Anna Slováčková | Celebwiki.cz

Anna Slováčková

Datum narození: 22.8.1995
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka, herečka, moderátorka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Anna Slováčková je česká zpěvačka, moderátorka dětských pořadů a příležitostná herečka. Jejími rodiči jsou muzikant Felix Slováček a herečka Dáda Patrasová.

Anna Slováčková pochází z umělecké rodiny. Její matkou je herečka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Má také bratra Felixe Slováčka ml. a nevlastní sestru René Slováčkovou. Její dědeček Karel Patras byl profesorem AMU a sólovým harfenistou České filharmonie, babička Věra Patrasová zpěvačkou filharmonického sboru.

ANNA SLOVÁČKOVÁ PROMLUVILA O DĚTSTVÍ

Anna Slováčková již od čtyř let navštěvovala ZUŠ Bajkalská, kde se učila na klavír pod vedením prof. Věry Svárovské a studovala zde i zpěv u Jany DurczákovéPropůjčila hlas Krtečkovi výtvarníka Zdeňka Milera na audionahrávkách.

Anna Slováčková studovala populární zpěv na Pražské konzervatoři a pomýšlí na studium režie nebo scenáristiky na pražské FAMU nebo herectví na DAMU.

Anna Slováčková je aktivní především v divadle. V roce 2014 začala hrát v muzikálu Sněhová královna, kde hraje hlavní postavu - Gerdu. Objevila se v dalších muzikálech, jako Kapka medu pro Verunku a Swingujeme, rejdíme. Televizní diváci ji mohli vidět v kulinářském seriálu TV Prima Ohnivý kuře po boku Davida Gránského.

O ANNĚ SLOVÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Anna Slováčková se svou kamarádkou založila na Youtube kanál Sushi Clips CR, kam vkládají videa od vlogů, challenge až po velké projekty. V roce 2016 se stala jednou ze soutěžících v druhé řadě populární show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas

Přítele Dominikánce Anna Slováčková vyměnila za spolumajitele pizzérie Filipa Papeže. Sympatický pár se o prázninách 2017 rozešel, údajně kvůli jejímu pracovnímu nasazení.

V říjnu 2019 lékaři Anně Slováčkové diagnostikovali rakovinu prsu.

 

Články o celebritě

Nemocná Slováčková přivedla na vyšetření prsu další Češky. Znamená bulka hned nádor? Nemocná Slováčková přivedla na vyšetření prsu další Češky. Znamená bulka hned nádor? Rakovinou prsu v Česku ročně onemocní sedm tisíc žen. Na prevenci chodí pouhých 61 procent z nich.… číst článek
S rakovinou bojující Slováčková v tom není sama: Hvězda Modrého kódu Sejnová (26) pláče! S rakovinou bojující Slováčková v tom není sama: Hvězda Modrého kódu Sejnová (26) pláče! Nemoci si nevybírají a bohužel ani život ohrožující rakovina není výjimkou. Se zhoubným nádorem prsu… číst článek
Rodinné prokletí: Odhodlaná Maurerová vyhlásila válku rakovině prsu! Rodinné prokletí: Odhodlaná Maurerová vyhlásila válku rakovině prsu! Bohužel ani rodině herečky Michaely Maurerové (40) se nevyhnula zákeřná rakovina prsu! A tak se rozhodla… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Tonya Graves
Tonya Graves
zobrazit profil Tereza Kerndlová
Tereza Kerndlová
zobrazit profil Lionel Richie
Lionel Richie
zobrazit profil Pavel Bobek
Pavel Bobek
zobrazit profil Hana Křížková
Hana Křížková
zobrazit profil Peter Cmorik
Peter Cmorik
zobrazit profil Ladislav Bubnár
Ladislav Bubnár
zobrazit profil Alžběta Bartošová
Alžběta Bartošová