Felix Slováček mj.

Datum narození: 14.9.1983
Místo narození: Praha
Profese: saxofonista, klarinetista, zpěvák, herec
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Hudebník Felix Slováček jr., syn Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka, šel ve šlépějích svého otce a posléze i matky. Stal se saxofonistou, klarinetistou, pak také i zpěvákem a hercem.

Po konzervatoři, kde se Felix Slováček ml. soustředil na klarinet, studoval na AMU. Poté absolvoval hudební stáž v norském Oslu. Záhy začal působit v symfonickém orchestru.

FELIX SLOVÁČEK JR. PODPOŘIL MÁMINA PRSA

Svou hereckou dráhu Felix Slováček jr. zahájil roku 2013 hned jednou z ústředních rolí v Divadle Semafor, a to v muzikálu Kdyby tisíc klarinetů. Posléze jej diváci mohli vidět v Divadle Hybernia, Divadle Na Jezerce či v Divadle Kalich.

O FELIXI SLOVÁČKOVI ML. ČTĚTE ZDE>>

Matkou Felixe Slováčka ml. je herečka, zpěvačka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista, klarinetista, skladatel a dirigent Felix Slováček. Hudebník má sestry Annu a René, kterou měl jejich otec ještě před sňatkem s Dádou Patrasovou.

S přítelkyní Kateřinou měl Felix Slováček ml. syna Felixe Antonína Slováčka nejmladšího (narozen v srpnu 2011). Partnerka Míša Zemánková mu v létě 2016 porodila druhého syna, kterého rodiče pojmenovali Rafael Slavomír.


 

Články o celebritě

Milenka Slováčka (75) Lucie Gelemová (35): SVATBA S FELIXEM?! Už je na ni zaděláno... Milenka Slováčka (75) Lucie Gelemová (35): SVATBA S FELIXEM?! Už je na ni zaděláno... Potřetí chycená svatební kytice a jedna věta rozpoutaly v rodině Felixe Slováčka (75) peklo. Na sociální… číst článek
Takhle si Felix vydržuje Lucinku: Dáda práskla částku! Takhle si Felix vydržuje Lucinku: Dáda práskla částku! I přesto, že si každý žije svým životem, jakmile se jich někdo zeptá na toho druhého, je oheň na… číst článek
Felix ji opustil, Gelemovou utěšuje umělý ptáček! A Slováčková ukázala božské tělo! Felix ji opustil, Gelemovou utěšuje umělý ptáček! A Slováčková ukázala božské tělo! Muzikant Felix Slováček (75) nechal svou milenku Lucii Gelemovou (35) v Česku a vyvezl své děti do… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Jiří Nepomucký
Jiří Nepomucký
zobrazit profil Zdeněk Jurečka
Zdeněk Jurečka
zobrazit profil Jan Žampa
Jan Žampa
zobrazit profil Ondřej Soukup
Ondřej Soukup
zobrazit profil Jackpot Daniels
Jackpot Daniels
zobrazit profil Olympik
Olympik
zobrazit profil Ladislav Štaidl
Ladislav Štaidl
zobrazit profil David Škach
David Škach