Felix Slováček ml.

Datum narození: 14. 9. 1983
Místo narození: Praha
Profese: saxofonista, klarinetista, zpěvák, herec
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Hudebník Felix Slováček jr., syn Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka, šel ve šlépějích svého otce a posléze i matky. Stal se saxofonistou, klarinetistou, pak také i zpěvákem a hercem.

Po konzervatoři, kde se Felix Slováček ml. soustředil na klarinet, studoval na AMU. Poté absolvoval hudební stáž v norském Oslu. Záhy začal působit v symfonickém orchestru.

FELIX SLOVÁČEK JR. PODPOŘIL MÁMINA PRSA

Svou hereckou dráhu Felix Slováček jr. zahájil roku 2013 hned jednou z ústředních rolí v Divadle Semafor, a to v muzikálu Kdyby tisíc klarinetů. Posléze jej diváci mohli vidět v Divadle Hybernia, Divadle Na Jezerce či v Divadle Kalich.

O FELIXI SLOVÁČKOVI ML. ČTĚTE ZDE>>

Matkou Felixe Slováčka ml. je herečka, zpěvačka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista, klarinetista, skladatel a dirigent Felix Slováček. Hudebník má sestry Annu a René, kterou měl jejich otec ještě před sňatkem s Dádou Patrasovou.

S přítelkyní Kateřinou měl Felix Slováček ml. syna Felixe Antonína Slováčka nejmladšího (narozen v srpnu 2011). Tehdejší partnerka Míša Zemánková mu v létě 2016 porodila druhého syna, kterého rodiče pojmenovali Rafael Slavomír. Pár se v roce 2018 rozešel.


 

Články o celebritě

Dáda má prý méně plastik než manžel: Co všechno si Felix přešil? Dáda má prý méně plastik než manžel: Co všechno si Felix přešil? „Někdy v roce 2000 jsem zkoušela permanentní make-up rtů, který mi dělala Eva Štědrá, manželka Karla... číst článek
Krásná ex Felixe Slováčka je v pánském magazínu: Mamince to neřekla! Překvapivá slova o pornu Krásná ex Felixe Slováčka je v pánském magazínu: Mamince to neřekla! Překvapivá slova o pornu Od doby, kdy se stala maminkou, má Michaela Zemánková (41) v každém divadelním představení, ve které... číst článek
Po Dádě se slehla zem! Ze slov Felixova kámoše mrazí Po Dádě se slehla zem! Ze slov Felixova kámoše mrazí Hvězda dětských srdcí, zpěvačka Dáda Patrasová (66), se mezi lidmi naposledy ukázala v září na premi... číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Tomáš Vořechovský
Tomáš Vořechovský
zobrazit profil Láska (Václav Vaňura)
Láska (Václav Vaňura)
zobrazit profil Zdeněk Merta
Zdeněk Merta
zobrazit profil Jonatán Pastirčák
Jonatán Pastirčák
zobrazit profil Zdeněk Vokatý
Zdeněk Vokatý
zobrazit profil George Mraz
George Mraz
zobrazit profil Martin Skála
Martin Skála
zobrazit profil Jaroslav Svěcený
Jaroslav Svěcený