Anna Slováčková | Celebwiki.cz

Anna Slováčková

Datum narození: 22.8.1995
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka, herečka, moderátorka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Anna Slováčková je česká zpěvačka, moderátorka dětských pořadů a příležitostná herečka. Jejími rodiči jsou muzikant Felix Slováček a herečka Dáda Patrasová.

Anna Slováčková pochází z umělecké rodiny. Její matkou je herečka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Má také bratra Felixe Slováčka ml. a nevlastní sestru René Slováčkovou. Její dědeček Karel Patras byl profesorem AMU a sólovým harfenistou České filharmonie, babička Věra Patrasová byla zpěvačkou filharmonického sboru.

ANNA SLOVÁČKOVÁ PROMLUVILA O DĚTSTVÍ

Anna Slováčková již od čtyř let navštěvovala ZUŠ Bajkalská, kde se učila na klavír pod vedením prof. Věry Svárovské a studovala zde i zpěv u Jany DurczákovéPropůjčila hlas Krtečkovi výtvarníka Zdeňka Milera na audionahrávkách.

Anna Slováčková studovala populární zpěv na Pražské konzervatoři a pomýšlí na studium režie nebo scenáristiky na pražské FAMU nebo herectví na DAMU.

Anna Slováčková je aktivní především v divadle. V roce 2014 začala hrát v muzikálu Sněhová královna, kde hraje hlavní postavu - Gerdu. Objevila se v dalších muzikálech, jako Kapka medu pro Verunku a Swingujeme, rejdíme. Televizní diváci ji mohli vidět v kulinářském seriálu TV Prima Ohnivý kuře po boku Davida Gránského.

O ANNĚ SLOVÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Anna Slováčková se svou kamarádkou založila na Youtube kanál Sushi Clips CR, kam vkládají videa od vlogů, challenge až po velké projekty. V roce 2016 se stala jednou ze soutěžících v druhé řadě populární show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas

Přítele Dominikánce Anna Slováčková vyměnila za spolumajitele pizzérie Filipa Papeže. Sympatický pár se o prázninách 2017 rozešel, údajně kvůli hereččinu pracovnímu nasazení.

 

Články o celebritě

Dejte mi kyslíkovou bombu! Diváci Tváře rozdýchávají Brožovou Dejte mi kyslíkovou bombu! Diváci Tváře rozdýchávají Brožovou V sobotu začala nová řada show Tvoje tvář má známý hlas a všichni byli zvědaví, jak se s náročnými… číst článek
Hvězdy Novy strachy bez sebe: Oběd 50 metrů nad zemí se neobešel bez alkoholu! Hvězdy Novy strachy bez sebe: Oběd 50 metrů nad zemí se neobešel bez alkoholu! Na pozdní oběd přímo do oblak se vydaly známé tváře TV Nova. Většině až na místě došlo, že 50 metrů… číst článek
Nová řada Tváře odstartuje žhavě! Jaké krasavice se převtělí do Pussycat Dolls? Nová řada Tváře odstartuje žhavě! Jaké krasavice se převtělí do Pussycat Dolls? Už v sobotu večer odstartuje na obrazovkách televize Nova šestá řada oblíbené show Tvoje tvář má… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Věra Špinarová
Věra Špinarová
zobrazit profil Petr Sovič
Petr Sovič
zobrazit profil Kryštof Michal
Kryštof Michal
zobrazit profil John Lennon
John Lennon
zobrazit profil Eliška Ochmanová
Eliška Ochmanová
zobrazit profil Leona Machálková
Leona Machálková
zobrazit profil Stanislav Hložek
Stanislav Hložek
zobrazit profil Tereza Vágnerová
Tereza Vágnerová