Felix Slováček ml. hudebník | Celebwiki.cz

Felix Slováček mj.

Datum narození: 14.9.1983
Místo narození: Praha
Profese: saxofonista, klarinetista, zpěvák, herec
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Hudebník Felix Slováček jr., syn Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka, šel ve šlépějích svého otce a posléze i matky. Stal se saxofonistou, klarinetistou, pak také i zpěvákem a hercem.

Po konzervatoři, kde se Felix Slováček ml. soustředil na klarinet, studoval na AMU. Poté absolvoval hudební stáž v norském Oslu. Záhy začal působit v symfonickém orchestru.

FELIX SLOVÁČEK JR. PODPOŘIL MÁMINA PRSA

Svou hereckou dráhu Felix Slováček jr. zahájil roku 2013 hned jednou z ústředních rolí v Divadle Semafor, a to v muzikálu Kdyby tisíc klarinetů. Posléze jej diváci mohli vidět v Divadle Hybernia, Divadle Na Jezerce či v Divadle Kalich.

O FELIXI SLOVÁČKOVI ML. ČTĚTE ZDE>>

Matkou Felixe Slováčka ml. je herečka, zpěvačka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista, klarinetista, skladatel a dirigent Felix Slováček. Hudebník má sestry Annu a René, kterou měl jejich otec ještě před sňatkem s Dádou Patrasovou.

S přítelkyní Kateřinou měl Felix Slováček ml. syna Felixe Antonína Slováčka nejmladšího (narozen v srpnu 2011). Tehdejší partnerka Míša Zemánková mu v létě 2016 porodila druhého syna, kterého rodiče pojmenovali Rafael Slavomír. Pár se v roce 2018 rozešel.


 

Články o celebritě

Slováčkové únik do Vídně a krutý návrat do reality Slováčkové únik do Vídně a krutý návrat do reality Mladá herečka a zpěvačka po setkání s rodiči odjela slavit Vánoce s přáteli do Vídně, aby alespoň… číst článek
Tohle „výročí“ si Patrasová za rámeček nedá: Rok od její opilecké nehody! Tohle „výročí“ si Patrasová za rámeček nedá: Rok od její opilecké nehody! Dnes, tedy na svatého Štěpána, je to přesně rok od doby, co herečka Dagmar Patrasová (63) nasedla… číst článek
S rakovinou bojující Slováčková: Slzy v kostele a odhalení léčitele! S rakovinou bojující Slováčková: Slzy v kostele a odhalení léčitele! Už řadu týdnů svádí nelítostný boj s rakovinou prsu Anička Slováčková (24). Má za sebou několik chemoterapií,… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Karel Svoboda
Karel Svoboda
zobrazit profil Petr Rímský
Petr Rímský
zobrazit profil Matyáš Ramba
Matyáš Ramba
zobrazit profil Vítek Fiala
Vítek Fiala
zobrazit profil Marcel Zmožek
Marcel Zmožek
zobrazit profil Marpo (Otakar Petřina)
Marpo (Otakar Petřina)
zobrazit profil Karel Holas
Karel Holas
zobrazit profil Alexandr Kopka
Alexandr Kopka