naďa Urbánková
Naďa Urbánková
zobrazit profil Denisa Grossová
Denisa Grossová
zobrazit profil Grace Jones
Grace Jones
zobrazit profil Jarmila Šuláková
Jarmila Šuláková
zobrazit profil Thom Artway (Tomáš Maček)
Thom Artway (Tomáš Maček)
zobrazit profil Simona Hégerová
Simona Hégerová