Felix Slováček mj. | Celebwiki.cz

Felix Slováček mj.

Datum narození: 14. 9. 1983
Místo narození: Praha
Profese: saxofonista, klarinetista, zpěvák, herec
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Hudebník Felix Slováček jr., syn Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka, šel ve šlépějích svého otce a posléze i matky. Stal se saxofonistou, klarinetistou, pak také i zpěvákem a hercem.

Po konzervatoři, kde se Felix Slováček ml. soustředil na klarinet, studoval na AMU. Poté absolvoval hudební stáž v norském Oslu. Záhy začal působit v symfonickém orchestru.

FELIX SLOVÁČEK JR. PODPOŘIL MÁMINA PRSA

Svou hereckou dráhu Felix Slováček jr. zahájil roku 2013 hned jednou z ústředních rolí v Divadle Semafor, a to v muzikálu Kdyby tisíc klarinetů. Posléze jej diváci mohli vidět v Divadle Hybernia, Divadle Na Jezerce či v Divadle Kalich.

O FELIXI SLOVÁČKOVI ML. ČTĚTE ZDE>>

Matkou Felixe Slováčka ml. je herečka, zpěvačka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista, klarinetista, skladatel a dirigent Felix Slováček. Hudebník má sestry Annu a René, kterou měl jejich otec ještě před sňatkem s Dádou Patrasovou.

S přítelkyní Kateřinou měl Felix Slováček ml. syna Felixe Antonína Slováčka nejmladšího (narozen v srpnu 2011). Tehdejší partnerka Míša Zemánková mu v létě 2016 porodila druhého syna, kterého rodiče pojmenovali Rafael Slavomír. Pár se v roce 2018 rozešel.


 

Články o celebritě

7 nejkrásnějších dcer českých celebrit: Jsou z nich modelky, herečky i zpěvačky! 7 nejkrásnějších dcer českých celebrit: Jsou z nich modelky, herečky i zpěvačky! Každý rodič je přesvědčený, že jeho ratolest je tou nejkrásnější na světě. A každý z nich má pravdu.... číst článek
Přiznání Aničky Slováčkové: Slova o náročné léčbě a zhroucení! Přiznání Aničky Slováčkové: Slova o náročné léčbě a zhroucení! Má za sebou 12 chemoterapií a před pár dny absolvovala operaci, při níž jí lékaři odstranili nádor z... číst článek
Slováčková po operaci nádoru: Odříznutá od maminky Dády Patrasové! Nesmí se vídat Slováčková po operaci nádoru: Odříznutá od maminky Dády Patrasové! Nesmí se vídat Ačkoliv se sama právě vykřesala z nejhoršího, myslí spíše na druhé. Herečka Anna Slováčková (24) je ... číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Láska (Václav Vaňura)
Láska (Václav Vaňura)
zobrazit profil Marián Varga
Marián Varga
zobrazit profil Tomáš Vartecký
Tomáš Vartecký
zobrazit profil Martin Chobot
Martin Chobot
zobrazit profil Petr Petřek
Petr Petřek
zobrazit profil Vadim  Petrov
Vadim Petrov
zobrazit profil Vladivojna La Chia
Vladivojna La Chia