Josef Vojtek | Celebwiki.cz

Josef Vojtek

Datum narození: 21.6.1965
Místo narození: Teplice
Profese: zpěvák
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Josef Vojtek (jehož fanoušci titulují familiérně Pepa Vojtek) je členem jedné z nejúspěšnějších českých rockových kapel Kabát, s níž prodal víc než milion desek.

Vyučil se opravářem telefonů. Do Kabátů Pepa Vojtek vstoupil v roce 1988 a od té doby kapela vyhrála celou letku hudebních Andělů následovanou řadou Slavíků. Mezi nejznámější písně Kabátů patří Corrida, Dole v dole, Colorado nebo Malá dáma.

PEPA VOJTEK - JAK PŘESTAL KOUŘIT? A CO S PIVEM!

V roce 2007 skupina Kabát uspěla v českém kole mezinárodní soutěže Eurovision. V helsinském semifinále však u publika pohořela. 

Kromě drsných melodií se Josef Vojtek věnuje i muzikálu. Předvedl se v Krysařovi, v Hamletovi nebo ve Třech mušketýrech. Zahrál si také v komedii Jak se krotí krokodýli a v hudebním snímku V peřině, který ozdobila hlavní rolí zpěvačka Lucie Bílá. V roce 2012 usedl Pepa Vojtek do poroty talentové soutěže Hlas Česko Slovenska.

O JOSEFU VOJTKOVI ČTĚTE ZDE>>

Z prvního manželství, které trvalo třináct let, má Pepa Vojtek syna Josefa. Dceru Valentýnu má pak s moderátorkou a herečkou Sabinou Laurinovou. S druhou ženou, tanečnicí Libuší Vojtkovou, vychovával syna Matyáše. V roce 2010 se za něj provdala další tanečnice, Jovanka Skrčeská, která mu o dva roky později porodila syna Adama a roku 2016 syna Alberta (ROZHOVOR S VOJTKEM NEJEN O TŘETÍM MANŽELSTVÍ ZDE).

 

Články o celebritě

Dohra Vojtkovy údajné nevěry: Kamarádka se pustila do Jovanky! Dohra Vojtkovy údajné nevěry: Kamarádka se pustila do Jovanky! Kdo podvedl jednou, podvede i podruhé? Asi na tom něco bude. Přeci jen dospělou osobu jen tak někdo… číst článek
Rocker Pepa Vojtek: Tajné schůzky s brunetkou! Teď se děsí rozvodu Rocker Pepa Vojtek: Tajné schůzky s brunetkou! Teď se děsí rozvodu Své třetí manželce má, zdá se, co vysvětlovat! Josef Vojtek (53) se nechal nachytat, že tráví pondělí… číst článek
Pepa Vojtek načapán inflagranti? Jovanka prý chce rozvod! Pepa Vojtek načapán inflagranti? Jovanka prý chce rozvod! Lídr kapely Kabát Josef Vojtek (54) má zřejmě pěkný máler. Své třetí manželce je známý rocker údajně… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Zuzana Kolářová
Zuzana Kolářová
zobrazit profil Milan Chladil
Milan Chladil
zobrazit profil Tamara Klusová
Tamara Klusová
zobrazit profil Michael Jackson
Michael Jackson
zobrazit profil Michal Straka
Michal Straka
zobrazit profil Rytmus (Patrik Vrbovský)
Rytmus (Patrik Vrbovský)
zobrazit profil Anna K.
Anna K.
zobrazit profil Jan Nedvěd
Jan Nedvěd