Felix Slováček mj. | Celebwiki.cz

Felix Slováček mj.

Datum narození: 14.9.1983
Místo narození: Praha
Profese: saxofonista, klarinetista, zpěvák, herec
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Hudebník Felix Slováček jr., syn Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka, šel ve šlépějích svého otce a posléze i matky. Stal se saxofonistou, klarinetistou, pak také i zpěvákem a hercem.

Po konzervatoři, kde se Felix Slováček ml. soustředil na klarinet, studoval na AMU. Poté absolvoval hudební stáž v norském Oslu. Záhy začal působit v symfonickém orchestru.

FELIX SLOVÁČEK JR. PODPOŘIL MÁMINA PRSA

Svou hereckou dráhu Felix Slováček jr. zahájil roku 2013 hned jednou z ústředních rolí v Divadle Semafor, a to v muzikálu Kdyby tisíc klarinetů. Posléze jej diváci mohli vidět v Divadle Hybernia, Divadle Na Jezerce či v Divadle Kalich.

O FELIXI SLOVÁČKOVI ML. ČTĚTE ZDE>>

Matkou Felixe Slováčka ml. je herečka, zpěvačka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista, klarinetista, skladatel a dirigent Felix Slováček. Hudebník má sestry Annu a René, kterou měl jejich otec ještě před sňatkem s Dádou Patrasovou.

S přítelkyní Kateřinou měl Felix Slováček ml. syna Felixe Antonína Slováčka nejmladšího (narozen v srpnu 2011). Tehdejší partnerka Míša Zemánková mu v létě 2016 porodila druhého syna, kterého rodiče pojmenovali Rafael Slavomír. Pár se v roce 2018 rozešel.


 

Články o celebritě

Karlos Vémola: Valentýnskou noc oslaví se sousedkou! Karlos Vémola: Valentýnskou noc oslaví se sousedkou! Bojovník Karlos „Terminátor“ Vémola mění plány! Letošního Valentýna měl původně strávit v Londýně.… číst článek
Brno plesalo do rána: Nemocná Slováčková, Švantnerová vytáčela maminku a nově vdaná sexbomba? Brno plesalo do rána: Nemocná Slováčková, Švantnerová vytáčela maminku a nově vdaná sexbomba? Přepychová záležitost jménem Ples jako Brno po roce opět neoficiálně zahájila letošní sezónu. Kdo… číst článek
Nečekaný útok Gelemové na Slováčkovy děti! Neodradila ji ani rakovina Aničky Nečekaný útok Gelemové na Slováčkovy děti! Neodradila ji ani rakovina Aničky Nejen vztahy mezi sokyněmi v lásce Dádou Patrasovou (63) a Lucií Gelemovou (38) jsou vyhrocené. Své… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Richard Hes
Richard Hes
zobrazit profil Mikoláš Růžička
Mikoláš Růžička
zobrazit profil Miroslav Barabáš
Miroslav Barabáš
zobrazit profil Michal Prokop
Michal Prokop
zobrazit profil Mardoša - Marek Huňát
Mardoša - Marek Huňát
zobrazit profil Jindra Polák
Jindra Polák
zobrazit profil David Škach
David Škach
zobrazit profil Vadim  Petrov
Vadim Petrov