Felix Slováček ml. hudebník | Celebwiki.cz

Felix Slováček mj.

Datum narození: 14.9.1983
Místo narození: Praha
Profese: saxofonista, klarinetista, zpěvák, herec
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Hudebník Felix Slováček jr., syn Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka, šel ve šlépějích svého otce a posléze i matky. Stal se saxofonistou, klarinetistou, pak také i zpěvákem a hercem.

Po konzervatoři, kde se Felix Slováček ml. soustředil na klarinet, studoval na AMU. Poté absolvoval hudební stáž v norském Oslu. Záhy začal působit v symfonickém orchestru.

FELIX SLOVÁČEK JR. PODPOŘIL MÁMINA PRSA

Svou hereckou dráhu Felix Slováček jr. zahájil roku 2013 hned jednou z ústředních rolí v Divadle Semafor, a to v muzikálu Kdyby tisíc klarinetů. Posléze jej diváci mohli vidět v Divadle Hybernia, Divadle Na Jezerce či v Divadle Kalich.

O FELIXI SLOVÁČKOVI ML. ČTĚTE ZDE>>

Matkou Felixe Slováčka ml. je herečka, zpěvačka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista, klarinetista, skladatel a dirigent Felix Slováček. Hudebník má sestry Annu a René, kterou měl jejich otec ještě před sňatkem s Dádou Patrasovou.

S přítelkyní Kateřinou měl Felix Slováček ml. syna Felixe Antonína Slováčka nejmladšího (narozen v srpnu 2011). Tehdejší partnerka Míša Zemánková mu v létě 2016 porodila druhého syna, kterého rodiče pojmenovali Rafael Slavomír. Pár se v roce 2018 rozešel.


 

Články o celebritě

Gelemová se »odkopala«: Výhružné dopisy Dádě Gelemová se »odkopala«: Výhružné dopisy Dádě Stále ještě právoplatná manželka Felixe Slováčka (75) má očividně plné zuby věčných narážek se strany… číst článek
Patrasová zuří: Její reakce na plán manžela zbavit ji svéprávnosti vás šokuje! Patrasová zuří: Její reakce na plán manžela zbavit ji svéprávnosti vás šokuje! Když se dnes Dagmar Patrasová (63) dozvěděla, že její manžel Felix Slováček (76) plánuje, jak ji… číst článek
Dáda v léčebně a zbavená svéprávnosti? Felix najal experta od Krampola! Dáda v léčebně a zbavená svéprávnosti? Felix najal experta od Krampola! Felix Slováček (76) je rozhodnut zbavit svéprávnosti manželku Dádu (63). A důvod? Její údajná závislost… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Mardoša - Marek Huňát
Mardoša - Marek Huňát
zobrazit profil Marcel Zmožek
Marcel Zmožek
zobrazit profil Vladivojna La Chia
Vladivojna La Chia
zobrazit profil Láska (Václav Vaňura)
Láska (Václav Vaňura)
zobrazit profil Miroslav Barabáš
Miroslav Barabáš
zobrazit profil Petr Wajsar
Petr Wajsar
zobrazit profil Oto Klempíř
Oto Klempíř