Felix Slováček mj. | Celebwiki.cz

Felix Slováček mj.

Datum narození: 14. 9. 1983
Místo narození: Praha
Profese: saxofonista, klarinetista, zpěvák, herec
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Hudebník Felix Slováček jr., syn Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka, šel ve šlépějích svého otce a posléze i matky. Stal se saxofonistou, klarinetistou, pak také i zpěvákem a hercem.

Po konzervatoři, kde se Felix Slováček ml. soustředil na klarinet, studoval na AMU. Poté absolvoval hudební stáž v norském Oslu. Záhy začal působit v symfonickém orchestru.

FELIX SLOVÁČEK JR. PODPOŘIL MÁMINA PRSA

Svou hereckou dráhu Felix Slováček jr. zahájil roku 2013 hned jednou z ústředních rolí v Divadle Semafor, a to v muzikálu Kdyby tisíc klarinetů. Posléze jej diváci mohli vidět v Divadle Hybernia, Divadle Na Jezerce či v Divadle Kalich.

O FELIXI SLOVÁČKOVI ML. ČTĚTE ZDE>>

Matkou Felixe Slováčka ml. je herečka, zpěvačka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista, klarinetista, skladatel a dirigent Felix Slováček. Hudebník má sestry Annu a René, kterou měl jejich otec ještě před sňatkem s Dádou Patrasovou.

S přítelkyní Kateřinou měl Felix Slováček ml. syna Felixe Antonína Slováčka nejmladšího (narozen v srpnu 2011). Tehdejší partnerka Míša Zemánková mu v létě 2016 porodila druhého syna, kterého rodiče pojmenovali Rafael Slavomír. Pár se v roce 2018 rozešel.


 

Články o celebritě

Chudák Dáda! Krutý verdikt Felixe bere veškerou naději Chudák Dáda! Krutý verdikt Felixe bere veškerou naději Ani nemoc dcery Aničky (24) nezvyklala muzikanta v přesvědčení, setrvat dál po boku výtvarnice Lucie... číst článek
Felix obletuje ochrnutou Dádu: Neřekla bych, že už jsme jenom kamarádi ... Felix obletuje ochrnutou Dádu: Neřekla bych, že už jsme jenom kamarádi ... Čtyřiašedesátiletá herečka má holt smůlu. Aby nebyla sama, pořídila si domů psa, jenže místo radosti... číst článek
Zelenková dostala k 70. narozeninám neskutečný dárek: Šok, ztráta řeči a nakonec pláč!  Zelenková dostala k 70. narozeninám neskutečný dárek: Šok, ztráta řeči a nakonec pláč! Zpěvačka Jitka Zelenková oslaví 5. června 70 let. Její přátelé jí o pár dní dřív uspořádali tajnou o... číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Zdeněk Vokatý
Zdeněk Vokatý
zobrazit profil Petr Malásek
Petr Malásek
zobrazit profil Jan Žižka
Jan Žižka
zobrazit profil Ricky Martin
Ricky Martin
zobrazit profil Pavlína Dubná
Pavlína Dubná
zobrazit profil Jakub Jan Ryba
Jakub Jan Ryba
zobrazit profil Vladivojna La Chia
Vladivojna La Chia