Anna Slováčková | Celebwiki.cz

Anna Slováčková

Datum narození: 22.8.1995
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka, herečka, moderátorka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Anna Slováčková je česká zpěvačka, moderátorka dětských pořadů a příležitostná herečka. Jejími rodiči jsou muzikant Felix Slováček a herečka Dáda Patrasová.

Anna Slováčková pochází z umělecké rodiny. Její matkou je herečka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Má také bratra Felixe Slováčka ml. a nevlastní sestru René Slováčkovou. Její dědeček Karel Patras byl profesorem AMU a sólovým harfenistou České filharmonie, babička Věra Patrasová zpěvačkou filharmonického sboru.

ANNA SLOVÁČKOVÁ PROMLUVILA O DĚTSTVÍ

Anna Slováčková již od čtyř let navštěvovala ZUŠ Bajkalská, kde se učila na klavír pod vedením prof. Věry Svárovské a studovala zde i zpěv u Jany DurczákovéPropůjčila hlas Krtečkovi výtvarníka Zdeňka Milera na audionahrávkách.

Anna Slováčková studovala populární zpěv na Pražské konzervatoři a pomýšlí na studium režie nebo scenáristiky na pražské FAMU nebo herectví na DAMU.

Anna Slováčková je aktivní především v divadle. V roce 2014 začala hrát v muzikálu Sněhová královna, kde hraje hlavní postavu - Gerdu. Objevila se v dalších muzikálech, jako Kapka medu pro Verunku a Swingujeme, rejdíme. Televizní diváci ji mohli vidět v kulinářském seriálu TV Prima Ohnivý kuře po boku Davida Gránského.

O ANNĚ SLOVÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Anna Slováčková se svou kamarádkou založila na Youtube kanál Sushi Clips CR, kam vkládají videa od vlogů, challenge až po velké projekty. V roce 2016 se stala jednou ze soutěžících v druhé řadě populární show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas

Přítele Dominikánce Anna Slováčková vyměnila za spolumajitele pizzérie Filipa Papeže. Sympatický pár se o prázninách 2017 rozešel, údajně kvůli jejímu pracovnímu nasazení.

V říjnu 2019 lékaři Anně Slováčkové diagnostikovali rakovinu prsu.

 

Články o celebritě

Závraťové stavy a plánovaná operace! Slováčková otevřeně o boji s rakovinou Závraťové stavy a plánovaná operace! Slováčková otevřeně o boji s rakovinou Herečka a zpěvačka Anna Slováčková (24) se potýká již šest měsíců s rakovinou prsu a nyní prozradila,… číst článek
S rakovinou bojující Anička Slováčková v Ordinaci: První díly s parukou! S rakovinou bojující Anička Slováčková v Ordinaci: První díly s parukou! Nejen šaty, ale i vlasy dělají člověka. Anička Slováčková (24), která si kvůli rakovině a chemoterapiím… číst článek
S rakovinou bojující Slováčková dnes v Ordinaci: Poprvé s parukou! S rakovinou bojující Slováčková dnes v Ordinaci: Poprvé s parukou! Nejen šaty, ale i vlasy dělají člověka. Anička Slováčková (24), která si kvůli rakovině a chemoterapiím… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Vladimír 518
Vladimír 518
zobrazit profil Michaela Gemrotová
Michaela Gemrotová
zobrazit profil Voxel (Václav Lebeda)
Voxel (Václav Lebeda)
zobrazit profil Madonna
Madonna
zobrazit profil Kamil Střihavka
Kamil Střihavka
zobrazit profil Karel Plíhal
Karel Plíhal
zobrazit profil Petr Sovič
Petr Sovič
zobrazit profil Anna Slováčková
Anna Slováčková