Felix Slováček ml.

Datum narození: 14. 9. 1983
Místo narození: Praha
Profese: saxofonista, klarinetista, zpěvák, herec
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Hudebník Felix Slováček jr., syn Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka, šel ve šlépějích svého otce a posléze i matky. Stal se saxofonistou, klarinetistou, pak také i zpěvákem a hercem.

Po konzervatoři, kde se Felix Slováček ml. soustředil na klarinet, studoval na AMU. Poté absolvoval hudební stáž v norském Oslu. Záhy začal působit v symfonickém orchestru.

FELIX SLOVÁČEK JR. PODPOŘIL MÁMINA PRSA

Svou hereckou dráhu Felix Slováček jr. zahájil roku 2013 hned jednou z ústředních rolí v Divadle Semafor, a to v muzikálu Kdyby tisíc klarinetů. Posléze jej diváci mohli vidět v Divadle Hybernia, Divadle Na Jezerce či v Divadle Kalich.

O FELIXI SLOVÁČKOVI ML. ČTĚTE ZDE>>

Matkou Felixe Slováčka ml. je herečka, zpěvačka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista, klarinetista, skladatel a dirigent Felix Slováček. Hudebník má sestry Annu a René, kterou měl jejich otec ještě před sňatkem s Dádou Patrasovou.

S přítelkyní Kateřinou měl Felix Slováček ml. syna Felixe Antonína Slováčka nejmladšího (narozen v srpnu 2011). Tehdejší partnerka Míša Zemánková mu v létě 2016 porodila druhého syna, kterého rodiče pojmenovali Rafael Slavomír. Pár se v roce 2018 rozešel.


 

Články o celebritě

Dojemné rodinné setkání: Anička Slováčková představila nový videoklip, kde účinkuje i s oběma rodiči! Dojemné rodinné setkání: Anička Slováčková představila nový videoklip, kde účinkuje i s oběma rodiči! Talentovaná zpěvačka Anička Slováčková (28) právě vydává desku Osudová - a při této příležitosti zve... číst článek
Detaily z loučení s Vašem Patejdlem (†68): Kar jen pro vyvolené! Detaily z loučení s Vašem Patejdlem (†68): Kar jen pro vyvolené! Bazilika Nanebevzetí Panny Marie se stala místem posledního rozloučení zpěváka, hudebníka a skladate... číst článek
Co to? Osmdesátník Slováček rozdává milionový majetek Co to? Osmdesátník Slováček rozdává milionový majetek Felix Slováček nedávno oslavil významné životní jubileum. K osmdesátým narozeninám dostal také mnoho... číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Romek Hanzlík
Romek Hanzlík
zobrazit profil Sebastian Navrátil
Sebastian Navrátil
zobrazit profil  Annet X (Aneta Charitonova)
Annet X (Aneta Charitonova)
zobrazit profil Vlastimil Kučaj
Vlastimil Kučaj
zobrazit profil James Newton Howard
James Newton Howard
zobrazit profil Richard Hes
Richard Hes
zobrazit profil Jan Žižka
Jan Žižka
zobrazit profil Avicii (Tim Bergling)
Avicii (Tim Bergling)