Josef Vojtek

Datum narození: 21. 6. 1965
Přezdívka: Pepa, Pepe
Místo narození: Teplice
Profese: zpěvák, opravář telefonů, herec
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Josef Vojtek, jemuž fanoušci familiárně říkají Pepa Vojtek, se proslavil jako zpěvák a frontman rockové kapely Kabát, jedné z nejúspěšnějších českých skupin.

Vyučil se opravářem telefonů. Do Kabátů Pepa Vojtek vstoupil v roce 1988 a od té doby kapela vyhrála celou letku hudebních Andělů následovanou řadou Slavíků. Mezi nejznámější písně Kabátů patří Corrida, Dole v dole, Colorado nebo Malá dáma.

PEPA VOJTEK - JAK PŘESTAL KOUŘIT? A CO S PIVEM!

Pepa Vojtek dostal Cenu Thálie

V roce 2007 skupina Kabát uspěla v českém kole mezinárodní soutěže Eurovision. V helsinském semifinále však u publika pohořela. 

Kromě drsných melodií se Josef Vojtek věnuje i muzikálu. Předvedl se v Krysařovi, v Hamletovi nebo ve Třech mušketýrech. Za titulní roli v muzikálu Mefisto dostal Cenu Thálie 2016.

Zahrál si v komedii Jak se krotí krokodýli nebo v hudebním snímku V peřině, který ozdobila hlavní rolí zpěvačka Lucie Bílá. V roce 2012 Pepa Vojtek usedl do poroty talentové soutěže Hlas Česko Slovenska.

O JOSEFU VOJTKOVI ČTĚTE ZDE>>

Josef Vojtek se ženil třikrát

Z prvního manželství, které trvalo třináct let, má Pepa Vojtek syna Josefa (*1987). Dceru Valentýnu (*2002) počal s herečkou a moderátorkou Sabinou Laurinovou.

S druhou ženou, tanečnicí Libuší Vojtkovou, vychovával syna Matyáše (*2007). V roce 2010 se za Josefa Vojtka provdala tanečnice Jovanka Skrčeská, která mu o dva roky později porodila syna Adama a roku 2016 syna Alberta. 

ROZHOVOR S VOJTKEM NEJEN O TŘETÍM MANŽELSTVÍ

 

Články o celebritě

Houslistka Muzikářová (47) je potřetí těhotná! Místo vnoučat bude mimino, směje se zrzka Houslistka Muzikářová (47) je potřetí těhotná! Místo vnoučat bude mimino, směje se zrzka Hvězda tria Inflagranti, které doprovází na koncertech Josefa Vojtka (56) nebo Václava Noida Bártu (... číst článek
Divadlo Broadway slaví 20 let: Václav Neckář (78) se topil ve výstřihu vnadné zpěvačky (32)! Divadlo Broadway slaví 20 let: Václav Neckář (78) se topil ve výstřihu vnadné zpěvačky (32)! Pražské Divadlo Broadway bujaře oslavilo 20 let své existence. Na jevišti se sešla pěkná řádka hvězd... číst článek
Zásadní okamžiky »resuscitovaného« Slavíka: Řada překvapení i dojatá Gottová! A také drsný humor Zásadní okamžiky »resuscitovaného« Slavíka: Řada překvapení i dojatá Gottová! A také drsný humor Český slavík se vrátil na české nebe... A byla to opět jízda, místy vskutku hodně divoká. Které mome... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Markéta Mátlová
Markéta Mátlová
zobrazit profil Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
zobrazit profil Chad Kroeger
Chad Kroeger
zobrazit profil Václav Ševčík
Václav Ševčík
zobrazit profil Avril Lavigne
Avril Lavigne
zobrazit profil Paul McCartney
Paul McCartney