Anna Slováčková | Celebwiki.cz

Anna Slováčková

Datum narození: 22.8.1995
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka, herečka, moderátorka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Anna Slováčková je česká zpěvačka, moderátorka dětských pořadů a příležitostná herečka. Jejími rodiči jsou muzikant Felix Slováček a herečka Dáda Patrasová.

Anna Slováčková pochází z umělecké rodiny. Její matkou je herečka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Má také bratra Felixe Slováčka ml. a nevlastní sestru René Slováčkovou. Její dědeček Karel Patras byl profesorem AMU a sólovým harfenistou České filharmonie, babička Věra Patrasová zpěvačkou filharmonického sboru.

ANNA SLOVÁČKOVÁ PROMLUVILA O DĚTSTVÍ

Anna Slováčková již od čtyř let navštěvovala ZUŠ Bajkalská, kde se učila na klavír pod vedením prof. Věry Svárovské a studovala zde i zpěv u Jany DurczákovéPropůjčila hlas Krtečkovi výtvarníka Zdeňka Milera na audionahrávkách.

Anna Slováčková studovala populární zpěv na Pražské konzervatoři a pomýšlí na studium režie nebo scenáristiky na pražské FAMU nebo herectví na DAMU.

Anna Slováčková je aktivní především v divadle. V roce 2014 začala hrát v muzikálu Sněhová královna, kde hraje hlavní postavu - Gerdu. Objevila se v dalších muzikálech, jako Kapka medu pro Verunku a Swingujeme, rejdíme. Televizní diváci ji mohli vidět v kulinářském seriálu TV Prima Ohnivý kuře po boku Davida Gránského.

O ANNĚ SLOVÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Anna Slováčková se svou kamarádkou založila na Youtube kanál Sushi Clips CR, kam vkládají videa od vlogů, challenge až po velké projekty. V roce 2016 se stala jednou ze soutěžících v druhé řadě populární show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas

Přítele Dominikánce Anna Slováčková vyměnila za spolumajitele pizzérie Filipa Papeže. Sympatický pár se o prázninách 2017 rozešel, údajně kvůli jejímu pracovnímu nasazení.

V říjnu 2019 lékaři Anně Slováčkové diagnostikovali rakovinu prsu.

 

Články o celebritě

Karanténová narozeninová oslava Milana Peroutky: Pozval neživé přátele! Karanténová narozeninová oslava Milana Peroutky: Pozval neživé přátele! Tak takhle smutnou oslavu svých kulatých třicátých narozenin Milan Peroutka (30) rozhodně neplánoval!… číst článek
Anička Slováčková, která bojuje s rakovinou: Po Velikonocích musí na operaci! Anička Slováčková, která bojuje s rakovinou: Po Velikonocích musí na operaci! S rakovinou prsu bojuje zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková. Čtyřiadvacetiletou dceru herečky… číst článek
Šeredová štěstím bez sebe: Vyzradila pohlaví miminka! Šeredová štěstím bez sebe: Vyzradila pohlaví miminka! Nenásilně vyzradila pohlaví miminka. Na sociálních sítích se často vyzrazuje to, zda maminka nosí… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil zpěvačka Victoria
zpěvačka Victoria
zobrazit profil Tina Turner
Tina Turner
zobrazit profil Lana Del Rey
Lana Del Rey
zobrazit profil Vladimír 518
Vladimír 518
zobrazit profil Jaromír Nohavica
Jaromír Nohavica
zobrazit profil Zorka Kohoutová
Zorka Kohoutová
zobrazit profil Susan Boyle
Susan Boyle
zobrazit profil Beyoncé Knowles-Carter
Beyoncé Knowles-Carter