Anna Slováčková

Datum narození: 22. 8. 1995
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka, herečka, moderátorka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Anna Slováčková je česká zpěvačka, moderátorka dětských pořadů a příležitostná herečka. Jejími rodiči jsou muzikant Felix Slováček a herečka Dáda Patrasová.

Anna Slováčková pochází z umělecké rodiny. Její matkou je herečka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Má také bratra Felixe Slováčka ml. a nevlastní sestru René Slováčkovou. Její dědeček Karel Patras byl profesorem AMU a sólovým harfenistou České filharmonie, babička Věra Patrasová zpěvačkou filharmonického sboru.

ANNA SLOVÁČKOVÁ PROMLUVILA O DĚTSTVÍ

Anna Slováčková již od čtyř let navštěvovala ZUŠ Bajkalská, kde se učila na klavír pod vedením prof. Věry Svárovské a studovala zde i zpěv u Jany DurczákovéPropůjčila hlas Krtečkovi výtvarníka Zdeňka Milera na audionahrávkách.

Anna Slováčková studovala populární zpěv na Pražské konzervatoři a pomýšlí na studium režie nebo scenáristiky na pražské FAMU nebo herectví na DAMU.

Anna Slováčková je aktivní především v divadle. V roce 2014 začala hrát v muzikálu Sněhová královna, kde hraje hlavní postavu - Gerdu. Objevila se v dalších muzikálech, jako Kapka medu pro Verunku a Swingujeme, rejdíme. Televizní diváci ji mohli vidět v kulinářském seriálu TV Prima Ohnivý kuře po boku Davida Gránského.

O ANNĚ SLOVÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Anna Slováčková se svou kamarádkou založila na Youtube kanál Sushi Clips CR, kam vkládají videa od vlogů, challenge až po velké projekty. V roce 2016 se stala jednou ze soutěžících v druhé řadě populární show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas

Přítele Dominikánce Anna Slováčková vyměnila za spolumajitele pizzérie Filipa Papeže. Sympatický pár se o prázninách 2017 rozešel, údajně kvůli jejímu pracovnímu nasazení.

V říjnu 2019 lékaři Anně Slováčkové diagnostikovali rakovinu prsu.

 

Články o celebritě

»Zneužití« k Janečkovi na Slavících: Úpadek, poprava, kampaň! »Zneužití« k Janečkovi na Slavících: Úpadek, poprava, kampaň! Předávání cen Český slavík 2021 budilo emoce, a jitří je i několik dní po svém odvysílání. V mnohých... číst článek
Babička Dáda? Slováčková šokuje o miminku Babička Dáda? Slováčková šokuje o miminku Ačkoli je v dnešní době moderní mateřství spíš odkládat, mladá, talentovaná zpěvačka Anička Slováčko... číst článek
Módní kritička Blesku Ina T. o rudé invazi v šatníku celebrit: Zmatená Tomešová, unylá Slováčková a ikona Plodková! Módní kritička Blesku Ina T. o rudé invazi v šatníku celebrit: Zmatená Tomešová, unylá Slováčková a ikona Plodková! Bývá označována za odstín lásky a vášně, právem přitahuje pozornost a v paletě barev vyčnívá svojí d... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Dara Rolins
Dara Rolins
zobrazit profil Debbi (Deborah Kahl)
Debbi (Deborah Kahl)
zobrazit profil Petra Černocká
Petra Černocká
zobrazit profil Tamara Klusová
Tamara Klusová
zobrazit profil Petra Pudová
Petra Pudová
zobrazit profil Marcela Březinová
Marcela Březinová
zobrazit profil Michal David
Michal David
zobrazit profil Štefan Margita
Štefan Margita