Anna Slováčková | Celebwiki.cz

Anna Slováčková

Datum narození: 22. 8. 1995
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka, herečka, moderátorka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Anna Slováčková je česká zpěvačka, moderátorka dětských pořadů a příležitostná herečka. Jejími rodiči jsou muzikant Felix Slováček a herečka Dáda Patrasová.

Anna Slováčková pochází z umělecké rodiny. Její matkou je herečka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Má také bratra Felixe Slováčka ml. a nevlastní sestru René Slováčkovou. Její dědeček Karel Patras byl profesorem AMU a sólovým harfenistou České filharmonie, babička Věra Patrasová zpěvačkou filharmonického sboru.

ANNA SLOVÁČKOVÁ PROMLUVILA O DĚTSTVÍ

Anna Slováčková již od čtyř let navštěvovala ZUŠ Bajkalská, kde se učila na klavír pod vedením prof. Věry Svárovské a studovala zde i zpěv u Jany DurczákovéPropůjčila hlas Krtečkovi výtvarníka Zdeňka Milera na audionahrávkách.

Anna Slováčková studovala populární zpěv na Pražské konzervatoři a pomýšlí na studium režie nebo scenáristiky na pražské FAMU nebo herectví na DAMU.

Anna Slováčková je aktivní především v divadle. V roce 2014 začala hrát v muzikálu Sněhová královna, kde hraje hlavní postavu - Gerdu. Objevila se v dalších muzikálech, jako Kapka medu pro Verunku a Swingujeme, rejdíme. Televizní diváci ji mohli vidět v kulinářském seriálu TV Prima Ohnivý kuře po boku Davida Gránského.

O ANNĚ SLOVÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Anna Slováčková se svou kamarádkou založila na Youtube kanál Sushi Clips CR, kam vkládají videa od vlogů, challenge až po velké projekty. V roce 2016 se stala jednou ze soutěžících v druhé řadě populární show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas

Přítele Dominikánce Anna Slováčková vyměnila za spolumajitele pizzérie Filipa Papeže. Sympatický pár se o prázninách 2017 rozešel, údajně kvůli jejímu pracovnímu nasazení.

V říjnu 2019 lékaři Anně Slováčkové diagnostikovali rakovinu prsu.

 

Články o celebritě

Hudební nebe se rozrostlo! Zemřela ikona francouzského šansonu Hudební nebe se rozrostlo! Zemřela ikona francouzského šansonu Ve věku 93 let dnes zemřela ikona francouzského šansonu Juliette Gréco, která se proslavila zhudebně... číst článek
Lennonův (†40) vrah promluvil: Zasloužím trest smrti! Po 40 letech přiznal, proč ho zabil Lennonův (†40) vrah promluvil: Zasloužím trest smrti! Po 40 letech přiznal, proč ho zabil Po 40 letech od zavraždění Johna Lennona (†40), člena proslulé kapely The Beatles, se jeho vrah Mark... číst článek
S rakovinou bojující moderátorka Parišková: Kdy se dozví konečný verdikt? S rakovinou bojující moderátorka Parišková: Kdy se dozví konečný verdikt? Slovenská moderátorka Aneta Parišková (47), která se již několik dlouhých měsíců potýká s Non-Hodgki... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Martin Maxa
Martin Maxa
zobrazit profil Céline Dion
Céline Dion
zobrazit profil Julián Záhorovský
Julián Záhorovský
zobrazit profil Katarzia (Katarina Kubošiová)
Katarzia (Katarina Kubošiová)
zobrazit profil Mirai Navrátil
Mirai Navrátil
zobrazit profil Ivanna Bagová
Ivanna Bagová
zobrazit profil Roman Vojtek
Roman Vojtek