Josef Vojtek | Celebwiki.cz

Josef Vojtek

Datum narození: 21.6.1965
Místo narození: Teplice
Profese: zpěvák
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Josef Vojtek (jehož fanoušci titulují familiérně Pepa Vojtek) je členem jedné z nejúspěšnějších českých rockových kapel Kabát, s níž prodal víc než milion desek.

Vyučil se opravářem telefonů. Do Kabátů Pepa Vojtek vstoupil v roce 1988 a od té doby kapela vyhrála celou letku hudebních Andělů následovanou řadou Slavíků. Mezi nejznámější písně Kabátů patří Corrida, Dole v dole, Colorado nebo Malá dáma.

PEPA VOJTEK - JAK PŘESTAL KOUŘIT? A CO S PIVEM!

V roce 2007 skupina Kabát uspěla v českém kole mezinárodní soutěže Eurovision. V helsinském semifinále však u publika pohořela. 

Kromě drsných melodií se Josef Vojtek věnuje i muzikálu. Předvedl se v Krysařovi, v Hamletovi nebo ve Třech mušketýrech. Zahrál si také v komedii Jak se krotí krokodýli a v hudebním snímku V peřině, který ozdobila hlavní rolí zpěvačka Lucie Bílá. V roce 2012 usedl Pepa Vojtek do poroty talentové soutěže Hlas Česko Slovenska.

O JOSEFU VOJTKOVI ČTĚTE ZDE>>

Z prvního manželství, které trvalo třináct let, má Pepa Vojtek syna Josefa. Dceru Valentýnu má pak s moderátorkou a herečkou Sabinou Laurinovou. S druhou ženou, tanečnicí Libuší Vojtkovou, vychovával syna Matyáše. V roce 2010 se za něj provdala další tanečnice, Jovanka Skrčeská, která mu o dva roky později porodila syna Adama a roku 2016 syna Alberta (ROZHOVOR S VOJTKEM NEJEN O TŘETÍM MANŽELSTVÍ ZDE).

 

Články o celebritě

Jak slavily Silvestra celebrity: Šokovaná Třeštíková, odhalené vnady Lucie Bílé a další! Jak slavily Silvestra celebrity: Šokovaná Třeštíková, odhalené vnady Lucie Bílé a další! Poslední den roku 2019 byl pro některé vyvrcholením vánočních oslav, pro jiné odpočinek či důvod… číst článek
Vítěz SuperStar Martin Chodúr: Láska se nedá spočítat na kalkulačce! Vítěz SuperStar Martin Chodúr: Láska se nedá spočítat na kalkulačce! Je dítětem revoluce 1989. Narodil se před 30 lety, den před tím, co se 25. 11. sešlo na Letné téměř… číst článek
Průtahy s propuštěním herečky z nemocnice: STRACH O ZDRAVÍ BOHDALOVÉ! Průtahy s propuštěním herečky z nemocnice: STRACH O ZDRAVÍ BOHDALOVÉ! Zůstal stát jako opařený! To byla první reakce Michala Davida (59), když se mu donesla zpráva, že… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Dolores O’Riordan
Dolores O’Riordan
zobrazit profil Tereza Kerndlová
Tereza Kerndlová
zobrazit profil Alžběta Bartošová
Alžběta Bartošová
zobrazit profil Cher Lloyd
Cher Lloyd
zobrazit profil Matěj Ruppert
Matěj Ruppert
zobrazit profil Iva Bittová
Iva Bittová
zobrazit profil David Bowie
David Bowie
zobrazit profil Pavol Habera
Pavol Habera