Josef Vojtek | Celebwiki.cz

Josef Vojtek

Datum narození: 21.6.1965
Místo narození: Teplice
Profese: zpěvák
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Josef Vojtek (jehož fanoušci titulují familiérně Pepa Vojtek) je členem jedné z nejúspěšnějších českých rockových kapel Kabát, s níž prodal víc než milion desek.

Vyučil se opravářem telefonů. Do Kabátů Pepa Vojtek vstoupil v roce 1988 a od té doby kapela vyhrála celou letku hudebních Andělů následovanou řadou Slavíků. Mezi nejznámější písně Kabátů patří Corrida, Dole v dole, Colorado nebo Malá dáma.

PEPA VOJTEK - JAK PŘESTAL KOUŘIT? A CO S PIVEM!

V roce 2007 skupina Kabát uspěla v českém kole mezinárodní soutěže Eurovision. V helsinském semifinále však u publika pohořela. 

Kromě drsných melodií se Josef Vojtek věnuje i muzikálu. Předvedl se v Krysařovi, v Hamletovi nebo ve Třech mušketýrech. Zahrál si také v komedii Jak se krotí krokodýli a v hudebním snímku V peřině, který ozdobila hlavní rolí zpěvačka Lucie Bílá. V roce 2012 usedl Pepa Vojtek do poroty talentové soutěže Hlas Česko Slovenska.

O JOSEFU VOJTKOVI ČTĚTE ZDE>>

Z prvního manželství, které trvalo třináct let, má Pepa Vojtek syna Josefa. Dceru Valentýnu má pak s moderátorkou a herečkou Sabinou Laurinovou. S druhou ženou, tanečnicí Libuší Vojtkovou, vychovával syna Matyáše. V roce 2010 se za něj provdala další tanečnice, Jovanka Skrčeská, která mu o dva roky později porodila syna Adama a roku 2016 syna Alberta (ROZHOVOR S VOJTKEM NEJEN O TŘETÍM MANŽELSTVÍ ZDE).

 

Články o celebritě

Nesplněné přání Karla Gotta (†80): Životní sen si kompenzoval jinak! Nesplněné přání Karla Gotta (†80): Životní sen si kompenzoval jinak! Zesnulý Slavík zbožňoval příběh o chlapci, jehož vychovávají gorily. Dokonce si chtěl Tarzana zahrát!… číst článek
Jak vypadala Železného svatba? Kabáti kvůli němu porušili slib! Jak vypadala Železného svatba? Kabáti kvůli němu porušili slib! Nad nymburským atletickým stadionem pomalu zapadalo slunce. Před pár hodinami si přímo ve zdejším… číst článek
Problémy Kopečného z Tváře: Výdaje s luxusní károu a obdiv mužů! Problémy Kopečného z Tváře: Výdaje s luxusní károu a obdiv mužů! Muzikálová hvězda Jan Kopečný (30) vlastní vskutku luxusní žihadlo, tmavé sportovní porsche. Lídr… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Petr Kolář
Petr Kolář
zobrazit profil Céline Dion
Céline Dion
zobrazit profil Jay-Z (Shawn Corey Carter)
Jay-Z (Shawn Corey Carter)
zobrazit profil Revolta (Marek Kaleta)
Revolta (Marek Kaleta)
zobrazit profil Prince  (Rogers Nelson)
Prince (Rogers Nelson)
zobrazit profil Láďa Kerndl
Láďa Kerndl
zobrazit profil Xindl X (Ondřej Ládek)
Xindl X (Ondřej Ládek)
zobrazit profil Hana Ulrychová
Hana Ulrychová